Toliau dalinamės patirtimi apie gimdymą šituose gimdymo namuose
Sena tema
Bendra info, kontaktai:
VMUL 1-as gimdymo skyrius
VMUL 2-as gimdymo skyrius
Akušerijos ir ginekologijos priėmimo poskyris
Naujagimių skyrius
Toliau dalinamės patirtimi apie gimdymą šituose gimdymo namuose Sena tema Bendra info, kontaktai: VMUL 1-as gimdymo skyrius VMUL 2-as gimdymo skyrius Akušerijos ir ginekologijos priėmimo poskyris Naujagimių skyrius
Labai norėčiau išgirsti 3 šviežiausius pasakojimus apie tai, kas vyko iš karto po gimdymo. Taip pat ir cezario pjūvio. Kokia ligoninės tvarka, ką darė ir t.t.?
Mane iš karto po planinės CP nuvežė į palatą, kurioje ir gulėjau kol paleido. Kas konkrečiai tave domina?
Mane irgi domina ar AK leidzia nuoga vaika (tik apklota) palaikyt ant krutines, kol paims kruti, o tik paskui pamatuot, pasvert aprengt ir t.t. (jei gimdymas praejo sklandziai) ? Ar cia kaip paprasysi?
Mane domina konkretus scenarijus po normalaus gimdymo ir cezario. 2009 vasarą po extra cp, vaiką atnešė po 6 val. vyras, paskui seselė (išėjo po paros). Tikiuosi situacija keičiasi į gerą, o ne tik palatos, todėl ir idomu mažiausiai 3 šviežiausi pasakojimai.
QUOTE(Baravyke @ 2010 11 23, 12:53) Mane irgi domina ar AK leidzia nuoga vaika (tik apklota) palaikyt ant krutines, kol paims kruti, o tik paskui pamatuot, pasvert aprengt ir t.t. (jei gimdymas praejo sklandziai) ? Ar cia kaip paprasysi? QUOTE(Milda_Milda @ 2010 11 23, 14:21) Mane domina konkretus scenarijus po normalaus gimdymo ir cezario. 2009 vasarą po extra cp, vaiką atnešė po 6 val. vyras, paskui seselė (išėjo po paros). Tikiuosi situacija keičiasi į gerą, o ne tik palatos, todėl ir idomu mažiausiai 3 šviežiausi pasakojimai. nepatingėkite peskaityti praeitą temą bent nuo pusės, tikrai yra daug šviežių istorijų su visom smulkmenom surašytų.. aš gimžiau sausy..pagimdžiau 2.00h, iškart užgimusią dukrytę uždėjo ant krūtinės, susipažinom trumpai, tada tėtis nukirpo virkštelę ir personalas svėrė, matavo, rengė dukrytę, o tuo tarpu aš placentą sunkiai pagimdžiau..tada davė mažytę man, maitinau, aplinkui tvarkė jau gimdyklą sanitarė..tada man prasidėjo komplikacija (smarkus kraujavimas), teko dukrytę atiduot tėčiui, sulėkė personalas, kol viskas išsisprendė, jie stovėjo šalia manęs..tada dar pabuvom visi kartu gimdykloj, apie 4h mažylę išnešė į naujagimių skyrių, tėtis išvažiavo namo, o mane išvežė į palatą..dukrytę atnešė 6h man ir paliko visam laikui..pagimdžiau naktį iš antradienio į trečiadienį, o penktadienį per pietus jau grįžom namo..
Sveikos. Man buvo paskirtas planinis cezaris. Paguldė praeitą antradienį, operacija paskyrė pirmadieniui (11.22d.), namo išleido vakar (11.25d.). Ėmėm mokamą palatą, kad tėvelis pasilikt galėtų. Už visą laikotarpį mokėjom 200lt. Operavo su spinaline nejautra. Operacijos metu išėmę mergaitę man ją parodė ir išsinešė praust, svert ir t.t. Tėvelis mergatės laukė naujagimių skyriuje. Po operacijos nuvežė į pooperacinę palatą, ten pragulėjau porą valandų. Poto atvežė į palatą. Po valandėlės atėjo sesutė iš naujagimių skyriaus ir paklausė ar atnešt mergaitę, nes ji jau valgyt reikalauja. Tai žodžiu operacija baigės 10val., o mergyte apie 13 val. atnešė.
Fuzzy, sveikinimai Tau
Sveikos,
as gimdziau AK 2010 m. lapkricio pradzioje, antras vaikelis. Skausmingi saremiai prasidejo 21 val. Ligonineje buvome po 23 val. Apziurejo priimamajame, kaklelis buvo atsidares 8 cm. Tad mazai liko laukti, iskart sake, kad tureciau pagimdyti greitai. Gimdziau nesusitarus, gimdyma prieme tamsi jauna gydytoja, pavardes neisidemejau (6 gindykla). Gimdziau naturaliai, viskas truko 2 val su trupuciu, nuskausminamuju nedave, kadangi galejo vaikeliui pakenkti. Ir akusere ir gydytoja tikrai labai malonios, ir abi man patiko. Kazkaip pasakiau, kad nekirptu, tai ir nekirtpo, kadangi neplysau tai pogimdyvinis laikotarpis zymiai lengvesnis. Pagimdzius vaikeli man uzdejo ant pilvo, tetis nukirpo virkstele, apiprause mazaja irgi salia manes, tada nunese pasveti ir pamatuoti, as pagimdziau placenta. Tada dave mazaja pamaitinti, siaip ja gali nesioti ir tetis ar guleti salia. Pamaitinus manoji buvo paguldyta i lovyte, nes man reikejo guleti ant nugaros. Labai nustebino, geraja prasme, kad idemiai gydytoja apziurejo, ar as neplysus, teko biskuti sukabinti, tada gimda, kakleli apziurejo ar nera kokiu pazeidimu (su pirmu maziau nei pries 2 metus, tikrai nieks nieko nepaziurinejo, uzsiuvo ir viskas). Pagulejos kelias valandas, nuveze i palata mane ir i naujagimiu skyriu dukryte. Mazosios negavau gana ilgai, atnese po kokiu 4 val. (pirmaji vaikeli atnese po valandos). Tada buvome kartu visa laika. Palatoje gulejome dviese, kadangi palatoje yra tualetas ir dusas, labai patogu. Su pirmu dar nebuvo remontas atliktas, palatos buvo baisios, bet didziausias siaubas kai reikejo po gimdymo per visa ilga koridoriu eiti i tualeta, kai pati vos ant koju pastovi, ir is skausmo vos paeini, tikrai kancia buvo. Prieziura po gimdymo labai pagerejus, akuseres uzsuka kelis kartus per diena, paklausineja ar ko nereikia, ar viskas gerai, ar nereikia nuskausminamuju, vis primena kur jas rasti jei prireiktu. Kai su pirmu gulejau buvo vienintelis klausimas ar pasitustinot, i mano nusiskundimus, atsakydavo taip gali buti (po daugiau nei menesio leido gimda sutraukiancius, kraujas visa ta laika bego upeliais, ligonineje nieks nepaziurejo). Vaikelio prieziura irgi siek tiek pagerejus, nors ir anksciau visai nebloga man atrode,si karta naujove, kad pries israsant tikrino ar dukryte girdi. Prirasiau gana daug, bet gal kam bus aktuali informacija QUOTE(1mamyte @ 2010 11 27, 19:25) labai ačiū už išsamią informacija
[quote=1mamyte,2010 11 27, 20:25]
Sveikos, as gimdziau AK 2010 m. lapkricio pradzioje, antras vaikelis. Kuo daugiau, tuo geriau
Sveiki.
O kelinta savaite galima tartis su akusere/gydytoja del gimdymo butent toje klinikoje? Mums 33 savaites. Ir siaip, kaip ten viskas vyksta? Jeigu imti mokama palata, ar vyras pasilieka iki pat israsymo namo? Del palatos reikia tartis is anksto, ar cia sekmes dalykas?
Lotos'ik, aš nesitariau, bet manau, kad ir 33 sav. jau galima tartis.
Jei gauni mokamą palatą, vyras gali būti iki pat išrašymo iš ligoninės. Mokama palata - laimės dalykas. Jos neužsisakysi iš anksto.
Ar dabar atrenovuoti abu gimdymo skyriai, ar vienus ju siuot metu yra siuolaikiskesnis?
QUOTE(1mamyte @ 2010 11 27, 19:25) Sveikos, as gimdziau AK 2010 m. lapkricio pradzioje, antras vaikelis. Skausmingi saremiai prasidejo 21 val. Ligonineje buvome po 23 val. Apziurejo priimamajame, kaklelis buvo atsidares 8 cm. Tad mazai liko laukti, iskart sake, kad tureciau pagimdyti greitai. Gimdziau nesusitarus, gimdyma prieme tamsi jauna gydytoja, pavardes neisidemejau (6 gindykla). Gimdziau naturaliai, viskas truko 2 val su trupuciu, nuskausminamuju nedave, kadangi galejo vaikeliui pakenkti. Ir akusere ir gydytoja tikrai labai malonios, ir abi man patiko. Kazkaip pasakiau, kad nekirptu, tai ir nekirtpo, kadangi neplysau tai pogimdyvinis laikotarpis zymiai lengvesnis. Pagimdzius vaikeli man uzdejo ant pilvo, tetis nukirpo virkstele, apiprause mazaja irgi salia manes, tada nunese pasveti ir pamatuoti, as pagimdziau placenta. Tada dave mazaja pamaitinti, siaip ja gali nesioti ir tetis ar guleti salia. Pamaitinus manoji buvo paguldyta i lovyte, nes man reikejo guleti ant nugaros. Labai nustebino, geraja prasme, kad idemiai gydytoja apziurejo, ar as neplysus, teko biskuti sukabinti, tada gimda, kakleli apziurejo ar nera kokiu pazeidimu (su pirmu maziau nei pries 2 metus, tikrai nieks nieko nepaziurinejo, uzsiuvo ir viskas). labai aciu! labai aktuali informacija. Norejau dar pasiteirauti, kur lanketes nestumo prieziura? pas kokia gydytoja, privaciai ar ne?
Kad Antakalnyje geri gydytojai, tai tiesa. Dar kai mums buvo 22 savaites su stipriu skausmu teko keliauti i Antakalnio ligonine, prieme daktaras Pazera, labai fainas, apziurejo, viska paaiskino
Sveikos
gal kas neseniai gimdet, sakykit, ar ligonineje salta? Ar reikia sau ir vaikiukui pasiimti siltesniu drabuziu? Beveik pries du metus gimdziau savo dvynukus, buvau nesitarusi su niekuo. Likau patenkinta tiek medikais per gimdyma, tiek akuseriu prieziura po Si karta irgi gimdysiu AK. Ilgai svarsciau ar verta tartis ar ne, visgi nusprendziau nesitarti
gimdziau AK 2010 sausi, tikslaiu planinis CP buvo.
tariausi is anksto. Mokama palata pasiulo, jei ji buna tuscia (nesvarbu kiek paru gulit, mokestis tas pats). bet mano palata buvo viengule, bet nebuvo lovos vyrui.. ji tokia gan maza. Lova man ir mazutei. atskirai palatoje dusas ir WC. tikrai esu patenkinta gydytojais, pas kuriuos gimdziau.. prieziuros Po gimdymo nebuvo, galima sakyti, jokios.. labai labai retai kada uzsukdavo sesele.. gyd irgi kazkokia "nuplaukus"... NAujagimiu gydytoja atsakydavo i visus kl... net nzn ka dar papasakot... klauskit, jei dar kas domina...
O kiek gydytojai uz gimdyma mokama?
O kaip ten su epidūriniu nuskausminimu? Ar reikia savo turėt, ar jie turi? Nėra taip, kad jei neturi, tai ir negausi?
Sveikos busimos ir jau mamytes
Gal kuri nors zinote,viresnems moterims leidzia pacioms gimdyti,ar tik Cezario pjuvi daro.Pas savo daktare kazkaip ir nepaklausiau
Noriu pasidalinti savo šviežiais (gimdžiau 2010 12 01) įspūdžiais apie gimdymą AK. Esu be galo laiminga, kad pasirinkau gimdyti būtent čia, nors esu nemažai girdėjusi nekokių atsiliepimų.
Gimdymą priėmė gyd. R.Povilaitienė. Jai padėjo akušerė Monika (atrodo toks vardas). Abi elgėsi super - mes su vyru jautėm jų profesionalumą ir paramą. Tik gimusią dukrytę davė priglausti prie krūtinės, deja trumpam, nes turėjo mane siūti (nepavyko išvengti kirpimo). Tuo metu akušerė sutvarkė dukrytę ir davė tėčiui palaikyti. Vėliau mus paliko trise. Gimdykloj prabuvom gal 2 val, akušerė pagelbėjo su maitinimu. Kai mane vežė į palatą, mergytę paėmė į naujagimių skyrių. Prieš tai atsiklausė, ar norim, kad ją ten palaikytų, ar iškart grąžinti. Mes norėjom jos kuo greičiau, tai į palatą atnešė gal po pusvalandžio. Palatos akušerė buvo taip pat nuostabi (Rita). Vėlgi turėjau sunkumų su žindymu, pagelbėjo, patarė. Jokių pasiūlymų dėl mišinukų neišgirdau nei vieną kartą. Ir naujagimių skyriaus sesutė pagelbėjo, parodė, kaip su vaikeliu elgtis, kaip nešioti ir pan. Na nežinau, neturiu nei vieno priekaišto visam personalui. Tai tiek. Pasikartosiu, kad džiaugiuosi nusprendus gimdyti būtent čia. QUOTE(S@ulyte @ 2010 12 05, 21:24) Noriu pasidalinti savo šviežiais (gimdžiau 2010 12 01) įspūdžiais apie gimdymą AK. Esu be galo laiminga, kad pasirinkau gimdyti būtent čia, nors esu nemažai girdėjusi nekokių atsiliepimų. Gimdymą priėmė gyd. R.Povilaitienė. Jai padėjo akušerė Monika (atrodo toks vardas). Abi elgėsi super - mes su vyru jautėm jų profesionalumą ir paramą. Tik gimusią dukrytę davė priglausti prie krūtinės, deja trumpam, nes turėjo mane siūti (nepavyko išvengti kirpimo). Tuo metu akušerė sutvarkė dukrytę ir davė tėčiui palaikyti. Vėliau mus paliko trise. Gimdykloj prabuvom gal 2 val, akušerė pagelbėjo su maitinimu. Kai mane vežė į palatą, mergytę paėmė į naujagimių skyrių. Prieš tai atsiklausė, ar norim, kad ją ten palaikytų, ar iškart grąžinti. Mes norėjom jos kuo greičiau, tai į palatą atnešė gal po pusvalandžio. Palatos akušerė buvo taip pat nuostabi (Rita). Vėlgi turėjau sunkumų su žindymu, pagelbėjo, patarė. Jokių pasiūlymų dėl mišinukų neišgirdau nei vieną kartą. Ir naujagimių skyriaus sesutė pagelbėjo, parodė, kaip su vaikeliu elgtis, kaip nešioti ir pan. Na nežinau, neturiu nei vieno priekaišto visam personalui. Tai tiek. Pasikartosiu, kad džiaugiuosi nusprendus gimdyti būtent čia. sveikinu su stebukleliu norejau paklausti, ar taretes is anskto su gydytoja, ar vaziavote be susitarimo? ir ar uz visa sita rupesti ir demesi "atsidekojote" gydytojai, akuserei pries ar po gimdymo? gal is vis nieko nemokejote? QUOTE(S@ulyte @ 2010 12 05, 21:24) Noriu pasidalinti savo šviežiais (gimdžiau 2010 12 01) įspūdžiais apie gimdymą AK. Esu be galo laiminga, kad pasirinkau gimdyti būtent čia, nors esu nemažai girdėjusi nekokių atsiliepimų. Gimdymą priėmė gyd. R.Povilaitienė. Jai padėjo akušerė Monika (atrodo toks vardas). Abi elgėsi super - mes su vyru jautėm jų profesionalumą ir paramą. Tik gimusią dukrytę davė priglausti prie krūtinės, deja trumpam, nes turėjo mane siūti (nepavyko išvengti kirpimo). Tuo metu akušerė sutvarkė dukrytę ir davė tėčiui palaikyti. Vėliau mus paliko trise. Gimdykloj prabuvom gal 2 val, akušerė pagelbėjo su maitinimu. Kai mane vežė į palatą, mergytę paėmė į naujagimių skyrių. Prieš tai atsiklausė, ar norim, kad ją ten palaikytų, ar iškart grąžinti. Mes norėjom jos kuo greičiau, tai į palatą atnešė gal po pusvalandžio. Palatos akušerė buvo taip pat nuostabi (Rita). Vėlgi turėjau sunkumų su žindymu, pagelbėjo, patarė. Jokių pasiūlymų dėl mišinukų neišgirdau nei vieną kartą. Ir naujagimių skyriaus sesutė pagelbėjo, parodė, kaip su vaikeliu elgtis, kaip nešioti ir pan. Na nežinau, neturiu nei vieno priekaišto visam personalui. Tai tiek. Pasikartosiu, kad džiaugiuosi nusprendus gimdyti būtent čia. As taip pat prisijungiu prie sveikinimu Noriu paklausti,ar palatoje nebuvo salta,ir ar nereikia paimti is namu lialiui dekiuka siltesni
Noreciau paklausti apie klizmute. Kaip yra AK su tuo reikalu? Ar reikia paciai pirkti? Jei taip, tai kokias?
QUOTE(Jicky @ 2010 12 05, 13:33) manau, kad prireikus tikrai susiveiksit, vyras palėks iki kokios budinčios vaistinės..netikiu, kad jau taip neturės ir negausit nuskausminimo.. QUOTE(Mamusik @ 2010 12 06, 07:32) Noreciau paklausti apie klizmute. Kaip yra AK su tuo reikalu? Ar reikia paciai pirkti? Jei taip, tai kokias? nieks net nesiūlė klizmos..aš pati ir nesidariau.. QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 12 06, 09:48) Gerai butu kad leistu Papildyta: QUOTE(Mamusik @ 2010 12 06, 08:32) Noreciau paklausti apie klizmute. Kaip yra AK su tuo reikalu? Ar reikia paciai pirkti? Jei taip, tai kokias? As tai turiu nusipirkusi ir bandysiu pati namie pasidaryti.O pirkau tai Antakalnio poliklynikos vaistineje.Vadinasi-vienkartinis klizmavimo rinkinys. Papildyta: Gal gajite parasyti,kaip ten reikalai palatose,ar silta ar salta QUOTE(rittusia @ 2010 12 06, 14:13) Gal gajite parasyti,kaip ten reikalai palatose,ar silta ar salta aš kai sausio mėn gimdžiau, tai dar paguldė į neremontuotą palatą, tai buvo laaaabai šalta..
Labuka,
net nezinau ar i sia tema pataikiau, bet nieko panasaus neradau, o kadangi planuoju AK gimdyti, tai nusprendziau cia pasiteirauti kas mane domina. Norejau paklausti, jei suejus gimdymo terminui dar nebuni pagimdziusi, tai mano daktare duoda siuntima i gimdymo namus ir ten jau apziuri ir pasako ar dar leidzia panesioti leliuka ar jau skatins gimdyma, ar cia mane priziurinti daktare sprendzia leisti dar nesioti ar jau ne? QUOTE(lialia99 @ 2010 12 06, 16:49) Labuka, net nezinau ar i sia tema pataikiau, bet nieko panasaus neradau, o kadangi planuoju AK gimdyti, tai nusprendziau cia pasiteirauti kas mane domina. Norejau paklausti, jei suejus gimdymo terminui dar nebuni pagimdziusi, tai mano daktare duoda siuntima i gimdymo namus ir ten jau apziuri ir pasako ar dar leidzia panesioti leliuka ar jau skatins gimdyma, ar cia mane priziurinti daktare sprendzia leisti dar nesioti ar jau ne? As tai kai paskutini karta buvau pas savo daktare,pasiklausiau kiek galima pervaikscioti,tai jinai pasake kad savaite,o tada eiti arba pas ja vel,arba iskart i ligonines priimamaji.As tai eisiu iskart i ligonine,jei pervaiksciosiu,nes vis vien jinai mane sius i ligonine,tai nematau tikslo bereikalo bludyti Papildyta: QUOTE(Cansado @ 2010 12 06, 15:45) aš kai sausio mėn gimdžiau, tai dar paguldė į neremontuotą palatą, tai buvo laaaabai šalta.. Na reik tiketis kad situacija pasikeite
Sveiki
Tai gal kas nors is pagimdziusiu prasidejus sildymo sezonui pakomentuotu del patalpu temperaturos pogimdyvinese palatose? Nes viena mamyte, pagimdziusi rugsejo men., minejo, kad buvo vesoka ir siule isimest koki megztuka vaikeliui... Bet dar nebuvo prasidejes sildymo sezonas. Idomu, ar dabar ten pakankamai silta?
Sweikutes,mane domina ar leidzia ten lankytojus...?ir kokia prieziura po gimdimo,ar paaiskina,ar parodo kaip ir ka daryti...?Aciu
O norint kad dalyvautu vyras gimdyme, reikia moketi?
tikrai nereikia moketi, vyras gali dalyvauti gimdyme. Mano dalyvavo
Papildyta: Del sildymo, lapkricio pradzioje, palatose buvo tikrai pakankamai silta, ten imontuoti dideli radiatoriai, ikaite labai jie nebuvo, bet prisildavo pakankamai, nereikia prisiregti, nei megstuku nei pan. Del lankytoju, ju lankymo laikas nera ribojamas, beja kiekis irgis. Pas salia gulincia kai atejo 5 suauge ir vienas vaikas, tai manes nesuzavejo Papildyta: QUOTE(tytte... @ 2010 12 06, 18:58) Sweikutes,mane domina ar leidzia ten lankytojus...?ir kokia prieziura po gimdimo,ar paaiskina,ar parodo kaip ir ka daryti...?Aciu Po gimdymo padeda jei su zindymu problemos kyla, siaip gali sesuciu, ar gydytojos kai vizitacija buna klausti, jei kas neaisku del vaikucio man, bent atsake. Viena tiesa nemaloni sesute pasitaike, nors ir ta atsakydavo, tik labai jau susiraukus kai pajudini QUOTE(NORA* @ 2010 12 05, 22:27) sveikinu su stebukleliu norejau paklausti, ar taretes is anskto su gydytoja, ar vaziavote be susitarimo? ir ar uz visa sita rupesti ir demesi "atsidekojote" gydytojai, akuserei pries ar po gimdymo? gal is vis nieko nemokejote? ačiū mes tarėmės iš anksto - aš visą nėštumą pas Povilaitienę lankiausi, pas ją norėjau ir gimdyti. atsidėkojom po visko Papildyta: QUOTE(rittusia @ 2010 12 06, 00:40) As taip pat prisijungiu prie sveikinimu Noriu paklausti,ar palatoje nebuvo salta,ir ar nereikia paimti is namu lialiui dekiuka siltesni mūsų palatoj buvo tikrai šilta - radiotoriai reguliuojami, be to dabar ten visur tvarkinga po remontų. kai tik atėjom, tai buvo vėsu, nes kai nieko nėra, jie prisuka šildymą. tačiau palata greitai įšilo. mes turėjom vilnonį pleduką, jo užteko QUOTE(lialia99 @ 2010 12 06, 15:49) Labuka, net nezinau ar i sia tema pataikiau, bet nieko panasaus neradau, o kadangi planuoju AK gimdyti, tai nusprendziau cia pasiteirauti kas mane domina. Norejau paklausti, jei suejus gimdymo terminui dar nebuni pagimdziusi, tai mano daktare duoda siuntima i gimdymo namus ir ten jau apziuri ir pasako ar dar leidzia panesioti leliuka ar jau skatins gimdyma, ar cia mane priziurinti daktare sprendzia leisti dar nesioti ar jau ne? Priklauso nuo gydytojos, kuri nėštumą prižiūri..Vienos iškart suėjus 40 sav duoda siuntimą į GN, kitos dar laukia, tai čia jau tarkitės su savo gydytoja.. QUOTE(tytte... @ 2010 12 06, 17:58) Sweikutes,mane domina ar leidzia ten lankytojus...? ir kokia prieziura po gimdimo,ar paaiskina,ar parodo kaip ir ka daryti...?Aciu Leidžia lankytojus.. Nieks tikrai ilgų paskaitų apie priežiūrą neskaito, tai, jeigu kas neaišku, nežinot, iškart klauskit, prašykit, kad parodytų, nes tikrai nieks pagalbos nesiūlys ir kas penkios minutės nesiteiraus, ar viskas gerai..Svarbiausia, pačiai netylėti, klausti klausti klausti.. QUOTE(Lotos'ik @ 2010 12 06, 19:06) nereik už tai mokėt.. QUOTE(rittusia @ 2010 12 06, 14:13) Gerai butu kad leistu Jei pirmus du pati pagimdėte, tikrai tikiu, kad viskas bus gerai ir šį kartą Papildyta: Labai lauksim žinių iš Jūsų QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 12 07, 09:35) Jei pirmus du pati pagimdėte, tikrai tikiu, kad viskas bus gerai ir šį kartą Papildyta: Labai lauksim žinių iš Jūsų Gimdziau pati,tik aisku su kirpimais Papildyta: QUOTE(S@ulyte @ 2010 12 06, 20:43) ačiū mes tarėmės iš anksto - aš visą nėštumą pas Povilaitienę lankiausi, pas ją norėjau ir gimdyti. atsidėkojom po visko Papildyta: mūsų palatoj buvo tikrai šilta - radiotoriai reguliuojami, be to dabar ten visur tvarkinga po remontų. kai tik atėjom, tai buvo vėsu, nes kai nieko nėra, jie prisuka šildymą. tačiau palata greitai įšilo. mes turėjom vilnonį pleduką, jo užteko Aciu uz informacija
na as gimdziau spalio pabaigoj,tai palatoj buvo labai silta. Radiatoriai reguliuojami,tai tikrai labai patogu buvo. ir prisirengti ar kutoti vaikelio tikrai nereikejo
Noreciau paklausti ar reikia vyrui kokios pazymos del sveikatos jei jis dalyvaus gimdyme.
Kai kuriose temose raso, kad AK reikalauja fliurogramos. |