Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat maiste radusios kirmėlių?

Apklausa: Ar paskutiniu metu radote kirmelių pirktuose produktuose? (169 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(F @ 2010 11 29, 20:29)
Tai yra kandys, jų viena forma yra juodi drugeliai, o kita forma yra kirminai maiste. Žmonės kažkodėl klaidingai mano, kad kandys tik drabužius ėda. Ir labai didelė nelaimė, jeigu pas jus namie jų yra. Neįmanoma niekaip išnaikinti, nes viską išmetus, viską išplovus vėl greit atsiranda. Atrodo, kad tai net nėra vieno buto, o viso namo problema. Vienintelis išsigelbėjimas yra nelaikyti namie maisto produktų, nusipirkus suvartoti per kelias dienas. Aš esu radus net šokolade, parsivežiau, pasidėjau į spintelę, ir greit atsirado kirmėlių.


Jo turejau ir as sia problema, skaitinejau ir labai domejausi apie tai, tai raso straipsnius, kad kadangi si vasara buvo labai karsta, delto atsiranda maiste kandziu lervuciu, kaip jos patenka i namus...Greiciausiai parsinesete is parduotuves su kokiu nors maistu.
Pas mane, kai as pastebejau ju buvo jau visur..Zirniuose, manuose, miltuose, dripsniuose, makaronuose, ryziuose...nu vienu zodziu viska issveiciau lauk, viska isploviau su Fairy, tada man pradejo listi per nakti tos kirmelytes ant lubu, nes nebeturejo maisto..as jas visas sugaudziau ir sutraiskiau ir ismeciau ir tfu,tfu ju lyg tai jau nebera pora menesiu, bet labai jau atsargiai maisto produktus laikau..stengiuosi nebeuzsipirkti, nors seniau tikrai buvau megeja uzsipirkti visko, kad tureciau kai prireiks..o dabar nebegaliu nieko laikyti nes paniska baime tu kirmeliu...Ir dar skaiciau,kad ta kirmele padeda apie simta tu kiausineliu, tai isivaizduojate kiek ju privisa namuose...
Ai, dar vienas dalykas, kai atsidaro maisto produkta laikyta namuose, jeigu virsuje yra tokiu kaip voratinkliuku, tai reiksia kad jau yra kandziu kirmeliu verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliute @ 2011 01 19, 19:36)
kažkada mokykloje valgiau bandelę ir jame radau kraujuotą pleistrą piršto  doh.gif


o, dieve, slyksciau nebuna...jauciu praeitu noras bandeles bevalgyti gyvenime..fui, fui doh.gif
Atsakyti
Pas mama sveciuose valgem saldainius,as neziuredama po visa valgiau.O dukra rado gyva kirmele perkandus saldaini. doh.gif Buvo nemalonu...Beje tie saldainiai sake lenkiski buvo.Sokoladiniai.Pavadinimo tikrai nepamenu,bet popieriukai uzklijuotais stipriai abiem galais,kol atplesem dar vargt reikejo,tai labai keista is kur ten kirmeles patenka blink.gif
Atsakyti
Aš per praeitas Kalėdas mandarine radau kirmėlių (4-6), o aš paniškai bijau šliužų... gerai ,kad lupau skurytes, kurios skiria mandarino skilteles ir pamačiau


o kandžių vaikelių buvau parsinešus su graužikų maistu tai ilgai naikinau, šitos zarazos aguonuose net veisės.... dabar miltams ir kitiems produktams nusipirkau spec. stiklainius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2011 02 23, 15:01)
Aš per praeitas Kalėdas mandarine radau kirmėlių (4-6), o aš paniškai bijau šliužų... gerai ,kad lupau skurytes, kurios skiria mandarino skilteles ir pamačiau
o kandžių vaikelių buvau parsinešus su graužikų maistu tai ilgai naikinau, šitos zarazos aguonuose net veisės.... dabar miltams ir kitiems produktams nusipirkau spec. stiklainius  mirksiukas.gif


ar padeda tie specialus stiklainiai ir gal pasidalinsite patirtimi kokius?
Atsakyti
man pasiteisino, nes nereikia dabar mėtyt produktų dėl kirmėlyčių, nes būdavo parsineši tarkim su vienu produktų tai visą spintelės turinį laukan mest reikėdavo. o dabar net norėdama kandis neįlys į kitus produktus

va tokio tipo tik aš maximoje pirkau ir pas mane kitokios formos + lb sandariai užsispaudžiantys http://www.idejosnam...ktams_stiklinis
Atsakyti
Aciu D neteko
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2011 02 23, 16:09)
man pasiteisino, nes nereikia dabar mėtyt produktų dėl kirmėlyčių, nes būdavo parsineši tarkim su vienu produktų tai visą spintelės turinį laukan mest reikėdavo. o dabar net norėdama kandis neįlys į kitus produktus

va tokio tipo tik aš maximoje pirkau ir pas mane kitokios formos + lb sandariai užsispaudžiantys  http://www.idejosnam...ktams_stiklinis


O,aciu..pas mane dabar atrodo,kad nebera,bet as paniskai bijau dabar ju saugausi,kad vel nebeprivistu..reiks ir man tokius nusiprikti thumbup.gif
Atsakyti
as buvau radusi naminiam lasiny,tokia balta,ten gal muses kiausiniu buvo padejusios,feeee kaip slykstu
Atsakyti
tfu tfu tfu nesu radus ir tikiuosi neteks, bet esu dirbus vienoj parduotuvej tai karta pasitaike atveztu kruopu su kirmelem ar kokiais tai vabaliukais tai vos tik pastebejo iskart buvo viskas patikrinta ir isimta is prekybos.
Atsakyti
dar girdejau, kad sokolade kur su riesutais valge zmogus ir atkandes pamate ,kad riesute kirmele.
Atsakyti
Esu prieskoniuose ir dziovintuose naminiuose oboliukuose radus baltas kandines kirmeles... Fui, kaip slykstu wacko.gif
Atsakyti
kol kas dar neesu radus..tpfu tpfu tpfu...tikiuosi ir nerasiu..fui doh.gif blink.gif
Atsakyti