Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 11, 11:56)
Na man ji raus tik treciadieni, iki to laiko nezinau ka daryti.. o su kuo skalauti po valgio? gal zinot.

aš į virintą vandenį įdedu šaukštelį druskos ir skalauju, labai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2012 05 11, 13:34)
aš į virintą vandenį įdedu šaukštelį druskos ir skalauju, labai labai gerai  thumbup.gif

Bet ten pas mane is to dantuko nieko nebelike beveik, gili skylute, ar nepakenks druska? o ar ramuneliu arbata netiktu? aciu. 4u.gif
Atsakyti
Mano protinukas kol kas liko savo vietoje. Šiandien galutinai pricementavo karūnėlę ir sakė žiūrėti kaip bus, jei jau ir dabar bus blogai tada raus protinį. Svarbiausia, kad jau laikinai nešiodama buvau nuzulinus su siūlu dantenas- tai vakar sunkiai su daktaru bendravosi, maniau, kad jau raus, bet nerovė. Sakė, kad palauksim ir stebėsim, kaip bus, bet liepė drastiškai nevalyti su siulu. g.gif
Atsakyti
Skalavimui tai ir druska labai tinka, medetos, ramuneles, specialūs burnos skalavimo skysciai smile.gif
Atsakyti
Išoperavo ir man šiandien 2 protinius dantukus, kurie buvo pusiau išdygę. Taikę sedaciją+ šaldė. Patarimas visoms, kurių dar tas "malonumas" tik laukia - neskaitykite šitos temos, nes prisigalvosite tokių dalykų doh.gif aš kaip kvaila, pasiskaičiau, tai taip bijojau.. o išties nėra nieko per daug baisaus (kalbu apie tą rovimo procesą), nes nieko nejauti visiškai. Aišku, dabar sėdžiu su ištinusiais žandais, gal dar ir didesni skausmai prasidės, bet tai yra natūralu. Linkiu visoms sėkmės ir nebijokite, nes nieko baisaus tikrai nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 11, 14:10)
Bet ten pas mane is to dantuko nieko nebelike beveik, gili skylute, ar nepakenks druska? o ar ramuneliu arbata netiktu? aciu.  4u.gif

druska tikrai nepakenks, ji naikina bakterijas thumbup.gif aišku tinka ir ramunėlės mirksiukas.gif

QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 05 11, 19:43)
IPatarimas visoms, kurių dar tas "malonumas" tik laukia - neskaitykite šitos temos, nes prisigalvosite tokių dalykų doh.gif  aš kaip kvaila, pasiskaičiau, tai taip bijojau.. o išties nėra nieko per daug baisaus (kalbu apie tą rovimo procesą), nes nieko nejauti visiškai.

drinks_cheers.gif aš irgi taip bijojau, o pasirodo tikrai be reikalo, bent man tai buvo vienas juokas tas dantų traukimas thumbup.gif
Atsakyti
Ar sitaip vyksta protinio danties traukimas?? http://www.youtube.c...p;v=v31TmnzRTOc
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 12, 16:51)
Ar sitaip vyksta protinio danties traukimas??    http://www.youtube.c...p;v=v31TmnzRTOc


nu sito tikrai nereikejo, manau... Esme, kad daug kas cia raso, jog baisu, skauda ir pan. o is tikruju taip net nera, viskas normaliai ir be skausmo, juk tas vietas nusaldo ir gal tik pavargsti issiziojes but, bet viskas pakankamai paprastai praeina.
Tikrai nesiulau ziureti! smile.gif
Atsakyti
Pritariu biggrin.gif o dar prieš leidžiant nuskausminamuosius, tą vietą pratrina su kažkuo, kad net tos adatos beveik nejauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2012 05 14, 13:05)
Pritariu  biggrin.gif o dar prieš leidžiant nuskausminamuosius, tą vietą pratrina su kažkuo, kad net tos adatos beveik nejauti  biggrin.gif


Likriausiai lidokainu. Mano gydytojas kažkaip moka švelniai suleisti net netepliojęs, kažkaip užkalba, kartais ir kokią nesąmonę pasako, bet va klausai ką sako ir negalvoji ką daro. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 05 14, 14:15)
Likriausiai lidokainu. Mano gydytojas kažkaip moka švelniai suleisti net netepliojęs, kažkaip užkalba, kartais ir kokią nesąmonę pasako, bet va klausai ką sako ir negalvoji ką daro. g.gif

Kur leidzia nuskausminamuosius?
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 14, 13:17)
Kur leidzia nuskausminamuosius?


Į dantenas, kad nejaustum skausmo rovimo metu. Vietinė nejautra, kaip ten vadinasi.
Atsakyti