Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(justyte @ 2011 12 28, 13:36)
Aš turiu galvoje ne išrovimą, o šalinimą neišdygusių dantų.


Pas mane buvo išdygę. O va mamai tik praeitą savaitę pašalino vieną gulintį. Tik kampelis buvo išlindęs, bet viską padarė poliklinikoj. Aš tai jau nevaikštau taip, po to, kai man 16 metų rovė- tai daugiau jokių chirurginių paslaugą atlikti į polikliniką neinu. Daktaras visų giriamas buvo, o darbą atliko itin grubiai ir dar apšaukė, kad dantų neprižiūriu, laukiu kol supūliuos.
Atsakyti
o klinikose reikia į odontologijos klinika ar veido ir žandikaulio chirurgijos klinika eit? ten i konsultacine poliklinika taip?
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2011 12 31, 14:17)
o klinikose reikia į odontologijos klinika ar veido ir žandikaulio chirurgijos klinika eit? ten i konsultacine poliklinika taip?


ėjau į veido ir žandikaulio chirurgijos kliniką, ten pat ir akių klinika, ar kaip pavadinti nepamenu, yra.
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2011 12 31, 19:18)
ėjau į veido ir žandikaulio chirurgijos kliniką, ten pat ir akių klinika, ar kaip pavadinti nepamenu, yra.


Aišku, ačiū už informacija 4u.gif
Atsakyti
Labutis. As ir pas interna (jauna burnos chirurgiuka) uzsirasiau siai savaitei protini neisdygusi klinikose salinti. Tik va nezinau, suskaudo gerkle ir lyg sloga nori kabintis. Cia ta man gerkle greitai nepraeis, kazin ar galiu eiti operuotis su skaudancia gerkle, ar neisvys gydytis? o bjauriausia, kad vasario pradzioj breketus des ant apatinio zandiklaulio tai turiu ir spet issioperuot unsure.gif Gal kam buvo panasi situacija su gerkles skausmu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2012 01 03, 08:47)
Labutis. As ir pas interna (jauna burnos chirurgiuka) uzsirasiau siai savaitei protini neisdygusi klinikose salinti. Tik va nezinau, suskaudo gerkle ir lyg sloga nori kabintis. Cia ta man gerkle greitai nepraeis, kazin ar galiu eiti operuotis su skaudancia gerkle, ar neisvys gydytis? o bjauriausia, kad vasario pradzioj breketus des ant apatinio zandiklaulio tai turiu ir spet issioperuot  unsure.gif Gal kam buvo panasi situacija su gerkles skausmu?  blush2.gif


Manęs klausė, kai atėjau operuotis, ar nesirgau, neslogavau. Tau turėjo duoti telefono nr, kad jei kas, jiems galėtum paskambinti, tai siūlyčiau geriau pasiskambinti ir paklausti.
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2012 01 03, 09:31)
Manęs klausė, kai atėjau operuotis, ar nesirgau, neslogavau. Tau turėjo duoti telefono nr, kad jei kas, jiems galėtum paskambinti, tai siūlyčiau geriau pasiskambinti ir paklausti.

O je, kad cia ziema tai kitaip ir nebus: pries naujuosius visa menesi tai sloga tai gerkle tai lupu pusleline, po nauju vel is naujo... na tai reikes dar iki ketvirtadienio pasigydyt gal kiek apgis ir pasiskambinsiu. Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irtisa: 03 sausio 2012 - 09:37
nemokesiu ko gero paaiksinti,bet man virsuje dygsta protiniai,apacioje jau lyg iki galo isdygo,o va virsuje dar ne iki galo truksta to 3kauburelio,o esme tame kad apziurejus pirstu paminkius jauciu kad jisai kalsis jau taip toli zandikaulyje,kad jauciu suplesys man tenais viska doh.gif Na cia foto mazdaug pazymejau kaip tai atrodyt turetu jie dygs tenais kur yra junginys toksai vyduje doh.gif user posted image jauciu reiks raut nes jiems tikrai tenais vietos nera,nes sakau dygs taip toli tie 3kaubureliai,kad suplesys man tenais burna blink.gif o varge jauciu turesiu su jais bedos,nes ar jie isdyge suplesys man tenais viska,arba jai raus tai irgi neapsieis be pjovimu ir siuvimu nes tenais taip jie toli kalasi kur jau virsus su apacia jungiasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 10 sausio 2012 - 02:59
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 10, 02:54)


Patarčiau jums nedaryti pačiai skubotų išvadų, o apsilankyti pas gydytoją. Jei neorėsit rauti, jūsų niekas nepririš prie kėdės ir neišraus per prievartą. O kas liečia tuos "kauburėlius", aš neturiu abiejų viršutinių protinių (išrauti), bet tie "kauburėliai" jaučiasi.
Atsakyti
Na as ir praeita penktadieni KMUK issioperavau du prorinius neisdygusius dantis. Bet kurie zmones 4 is kart issioperuoja tai reikia jiems rankas paspaust doh.gif 4 is kart nesirysciau jau vien del to kad pavalgyt be siauduko tai be sansu. Jau su dviem isoperuotais vienoje puseje yra ka veikti, kol arbatini sauksciuka ikisi i burna, apie kramtyma gera tai pamirst reikia, su sveika puse tik biskiuka apkramtai ir vsio.
O norejau paklausti mamyciu, perejusiu ta "smagia" procedura, kada jums normaliai zandas jau ne istines buvo ir kada jau normalu sauksta i rankas paemet? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irtisa: 12 sausio 2012 - 12:12
QUOTE(Irtisa @ 2012 01 12, 12:11)
Na as ir praeita penktadieni KMUK issioperavau du prorinius neisdygusius dantis. Bet kurie zmones 4 is kart issioperuoja tai reikia jiems rankas paspaust  doh.gif  4 is kart nesirysciau jau vien del to kad pavalgyt be siauduko tai be sansu. Jau su dviem isoperuotais vienoje puseje yra ka veikti, kol arbatini sauksciuka ikisi i burna, apie kramtyma gera tai pamirst reikia, su sveika puse tik biskiuka apkramtai ir vsio.
O norejau paklausti mamyciu, perejusiu ta "smagia" procedura, kada jums normaliai zandas jau ne istines buvo ir kada jau normalu sauksta i rankas paemet?  ax.gif


Aš trečia dieną jau pradėjau normaliai valgyti, iš pradžių skaudėjo labai, bet po truputį kramtamt, gal prasimakštino ir tas skausmas tikrai sumažėjo, bet maistą valgiau tikrai mažais kąsneliais ir atsargiai, kad nesukramtyčiau patinusios gleivinės, bei kramčiau su sveika puse. Po savaitės žandas tik truputi patinęs bebuvo, bet atsirado mėlynė, tik geltona. Bet man po 1 dantį operavo, tai kaip su 2 iš karto nežinau. Beje aš nuolat skalavau burną, net nežinau kiek kartų per dieną. Po kiekvieno pavalgymo atsargiai išsivalydavau dantis, nusipirkau labai labai mikštą dantų šepetuką, net jei pakliūdavo kur ne namie valgyt, tualete išsivalydavau po to dantis. Turėjau paranoją, kad nesigautų užkrėtimas koks biggrin.gif Man audiniai po savaitės beveik sugiję buvo, o po 2 savaičių visiškai sugiję.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte: 12 sausio 2012 - 18:30
QUOTE(justyte @ 2012 01 12, 18:28)
Aš trečia dieną jau pradėjau normaliai valgyti, iš pradžių skaudėjo labai, bet po truputį kramtamt, gal prasimakštino ir tas skausmas tikrai sumažėjo, bet maistą valgiau tikrai mažais kąsneliais ir atsargiai, kad nesukramtyčiau patinusios gleivinės, bei kramčiau su sveika puse. Po savaitės žandas tik truputi patinęs bebuvo, bet atsirado mėlynė, tik geltona. Bet man po 1 dantį operavo, tai kaip su 2 iš karto nežinau. Beje aš nuolat skalavau burną, net nežinau kiek kartų per dieną. Po kiekvieno pavalgymo atsargiai išsivalydavau dantis, nusipirkau labai labai mikštą dantų šepetuką, net jei pakliūdavo kur ne namie valgyt, tualete išsivalydavau po to dantis. Turėjau paranoją, kad nesigautų užkrėtimas koks  biggrin.gif  Man audiniai po savaitės beveik sugiję buvo, o po 2 savaičių visiškai sugiję.


Na va su melyne tai cia mane "nudziuginot": pirmadieni i darba eisiu is po nedarbingumo visos savaites, tai jei ir man melyne bus, galvos kad vyras "uzvaisino " ir del to i darba nejau biggrin.gif As ir su labai minkstu sepetuku po valgiu issivalau ir ELUDRIL prasiskalauju.
Gal ir i nauda isejo tokia savaites iskrova: viskas arba trinta arba po labai mazais kasniukais, uzkanciu gundanciu maziau, ziuriu jau ir i kelnias kurias anksciau vos isisprausdavau, jau telpu normaliai thumbup.gif smile.gif
Atsakyti