Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpyklos Šiauliuose

visos temos apie siauliu kirpyklas jau pilnos..negi nebesikerpame?
Papildyta:
ax.gif mergaites..sos..visad kirpaus pas kirpeja vaida "divalyje"... doh.gif niekad nekilo mintis kad paskambinus isgirsiu ats "sorry,ji pas mus nebedirba..".baigiu nagus nusigrauzt,kad nepaemiau jos asmeninio telefono nr...gal kas zinot kur ji db dirba?padekit ..prasau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lukomama @ 2010 11 24, 13:12)
visos temos apie siauliu kirpyklas jau pilnos..negi nebesikerpame?
Papildyta:
ax.gif mergaites..sos..visad kirpaus pas kirpeja vaida "divalyje"... doh.gif niekad nekilo mintis kad paskambinus isgirsiu ats "sorry,ji pas mus nebedirba..".baigiu nagus nusigrauzt,kad nepaemiau jos asmeninio telefono nr...gal kas zinot kur ji db dirba?padekit ..prasau.. verysad.gif


O jus nenorit paciam Divalyje paklausti jos tel nr? g.gif
Atsakyti
sveikos, mane taip pat labai domina kirpyklos Šiauliuose. Vis dar neatradau savosios kirpėjos, esu šviesiaplaukė, todėl nuolat tenka dažyti, atnaujinti spalvytę ir šiaip plaukai reikalauja daug priežiūros, nes garbanoti. gal kazka patarti galėtumete? 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif jeeeeeeeeeee...mergaites..atradau savo ieskota kirpeja...cia be reklamos-super kirpeja....ir aplamai likau suzaveta "agnetes" mini spa..ar kaip ten...kas liecia divali tai ten negavau jokios info apie "pabegusia"kirpeja..nezinau kokiu tikslu yra slepiama tokia info...tai jei kas norit gero kirpimo...tai galiu isduot paslapti-kirpejos nr... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2010 12 06, 13:37)
sveikos, mane taip pat labai domina kirpyklos Šiauliuose. Vis dar neatradau savosios kirpėjos, esu šviesiaplaukė, todėl nuolat tenka dažyti, atnaujinti spalvytę ir šiaip plaukai reikalauja daug priežiūros, nes garbanoti. gal kazka patarti galėtumete? 4u.gif

Grožio studija "Agnė", kirpėja - AGNĖ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juneti @ 2010 12 29, 18:05)
Grožio studija "Agnė", kirpėja - AGNĖ  thumbup.gif

Man tai eiline kirpeja smile.gif
Atsakyti
Paskutinius pora kartų kirpausi pas Jolitą iš KLlip. Visai patiko, vienintelė kuri nepabijojo iš mano ilgų plaukų nukirpti į trumpus, nes prieš tai vaikščiojau gal pusę metų kas porą mėn. ir niekas manęs trumpai nekirpo sad.gif Ir po to dar porą kart buvau pas ją, tai visada įdomiai apkirpdavo, kaip norėdavau.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

gal galite kokia kirpeja rekomenduoti kad graziai ir lygiai plauku galiukus pakirptu?
Ir ataugusias sviesias sruogas padazytu?
Atsakyti
Nu va, kadangi turiu laiko, tai parasysiu apie Siauliu kirpejas savo nuomone.
Mineta Jolita is Klip tikrai nebloga, patinka, kad turi savo nuomone, visada galima su ja pasitarti, pasiulo galimus variantus, tada tariames, zodziu bendravimas ypac patinka pas ja. Aida is Bonasforcos, kaip kirpeja nezinau, bet sukuosenu meistre tobula, aisku ir kaina atitinkama, bet savo darba ismano, pasiulo, jos manymu gariausia varianta, kas keisciausia, kad tai tikrai tinka ir patinka, kirptis neteko.
Roberta is Bonasforcos, kaip kirpeja labai gerai gera, bendraujanti, bet jau kainos ohoho, Divalyje nebera mano nuomone nei vienos geros kirpejos, gal dar Vaida buvo nieko, o taip ateini vos ne rankos joms dreba, nepasitiki savim, nieko nepasiulo, turi desimt kartu pasakyt, kaip nori, bet vistiek nukerpa kitaip, vardų nzn, nes ten kazkaip daug nauju kirpeju. Visai nieko Diana is Deloris, taip pat bendraujanti, taip pat gera kirpeja ten tokia vyrelesne tamsi moteris, bet vardo nepamenu. Jei kas turit patirties, apie kirpejas mano nepaminetas, bet vertas demesio - butinai pasidalinkit smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(lukomama @ 2010 12 25, 21:47)
thumbup.gif jeeeeeeeeeee...mergaites..atradau savo ieskota kirpeja...cia be reklamos-super kirpeja....ir aplamai likau suzaveta "agnetes" mini spa..ar kaip ten...kas

Kas per kirpeja, prasom pasidalinti, kuom ji super smile.gif) (galima ir i AZ)
Atsakyti
QUOTE(lukomama @ 2010 12 25, 22:47)
thumbup.gif jeeeeeeeeeee...mergaites..atradau savo ieskota kirpeja...cia be reklamos-super kirpeja....ir aplamai likau suzaveta "agnetes" mini spa..ar kaip ten...kas liecia divali tai ten negavau jokios info apie "pabegusia"kirpeja..nezinau kokiu tikslu yra slepiama tokia info...tai jei kas norit gero kirpimo...tai galiu isduot paslapti-kirpejos nr... thumbup.gif


Ir as esu keleta kartu buvus pas Vaida, Divalyje, bet ten man kiek per brangu budavo, nes kirpdavausi tik glaiukus ir grifkute, o sumokedavau kaip uz sukuosena..
O kiek dabar mazdaug kainuoja apsikirpti pas Vaida naujam salone?

Beje, as pati galiu parekomenduoti kirpėja Rita iš "Miražo".
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2011 01 10, 01:14)
Beje, as pati galiu parekomenduoti kirpėja Rita iš "Miražo".


Man Rita irgi patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba,

Gal kas pasidalins info į kurį saloną išėjo Vaida? smile.gif
Atsakyti