Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Magnifique @ 2012 08 26, 11:42)
Aušra Šaikuvienė.Šalino 3 iš 4 mano protinių dantų.


Puiku, aciu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Meshkiukas @ 2012 08 26, 18:44)
na ziurint kokia pas tave situacija,jei isdyge jie ir neproblematiskai tai gal net neguldo,kadangi pas mane tik vienas is triju isdyges kiti uzstrige ir nera vietos jiems isdygti,tai darys operacija su pilna narkoze,pirma diena paguldys i ligonine antra diena tik operuos,o trecia gal ir isleis jei viskas gerai ir be komplikaciju. na bent as taip tikiuosi kad po 3 dienu busiu namie.

cia jau nuejus pas burnos chirurga ir pasikonsultavus manau geriau butu,nei sukti galva  mirksiukas.gif


Aisku.. tai pas mane panasi situacija. 2 virsuje isdyge, o apacioje vos vo islinde ir jiem vietos nera ne pro kur daugiau lyst.. kas men skausmai uzeina, visa veida net plesia, net seiles ryjant skauda.. tai nekas, norisi kuo greiciau issilupti juos. Einu rugseji i konsultacija (nors neplilnai pries metus esu buvusi), bet kadangi mano gyd jau nebendirba pas kuria lankiausi, tai vel is naujo reikia eiti pas kita doh.gif o dar UK gyvenu, tai ne taip greitai cia sulakstysi.. viena karta i konsultacija nueisi, susitarsi del operacijos, o jau kita karta vel skrisi operacijai.. doh.gif bet ka darysi, sveikata svarbiau juk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 08 26, 19:34)
Puiku, aciu thumbup.gif
Papildyta:
Aisku.. tai pas mane panasi situacija. 2 virsuje isdyge, o apacioje vos vo islinde ir jiem vietos nera ne pro kur daugiau lyst.. kas men skausmai uzeina, visa veida net plesia, net seiles ryjant skauda.. tai nekas, norisi kuo greiciau issilupti juos. Einu rugseji i konsultacija (nors neplilnai pries metus esu buvusi), bet kadangi mano gyd jau nebendirba pas kuria lankiausi, tai vel is naujo reikia eiti pas kita doh.gif o dar UK gyvenu, tai ne taip greitai cia sulakstysi.. viena karta i konsultacija nueisi, susitarsi del operacijos, o jau kita karta vel skrisi operacijai..  doh.gif bet ka darysi, sveikata svarbiau juk 4u.gif


na irgi ne kokia situacija tada.na siaip tai manyciau galima butu ekstra paprasyti kad nereiketu skraidyti tau,nes siaip tai mano ta konsultacija uztruko gal 10 min,kol padare nuotrauka,paziurejo ir uzrase operacijai,kurios laukiau beveik menesi.bet cia kauno klinikose,kitur gal mazesnes eiles.
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2012 08 26, 21:21)
na irgi ne kokia situacija tada.na siaip tai manyciau galima butu ekstra paprasyti kad nereiketu skraidyti tau,nes siaip tai mano ta konsultacija uztruko gal 10 min,kol padare nuotrauka,paziurejo ir uzrase operacijai,kurios laukiau beveik menesi.bet cia kauno klinikose,kitur gal mazesnes eiles.


Tai va kad dbr kaip grisiu, tai tik savaitei, tai nelabai imanoma tas.. nes siulus tik po savaites isima juk g.gif teks 2 kart skrist.. doh.gif as tai i Zalgirio klinika buvau nulekus, jau ir panoramine foto turiu ir viska apziurejo. Ir gal 10 min viskas uztruko. Norejo jau ir operacijos data skirti, bet as isskrist tuo metu turejau ir viskas taip ir uzsibaige. Dbr po nepilnu metu vel griztu ir vel is naujo eit i konsultacija, nes niekas iskart operacijai neregistruoja doh.gif (domejausi registraturoj)..
Atsakyti
Gal galit rekomenduot kur Kaune (pvz klinikose ar kur kt.) issirauti protinius dantis? Koks gydytojas ir pan.? 4u.gif
Atsakyti
O gal kas kokiu atsiliepimu turi apie gyd. Tomkeviciene dirbancia Zalgirio klinikoje Vilniuje? Eisiu konsultacijai del protiniu dantu salinimo ir jei patiks, pas ja ir ketinu issirauti juos visus.. smile.gif
Atsakyti
Gal yra kas Kaune savo protinių dantų rovimą-operaciją patikėjo Dainiui Razukeviciui? Kokie atsiliepimai butu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 09 11, 01:43)
Gal galit rekomenduot kur Kaune (pvz klinikose ar kur kt.) issirauti protinius dantis? Koks gydytojas ir pan.? 4u.gif


Klinikose roviausi pries pora sav. rekomenduoju gydytoja vesta guzeviciene, tikrai viskas super buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 09 11, 01:43)
Gal galit rekomenduot kur Kaune (pvz klinikose ar kur kt.) issirauti protinius dantis? Koks gydytojas ir pan.? 4u.gif

Klinikose roviau pas Dalių Sakavičių. Tik gerus žodžius turiu apie šį chirurgą. smile.gif Jei reikėtų dar kartą, vėl eičiau pas jį.
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 09 15, 17:48)
Klinikose roviau pas Dalių Sakavičių. Tik gerus žodžius turiu apie šį chirurgą. smile.gif Jei reikėtų dar kartą, vėl eičiau pas jį.


Sakai geras jis? Man būtinai reikės pašalint protinius dantis, o jie yra neišdygę, 2 dantys guli apatiniam žandikaulyje horizontaliai ir jie jau atsirėmę ir stumia 7 dantis verysad.gif Jetus bijau kaip nežinau kas.... Tik pagalvoju, tai tokia panika paima verysad.gif
Tai dabar jau domiuosi apie chirurgus, skaičiau apie Dainių Razukevičių, bet jei sakai, kad Sakavičius geras, tai gal pas jį reiktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 15 rugsėjo 2012 - 17:08
QUOTE(Gardumas @ 2012 09 11, 13:50)
O gal kas kokiu atsiliepimu turi apie gyd. Tomkeviciene dirbancia Zalgirio klinikoje Vilniuje? Eisiu konsultacijai del protiniu dantu salinimo ir jei patiks, pas ja ir ketinu issirauti juos visus.. smile.gif

Sveika,as tvarkiausi protini danti,viskas super,man ji patiko smile.gif
Atsakyti
Vakar išrovė protinį dantį man. Galvojau, kad bus baisu, bet, kad taip baisu tai nesitikėjau. Skausmas šiandien nežmoniškas. Žandas tris kartus didesnis. Seilių ryt net negaliu kaip skauda.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovy @ 2012 09 22, 09:56)
Vakar išrovė protinį dantį man. Galvojau, kad bus baisu, bet, kad taip baisu tai nesitikėjau. Skausmas šiandien nežmoniškas. Žandas tris kartus didesnis. Seilių ryt net negaliu kaip skauda.. verysad.gif


Deja kartais ir taip būna. Man du po rovimo sugijo labai lengvai, o su vienu prisikankinau, dar ir dabar truputį pamaudžia, nors jau du mėnesiai po rovimo praėjo. Bet dabar tai jau dėl oro permainų jaučiasi. Šiaip po rovimo dar du kartus teko papildomai apsilankyti, nes krešulys nesusidarė, skausmas turi sumažėti per dvi dienas, jei ilgiau skauda reikia vėl pas gydytoją.
Atsakyti