Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ar esat maiste radusios kirmėlių?
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Paplepėjimai
Pages: 1, 2, 3
TerrorisTe69
Sveikos. PRieš mėnesį atradau kelias kirmelytes spintelėje. Išsiaiškinus supratau, kad jos atsirado iš žirnių, kurie ilgokai užsigulėjo pas mane.. išmečiau tą pokelį ir bėdos lyg nebuvo. tačiau šiandien pirkau tinginio iš parduotuvės. buvo KEISTAS skonis,bet valgomas. likus keliems gabaliukams, sugalvojau apžiūrėt iš arčiau jį ir pamačiau vėl tokias baltas kirmėlytes.. vos neapsivėmiau :S žiauriai supykau. Atsiminiau, kad būna kartais portaluose žmonės ideda nuotraukas su tokiom rastom kirmelytėm maiste. tai pasidarė įdomu, ar jūs esat tokių radusios ir kokiame maiste? išvis iš kur jos? anskčiau to nesu mačius tikrai..
Deluxe_DM
Ivairiai buna, jeigu galiojimo data tinkama, reiketu skambinti platintojams arba gamintojams ir pareiksti skunda. Labiau apsimoka skambinti platintojams(pvz.Iki, Maxima,Norfa ir t.t) tada platintojas gali atsisakyti gamintojo produkcijos, o tai jiems, kaip zinia, dideli nuostoliai. Na o jei galiojimo data netinkama..Pati suprantate smile.gif Man asmeniskai neteko maiste aptikti tokiu dalyku, bet teko dirbti imoneje, kurioje tokie dalykai vykdavo tad... unsure.gif
due drops
Vaikystej esu radus kirmeliu ilgai laikytuose saldainiuose.Siuo metu perku tik tiek kiek reikia,nieko nekaupiu,todel jokiu gyviu neatrandu.Kiek zinau,nuo blogai uzlaikomu kruopu net kandys dauginasi schmoll.gif
blondinas Nr.253
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 11 27, 01:58)
Sveikos. PRieš mėnesį atradau kelias kirmelytes spintelėje. Išsiaiškinus supratau, kad jos atsirado iš žirnių, kurie ilgokai užsigulėjo pas mane.. išmečiau tą pokelį ir bėdos lyg nebuvo. tačiau šiandien pirkau tinginio iš parduotuvės. buvo KEISTAS skonis,bet valgomas. likus keliems gabaliukams, sugalvojau apžiūrėt iš arčiau jį ir pamačiau vėl tokias baltas kirmėlytes.. vos neapsivėmiau
*

reikia gerai apziureti spintele.
Tai tikriausiai kirvarpos.
Buna taip, kad jei spintelese tampa salta, jos lenda ziemoti i maisto produktus.
O pavasari is ju issirita juodi drugeliai.
NamDa
Nereikia visuomet kaltinti gamintojų/platintojų, o pagalvoti, kaip ir kiek laikėte nupirktą maistą...

QUOTE(blondinas Nr.253 @ 2010 11 28, 10:56)
O pavasari is ju issirita juodi drugeliai.
*

Gerai, kad ne šikšnosparniai kokie tongue.gif šįkart nevykusiai pajuokavot doh.gif
Inevitable
Kai dar lankiau vidurine klasioke buvo maiste radus didziule kirmele.. Nenuostabu kazkodel, ten ko tik nepasitaikydavo doh.gif Gerime budavo galima rasti vaisiniu museliu o cepelinuose viena kita plauka biggrin.gif Jei laukdavai eilej prie kasos galejai pasiziureti kaip 'svariai' gaminami sniceliai ar maltinukai . Fu! doh.gif Visi pasivaipydavo apkalbedavo, bet kazkodel vistiek eidavo kiekviena diena valgyt biggrin.gif
blondinas Nr.253
QUOTE(NamDa @ 2010 11 28, 22:39)

Gerai, kad ne šikšnosparniai kokie  tongue.gif  šįkart nevykusiai pajuokavot  doh.gif
*

oi oi.
Nu suklydau. Ne drugeliai.. vabalai.
Koks skirtumas. Esme ne kirmelese, o maiste.
Jei medi gerai apdirbsim antiseptiku, nebus ne vienos kirvarpos, bet tai bus labai nuodingas medis. Kuris prie aukstesniu temperaturu skleis nuodingas medziagas.
Tas pats ir su maistu.
Jei saldainyje yra kirminai, reiskiasi tai ekologiskas saldainis.

O tiem, kas vemia nuo kirminu, galiu pasakyt, kad lervos yra labai sveikas maistas.
Ir stai kodel.
Koki maista valgo kiaules, vistos, zuvys?
-Jovala is sintetinio kombikormo, kirmeles, vabalus.
Dabar koki maista valgo lervos?
-Lervos, gerbiamieji, valgo :sokolada, mesa, duona, geria piena...
Tai jus ble.. tupagalviai ir pagalvokit ka sveikiau valgyt...

pukuotukas14
Radus tokiu dalyku nesu,bet mazu vabaliuku kazkada radau,grikiai buvo uzsistoveje,ziuriu visa dezute aplipusi,bet susitvarkiau visur ir nieko po siai dienai thumbup.gif
blondinas Nr.253
QUOTE(pukuotukas14 @ 2010 11 29, 12:49)
ziuriu visa dezute aplipusi,bet susitvarkiau visur ir nieko po siai dienai  thumbup.gif
*

as irgi nemegstu tvarkytis.
F
Tai yra kandys, jų viena forma yra juodi drugeliai, o kita forma yra kirminai maiste. Žmonės kažkodėl klaidingai mano, kad kandys tik drabužius ėda. Ir labai didelė nelaimė, jeigu pas jus namie jų yra. Neįmanoma niekaip išnaikinti, nes viską išmetus, viską išplovus vėl greit atsiranda. Atrodo, kad tai net nėra vieno buto, o viso namo problema. Vienintelis išsigelbėjimas yra nelaikyti namie maisto produktų, nusipirkus suvartoti per kelias dienas. Aš esu radus net šokolade, parsivežiau, pasidėjau į spintelę, ir greit atsirado kirmėlių.
TerrorisTe69
bet čia tikrai ne tas atvejis, kai užsistovėjo maiste, nes aš tiesiog nusipirkau tinginio iš parduotuvės ir iškart valgiau. o tinginys gi supakuotas buvo.. kaip ten pateko? vadinas konditerijos kepykloje nesilaikoma higienos ane? ojezau.. o mintis, kad iš jų išsiris gražus drugelis - manęs visai nenuteikia teigiamai :S
Saulėtoji
Neteko... blink.gif
Murka*
yra teke. pamenu pries kokius 5 metus mama parnese mano megiamos rukytos strimelytes. vagiau valgiau, o ant galo kazkaip atidziau pasiziurejau-ir joje buvo plonu baltu kirmeliu. dieve , vos neapsivemiau. nuo to laiko strimeliu nebevalgau.
lorelli
aš neperseniausiai radau skrudintuose anakardžių riešutuose, valgiau net nežiūrėdama, kai pajūtau, kad kažkas ant lupos, nusiėmiau baltą kirmelytę wacko.gif spjaudžiausi ilgai, dabar žiūriu, ką dedu į burną biggrin.gif
Bozenyte
neteko, labai įdėmiai apžiūriu netik visur galiojimo laiką, bet ir visas kruopas prieš dedama kažkur į maistą, nes žinau kad gali atsirasti
taja:)
teko rasti saldainiuose kirmėlių unsure.gif Milda ar Miglė, tiksliai nebepamenu pavadinimo.

ir kartą košėje radau tokių baltų kirmėlyčių, iš kurių išsirisdavo permatomi drugeliai, vaikai juos vaiduokliais vadino lotuliukas.gif
Apsimetele
o Dieve zmones is kur tos kirmeles? blink.gif nu isproteciau nors viena pas save pamacius doh.gif
Lithium
QUOTE(Apsimetele @ 2010 12 06, 23:46)
o Dieve zmones is kur tos kirmeles?  blink.gif  nu isproteciau nors viena pas save pamacius  doh.gif
*

is netinkamo laikymo namie arba parduotuvės sandelyje/gamintojus/tiekėjus. Šiemet kadangi buvo karšta ir drėgna vasara, tokiem veistis buvo itin palanku, o tinkama dezinfekcija ne visur pasirūpino.
Ingute1986
As maximoj pirktuose Optima Linija zirneliuose esu radus milziniska kirmele. Fui slykstu net prisimint... tokia stambi ir balta...
galiojimo laikas tikrai nebuvo pasibaiges ir tie zirneliai buvo katik pirkti.... doh.gif
salua
QUOTE(Ingute1986 @ 2010 12 07, 01:10)
As maximoj pirktuose Optima Linija zirneliuose esu radus milziniska kirmele. Fui slykstu net prisimint... tokia stambi ir balta...
galiojimo laikas tikrai nebuvo pasibaiges ir tie zirneliai buvo katik pirkti.... doh.gif
*

na reiškia žirneliai gana ekologiškai auginti buvo biggrin.gif ir juos užkonservajo jau su kirminuku biggrin.gif žiūrėk savam darže kai augini žirnius irgi perrinkinėt reikia, nes nepurkšti jokias brūdais vilioja ne tik žmones biggrin.gif
riešutuose teko rast, nes juos parduotuvėse labai dažnai pasenusius pardavinėja, po to saldainiuose, bet čia taupiosios uošvienės dėka.
jei radot kruopose, toje spintelėje darykit generalinę, nes greičiausiai bus apėmę ir kitus joje laikomus produktus, kai darėm generalinę pas vieną žmogų (nevardinsiu giminystės ryšių, gal netyčia dar perskaitys) tai jos net juodųjų pipirų žirneliuose gyveno, ką jau kalbėt apie kitus produktus.
bbbituteee
Jo man ir teko tokia "laime" rast sio "gerio".O kai dar kirminas man pats baisiausias gyvis zemej, tai vos nenugriuvau, o radau sausuose pusryciuose spinteleje, viena dezute atsidarem suvalgem, o kita idejau i spintele, ten ir kruopas laikom, tai kai atidariau antra dezute ir supyliau i lekstye vaikui vos nenugriuvau kai pamaciau geltonus mazus kirminukus, dar sakyciau tokius riebuilius doh.gif , is to "smagumo" viska kapitaliai ismeciau is tos spinteles lauk, o metimo buvo daug daug , nes megstu kad daznai neit i parduotuve usipirkt daug ir susidet , ir va net nebeziurejau kad nepradarytos krupos ar miltai, sveiciau be gailescio viska lauk, nes dar kitoj dezutej kokiose makaronuose nebesinorejo ju vel rast, kad isitikint ar nepasivaideno . ir kai usiminiau draugei, ji sako cia galejo but kandis, ir sako dabar bus vargo unsure.gif , bet tai is kur jis tada ? ir dar geltoni , nors nezinau kokios spalvos turi but 4u.gif , ir tada kodel tik toj spintelej, nes ir kitose laikom birius sausus produktus. O pries kokius 3 metus esu radus silkej, nusipirkau is turgaus silkute ziemos laiku, tokai didele ui sakau pavalgysim, parsinesu ir tuoj puolu darinet o viduij ties kaulu tokie balti slikstybes doh.gif , nuo to karto i silke nebegaliu net paziuret.
cobyte
AČIŪ DIEVUI DAR NETEKO IR TIKIUOSI NETEKS
ESutiene
Na nezinau... Bjaurus tokie dalykai. Kazkada pirkdavom paukstiena ir prie jos misraines indeliuose ne dideleje parduotuveje netoli namu. Tai toje misraineje ir radom kazkokiu "gyviu". Atbaido iskarto klientus tokios parduotuves. Tikriausiai todel ir uzsidare smile.gif
Gil
Na, ekologija yra viena, bet jokiam miesto žmogui negali būti malonu maisto produktuose iš parduotuvės rast bjaurybių, nors tam pačiam žmogui gal nieko tokio yra apžiūrinėti renkamas kokiam miške avietes, kad kirmėlės nesuvalgytų. Nežinau kaip jūs, bet aš tai jau geriau purkštus produktus valgyčiau, nes kirmėlės mano psichiką veikia stiprokai. Bet ir tai, nemanau, kad tai vien ekologijos kaltė, gamintojai irgi linkę padaryt kaip jiem geriau, laikyt netinkamom sąlygom, netinkamą laiko tarpą ir panašiai. Kai pasibaigusio galiojimo miltų mišinio pakely radau vabalų, padariau išvadas. Na, faktas, kad kiaušinėliai tai visada ten buvo, bet kai nematai, tai ne taip ir bjauru. biggrin.gif
Odile*
Ojetau, dziaugiuos, kad kol kas neteko, nors budavo, kad draugai randa kokiu slykstyniu duonoj ar sausainiuose, fui, net dabar negera...
Gal ir ne visai i sia 'kirminu' tema, atsimenu kai mano ex atsikando sausainio ir pradejo ziaugcioti, nes pamate viduj dantu karuneles liekanas( ar tai tiltelis ten vadinasi) ir ten tas tiltelis su trimis auksiniais dantimis....) feeee
Blyksnis
QUOTE(Odile* @ 2011 01 19, 05:54)
Gal ir ne visai i sia 'kirminu' tema, atsimenu kai mano ex atsikando sausainio ir pradejo ziaugcioti, nes pamate viduj dantu karuneles liekanas( ar tai tiltelis ten vadinasi) ir ten tas tiltelis su trimis auksiniais dantimis....) feeee
*

O fui,cia jau baisiau ir uz kirmeles.Nors,jeitie dantys auksiniai buvo,gal ir neblogai.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
winona
drauge smarkiai apsinuodijo maximos misraine ir bevalgant rado ta kirmele.siaip kirmeliukiu ar kazko panasaus dazniausiai randau džiovintuose vaisiuose g.gif
emiliute
kažkada mokykloje valgiau bandelę ir jame radau kraujuotą pleistrą piršto doh.gif
Skaniažandė
QUOTE(winona @ 2011 01 19, 20:08)
drauge smarkiai apsinuodijo maximos misraine ir bevalgant rado ta kirmele.siaip kirmeliukiu ar kazko panasaus dazniausiai randau džiovintuose vaisiuose g.gif
*

nebevalgysiu maximos misrainiu... biggrin.gif
elastica
QUOTE(blondinas Nr.253 @ 2010 11 29, 11:49)

O tiem, kas vemia nuo kirminu, galiu pasakyt, kad lervos yra labai sveikas maistas.
Ir stai kodel.
Koki maista valgo kiaules, vistos, zuvys?
-Jovala is sintetinio kombikormo, kirmeles, vabalus.
Dabar koki maista valgo lervos?
-Lervos, gerbiamieji, valgo :sokolada, mesa, duona, geria piena...

*

....kai aš dukrytės mišinukų dėžutėje radau nemenką baltą lervą blink.gif (gerai, kad gyvių jokių nebijau ir man jie nešlykštūs mirksiukas.gif...o man ta lerva dar ir tokia smagi , riebi ir gražiai balta sveika pasirodė lotuliukas.gif )...tai pagalvojau, kad tikrai geras pienukas bus lotuliukas.gif ... jeigu jau lervai patinka lotuliukas.gif ...nes nei viena lerva nevalgys jokios sintetikos ar "dirbtinio" maisto!!!! mirksiukas.gif
-Alice-
aš parduotuvėje nusipirkau sausiaunių su riešutais ir saulėgrąžomis. Na ir ką... Grįžusi namo pamačiau kirmėlytę sausainiukuose g.gif
aldara
Aš esu radusi apelsine verysad.gif kurio buvau puse jau suvalgiusi ...
Laisvė
Taip, esu radusi. Sijodama Ustukių malūno rupius ruginius miltus duonai siete radau kelis besirangančius...
Sonbahar
na man kol kas neteko, ir tikiuos neteks.. taciau drauge pasakojo, kad kaskada imerke i piena ir islindo baltos kirmelytes.. nzn kaip cia taip blink.gif dar pasakojo drauges, kad kaskur skaite ar girdejo, kad buna kirmelyciu saldainiuose Meska Siaureje..
o del tu misrainiu is parduotuviu, tai niekada nepirkciau.. mamai pasakojo drauge dirbanti maximoj tame skyriuje ir sake niekada ju nepirkt, nes jos gaminamos is pasibaigusiu arba jau pasibaigianciu produktu blink.gif blink.gif
ir del strimeliu, tai jose visalaika yra baltu kirmelyciu, nesu seip ju net valgius, nes mama sake kaskada kai jaunesne buvo isdarinejo strimeles ir rado piiilna kirmelyciu blink.gif
Fjella
Kai buvau mažutė, mama man į ligoninę atnešė sausainių jau su sudžiūvusiais kirmėliukais. Gal mama nebūtų taip patrakusi, jei aš tuo momentu nebūčiau jau gulėjusi infekcinėje ligoninėje biggrin.gif
Ruttaa
Aš nebuvau radusi ir labai tikiuosi nerasiu unsure.gif
kosiute
QUOTE(F @ 2010 11 29, 20:29)
Tai yra kandys, jų viena forma yra juodi drugeliai, o kita forma yra kirminai maiste. Žmonės kažkodėl klaidingai mano, kad kandys tik drabužius ėda. Ir labai didelė nelaimė, jeigu pas jus namie jų yra. Neįmanoma niekaip išnaikinti, nes viską išmetus, viską išplovus vėl greit atsiranda. Atrodo, kad tai net nėra vieno buto, o viso namo problema. Vienintelis išsigelbėjimas yra nelaikyti namie maisto produktų, nusipirkus suvartoti per kelias dienas. Aš esu radus net šokolade, parsivežiau, pasidėjau į spintelę, ir greit atsirado kirmėlių.
*

Jo turejau ir as sia problema, skaitinejau ir labai domejausi apie tai, tai raso straipsnius, kad kadangi si vasara buvo labai karsta, delto atsiranda maiste kandziu lervuciu, kaip jos patenka i namus...Greiciausiai parsinesete is parduotuves su kokiu nors maistu.
Pas mane, kai as pastebejau ju buvo jau visur..Zirniuose, manuose, miltuose, dripsniuose, makaronuose, ryziuose...nu vienu zodziu viska issveiciau lauk, viska isploviau su Fairy, tada man pradejo listi per nakti tos kirmelytes ant lubu, nes nebeturejo maisto..as jas visas sugaudziau ir sutraiskiau ir ismeciau ir tfu,tfu ju lyg tai jau nebera pora menesiu, bet labai jau atsargiai maisto produktus laikau..stengiuosi nebeuzsipirkti, nors seniau tikrai buvau megeja uzsipirkti visko, kad tureciau kai prireiks..o dabar nebegaliu nieko laikyti nes paniska baime tu kirmeliu...Ir dar skaiciau,kad ta kirmele padeda apie simta tu kiausineliu, tai isivaizduojate kiek ju privisa namuose...
Ai, dar vienas dalykas, kai atsidaro maisto produkta laikyta namuose, jeigu virsuje yra tokiu kaip voratinkliuku, tai reiksia kad jau yra kandziu kirmeliu verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliute @ 2011 01 19, 19:36)
kažkada mokykloje valgiau bandelę ir jame radau kraujuotą pleistrą piršto  doh.gif
*

o, dieve, slyksciau nebuna...jauciu praeitu noras bandeles bevalgyti gyvenime..fui, fui doh.gif
faustina
Pas mama sveciuose valgem saldainius,as neziuredama po visa valgiau.O dukra rado gyva kirmele perkandus saldaini. doh.gif Buvo nemalonu...Beje tie saldainiai sake lenkiski buvo.Sokoladiniai.Pavadinimo tikrai nepamenu,bet popieriukai uzklijuotais stipriai abiem galais,kol atplesem dar vargt reikejo,tai labai keista is kur ten kirmeles patenka blink.gif
MeiLLi
Aš per praeitas Kalėdas mandarine radau kirmėlių (4-6), o aš paniškai bijau šliužų... gerai ,kad lupau skurytes, kurios skiria mandarino skilteles ir pamačiau

o kandžių vaikelių buvau parsinešus su graužikų maistu tai ilgai naikinau, šitos zarazos aguonuose net veisės.... dabar miltams ir kitiems produktams nusipirkau spec. stiklainius mirksiukas.gif
kosiute
QUOTE(MeiLLi @ 2011 02 23, 15:01)
Aš per praeitas Kalėdas mandarine radau kirmėlių (4-6), o aš paniškai bijau šliužų... gerai ,kad lupau skurytes, kurios skiria mandarino skilteles ir pamačiau
o kandžių vaikelių buvau parsinešus su graužikų maistu tai ilgai naikinau, šitos zarazos aguonuose net veisės.... dabar miltams ir kitiems produktams nusipirkau spec. stiklainius  mirksiukas.gif
*

ar padeda tie specialus stiklainiai ir gal pasidalinsite patirtimi kokius?
MeiLLi
man pasiteisino, nes nereikia dabar mėtyt produktų dėl kirmėlyčių, nes būdavo parsineši tarkim su vienu produktų tai visą spintelės turinį laukan mest reikėdavo. o dabar net norėdama kandis neįlys į kitus produktus

va tokio tipo tik aš maximoje pirkau ir pas mane kitokios formos + lb sandariai užsispaudžiantys http://www.idejosnamams.lt/lt/prekes/geria...ktams_stiklinis
Vavė
Aciu D neteko
kosiute
QUOTE(MeiLLi @ 2011 02 23, 16:09)
man pasiteisino, nes nereikia dabar mėtyt produktų dėl kirmėlyčių, nes būdavo parsineši tarkim su vienu produktų tai visą spintelės turinį laukan mest reikėdavo. o dabar net norėdama kandis neįlys į kitus produktus

va tokio tipo tik aš maximoje pirkau ir pas mane kitokios formos + lb sandariai užsispaudžiantys  http://www.idejosnamams.lt/lt/prekes/geria...ktams_stiklinis
*

O,aciu..pas mane dabar atrodo,kad nebera,bet as paniskai bijau dabar ju saugausi,kad vel nebeprivistu..reiks ir man tokius nusiprikti thumbup.gif
Bryana
as buvau radusi naminiam lasiny,tokia balta,ten gal muses kiausiniu buvo padejusios,feeee kaip slykstu
mamaaura
tfu tfu tfu nesu radus ir tikiuosi neteks, bet esu dirbus vienoj parduotuvej tai karta pasitaike atveztu kruopu su kirmelem ar kokiais tai vabaliukais tai vos tik pastebejo iskart buvo viskas patikrinta ir isimta is prekybos.
Bryana
dar girdejau, kad sokolade kur su riesutais valge zmogus ir atkandes pamate ,kad riesute kirmele.
nomeda.b
Esu prieskoniuose ir dziovintuose naminiuose oboliukuose radus baltas kandines kirmeles... Fui, kaip slykstu wacko.gif
melynake*aviete
kol kas dar neesu radus..tpfu tpfu tpfu...tikiuosi ir nerasiu..fui doh.gif blink.gif
_Liepa_
as esu radusi tik slyvose, zirniuose..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.