Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

Prašau ankstesnį postą ištrinti. Jis visai čia ne į temą.
Atsakyti
QUOTE(jolvait300 @ 2015 01 13, 10:57)
Labas mergaitės aš turiu Akvasanita plautuvę, jau  4 metus, juodą spalvą apvalią.  smile.gif  Nerealiai esu patenkinta ja. Yra kritęs ir puodukas ir į ją kasdien verdantį vandenį iš puodų pylu ir viskas gerai ir tos priežiūros labai nereikalauja. Ji juoda, tai  nukalkintoju 1 kart metuose pravalau ir aliejuku ištepu ir vėl kaip nauja smile.gif Pirkau tiesiogiai iš gamintojo Kaune , Petrašiūnuose . Tai aptarnavo  nuostabiai ir suteikė pilną info. O pigiu jaučiu buvo, nes  pirko defektuotą plautuvę, nes tokias  ir 2 kaimynės, net auklėtoja iš vaikų darželio  yra pirkus  ( kiek atsimenu sakė, kad spalvinis defektas, dėl to ta kaina mažesnė, o to defekto išvis nesimato). Žodžiu  asmeniškai visoms rekomenduoju:) thumbup.gif  IR KOKYBĖ AUKŠTA IR KAINA GERA thumbup.gif

Apie baltą to nepasakyčiau lotuliukas.gif Ir pageltęs dugnas (ace padeda išbalinti, bet turint valymo įrenginius negaliu dažnai to naudot) ir dar keliose vietose smulkūs nuskilimai, gal peiliai, gal dar kažkas išdaužė biggrin.gif O dar ir valymas oi koks sunkus doh.gif Ir kodėl pagailėjau ir pirkau pigesnę, o ne Franke doh.gif Nors nežinau net ar Franke būtų geresnė
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2015 01 14, 00:52)
Apie baltą to nepasakyčiau  lotuliukas.gif Ir pageltęs dugnas (ace padeda išbalinti, bet turint valymo įrenginius negaliu dažnai to naudot) ir dar keliose vietose smulkūs nuskilimai, gal peiliai, gal dar kažkas išdaužė  biggrin.gif O dar ir valymas oi koks sunkus  doh.gif Ir kodėl pagailėjau ir pirkau pigesnę, o ne Franke  doh.gif Nors nežinau net ar Franke būtų geresnė


Vat man irgi įdomu, kaip su tais valymo įrenginiais , tiksliau jų bakterijomis, gi tokio ACE negalima pilti g.gif Naudoju jau mėnesį Blanco smėlio spalvos plautuvę, nepasakyčiau, kad užsiteršė, gal kad pavalau su soda kas kelias dienas, bet ateity aišku, kad reikės rimtesnio valymo, ką tada doh.gif
Tiesa, kuom valote vamzdžius, kai pasikemša? Bute tekdavo kokio "kurmio" įpilti, o dabar nežinau, reikės matyt pasiklausti įrenginių specų, gi turėtų kažkokia priemonė nekenksminga būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolvait300 @ 2015 01 13, 09:57)
Labas mergaitės aš turiu Akvasanita plautuvę, jau  4 metus, juodą spalvą apvalią.  smile.gif  Nerealiai esu patenkinta ja.  IR KOKYBĖ AUKŠTA IR KAINA GERA thumbup.gif

Apie saviškę to nepasakyčiau. Mano irgi juoda, buvo kažkada, lotuliukas.gif dabar visa išblukus, pasibraižius. Naudoju 2,5 m. bet pabluko greitai, per kelis mėn. Gerai, kad vanduo nekalkėtas, nenoriu įsivaizduot, kaip tada atrodytų doh.gif žinojau, kad nieko gero tos lietuviškos kriauklės, bet, kad toks š.. negalvojau. Gailiuosi, kad pataupiau ir nepirkau Franke.
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2015 01 15, 14:03)
Apie saviškę to nepasakyčiau. Mano irgi juoda, buvo kažkada,  lotuliukas.gif  dabar visa išblukus, pasibraižius. Naudoju 2,5 m. bet pabluko greitai, per kelis mėn. Gerai, kad vanduo nekalkėtas, nenoriu įsivaizduot, kaip tada atrodytų  doh.gif žinojau, kad nieko gero tos lietuviškos kriauklės, bet, kad toks š.. negalvojau. Gailiuosi, kad pataupiau ir nepirkau Franke.

Mano lietuviska, naudoju 2,5 m, niekas nesusibraize ir neisbluko. Prieziura minimali, tik su indu plovikliu praplaunu. Karta i menesi nukalkinu (bet daznai ir reciau).
Atsakyti
Aš turiu baltą Franke, naudojuosi kiek daugiau nei metus. Atrodo kaip nauja, nors nepasakyčiau kad ypatingai prižiūriu.
Na nepalieku burokėliu per naktį, ar kokiu dažančių skysčių, bet puodus su verdančiu vandeniu pilu drąsiai. Kokį kartą į mėnesį pavalau tuo Franke akmenėliu/pasta ir psio.
Taip kad ant kiek bijojau kad greitai susidėvės ir paruduos, tai ant tiek man jos priežiūra nesunki.
Gal dar ir nuo vandens priklauso g.gif nor pas mane ganėtinai kalkėtas, tai balta kaip tik pliusas nes nesimato, va jeigu būtų juoda, matyt tektų atidžiau valyt nuo nuosėdų.
Atsakyti
Gal kas turi ir naudoja franke granito spalvos? ( http://www.jaukurai....1/541191_z1.png )

Domina priežiūra, pasidalinkite informacija. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2015 01 14, 11:22)
Vat man irgi įdomu, kaip su tais valymo įrenginiais , tiksliau jų bakterijomis, gi tokio ACE negalima pilti g.gif  Naudoju jau mėnesį Blanco smėlio spalvos plautuvę, nepasakyčiau, kad užsiteršė, gal kad pavalau su soda kas kelias dienas, bet ateity aišku, kad reikės rimtesnio valymo, ką tada  doh.gif
Tiesa, kuom valote vamzdžius, kai pasikemša? Bute tekdavo kokio "kurmio" įpilti, o dabar nežinau, reikės matyt pasiklausti įrenginių specų, gi turėtų kažkokia priemonė nekenksminga būti g.gif

Išbandžiau Balis balinimo miltelius plautuvei, išbalino panašiai kaip Ace, tik nepakenkė bakterijoms smile.gif Palikau vos ant dugno vandens, subėriau pusę pakelio miltelių, tada šiek tiek pašveičiau ir palikau nakčiai, ryte baltutėlė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2015 01 26, 22:05)
Išbandžiau Balis balinimo miltelius plautuvei, išbalino panašiai kaip Ace, tik nepakenkė bakterijoms smile.gif Palikau vos ant dugno vandens, subėriau pusę pakelio miltelių, tada šiek tiek pašveičiau ir palikau nakčiai, ryte baltutėlė smile.gif


Ačiū už informaciją, reikės ir man kada nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra_P @ 2015 01 26, 21:57)
Gal kas turi ir naudoja franke granito spalvos? ( http://www.jaukurai....1/541191_z1.png )

Domina priežiūra, pasidalinkite informacija. wink.gif


Vienintelis dalykas kuo nusivyliau po virtuvės įkurtuvių, tai franke kriauklė, būtent smėlinė.... Kainavo nemažai, o priežiūra siaubinga sad.gif Pagelto nuo kavos, arbatos.... Išsivalo ti spec priemonem arba balikliais....
Atsakyti
Labas, turiu franke kasmyro spalvos. Esu labai patenkinta.

Super spalva. smile.gif

prasom cia paziuret kaip atrodo
Atsakyti
QUOTE(Sandra_P @ 2015 01 26, 21:57)
Gal kas turi ir naudoja franke granito spalvos? ( http://www.jaukurai....1/541191_z1.png )

Domina priežiūra, pasidalinkite informacija. wink.gif

Pas mus ne franke o plados firmos taip pat juoda-varge vargeli sad.gif nebezinau su kuo valyti. Turim maza leliuka ir jei su soda ka perplaunu-pabaltuoja moment. Turiu plauti ir plauti.visos chemines priemones ir pabaltuoja kai isdziuna sad.gif
Niekada daugiau nesirinkciau. Gal kas patars su kuo valti?
Atsakyti