Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys


Sveikos mamytės, prašau pagalbos,nes nebeiškenčiu. Dygsta du protiniai dantys, viršuje išlindę tik du kampučiai mažučiai,o apačioje išlindęs beveik visas,po odyte tupi tik vienas kampas ir truputį vidurio. Dėl šios bėdos pasidariau irzli, pikta, nebevalgau ir nebegaliu nusedėt vietoj. Išbandžiau įvairius skalavimo skysčius,tepaliukus, vaistus, bet visi skausmą numalšina tik labai trumpam laikui. Prašau,gal galėtumėte ką nors patarti,ką geriau naudoti ar gerti. Help. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(CuteButPsycho @ 2010 11 22, 19:34)
Sveikos mamytės, prašau pagalbos,nes nebeiškenčiu. Dygsta du protiniai dantys, viršuje išlindę tik du kampučiai mažučiai,o apačioje išlindęs beveik visas,po odyte tupi tik vienas kampas ir truputį vidurio. Dėl šios bėdos pasidariau irzli, pikta, nebevalgau ir nebegaliu nusedėt vietoj. Išbandžiau įvairius skalavimo skysčius,tepaliukus, vaistus, bet visi skausmą numalšina tik labai trumpam laikui. Prašau,gal galėtumėte ką nors patarti,ką geriau naudoti ar gerti.  Help. schmoll.gif

Jei Vilniuj gyvenat-turiu tik vieną patarimą.Važiuoti į Žalgirio ligoninės priimamajį poliklinikos nedarbo metu (nuo 20val. iki 8val.).Galbūt reikia įpjauti dantenas ir tiek.Pasakykit,kad tipo staiga pradėjo skaudėt ir TAAAIP žiauriai ir pns. lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi mergytes laukia ir manes malonumas -operacija. Du dantys dar neisdyge ir vienas remiasi truputi i kita danti.Bet kai paskaitau as apie ta operacija net silpna darosi. doh.gif Zodziu man odontologe siulo operuotis pas chirurga Sakaviciu Klinikose. Gal kas operavotes pas ji ax.gif Sake teks ir ligoninej pagulet kokia para ir ji siulo prasyt pilnos narkozes g.gif Zodziu kazkaip nugasdino ji mane. verysad.gif
Atsakyti
Man protinius dantukus išoperavo penktadienį ax.gif Nebijokit 4u.gif
Atsakyti
O mano protinuko nulūžo viena sienelė ir tai nutiko užsienyje (taip sakant prisižaidžiau). O su tokia bėda ir draudimas negelbsti - tai nesiskaito ekstra atvejis. Gal ES būtų kitaip, bet už jos ribų vėl kitaip. verysad.gif Reiks artimiausiu metu apsilankyti pas gydytoją.
Atsakyti
man irgi pradejo dygti,is pradziu mausdavo tai virsuj tai apacioj,virsuj ciut ciut isdygo be jokiu dideliu skausmu taip ir like. o dabar pradejo apacioj taip skaudeti kad baisu doh.gif antra savaite niekas neislenda smegenys patinusios,zandas taip pat. o dabar belekokie skausmai ir virsuj ir apacioj. sianakt blogai miegojau pabudinejau 7 ryto keliausi isgeriau vaistu,nieko kito neradau tai ikaliau paracetamolio. sakiau palauksiu iki kitos sav ir tada jau turbut zygiuosiu pas stomatologa. bet noreciau paklaust gal zinot kuo geriau skalauti ar pan kad dezinfekuoti ar skausma truputi nuimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(welnia @ 2010 12 02, 13:47)
man irgi pradejo dygti,is pradziu mausdavo tai virsuj tai apacioj,virsuj ciut ciut isdygo be jokiu dideliu skausmu taip ir like. o dabar pradejo apacioj taip skaudeti kad baisu  doh.gif  antra savaite niekas neislenda smegenys patinusios,zandas taip pat. o dabar belekokie skausmai ir virsuj ir apacioj. sianakt blogai miegojau pabudinejau 7 ryto keliausi isgeriau vaistu,nieko kito neradau tai ikaliau paracetamolio. sakiau palauksiu iki kitos sav ir tada jau turbut zygiuosiu pas stomatologa. bet noreciau paklaust gal zinot kuo geriau skalauti ar pan kad dezinfekuoti ar skausma truputi nuimti  g.gif

Eludril skystis 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kur arčiausiai Šeškinės gerai, gražiai, švelniai rautų protinius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 12 18, 20:24)
Gal kas žinot kur arčiausiai Šeškinės gerai, gražiai, švelniai rautų protinius? smile.gif


Galiu rekomenduot Centre. mirksiukas.gif

O man nušlifavo lūžio vietą ir užplombavo, sakė, kad dar stabilus dantukas, todėl su rovimu galima palaukti.
Atsakyti
man pasirodo reikes rauti abu apatinius protinius dantis nes jie iauge i kaula ir niekada neislys verysad.gif bet dabar ten smegenys atsoke nuo ju nemalonus jausmas koks kai maistas prilenda doh.gif bet dabar liepe laukt pavasario kad butu siltesni orai ir operuotis. gal zinot kaune kur neblogai rauna ir jei privati klinika kiek mazdaug kainuoja unsure.gif
Atsakyti
sveikos, na ka, ir as i jusu gretas doh.gif kaip bijau unsure.gif trauks zalgirio klinikose sausio vidury
sakykit, o tos paslaugos mokamos, ar nemokamos?
Atsakyti
QUOTE(Smėlio Migla @ 2011 01 05, 11:48)
sveikos, na ka, ir as i jusu gretas  doh.gif kaip bijau  unsure.gif trauks zalgirio klinikose sausio vidury
sakykit, o tos paslaugos mokamos, ar nemokamos?

Jei su siuntimu tai mokėti reikia tik už medžiagas 4u.gif
Atsakyti