Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(*Eglė @ 2012 12 14, 01:32)
Sveikos! Užsirašiau danties rovimui kitą savaitę, galvoju pasiskaitinėsiu šią temą iš įdomumo, bet jau pasigailėjau, kad skaičiau  lotuliukas.gif  dabar turbūt visą savaitę nemiegosiu, o rovimo dieną tai ir raminamųjų teks gert..  biggrin.gif

I ko daba isibauginai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Eglė @ 2012 12 14, 00:32)
Sveikos! Užsirašiau danties rovimui kitą savaitę, galvoju pasiskaitinėsiu šią temą iš įdomumo, bet jau pasigailėjau, kad skaičiau  lotuliukas.gif  dabar turbūt visą savaitę nemiegosiu, o rovimo dieną tai ir raminamųjų teks gert..  biggrin.gif


Nu ir kiek kartų buvo kalbėta, kad geriau neskaityti šios temos prieš rovimą.
Atsakyti
aš jau pirmadienį siūliukus po antro protinių traukimo išsiimsiu, visiška beprotė dabar:) kažkaip lengviau antras traukimas praėjo, nors dantukas ir viršui ir apačioj pusiau gulintis buvo, ir patinimas tik porą dienų laikėsi, na tfu tfu tfu, bet viskas sklandžiai praėjo! aš tai prieš operaciją dar ir youtube vaizdelius pažiūrėjau kaip ten ką prapjauna - pirma silpna buvo, o dabar sakau - gal persikvalifikuoti į burnos chirurgus, kažkaip nervus pamečiau:) o viesiems, kurių dar laukia šitas malonumas - nebijokit! nėr čia ko. Svarbiausia nepersišaldyt prieš operaciją ir pasisaugot, kai taip šalta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sharbata @ 2012 12 14, 19:45)
aš jau pirmadienį siūliukus po antro protinių traukimo išsiimsiu, visiška beprotė dabar:) kažkaip lengviau antras traukimas praėjo, nors dantukas ir viršui ir apačioj pusiau gulintis buvo, ir patinimas tik porą dienų laikėsi, na tfu tfu tfu, bet viskas sklandžiai praėjo! aš tai prieš operaciją dar ir youtube vaizdelius pažiūrėjau kaip ten ką prapjauna - pirma silpna buvo, o dabar sakau - gal persikvalifikuoti į burnos chirurgus, kažkaip nervus pamečiau:) o viesiems, kurių dar laukia šitas malonumas - nebijokit! nėr čia ko. Svarbiausia nepersišaldyt prieš operaciją ir pasisaugot, kai taip šalta smile.gif

I kur tavi padari beprote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 12 14, 22:18)
I kur tavi padari beprote?  4u.gif


žalgirio, vilniuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sharbata @ 2012 12 16, 11:51)
žalgirio, vilniuj  smile.gif


Pas kokį gydytoją?
Atsakyti
QUOTE(saule27 @ 2012 12 18, 16:01)
Pas kokį gydytoją?


šiek tiek aukščiau buvau parašius - Vilma Tauraitė. Superinė chirurgė - labai profesionali, rūpestinga, kruopšti. Didžiausios mano pagyros jai!
Atsakyti
pries koki pusmeti istrauke man zalgiry protini, pjove, smulkino ir istrauke. pati procedura visai nieko, tik poto dvi dienas noris tylos ir ramybes, gulet lovoj ir ziuret i lempa.
dabar virsuj isaugo vienas protinis, galvojau kad jam vietos yra ir neteks jo rauti, bet jis taip graziai tvarkingai auga tik pasislinkes i zando puse ir trinasi i zandikauli, i ta raumeni kur laiko apatini zandikauli - ziauriai erzina, isdygo per dvi dienas ir bruzina... kai pagalvoju apie ta procedura tai nupurto... taip kad teks raut visus tris likusius
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2013 01 01, 16:57)
pries koki pusmeti istrauke man zalgiry protini, pjove, smulkino ir istrauke. pati procedura visai nieko, tik poto dvi dienas noris tylos ir ramybes, gulet lovoj ir ziuret i lempa.
dabar virsuj isaugo vienas protinis, galvojau kad jam vietos yra ir neteks jo rauti, bet jis taip graziai tvarkingai auga tik pasislinkes i zando puse ir trinasi i zandikauli, i ta raumeni kur laiko apatini zandikauli - ziauriai erzina, isdygo per dvi dienas ir bruzina... kai pagalvoju apie ta procedura tai nupurto... taip kad teks raut visus tris likusius


Man viršutinius labai lengvai išrovė. O jeigu jis pas jus išdygęs- tai ir nieko pjauti nereikės.
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2013 01 01, 16:57)
pries koki pusmeti istrauke man zalgiry protini, pjove, smulkino ir istrauke. pati procedura visai nieko, tik poto dvi dienas noris tylos ir ramybes, gulet lovoj ir ziuret i lempa.
dabar virsuj isaugo vienas protinis, galvojau kad jam vietos yra ir neteks jo rauti, bet jis taip graziai tvarkingai auga tik pasislinkes i zando puse ir trinasi i zandikauli, i ta raumeni kur laiko apatini zandikauli - ziauriai erzina, isdygo per dvi dienas ir bruzina... kai pagalvoju apie ta procedura tai nupurto... taip kad teks raut visus tris likusius



Šiaip viršutiniai lengviau raunasi nei apatiniai...
Atsakyti
Gaila, kad anksciau nepaskaiciau jusu temos verysad.gif teko vakar apturet extra protinio danties pjovima doh.gif Toki kosmara pirma kart apturejau, prakankino virs valandos su skausmais doh.gif Geriau buciau iki ryto dalaukus ir pas normalu daktara pakliuvus, nei rezidente bande ant manes mokint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2013 01 02, 01:01)
nei rezidente bande ant manes mokint doh.gif


Pažįstama situacija, tik buvo ne man, o sesei. Dabar net geram gydytojui protinių raut nepatiki. Nors dabar tas gydytojas, kur jai rovė yra gana gerai žinomas, netgi čia sm apie jį gerų atsiliepimų skaičiau.
Atsakyti