Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(birbusiukas @ 2011 02 03, 11:33)
Sveikos, bandau ir as issirinkti nauja plautuve  g.gif  kazkodel mane visi atkalbineja nuo apvalios akmens mases plautuves, bet kaip matau jus visai nepeikiat tokiu  ax.gif



O kodel? Man taip pat labai aktualu, nes kaip tik galvoju apie Franke akmens mases apvalia plautuve g.gif
Atsakyti
Man apvali būtų nepatogi, vien dėl savo nepraktiškos formos. Niekada tokios nesirinkčiau. O akmenines turime tris, įvairiuose būstuose, dar nė karto nesigailėjome. Visur montavome šviesias, smėlines.
Atsakyti
Mano nuomone irgi tokia kad apvali kriaukle nepatogi atgyvena, o akmens mases kriaukle likau tikrai pukios nuomones. Tamsiai pilka, pagylinta Pladosa turejau - geresnes nemaciusi.Valosi puikiai net nuo plauku dazu.
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2010 11 26, 10:58)

Uzsisakiau Aquasanitos plautuve, mirksiukas.gif . Na naudosim - ziuresim.  ax.gif


Kiap sekasi naudoti šitą kriauklę? Aš mačiau dabar tos firmos dabar akcija Moki-veži,kartu kriauklė ir maišytuvas apie 349 lt. Na ne Franke,bet gal bus gerai,kai nesinori daug išleisti.ir ar tikrai pigiau būtų tiesiai iš gamyklos,ar dabar su akcijine kaina jokio skirtumo?
Atsakyti
Diax, kadangi dabar pati renkuosi akmens mases plautuve, tai vakar uzmaciau stai toki valikli..

http://www.voniosstu...ams-valyti.html



Atsakyti
ax.gif na va jau turiu sviesiai pilka akmens mases plautuve ax.gif keturkampa visdelto. Dabar reikia laukti baldu, tuomet isbandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 02 04, 11:11)
Man apvali būtų nepatogi, vien dėl savo nepraktiškos formos. Niekada tokios nesirinkčiau. O akmenines turime tris, įvairiuose būstuose, dar nė karto nesigailėjome. Visur montavome šviesias, smėlines.

o kuom neprakistka apvali kriaukle. naudoju 5 metus ir nepastebejau jokiu nepatogumu. gal del to kad nesu naudojusi kampuotos smile.gif
Atsakyti
Turim ir mes akmens mases kriaukle, smelio spalvos, valau Cilitu, bet per 3 naudojimo metus ji visgi pakeite isvazda, pagrinde kriaukles dugne atsirado tokiu kaip ir smulkiu ibrezimu, taskeliu, lyg nuo peiliu ir sakuciu butu subraizyta ir aisku patamsejimai tose vietose....sakau gal yra koks budas tarkim nupoliruot virsutini sluoksni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2011 02 11, 13:16)
Turim ir mes akmens mases kriaukle, smelio spalvos, valau Cilitu, bet per 3 naudojimo metus ji visgi pakeite isvazda

o kokios firmos kriaukle? as kaip tik dabar renkuosi, pirksiu butent smelio spalvos..norisi zinot, kurios labiau keicia spalva, kurios maziau..uzvakar buvau pas drauge, jos virtuvej balta Franke plautuve, pirkta pries 2,5m, tai dugnas jau nebe baltas, o parudaves doh.gif

beje, Siguldos balduose, dabar 20% nuolaidos vokiskoms Schock plautuvems, mano tevai tokia turi 1,5m..kol kas viskas tvarkoj..mastau galbut tokia ir pirkti..

tik schock akmens mases maisytuvo nerekomenduoju, nes po metu vienoj vietoj pradejo juoduoti, pavirsius tarsi isgrauztas, kazkokia erozija..vakar parduotuvej, kai uzklausiau apie garantini laikotarpi, pardaveja prisipazino, kad nelabai kokybiski maisytuvai, nes juos italai vokieciu uzsakymu gamina, pas namie lygiai tas pats su maisytuvu pasidare..o garantinis maisytuvui deja tik 1 metai doh.gif
Atsakyti
merginos, dabar italiskoms Plados akmens mases plautuvems 30% nuolaida denzis.lt..as vakar nusipirkau pacioje parduotuveje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2011 02 10, 16:19)
o kuom neprakistka apvali kriaukle. naudoju 5 metus ir nepastebejau jokiu nepatogumu. gal del to kad nesu naudojusi kampuotos smile.gif


Ji mažesnė ir pvz. skardą iš orkaitės būtų nepatogu praplauti, kt. didesnių apimčių indus. Mes dažnai valgį gaminame troškintuve, kuris ganėtinai didelis. Nors mes ir plauname indus indaplovėje, bet visko pasitaiko buityje.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 02 18, 14:39)
Ji mažesnė ir pvz. skardą iš orkaitės būtų nepatogu praplauti, kt. didesnių apimčių indus. Mes dažnai valgį gaminame troškintuve, kuris ganėtinai didelis. Nors mes ir plauname indus indaplovėje, bet visko pasitaiko buityje.

Na, ar i apvalia, ar i kavdratine, skarda vis tiek netilps, visad turejau kavdratine, pakankamai gilia, dabar zadu apvalia daryti, tik noriu gilios. Man rodos gilume esme...
Atsakyti