Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 12, 19:56)
Nu va, šiandien aš jau po visko, neoperavo kitos puses atvere senas zaizdas puliuoja, uzdegimas didelis, išplovė viską, tvarstis į dantis ir vėl kankintis per nauja, iš burnos kvapas kai nzn is kur niekas nepadeda, puliuoja, zodziu depresija prasideda juodai....


Vargšelė, sveik greičiau. Turėjau pūlinę dantų infekciją paauglystėj, jau esu rašius forume, kad didžiausiam priešui to nelinkėčiau.
Atsakyti
Neisivaizduoju ka dar galima daryt kad baigtusi sitas kosmaras, antibijotikus geriu, higienos taip pat laikausi nu negyja puliuoja nors tu ka, nebezinau jau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 12, 20:16)
Neisivaizduoju ka dar galima daryt kad baigtusi sitas kosmaras, antibijotikus geriu, higienos taip pat laikausi nu negyja puliuoja nors tu ka, nebezinau jau.... verysad.gif

kuo skalauji?
Atsakyti
eludril ir medetkom.
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 12, 20:51)
eludril ir medetkom.

Eludrilis geras,vadinasi ne tame esmė...Mano higiena po visų pjovimų gera buvo,bet 3 iš 4 gijo blogai.Vaistų kokių skylėn neįdėjo?Man kai alveolitas buvo išplovė gerai (tiesa,kaip minėjau,aš tolesniam gyjime,ty.savaitė po operacijos,pati eludrilio skiedalą su švirkštu be adatos švirkščiu į skylę,kad maistas ir kt.reikalai pasišalintų) ir vaistus dėjo,gal kokias 6d.iš eilės važinėjau į žalgirį,kad keistų tamponiukus vaistuotus.
Atsakyti
Nea, man išgramdė žaizda šiandien, su adata išplovė viską, bet vaistų nedėjo, ryt vėl važiuoju liepė pasirodyt, sakė gali reikėti kokių 2-3 plovimų. Aš kažkaip nesitikėjau, kad viskas taip sudėtingai bus, o kai pagalvoji, kad laukia kita pusė, ten dar viskas sudėtingiau tai šiurpuliai laksto...neįsivaizduou kaip su darbu man bus, jau atsiprašius daug dienų buvau, biuletenį turėjau o dar jei kitus operuos...siaubas sakau nervų neber jau doh.gif
Atsakyti
Todėl operavausi po vieną,bijodama,kad po du-per ilgai atitrauks nuo darbų.Turint omeny,kad visi mano operavimai buvo sudėtingi,tai ir dabar rinkčiausi 4 atskirai,negu dvigubai sunkiau,bet 2.
Atsakyti
Ir kaip sekasi, likimo seses?
Man jau 3 savaites po operacijos, 2 "sskyles"traukiasi puikiai, viena dar nelabai, kai valau ja, pakraujuoja.Manau, kad dar savaitele kita ir pamirsiu sias bedas.

Tik liezuvis dar nelabai atitirpes...bet as kantri. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 12, 19:56)
Nu va, šiandien aš jau po visko, neoperavo kitos puses atvere senas zaizdas puliuoja, uzdegimas didelis, išplovė viską, tvarstis į dantis ir vėl kankintis per nauja, iš burnos kvapas kai nzn is kur niekas nepadeda, puliuoja, zodziu depresija prasideda juodai....


O tau neužsiuvo po danties traukimo? Man tai viską gražiai užsiuvo, tad maistui be šansų buvo patekti į žaizdą, nebent aplink siūles apsivelti, už tai nuolat valiau dantis ir skalavau.

Aš patarčiau nieko nekrapštyti, nes kaip tik infekciją galima užnešti, geriau nusipirkus vaikišką dantų šepetuką atsargiai dantis išvalyti, esančius prie žaizdos ir nuolat skalauti burną. Dar kokią gydančią vaistažolinę dantų pastą nusipirk.

Merlina96, o gal tavo organizmas nusilpęs, kad negyja.
Atsakyti
Aš rytoj einu pas gydytoją. Buvau visai pamiršus, gerai, kad gavau sms priminimą. g.gif
Atsakyti
Aš jau po vizito pas gydytoją. Vis tik nerovė, nes lūžo ne dantis, o plomba, tad vėl užplombavo.
Atsakyti
Aš tai taip pat kaip sedėjau taip ir sedžiu, ta pati pusė gyja jau, po 2 plovimų paprastai su vandenuku išplovė sukėlė naują kraujavimą. Kitą pusę po dviejų savaičių planuoja išoperuoti smile.gif Aš matai kai ejau operuotis dabar, nebuvo nei savaitė, kaip iš ligoninės gryžus buvau, ten savaite per lašines maitino, tai nusilpus tikriausiai buvau už tai ir negijo. Jau prašiau vakar labai kad išoperuotų, bet neapsiėmė daktaras, sako per silpna dar, nerizikuosim verysad.gif dabar vėl tęsiasi baimė ir laukimas unsure.gif
Atsakyti