Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Florestina @ 2012 03 29, 12:49)
Man buvo vienas pusiau išdygęs, tik kampelis matėsi. Poliklinikoj sakė, kad gal dar kaip nors išaugs. Bet kai nuėjau protezavimui į privatų, pasakė, kad neišaugs, nes nėra vietos. Buvo pats paprasčiausias rovimas, nieko nejaučiau, net kai atleido nuskausminimą.


Leksiu siandien pasirodyti, siaip pries metus jau buvau apziureta ir sake, kad operacija, dabar tas vienas lyg ir labiau isdyges, gal butu greitai ir be dideliu vargu. g.gif
Atsakyti
Sakykite, kiek laiko po operacijosjums skaudejo? Penktadieni man pasalino viena, pora dienu geriau nuo skausmo, sekmadieni nebegeriau nieko, bet vakar ir siandien toks jausmas, kad skauda visus dantis, tiek virsutinius, tiek apatinius toje puseje kur istrauke. Turbut normalu tai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 03, 12:32)
Sakykite, kiek laiko po operacijosjums skaudejo? Penktadieni man pasalino viena, pora dienu geriau nuo skausmo, sekmadieni nebegeriau nieko, bet vakar ir siandien toks jausmas, kad skauda visus dantis, tiek virsutinius, tiek apatinius toje puseje kur istrauke. Turbut normalu tai?  g.gif

Man treciadieni 3 isoperavo, geriu nuskausminamuosius iki siol, gal tik mazesnem dozem ir reciau. ax.gif Pasimatuok temperatura, jei ji normali, sakyciau skausmas normalu.
Atsakyti
Dėl skaumo po rovimo- tai man gydytojas sakė, kad gali skaudėti iki 10 d., tačiau jei skauda ilgiau reikėtų apsilankyti pas gydytoją.
Atsakyti
Tai gal tuomet viskas normalu, vakare grizusi dar pamatuosiu temp., bet manau anksti as cia panikuoju. ax.gif
Atsakyti
O ką geriate nuo skausmo ir kokiomis dozemis? ar padeda normalei? Kaip tinimas jums laikosi?
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 03, 17:51)
O ką geriate nuo skausmo ir kokiomis dozemis? ar padeda normalei? Kaip tinimas jums laikosi?

As geriau Dolmen ir Ibuprofen, kai baigiau Dolmen, geriu Ketanova su Ibuprofenu.Skalauju Eludriliu.

dolmen galima 3tab. per para, Ibuprofena turiu 200mg, tai jo galima ir 5-6, bet man 1-2 uztenka. Ketanov irgi maximum 3 tab/ para.

Pirmos trys paros sunkiausios, po to po truputuka geryn...Tinimas dar yra, bet palyginus su tuo kas buvo, tai "ziedeliai".Issiziot jau galiu beveik pilnai, bet kramtant skauda, todel maista dar gerokai pasmulkinu.

Pirmas dienas geriau vandeni,kefyra ir jogurtus.Per siaudeli nesigavo, skruostu raumenis skaudejo.

Zaizdos gyja graziai, poryt isims siulus(nors ir tirpstantys).Bet turiu ir komplikacija- nutirpusi liezuvi.Gali ir pusmeti jis toks likt.Jausmas slykstus... doh.gif

Bet tikrai nesigailiu operavusis visus 3 dantis iskart. ax.gif
Atsakyti
Manes ketvirtadieni laukia sitas malonumas, du is vienos puses operuos, veliau antra operacija darys kitus pasalins. Siaubas kaip bijau kad labai skaudes, kad per operacija pacia sunku labai bus juk tik vietine nejautra verysad.gif

QUOTE(Caca* @ 2012 04 03, 19:10)
As geriau Dolmen ir Ibuprofen, kai baigiau Dolmen, geriu Ketanova su Ibuprofenu.Skalauju Eludriliu.

dolmen galima 3tab. per para, Ibuprofena turiu 200mg, tai jo galima ir 5-6, bet man 1-2 uztenka. Ketanov irgi maximum 3 tab/ para.

Pirmos trys paros sunkiausios, po to po truputuka geryn...Tinimas dar yra, bet palyginus su tuo kas buvo, tai "ziedeliai".Issiziot jau galiu beveik pilnai, bet kramtant skauda, todel maista dar gerokai pasmulkinu.

Pirmas dienas geriau vandeni,kefyra ir jogurtus.Per siaudeli nesigavo, skruostu raumenis skaudejo.

Zaizdos gyja graziai, poryt isims siulus(nors ir tirpstantys).Bet turiu ir komplikacija- nutirpusi liezuvi.Gali ir pusmeti jis toks likt.Jausmas slykstus... doh.gif

Bet tikrai nesigailiu operavusis visus 3 dantis iskart. ax.gif

Atsakyti
Merlina, neskauda visiskai pati operacija, labiau skauda po, bet isgersite vaistu ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 03, 18:14)
Manes ketvirtadieni laukia sitas malonumas, du is vienos puses operuos, veliau antra operacija darys kitus pasalins. Siaubas kaip bijau kad labai skaudes, kad per operacija pacia sunku labai bus juk tik vietine nejautra verysad.gif

Jei nuskausminimas su sedacija- tai vienas malonumas.Rimtai. mirksiukas.gif
Pries operacija dave suciulpti Dormicum, pasidare ramu ramu...
Zinojau ka ir kaip man daro, dalinai girdejau ka kalba, bet laiko pojutis isnyko, atrode, kad visa operacija maximum 5 minutes tetruko, o is tikruju kazkur 40-45min.

4u.gif
Atsakyti
O kur operavotes? mane klinikose operuos, rezidentas tai nezinau ar duos ta tabletike nors baisiai noreciau biggrin.gif siaip visai normalus daktaras pasirode pirma konsultacija g.gif

QUOTE(Caca* @ 2012 04 03, 20:00)
Jei nuskausminimas su sedacija- tai vienas malonumas.Rimtai. mirksiukas.gif
Pries operacija dave suciulpti Dormicum, pasidare ramu ramu...
Zinojau ka ir kaip man daro, dalinai girdejau ka kalba, bet laiko pojutis isnyko, atrode, kad visa operacija maximum 5 minutes tetruko, o is tikruju kazkur 40-45min.

4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 03, 19:24)
O kur operavotes? mane klinikose operuos, rezidentas tai nezinau ar duos ta tabletike nors baisiai noreciau biggrin.gif  siaip visai normalus daktaras pasirode pirma konsultacija g.gif

Kauno klinikose.
Guldys tikriausia? (mane gulde, teoriskai isleido sekancia diena, bet as vakare namo issiprasiau, ryte vel reikejo prisistatyti).
Tai ketvirtadieni ir pasiklausit apie anestezija.Gi matysit ir daktara, ir anesteziologa. mirksiukas.gif (siaip kartu su manim gulde mergina, kuriai 2 dantukus operavo, tai jai anestezija tokia kaip ir man buvo).

Duoda ne tik tablete, po to iveda kateteri ir leidzia i vena vaistus.Vietinis (burnoj) nuskausminimas vyksta paskiausiai, tada praktiskai "dzin" , kad bado tas adatas. biggrin.gif

Viskas bus ok, tikrai isgyvenamas dalykas. 4u.gif

Atsakyti