Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Taupančiųjų savaitės meniu - 6
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
SilRa
va ir mūsų savaitė ax.gif

PIRMADIENIS
pusryčiai: avižų košė
pietūs: mėsos kavalkas su bulvėm, marinuoti agurkai
vakarienė: rudnosiukų likučiai, duona su lašiniais

ANTRADIENIS
visą dieną aš su vaikais buvom svečiuose, o vyras valgė tai, ką rado šaldytuve.
vakarienė: kepintos bulvės, virta-apkepta vištiena, parūgštinti tarkuoti burokėliai

TREČIADIENIS
pusryčiai: jogurtas
pietūs: avižų košė, vištienos sultinys su makaroniukais
vakarienė: kepta vištiena, kopūstų-morkų salotos

KETVIRTADIENIS
pusryčiai: nevalgėm
pietūs: sumuštiniai su dešra, lašinukai su duona
vakarienė: šviežios kiaulienos dešrelės, virtos bulvės, troškinti kopūstai su spirgais

PENKTADIENIS
aš gėriau pasukas, valgiau obuolius ir bananus.
vyrų meniu -
pusryčiai: karšti sumuštiniai
pietūs: vakarykštės likusios dešrelės su bulvėm
vakarienė: pieniška makaronų sriuba

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: karšti sumuštiniai
pietūs: pupelių sriuba, pieniškos dešrelės su bulvėm
vakarienė: kepta jūros lydeka, kopūstų-kukurūzų salotos, bulvės, sriuba

SEKMADIENIS
pusryčiai: čirviniai blynai su virta kakava
pietūs: trapus pyragas su kakava, dešra, kumpis, saldainiai (turėjom svečių)
vakarienė: pirktiniai kalakutienos maltinukai, bulvių košė, kopūstų-kukurūzų salotos

Savaitės išlaidos maistui - 65lt + 35lt bulvių maišas.

MĖSA 1 kg šaldytų kalakutienos maltinukų (pusė liko)
ŽUVIS 2 pak. krevečių (liko)
PIENO PRODUKTAI 4l pieno, pasukos, 10 sūrelių, ferm. sūrio gabaliukas
DUONA IR KRUOPOS 2 kepalai duonos, sumuštinių duona, kukurūzų kruopos (liko), sausi pusryčiai (pusė liko)
VAISIAI IR DARŽOVĖS pakelis virtų burokėlių, pamelo greifrutas, 2 kekės bananų, maišas bulvių (aišku, kad liko smile.gif ), 3 čili pipiriukai (liko)
IruteB
2010.12.11 – 2010.12.17

Mano meniu ax.gif

ŠEŠTADIENIS
Kaime ax.gif

SEKMADIENIS
I Kaime ax.gif
II Kaime blush2.gif
III Sumuštiniai, arbata. Vaikui varškė su vanile.

PIRMADIENIS
I Sumuštiniai, kava, vaikui varškė.
II MB sumuštiniai blush2.gif Mėsos daržovių troškinys (mėsos gabaliukai, kopūstas, morkos, bulvės, paprika, pomidorai, svogūnas).
III Troškinys. Karšti sumuštiniai su obuoliais (tarkuoti obuoliai sumaišyti su grietine, cukrumi ir cinamonu).

ANTRADIENIS
I Likę sumuštiniai su obuoliais, kava. Vaikui jogurtas.
II Troškinys, vėliau mes su vaiku dar valgėm duoną su sviestu ir arbata.
III Kotletai (faršas perpus su trijų grūdų dribsnių koše), bulvių košė, pekino kopūsto salotos su majonezu.

TREČIADIENIS
I Jogurtas, sumuštiniai, kava.
II Tas pats, kas vakarienei.
III Vakarienės likučiai, vaikui užpilama košė.

KETVIRTADIENIS
I Vaikui jogurtas, vafliai, kava.
II Vaikui užpilama košė, o mums sumuštiniai (valgėm grįžę iš poliklinikos - MB grįžo mane nuvežt).
III Burokėlių sriuba (sudėjau likusius supjaustytus kotletus). Iškepiau žuvį MB į arbą, tai jis ir jos valgė.

PENKTADIENIS
I Varškytė, sumuštiniai, kava.
II MB žuvis, mums sriuba. Iškepiau obuolių pyragą.
III Likusi sriuba, žuvis, graikiniai ir lazdyno riešutai, saldainiai, pyragas, alus blush2.gif

Prieš miegą vaikas geria pienuką rolleyes.gif

PIRKINIAI:
2vnt duona, kiaušiniai, geriamas jogurtas, rūkyta dešra, kopūstas, pomidorai, fermentinis sūris, agurkas (liko), obuoliai, paprikos (liko), majonezas (liko), batonas, daktariška dešra (liko), sviestas, 6vnt jogurtas (2vnt liko), 3vnt desertinės varškytės, varškė su vanile (pirkom pabandymui, nes anksčiau tokios nevalgydavo), jūrinių lydekų filė (akcija - liko), 2vnt vaniliniai ledai (1vnt liko), rudagalvių menkių filė (akcija - liko), jūrinės lydekos (be galvų ir uodegų), glazūruoti šprotai su galvom ir uodegom (akcija - liko), šokoladukas, sultys (kelionėje), pienas, negliaudyti lazdynų ir graikiniai riešutai, saldainiai "Obelėlė" (beveik visi liko blush2.gif ), 2 karališki šokoladai (kaime), aliejus.

IŠ VISO: 142,52lt blink.gif doh.gif
mazge1979
atnešu savo meniu

SEKMADIENIS

I. virti kiaušiniai, kitiem kepti kiaušiniai
II. išvykę į kauną, valgėm sausai
III. [U]kepta višta su morkom ir svogūnais meduje, virti ryžiai[/U]

PIRMADIENIS

I. dešrainiai
II. barščių-kopūstų sriuba su mėsyte nuo kauliukų (virė mano tėtis, saugojo pas mus vaikus)
III. pieniški varškėčiai su grietinės padažu

ANTRADIENIS

I. sumuštiniai su lašinukais, kiaušinienė b ir mažiukui
II. vakarykštė sriuba
III. kiaulienos-pupelių guliašas, bulvių košė, marinuoti agurkai

TREČIADIENIS

I. jogurtai, sumuštiniai
II. guliašas, bulvių košė nuo vakar
III. bulviniai blynai

KETVIRTADIENIS

I. karšti sumuštiniai man ir vyresnėliui, b ir mažiukas-omletas su dešra
II. virti liežuviai su majonezu ir duona
III. kepta dešra su bulvių koše

PEKTADIENIS

I. sūreliai, grikių košė
II. kepta lydeka tešloje, grikiai, troškinti kalafijorai
III. farširuota višta (atnešė bendradarbė), rūkyta dešra su duona, agurku

ŠEŠTADIENIS

I. karšti sumuštiniai
II. barščių sriuba su frikadelėm (virė iš vakaro mano tėtis, bet tik tada valgėm)
III. blynai su dešra
IV. vanilinio pudingo-varškės triupiniuotis

maistui išleista 187.52 litai. Pirkta: 1 kg jūrų lydekų, majonezo indelis ir kibirėlis (kibirėlis ir pusė indelio liko), indelis pupelių, 1 l aliejaus (visas dar liko), 3 indeliai grietinės (1 dar liko), 14 l pieno (2 dar yra),3 batonai, 2 duonos (1 liko), kukurūzai, vištos filė (visa liko), dešrelės (liko), kiaulienos kumpio 1.200 kg (liko) , kiaulienos sprandinės (450 g ) liko, rūkyta dešra (pusė liko), maltos mėsos 0.5 kg liko, prieskonių nemažai, sviestas margarinas, 30 kiaušinių (15 liko), krakmolo pakas (liko, bus kisieliui), 3 kg cukraus, grietinėlės pakas ir mažų indelių pakelis (viskas liko), kava , razinos. daug liko, nes tik vakar nemažai nusipirkom.

lauktuvių gavau: lašišos išsikepti kepsniukų, farširuotos vištos.

kitai savaitei nemažai. gaminau paprastai. dar adaptuojuos prie naujų sąlygų kai dirbu ir namie tik pareinu vakare bigsmile.gif
MERENGE
Sveikos, atainu su savo maniu praeitos savaitės

PENKTADIENIS

Pusryčiai: sumuštiniai, sūrelis su razinkom, kava/arbata
Pietūs: vakarykščiai bulviniai blynai su faršu patroškinti grietinės-sviesto padaže
Vakarienė: kebabai

ŠEŠTADIENIS

Pusryčiai: kiaušinienė, kava/arbata
Pietūs: pas anytą
Vakarienė: pas anytą

SEKMADIENIS

Pusryčiai: virti kiaušiniai, kava/arbata
Vakarienė: mėsainiai (dar dariau krapų užtepimą ir sloksniuotą lašišos mišrainę)

PIRMADIENIS

Pusryčiai: sumuštiniai su užtepimu, kava/arbata
Pietūs: kopūstų sriuba, lašišos mišrainė
Vakarienė: befstrogenai su virtomis bulvėmis ir raugintais agurkais

ANTRADIENIS

Pusryčiai: sumuštiniai su užtepimu, kiaušinienė, grūdų košė, kava/arbata
Pietūs: lašišos mišrainė, vakarykštė sriuba
Vakarienė: diedui darban kiaulienos sprandinės kepsneliai, mes pabaigėm befstrogenus

TREČIADIENIS

Pusryčiai: sumuštiniai su sūriu/dešra, kava/arbata
Pietūs: pas mano mamą
Vakarienė: pas mano mamą

KETVIRTADIENIS

Pusryčiai: pas mano mamą
Pietūs: pas mano mamą
Vakarienė: pas mano mamą

Išlaidos:
Alkoholiniai gėrimai: 35,52 (daug alaus, pirtis buvo)
Bakalėja: 5,21
Daržovės: 6,89
Dešros, kumpeliai: 6,67
Duonos gaminiai: 6,77
Kava, arbata: 6,98
Kruopos, miltai, makaronai, cukrus: 5,18
Mėsa: 48,54
Nealkoholiniai gėrimai: 7,27
Paukštiena: 5,68
Pieno produktai: 68,4 (10 pak sviesto: 38,90 lt)
Pusgaminiai, pirkt.mišrainės, konservai: 17,96
Saldumynai, pakramtymai: 13,88
Vaisiai: 6,42
Žuvis: 16,99
Grand Total: 258,36

ale jofana, žiūrau aš jau į 200 lt nebetelpu doh.gif reikia man diržiuko
SilRa
Merenge, o ką darysi su tiek sviesto? g.gif

Mūsų meniu:

PIRMADIENIS
pusryčiai: savaitgalį keptas pyragas su balta kava
pietūs: pupelių sriuba, garinta lašiša su daržovėm, bulvių košė
vakarienė: barščiai, troškintuve kepta žąsiena, parūgštintų burokėlių mišrainė, bulvių košės likučiai

ANTRADIENIS
pusryčiai: bulvės su vakarykšte burokėlių mišraine
pietūs: bulvių-burokėlių-pupelių mišrainė su duona
vakarienė: cukinijų blynai (vaikui ir man), keptos bulvės su varške (vyrui)

TREČIADIENIS
pusryčiai: avižų košė, likę cukinijų blynai
pietūs ir vakarienė: pikantiška mišrainė (kepta duona, pupelės, sūris, česnakai), kepta duona su česnaku, trapus pyragas su obuoliais (buvo užsukę svečiai)

KETVIRTADIENIS
pusryčiai: barščiai, pyragas su kava
pietūs: virta vištiena, vištienos sultinys su bulvėm, morkom ir makaroniukais, virtos bulvės
vakarienė: vištienos krūtinėlės kepsniukai, morkų-česnakų salotos, bulvės

PENKTADIENI
aš valgiau obuolius, ananasą ir gėriau pasukas
vyrai -
pusryčiai: blynai su grietine
pietūs: sultinio likučiai, karšti sumuštiniai
vakarienė: sumuštiniai su sūriu ir kumpiu, vaikui - koldūnai

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: avižinė košė, sumuštiniai su kumpiu
pietūs: keptos bulvės, kumpio ir barščių likučiai
vakarienė: kiaulienos-avižinių dribsnių kotletai, virtos bulvės, konservuota agurkinė košė

SEKMADIENIS
pusryčiai: avižinių dribsnių blynai (man), likę kotletai (vaikui), vyras pasidarė karštų sumuštinių
pietūs ir vakarienė: bulvių-ryžių dribsnių kugelis su padažu ir grietine, kalėdiniai meduoliai (kepiau neštis į darželį, tai gausiai ragavom smile.gif ) su balta kava

SAVAITĖS IŠLAIDOS MAISTUI 63lt. visa mėsa iš šaldiklio.

MĖSA 10 kiaušinių, mažas šliosiukas dešros (liko)
PIENO PRODUKTAI 5l pieno, pasukos, 2 gab. fermentinio sūrio, grietinė, 10 sūrelių
DUONA IR KRUOPOS batonas, 3 kepalai duonos (1 sukepiau)
VAISIAI IR DARŽOVĖS iceberg salota
BAKALĖJA margarinas, 2 ind. majonezo (liko, Helmans akcija), salotų padažas (liko), 2 pak. sultinio (akcija, liko), kepimo milteliai, vanilinis cukrus
Emilijosmama
Sveikos, neturejau laiko pasibaigus savaitei surasyti cia viska, tad rasau dabar

Treciadienis
Pusr. bulviniu blynu likuciai, inka, kava, arbata;
Piet. kopustu sriuba su karka;
Vak. varskes apkepo likuciai, karka su bulvemis, vaikai- sureliai, jogurtai.

Ketvirtadienis
Pusr. karkos su bulvemis likuciai;
Piet. kopustu sriuba, duona su naminiu pastetu;
Vak. karkos su bulvenis likuciai, naminiai sausainiai.

Pentadienis
Pusr. as- avizine kose, vaikai ir vyras- sausainiai, sureliai;
Piet. karsti sumustiniai;
Vak. kepta lydeka, raug. kopustai.

Sestadienis- likuciu naikinio diena

Sekmadienis
Pusr. sausi pusryciai vaikams, duona su pastetu;
Piet. ryziu pieniska sriuba;
Vak. bulves troskintos su kalakutiena, morengai ir naminiai sausainiai.

Pirmadienis
Pusr. sumustiniai, vaisiai;
Piet. lietiniai su bananu- varskes idaru;
Vak. lietiniu, troskintu bulviu likuciai.

Antradienis
Pusr. grikiu kose su sviestu;
Piet. sriuba su makaronais ir saldytomis darzovemis, pyrageliai su kalakutienos farsu (is saldiklio);
Vak. tas pats kas per pietus.

PIRKTA:
Panevezio file- 5,53, saldainiai, sausainiai- 8,79, vaisiai- 10,59, pienas 3l- 7,78, kakava- 0,82, sald, zuvis(2 pak.), silke- 14,49 (vienas pak. liko), margarinas- 2,99 (liko), pom. padazas- 2,49, sviestas- 2,69, imbieras- 3,87(liko), paprika-1,17 (liko), kavos gerimas 2 pak- 5,65 (1,5 pak. liko), sausi pusryciai0 4,54, duona- 9,87, jogurtai- 2,88, sureliai 10 vnt. 7,28, perlines kruopos- 1,25 (liko), razinos- 3,27, zalia mesa- 20, varske- 3,79, kons. tunas- 1,95, svogunai- 1,05, grietine- 2,34, suris- 3,46, sald. darzoves- 2,49. VISO:131.03

P.S. Atrodo skurdokas tas mano meniu, stengiuosi viska gaminti pati kad butu pigiau...taciau islaidos kaip ir svyruoja apie 130 lt, nors atrodo ir neperku nieko nereikalingo ar brangaus. Paziurekit savo patirusia akimi, padarykit pastabas kur dar galeciau sutaupyti. Aciu uz demesi 4u.gif blush2.gif
angeliukesmamyte
Labukas viso.manasis meniu..

Pirmadienis

Pusr. blynai,barankos,kava
Pietus: as blynus baigiau,vyras darzoviu sriuba valge
Vakariene: man 3in1 su pyrageliu,vyras baige sriuba ir vista savaitgali kepta

Antradienis

Pusr. varske,duona,kava
Pietus: makaronu troskinys
Vakariene: man kefyras,vyrui troskinys

Treciadienis

Pusr. varske,duona,kava
Pietus: kotletai,virtos bulves,morkos su majonezu
Vakariene: man kefyras,vyrui keptos bulves

Ketvirtadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: pica,darzoviu sriuba
Vakariene: man duona su kefyru, vyrui sriuba

Penktadienis

Pusr. man sumustinissu kava,vyrui virti kiausiniai su vistienos sultiniu
Pietus: keptos vistos nugareles,ryziai,marinuoti agurkai
Vakariene: man kava su saldainiu,vyrui vista,veliau dar kibinus kepiau

Sestadienis

Pusr. kava,man blynai,vyrui kibinai
Pietus: man tas pat kas vakar,vyras nevalge
Vakariene: jogurtas,kibinai

Sekmadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: kepti sonkauliukai,ryziai,morkos su majonezu
Vakariene: man jogurtas,vyras valge sumustiniu su namine desra

is viso isleista: 91,95
pirkta: kiausiniai(20VNT), desreles,rukyta sonine,3in1(3vnt), pyragiukas,batonas,arbata,cesnakai,duona,ryziai,kons.zirneliai,majonezas,sokoladas,ferm.suris,saldainiai,sultys,margarinas kepiniams,desra,cukraus pudra,sokoladukai(3vnt),grietine(3vnt),morkos,jogurtai(5vnt)
raganiuke52
as savo savaites meniu surasyti bandysiu rytoj
mazge1979
QUOTE(Emilijosmama @ 2010 12 19, 21:49)
PIRKTA:
Panevezio file- 5,53, saldainiai, sausainiai- 8,79, vaisiai- 10,59, pienas 3l- 7,78, kakava- 0,82, sald, zuvis(2 pak.), silke- 14,49 (vienas pak. liko), margarinas- 2,99 (liko), pom. padazas- 2,49, sviestas- 2,69, imbieras-  3,87(liko), paprika-1,17 (liko), kavos gerimas 2 pak- 5,65 (1,5 pak. liko), sausi pusryciai0 4,54, duona- 9,87, jogurtai- 2,88, sureliai 10 vnt. 7,28, perlines kruopos- 1,25 (liko), razinos- 3,27, zalia mesa- 20, varske- 3,79, kons. tunas- 1,95, svogunai- 1,05, grietine- 2,34, suris- 3,46, sald. darzoves- 2,49. VISO:131.03

P.S. Atrodo skurdokas tas mano meniu, stengiuosi viska gaminti pati kad butu pigiau...taciau islaidos kaip ir svyruoja apie 130 lt, nors atrodo ir neperku nieko nereikalingo ar brangaus. Paziurekit savo patirusia akimi, padarykit pastabas kur dar galeciau sutaupyti. Aciu uz demesi  4u.gif  blush2.gif
*

ar kiekvieną savaitę tiek perki sūrelių, sausų pusryčių? aš šitą maistą jau maistu nevadinu ir labai retai perku. taip apt neįtraukiu saldumynų ir vaisių, tai mano kita grafa. kadangi saldumynai nėra pas mus maistas, tai užkandžiai. kartą per savaitę nuperku po jogurtą, sūrelį, nebent tėvukai palepina.
MERENGE
QUOTE(SilRa @ 2010 12 19, 17:39)
Merenge, o ką darysi su tiek sviesto? g.gif

*

mes kadangi mėgstam rokiškio sviestą, o jis dabar visu litu pabrangęs, beveik 5 lt kiaanuoja doh.gif tai radau cento pardėj dar seno vežimo ir kaina 3,89, padabojau, kad galioja iki sausio 5 d. ta ir paėmiau tokį kiekį, nes į savaitę sunaudojam 2-3 pakelius doh.gif

QUOTE(Emilijosmama @ 2010 12 19, 21:49)
Paziurekit savo patirusia akimi, padarykit pastabas kur dar galeciau sutaupyti. Aciu uz demesi  4u.gif  blush2.gif
*

čia dar priklauso nuo perkamų produktų gamintojo, pvz aš tikrai galėčiau sumažinti turbūt per pus savo išlaidas maistui jai viską pirkčiau optima linijos arba žiūrėčiau kur pati pigiausia prekė, bet norisi gi ir skaniai valgyti ir, kad maistas ilgiau stovėtų. Pvz galėčiau vietoj sviesto naudoti tepalų mišinį, bet gi sviestas skaniau ir naudingiau, taip pat vietoj grietinės galėtume naudoti grietinės ir augalinių riebalų ar ko ten mišinį, bet kam kišti į organizmą tiek tų šššš medžiagų.....žodžiu sveikata irgi kainuoja, nors šiais laikais ir sveiki produktai nėra sveiki pasirodo, tai kam tada mokėti brangiau g.gif ai žodžiu čia galima filosofuoti be galo be krašto...
ssiimmaa
[quote=Emilijosmama,2010 12 19, 21:49]
Panevezio file- 5,53, saldainiai, sausainiai- 8,79, vaisiai- 10,59, pienas 3l- 7,78.....
koki piena perkat?
neringaal
o kam to sviesto is vis reikia, man tai jo kazkaip tikrai nereikia, kartais koki maza gabaliuka sunaudojam, bet niekada ant sumustiniu jo netepu, nebent jei pyragus kepciau gal ir reiktu, bet 2-3 pakeliai per savaite tai cia jau ziauriai daug vien ant sveisto prasipirkti galima biggrin.gif
MERENGE
na mes ant sumu6tini7 visada sviestą tepam, o kadangi jis iš šaldytuvo ištrauktas sunkiai tepasi, tai aš plonai pjaustau ir dedu kaip kokį sūrį, vakarais labai mėgstu šviežią juodą duoną užsitepti storiiau sviestu, žodžiu mylim sviestą labai lotuliukas.gif
Emilijosmama
[quote=ssiimmaa,2010 12 19, 22:53]
[quote=Emilijosmama,2010 12 19, 21:49]
Panevezio file- 5,53, saldainiai, sausainiai- 8,79, vaisiai- 10,59, pienas 3l- 7,78.....
koki piena perkat?
*

[/quote]

Dvaro pirkau, pas mus Norfoje tik toks yra, nu neskaitant norfisko, jo as neperku, kai maximoje bunu tai Musu piena perku, jis pigesnis buna...
Emilijosmama
QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 19, 22:21)
ar kiekvieną savaitę tiek perki sūrelių, sausų pusryčių? aš šitą maistą jau maistu nevadinu ir labai retai perku. taip apt neįtraukiu saldumynų ir vaisių, tai mano kita grafa. kadangi saldumynai nėra pas mus maistas, tai užkandžiai. kartą per savaitę nuperku po jogurtą, sūrelį, nebent tėvukai palepina.
*

sausu pusryciu nupirkau tik viena pakeli, ir tai tik del to kad vyresnioji sirgo, neejo i darza, kai vaiksto tai neprireikia...sureliu is tiesu per daug...o del saldumynu tai jie pas mane labai juos megsta, iskaitant vyra, tai nuperku kokiu sausainiu jei nepagaminu...tai saldumynu ir vaisiu galima nebetraukti?.. smile.gif
ssiimmaa
QUOTE(Emilijosmama @ 2010 12 20, 15:21)
Dvaro pirkau, pas mus Norfoje tik toks yra, nu neskaitant norfisko, jo as neperku, kai maximoje bunu tai Musu piena perku, jis pigesnis buna...

as visada pirkdavau Musu piena. paskui kazkada nebuvo tai pirkau koks buvo, maiselyje - dezuteje ar tam tokiam kaip Musu ipakavime patogiau, bet pigiau maisely. be to, syki vyras parnese to norfos pieno biggrin.gif na, as tai didelio skirtumo nepajutau, man pienas yra pienas kaip toj reklamoj, suvartojom ir nusiperkam dazniau. o ir kainuoja visu litu pigiau smile.gif
siaip cia pasvarsciau smile.gif
o vaisius ir saldumynus ir surelius visokius tikrai traukciau i meniu, nes pvz kartais vakarienei uztenka man kokio vaisiaus ar arbatos su sokoladuku, saldainiais ar sausainiuku kokiu. ar pusyciams. nelabai sveika, nelabai pigu, nu bet maistas biggrin.gif
mazge1979
QUOTE(Emilijosmama @ 2010 12 20, 15:44)
sausu pusryciu nupirkau tik viena pakeli, ir tai tik del to kad vyresnioji sirgo, neejo i darza, kai vaiksto tai neprireikia...sureliu is tiesu per daug...o del saldumynu tai jie pas mane labai juos megsta, iskaitant vyra, tai nuperku kokiu sausainiu jei nepagaminu...tai saldumynu ir vaisiu galima nebetraukti?.. smile.gif
*

kaip viską perkant manau jūsų išleidžiama maistui suma yra gera. labai mažinant nebus ką valgyt. tikrai šauniai sukies 4u.gif
Emilijosmama
QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 20, 19:57)
kaip viską perkant manau jūsų išleidžiama maistui suma yra gera. labai mažinant nebus ką valgyt. tikrai šauniai sukies  4u.gif
*

Aciu uz pastabas ir komentarus. Stengsiuos ir toliau thumbup.gif
Įdomi
Na va, atradau laiko ir aš savo praėjusios savaitės meniu įmesti. Laiko trūksta, meniu nieko gero blush2.gif O šią savaitę dar baisiau doh.gif

PIRMADIENIS
I. Sumuštiniai su dešra.
II. Man - kibinai, vaikas išsivirė dešrelių ax.gif
III. Man - karšti sumuštiniai, vaikui - grikių košė.

ANTRADIENIS
I. Sumuštiniai su dešra.
II. Karšti sumuštiniai man, vaikas - pas draugą pavalgė ax.gif
III. Rūgštynių sriuba.

TREČIADIENIS
I. Sumuštiniai su sūriu.
II. Žemaičių blynai man, vaikas - pavalgė mokykloj.
III. Rūgštynių sriuba.

KETVIRTADIENIS
I. Sumuštiniai su dešra.
II. Žemaičių blynai.
III. Pyragas su varške.

PENKTADIENIS
I. Sumuštiniai su sūriu.
II. Karšti sumuštiniai su sūriu vaikui, sluoksniuotos tuno salotos man.
III. Man - tuno salotos, vaikui - grikių košė su pienu.

ŠEŠTADIENIS
I. Spagečiai su sūriu.
II. Cepelinai (pas mamą ax.gif ).
III. Virti kiaušiniai su majonezu, juoda duona, sviestas.

SEKMADIENIS
I. Avižinių dribsnių košė.
II. Orkaitėje kepti vištos sparneliai su bulvėmis, marinuoti agurkai.
III. Blynai su obuoliais ir mėlynių uogiene.

Vaikas pusryčių nevalgė, nes mokykloje buvo priešpiečius išsipirkęs smile.gif

Pirkta:
Vaiko priešpiečiai mokykloje - 12,50 Lt
PIENO GAMINIAI: sviestas 2 pok. (liko 1 pok.), varškė 3 pok., pienas 1 Ltr, grietinė 200 g, sūris "Mascarpone" 500g (liko), kondensuotas pienas 1 indelis (liko) - 22,81 Lt
DUONOS GAMINIAI: juoda duona, sumuštinių duona, kūčiukai (liko, bet šiandien jau pradėjau valgyt doh.gif lotuliukas.gif ), sausainiai 265 g - 10,69 Lt
VAISIAI, DARŽOVĖS: apelsinai 1,2 kg (liko) - 3,06 Lt
BAKALĖJA: bulvių traškučiai - 2,18 Lt

VISO: 51,24 Lt ax.gif
Neilaaa
mano maziukas labai megsta piena,tad vienai dienai mums reikia pora litru,nes vakariene dazniausiai buna pieniska kose(avizu ar tai keturiu grudu,paskaninta sutrintom saldytom melynem tongue.gif )
tad piena perku Rimi arba cento parduotuveje Rokiskio kuris beje kainuoja tik 1,25lt.
Ir nemanau kad jis prastesni uz Dvaro ar Musu piena.
Taip pat varske is ten pat kurios pakelis kainuoja tik 1,45lt.
Grietine kuri kainuoja 2,59 ir be jokiu augaliniu misiniu,naturali smile.gif
sureliu vaikam neperku,nes pati padarau is varskes desertine varskyte,uzplikinus pienu varske sublenderiuoju su saldytom uogom,skanu ir sveika ir be jokiu E thumbup.gif
Jei reik vaikui kart nuo karto pakeist i kosyte sviesta taip pat perku is ten pat 2,85lt
grietinele 10% tik 1lt o kaip skanu padaryti padaza su grietinele,kur kitur kainuoja virs 3lt ir daugiau ir dar be proto riebi,nebent reikalinga desertui ar siaip kam tokio riebumo tada sutinku kad butina tokia pirkt kuri riebumo virs 35% mirksiukas.gif
bjaurybe
Sveikos 4u.gif
užbėgau prabėgom ir noriu palinkėti visoms ramios kūčių vakarienės ir linksmų Šv. Kalėdų ax.gif
Mes šiandien tik iš ligoninės, tai gal , kai atsigausim dažniau užsuksiu...pinigų aišku niekam neskaičiuoju doh.gif
angeliukesmamyte
Labas vakaras smile.gif su sventemis visas..ziuriu pirmoji atkeliauju su savuoju meniu savaites..taigi pradedu..

Pirmadienis

Pusr. kava,man blynai,vyrui sumustiniai
Pietus: kugelis
Vakariene: as nieko,vyras sekmadieninius sonkauliukus pabaige

Antradienis

Pusr. karsti sumustiniai,kava
Pietus: vakarykstis pakepintas kugelis
Vakariene: man jogurtas,vyrui spageciai su suriu

Treciadienis

Pus. sumustiniai,kava
Pietus: man kepta mesa su kiausiniais,duona,zirneliais su majonezu,vyras nieko nevalge nes velyvi pusryciai jam buvo
Vakariene: kuciukai

Ketvirtadienis

Pusr. kava,man sumustinis,vyrui kuciukai
Pietus ir vakariene pas manotevus

Penktadienis, Sestadienis pas mano tevus

Sekmadienis

Pusrytis ir pietus pas mano tevus
Vakariene: pieniska makaronu sriuba,ryziu misraine(mama dave)

I suma iskaiciuosiu ir tai ka pas tevus vezemes..
Pirkta: sokoladukas 1,59 sultys 1,79 pienas(1,5L) 4,04 kiausiniai 2,29 kava 9,99 varske(4vnt) 5,40 alyvuoges 2,39 tunas(2vnt) 3,16 keptas netikras zuikis 5,94 mandarinai 6,44 k.r.stumbre 2,99 cukrus 2,79 mineralinis 1,19 silkiu file suktinukai 8,99 riesutai 3,99 ferm.suris 4,49 sureliai(4vnt) 1,94 ilgi batonai(2vnt) 3,98 avizu dribsniai 2,99 cipsai 1,79
Is viso: 78,17
augustautve
nebloga temele, reiketu ir mn pabandyti paskaiciuoti viska
Emilijosmama
Sveikos, praeita sav. dukra sirgo tad paveluotai ikeliu cia savo praeitos savaites meniu ir islaidas:

Treciadienis
Piet. sriubos is antradienio likuciai
Vak. bulves fri su orkaiteje keptais kalakutienos farso kotletukais.

Ketvirtadienis
Pusr. mieliniai blynai, sureliai vaikams;
Piet. buvom mieste, negaminau;
Vak. lasiniai, morku- kopustu salotos su majonezu, blynai.

Penktadienis
Pusr. vaikams- sausi pusryciai su pienu, blynu likuciai, arbata;
Piet. ryziai su tunais;
Vak. silke su keptais svogunais, morkom, moliugu seklomis.

Sestadienis
Pusr. kuciukai su kava/ arbata, sureliai, sausi pusryciai su pienu vaikams;
Piet. troskinti sonkauliai su bulvemis;
Vak. vaikai valge pas mociute, mes buvome isvyke i miesta- negaminau.

Sekmadienis
Pusr. varskes desertas su kava;
Piet. sonkauliu likuciai;
Vak. vaisiai, kuciukai, sureliai, deserto likuciai.

Pirmadienis
Pusr. kepta duona, arbata;
Piet. burokeliu sriuba su farso frikadelemis;
Vak. bulviniai blynai su farsu patroskinti grietine- sviesto padaze.

Antradienis
Pusr. grudeta varske su inka man, vaikams- blynu likuciai;
Piet. burokeliu sriuba;
Vak. kalakutienos farso kotletai, kinietisku kopustu salotos su paprika su majonezu.

Pirkta:
Morkos- 0,93, vaisiai- 7,24, kisielius- 1,78, pudingas- 1,09(liko), lasisa salotoms 3 pak. po 1.99- 5,97(2 pak liko), pienas 3 pak- 7,22, miltai- 3,29, sviestas- 3,89,
duona- 3 kep.- 9,23, lasiniai- 13,11, aliejus- 4,79, kuciukai 2 pak- 4,78, pom. padazas- 2,69, sureliai 8 vnt- 6,04, zalia mesa, vistiena- 35, jogurtai 5,27, desreles- 4,4, grietinele- 3,84, grudeta varske- 2,80, varske- 2,80, zele- 1,05,mieles- 0,82. IS VISO: 128, 03.

MERENGE
Sveikos,

ligoniukam po 4u.gif ir su tarpušvenčiu visas drinks_cheers.gif kad sektųsi taupyti ir toliau taip šauniai thumbup.gif

Mano maniu:

PENKTADIENIS

Pusryčiai: pas mamą
Vakarienė: bulviniai blynai, diedui darban karbonadai su virtom bulvėm

ŠEŠTADIENIS

Pusryčiai: grūdų košė, kiaušinienė, kava/arbata
Pietūs: burokėlių sriuba, bulviniai blynai
Vakarienė: kepenėlės su bulvių koše ir raugintais agurkais

SEKMADIENIS

Pusryčiai: omletas, kava/arbata
Pietūs: faršo kavalkas, sriuba, kepenėlės
Vakarienė: diedui darban kotletai, mes faršo kavalką

PIRMADIENIS

Pusryčiai: kiaušinienė, grūdų košė, kava/arbata
Pietūs: daržovienė, faršo kavalkas
Vakarienė: varškės apkepas

ANTRADIENIS

Pusryčiai: sumuštiniai, kava/arbata
Vakarienė: maži blynai su uogiene

TREČIADIENIS

Pusryčiai: kiaušinienė, grūdų košė, kava/arbata
Pietūs: vištienos kepsneliai su virtom bulvėm
Vakarienė: pica

KETVIRTADIENIS

Pusryčiai: grūdų košė, sumuštiniai, kava/arbata
Pietūs: burokėlių sriuba, mėsa iš sriubos, pica
Vakarienė: karbonadai su grikių koše, grikių košė su sviestu

Išlaidos:

Alkoholiniai gėrimai: 80,07 (šventės)
Bakalėja: 9,67
Daržovės: 0,6
Dešros, kumpeliai: 9,68
Duonos gaminiai: 10,89
Kava, arbata: 17,21
Mėsa: 35,49
Nealkoholiniai gėrimai: 2,98
Paukštiena: 6,64
Pieno produktai: 46,48
Pusgaminiai, pirkt.mišrainės, konservai: 2,5
Saldumynai, pakramtymai: 9,8
Vaisiai: 21,77
Grand Total: 253,78

ale žiūriu kuo toliau tuo labiau nebetelpu į 200 lt doh.gif jaučiu reiks dingt iš šitos temos man kol vėl tilpsiu į temai skirtą sumą g.gif
Emilijosmama
Sveikos,
ikeliu savo praeitos savaites meniu

Treciadienis
Pusr. aviziniu dribsniu blynai su razinomis;
Piet. kava, saldainiai(nebuvo laiko gaminti);
Vak. pieniska perline sriuba.

Ketvirtadienis
Pusr. - (pramegojom)
Piet. perline pieniska sriuba;
Vak. pyrageliai su kalakutienos farsu (is saldyklio), vyrui+ burokeliu sriubos likuciai.

Penktadienis
Pusr. vyrui i darba- lietiniai blynai su lasisa, vaikams- lietiniai su cukrumi;
Piet, Vak. valgem po biski ta, ka gaminom Kuciu vakarienei.

Sestadienis- sveciuose

Sekmadienis- Kuciu ir Kaledu patiekalu naikinimas

Pirmadienis
Pusr. vaikai- agurku- pomidoru salotos su grietine, as- pabaigiau zuvi;
Piet. grybu sriuba;
Vak. karsti sumustiniai su suriu nir krabu lazdelemis, naminiai sausainiai.

Antradienis
Pusr. sausainiai su kava, arbata;
Piet. grybu sriuba;
Vak. kepta vistiena su bulvemis.

Pirkta:
aliejus 2 but. po 4,99 (akcija)(liko), kava- 12, 49 (akcija)(liko), pom, padazas- 2,49, silke, zuvis- 11,49, prieskoniai- 1,99, pienas 2 l- 5,18, saldainiai- 5,84, vaisiai- 10,80, darzoves- 6,53, raug. kopustai- 2,99 (liko), sureliai 2 vnt po 1,59, kiausiniai 7,99 (30 vnt, liko) sviestas- 3,89 (liko), sultys 1,98, desreles- 6,49, varske 3 pak po 0,99(akcija, liko), kuciukai- 2,39(liko), duona, batonas- 5,48, vafliai- 2,80, druska 2 pak po 0,99 (liko), grietine- 2,49, krabu lazdeles- 1,35, suris- 3,17.

IS VISO: 115, 94 Lt.
Papildomos neeilines svenciu islaidos- 52,29 Lt.

Visoms taupacioms ir bandancioms taupyti Linksmu Naujuju Metu drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

mazge1979
RAŠYTI ŠIANDIEN TINGIU ax.gif rytoj tikiuos biggrin.gif išleidom daug gaminau mažai, valgom ir šią savaitę dar viską biggrin.gif
angeliukesmamyte
labukas mamos,su naujais visas.. 4u.gif

Pirmadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: virtu bulviu cepelynai
Vakariene: blynai,velai vakare dar bulves kepemes

Antradienis

Pusr. sumustiniai,bandeles,kava
Pietus: makaronu sriuba,grikiu kose
Vakariene: baigem valgytcepelynus

Treciadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: vakaryksciai grikiai,kotletai,morkos su majonezu,vakarykste sriuba
Vakariene: as pietu likucius,vyras spagecius vyresi

Ketvirtadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: nieko
Vakariene: karsti sumustiniai

Penktadienis

Pusr. k.sumustiniai,kava
Pietus: kepta mesa su kiausiniais,duona,zirneliai su majonezu
Vakarienetortas,zuvies salotos,traskuciai

Sestadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: baigem vakar kepta mesa,zuvies salotos
Vakariene: as dabaigiau galutinai salotas,vyras torta baige

Sekmadienis

Pusr. sumustiniai,kava
Pietus: kepsniukai,virtos bulves,morkos su majonezu
Vakriene: pietu likuciai

PIENO PRODUKTAI: 11,52
DUONOS GAMINIAI: 26,70
ZUVIS: 4,53
MESA: 5,18
VAISIAI: 9,55
SALDUMYNAI: 18,55
KITA: (nezinojau prie ko priskirti) 3in1,aliejus,aliejus,krakmolas,pom.padazas,riesutai,majonezas,margarinas,grietineles standiklis,torto paplociai,keptos bulvytes is kebabines(vyras uzsimane)

Papildyta:
viso: 103,10 smile.gif
MERENGE
Sveikos, su naujais, prabėgom greituoju būdu įmetu praeitos savaitės meniu, nieko nepabrauksiu nes viską gaminau kiekvieną dieną doh.gif

PENKTADIENIS

pas mamą

ŠEŠTADIENIS

pas mamą

SEKMADIENIS

pas mamą

PIRMADIENIS

Pusryčiai: pas mamą
Vakarienė: keptos bulvės su kefyru

ANTRADIENIS

Pusryčiai: grūdų košė, kiaušinienė, kava/arbata
Pietūs: ryžių sriuba ir mėsytė iš sriubos
Vakarienė: karbonadai, pieniška makaronų sriuba

TREČIADIENIS

Pusryčiai: karšti sumuštiniai, kava/arbata
Pietūs: rukytos žuvies mišrainė, troškinti rauginti kopūstai su bulvėm
Vakarienė: manų košė, diedui darban: karbonadai su virtom-pakepintom bulvėm

KETVIRTADIENIS

Pusryčiai: kiaušinienė, omletas, kava/arbata
Pietūs: kotletai su virtom bulvėm ir raugintais kopūstais
Vakarienė: naminiai koldūnai

Išlaidos:
Bakalėja: 2,98
Daržovės: 1,43
Dešros, kumpeliai: 4,79
Duonos gaminiai: 3,08
Kruopos, miltai, makaronai, cukrus: 2,79
Nealkoholiniai gėrimai: 2,98
Pieno produktai: 27,42
Vaisiai: 0,54
Grand Total: 46,01

dziaugsmelis7x7
geriausia viena diena pas mama valgyt,kita-pas anyta,ir taip visa savaite biggrin.gif

Total:0lt biggrin.gif

gaila su anyta nebendaujam...bet daznai valgom pas mama smile.gif

stebiuosi kaip jus turit laiko ir kantrybes taip viska skaiciuot,susirasinet... thumbup.gif

as kai iseinu i parde pirktis maisto,tai visada dar ir ko nereikia priperku,nors ir taupau...akcijos daro savo biggrin.gif
Įdomi
Vaje vaje tos šventės, visai iš ritmo išmuša biggrin.gif Surašysiu iškart 2 savaičių meniu ir išlaidas, nes tarp švenčių patingėjau blush2.gif

GRUODŽIO 20 - GRUODŽIO 26

PIRMADIENIS
I. Sumuštiniai su dešra.
II. Aš - bendradarbės gimtadienyje pavalgiau, vaikas - mokykloj ax.gif
III. Soti nuo pietų buvau, vaikas pasiprašė sumuštinių su kumpiu.

ANTRADIENIS
I. Sumuštiniai su šalto rūkymo kumpiu.
II. Vištienos krūtinėlės kepsnys su makaronais vaikui, aš likau be pietų.
III. Kiaulienos guliašas, bulvių košė, marinuoti agurkai

TREČIADIENIS
I. Sumuštiniai su sūriu man, su šalto rūkymo kumpiu vaikui.
II. Vėl likau be pietų doh.gif Vaikui - vištienos krūtinėlės kepsnys su makaronais
III. Kiaulienos guliašas, bulvių košė, marinuoti agurkai man. Manų košė su cinamonu vaikui.

KETVIRTADIENIS
I. Sumuštiniai su šalto rūkymo kumpiu.
II. Man - cepelinai su mėsa, vaikui - varškės apkepas.
III. Kiaulienos guliašas, juoda duona, marinuoti agurkai man. Vaikas nevalgė nieko dry.gif

PENKTADIENIS
I. Sumuštiniai su lašiša.
II. Troškinti rauginti kopūstai.
III. Kūčių vakarienė pas mamą.

ŠEŠTADIENIS
I. Įdaryti kiaušiniai (tryniai, fermentinis sūris, lašiša, krapai, majonezas), picarelos sūrio - krabų lazdelių mišrainė. Vaikui - karšti sumuštiniai, kepti orkaitėje.
II. Vištienos suktinukai (vištienos krūtinėlės filė, majonezas, džiovintos slyvos, graikiniai riešutai, fermentinis sūris, krapai, sviestas) su virtais ryžiais ir pekino kopūstų - paprikų - majonezo salotomis, virtas kiaulės liežuvis su majonezu, Kuršėnų vyniotinis, vyniotinis su aguonomis, želė, vaisiai, gervuogių nektaras, kava biggrin.gif
III. Viskas iš eilės lotuliukas.gif

SEKMADIENIS
Likučių naikinimas biggrin.gif

PIRKTA:
BAKALĖJA: konservuoti ananasai, konservuoti kukurūzai, prieskoniai karštam vynui - 7,57 Lt
VAISIAI, DARŽOVĖS: graikiniai riešutai, persimonai, vynuogės, mandarinai, bananai, morkos - 16,62 Lt
PIENO GAMINIAI: sūris Picarela - 5,77 Lt
MĖSOS GAMINIAI: krabų lazdelės (nu ne visai mėsa lotuliukas.gif ) - 5,39 Lt
DUONOS GAMINIAI: kūčiukai - 2,79 Lt

Dar draugė važiavo į Lenkiją tai parvežė: miltai 10 kg, krakmolas 1 kg, duona skrudinimui 2 vnt., varškė 2 kg, aguoninė masė pyragams 900 g, kokosinė masė pyragams 400 g, fermentinis sūris 600 g, šalto rūkymo nugarinė 600 g, karšto rūkymo nugarinė 765 g, kiaušiniai 40 vnt., majonezas Hellmann's 650 g, pienas 3,2% 5 litrai, margarinas kepimui - 5 vnt. po 250 g, šokoladinis kremas - 2 vnt., traškučiai "Cheetos Pizzerini BigBag" 2 vnt., grūdėta varškė 0,5 kg, margarinas sumuštiniams 1 kg, sviestas 4 vnt. po 200g - 113,18 Lt bigsmile.gif Nesinori ir galvot, kiek už visai tai būtų sumokėta pas mamą Maximą biggrin.gif

VISO per savaitę: 151,32 Lt, bet nesunku numanyti, kad daug visko liko mirksiukas.gif

GRUODŽIO 27 - SAUSIO 2

PIRMADIENIS
I. Picarelos - krabų lazdelių mišrainė man, sumuštiniai su šalto rūkymo kumpiu vaikui.
II. Vištienos suktinukai, virti ryžiai, pekino kopūstų - paprikos - majonezo salotos.
III. Rūgštynių sriuba.

ANTRADIENIS
I. Liežuvis su majonezu man, karšti sumuštiniai vaikui.
II. Pabaigiau vištienos suktinukus su ryžiais, prie jų - marinuotų daržovių mišrainė. Vaikui - virta višta, pakepta svieste su svogūnais ir grietine, marinuoti agurkai.
III. Rūgštynių sriuba.

TREČIADIENIS
I. Liežuvis su majonezu man, sumuštiniai su šalto rūkymo kumpiu vaikui.
II. Picarelos - krabų lazdelių mišrainė man, vaikas pas močiutę balandėlius kapojo biggrin.gif
III. Balandėliai pas mamą.

KETVIRTADIENIS
I. Valgyti nesinorėjo dėl tam tikrų priežasčių biggrin.gif
II. Balandėliai.
III. Rūgštynių sriuba, lašinukai, juoda duona, svogūnai, marinuoti agurkai.

PENKTADIENIS
I. Grūdėta varškė, juoda duona, kava.
II. Grūdėta varškė, juoda duonai, mandarinai, apelsinas, bananas.
III. Vakarienė pas mamą. Nusinešiau mišrainę su lašiša.

ŠEŠTADIENIS
I. Mišrainė su lašiša, sumuštiniai su šalto rūkymo kumpiu, kakava vaikui.
II. Bulviniai blynai.
III. Blynai su obuoliais ir mėlynių uogiene.

SEKMADIENIS
I. Sumuštiniai su šalto rūkymo kumpiu, kava, kakava.
II. "Nudegę" vištos sparneliai su bulvių armonikėlėmis. Obuolių keksas, kava.
III. Man - obuolių keksas, vaikui - grikių košė su mėsyte.

Vaikas išėjo trečiadienį pas močiutę pietauti, tai parsivedžiau namo tik po Naujų biggrin.gif Taigi, kelias dienas maitinausi viena ax.gif

PIRKTA:
Marinuotų daržovių mišrainė - 3,59 Lt Viskas biggrin.gif
MERENGE
QUOTE(Įdomi @ 2011 01 04, 22:59)
PIRKTA:
Marinuotų daržovių mišrainė - 3,59 Lt Viskas biggrin.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Kaip guliašą gamini?
Emilijosmama
Sveikos,
gerai kad sventes jau praejo, is tikruju ismusa is rezimo, islaidu kontroliavimo ir labai apsunkina virskinamojo trakto darba (bent jau man) smile.gif . Mano praeitos savaites- gruodzio 29- sausio 4 d meniu:

Treciadienis
Pusr.kepti varskeciai, kuciukai, kava, arbata;
Piet. pieniska makaronu sriuba;
Vak. vistienos su bulvemis likuciai.

Ketvirtadienis
Pusr. vaikai- pieniskos sriubos likuciai,keptas kiausinis, mes- zele, kava, vaisiai;
Piet. sald.darzoviu sriuba su makaronais, pomidoru- agurku salotos su grietine;
Vak. desreles su raugintais kopustais.

Penktadienis
Pusr. perline kose su pakepintomis desrelemis, svogunais, kiausiniais;
Piet. darzoviu sriubos likuciai;
Vak. pas draugus.

Sestadienis- sveciuose.

Sekmadienis
Pusr. vaikai- desreles mes- kava/arbata su torto likuciais;
Piet. cepelynai;
Vak. cepelynai.

Pirmadienis
Pusr.vaikai- sausi pusryciai, mes nevalgem;
Piet. cepelynai;
vak. kopustu sriuba.

Antradienis
Pusr.lietiniai su pudingo ir razinu idaru;
Piet. kopustu sriuba;
Vak. virtos bulves, pakepinta sonine su svogunais, rauginti kopustai.

Pirkta:
pienas- 10,83, miltai- 3,89 (liko), zele 3 pak- 2,37, saldumynai- 17,58, jogurtai- 2,88, duona, batonas- 12,06, darzoves- 16,63, margarinas- 3,29 (liko), farsas, sonine- 11, sald. darzoves- 2,49, sriuba Podravka- 1,49, desreles- 11, 74, grietine- 2,49, sausi pusryciai- 2,49(liko), vaisiai- 20, 59, bakaleja-7,86, arbata- 3,99 (liko).

ISLAIDOS- 133,67 Lt.
Islaidos Naujuju Metu sutikimui- 84,17.

Islaidos sia savaite nemazos, turbus poveiki turejo tarpusvencio nuotaikos ir tai, kad visa seima buvo namie- vyras atostogavo, dukra nelanke darzelio,taip kad buvom visi namie ir valgem daug... blush2.gif

Įdomi
QUOTE(MERENGE @ 2011 01 05, 13:13)
Kaip guliašą gamini?
*

Pagal Ulės receptėlį http://skanusgyvenimas.blogspot.com/2010/1...s-guliasas.html 4u.gif
miss_
o dievuleliau, mes taupydami (bent taip maneme) isleidziame maistui savaitei (2 suauge) 180-200lt.
reikes perdaryti pirkiniu sarasa... doh.gif
G.Jurgita
Berods šitoj temoj dar nesisveikinau. Su naujaisiais visas !!!
Aš per šventes visai atsipalaidavau, išlaidų nefiksavau, meniu taipogi. Užtat nuo pirmadienio viską rašausi ir savaitės pabaigoj ateisiu su savo meniu smile.gif
QUOTE(miss_ @ 2011 01 06, 18:10)
o dievuleliau, mes taupydami (bent taip maneme) isleidziame maistui savaitei (2 suauge) 180-200lt.
reikes perdaryti pirkiniu sarasa... doh.gif
*

Parašyk kada savo meniu. Įdomu ką perkat, ką gaminat 4u.gif
Prieš kokius metus ir mes panašiai išleisdavom, bet nemažai maisto išmesdavau. Dabar jau metimo nebūna ir išlaidų ženkliai mažiau. Ačiū šios temos narėms už idėjas 4u.gif
miss_
QUOTE(G.Jurgita @ 2011 01 06, 20:43)
Berods šitoj temoj dar nesisveikinau. Su naujaisiais visas !!!
Aš per šventes visai atsipalaidavau, išlaidų nefiksavau, meniu taipogi. Užtat nuo pirmadienio viską rašausi ir savaitės pabaigoj ateisiu su savo meniu smile.gif

Parašyk kada savo meniu. Įdomu ką perkat, ką gaminat 4u.gif
Prieš kokius metus ir mes panašiai išleisdavom, bet nemažai maisto išmesdavau. Dabar jau metimo nebūna ir išlaidų ženkliai mažiau. Ačiū šios temos narėms už idėjas  4u.gif
*

na, va vakar uzsiprekinom uz 160 (savaitei) parasysiu meniu:)
beje, jo, isties nemazai maisto ismetame...
mazge1979
sweikos, nespėju doh.gif
sniego_skonis
QUOTE(Emilijosmama @ 2011 01 05, 12:25)
Piet. pieniska makaronu sriuba;
Piet. darzoviu sriubos likuciai;

Sestadienis- sveciuose.
*

o tai be sriubos daugiau pietums nieko??? blink.gif
o ta diena kai ejot i svecius, namie nei trupinelio nesuvalget??? blink.gif
SilRa
Sveikos hi.gif visas su jau gerokai senstelejusiais naujaisiais biggrin.gif aš tas dvi savaites išsimušiau iš ritmo - buvo gaminama bele kas ir bele kada, tai meniu nefiksuosiu. Kūčios ir Kalėdos buvo pas mano tėvus, bet sumestinės (išlaidas dalinomės), o Naujus sutikome keturiese - aš ir trys mano vyrai biggrin.gif gavosi labai tvarkingi ir taupūs naujieji su karštu patiekalu pietums ir įvairiais sumuštinukais bei skanėstais (saldainiai, ledai, riešutai ) vakarui. nedariau taip, kad kelias dienas likučiais maitintumėmės bigsmile.gif

o šios savaitės meniu ir išlaidas surašysiu po sekmadienio mirksiukas.gif
mazge1979
QUOTE(sniego_skonis @ 2011 01 07, 21:27)
o tai be sriubos daugiau pietums nieko???  blink.gif
o ta diena kai ejot i svecius, namie nei trupinelio nesuvalget???  blink.gif
*

mes dažnai valgom tik pienišką sriubytę pietum ar vakarienei ir mums gana, nes valgom ir tarpuose, man pvz neina valgyt ir sriubą ir antrą, man perdaug
mindaiva
QUOTE(mazge1979 @ 2011 01 08, 10:59)
mes dažnai valgom tik pienišką sriubytę pietum ar vakarienei ir mums gana, nes valgom ir tarpuose, man pvz neina valgyt ir sriubą ir antrą, man perdaug
*

o vaikams užtenka? g.gif neįsižeiskit tik, kai skaitau meniu, kažkaip vaizdas, kad arba ne viskas parašyta, arba vaikams darote valgyti atskirai, ti tiesiog čia nerašote... blush2.gif , čia aš apie kelias mamas taip sakau...
mazge1979
QUOTE(mindaiva @ 2011 01 08, 14:59)
o vaikams užtenka? g.gif  neįsižeiskit tik, kai skaitau meniu, kažkaip vaizdas, kad arba ne viskas parašyta, arba vaikams darote valgyti atskirai, ti tiesiog čia nerašote... blush2.gif , čia aš apie kelias mamas taip sakau...
*

o ko čia pykt ar įsižeist. manau užtenka, nes kitaip vaikas, bent mano ir nevalgo, turi praeit kiek laiko, akd valgytų kitą patiekalą, todėl aps mus kompleksinių pietų nėra. daug užkandžių nerašau, ne spas mus užkandžiaujama dažnai. pvz šiandien ryte valgė čirvinius blynus su serbentų uogiene, jogurtą, neseniai alšinukus su obuoliu ir duona, kai atsikels valgysim vištos kepsniukus, salotukes iš pekino ir perlines kruopas, o vakare planuoju pienišką makaronų sriubytę, varškės keksą. jau atskirai jam negaminu, valgom viską visi kartu
IruteB
2011.01.01 – 2011.01.07

Mano meniu ax.gif

ŠEŠTADIENIS
Kaime ax.gif

SEKMADIENIS
I Kaime ax.gif
II Kaime blush2.gif
III Pirktiniai šaldyti kibinai, pašildyti orkaitėje, vaikui varškytė.

PIRMADIENIS
I Sumuštiniai, kava, vaikui varškė, MB nieko.
II MB iš kaimo parsivežtas pyragas:geda2: Vištienos sparniuko sultinys su tarkuota morka ir pomidorais.
III Rūgštynių sriuba, su MB pasidalinom iš kaimo parsivežtą rūkytą kiaulės ausį.

ANTRADIENIS
I Sumuštiniai, kava. Vaikui jogurtas.
II MB rūgštynių sriuba, mums likęs sultinys su makaronais.
III Rūgštynių sriubos likučiai, žuvies filė baltame padaže ir bulvių košė su raugintais agurkais.

TREČIADIENIS
I Jogurtas, sumuštiniai, kava. MB nieko.
II Tas pats, kas vakarienei.
III Agurkienė su kiaulienos kauliukais.

KETVIRTADIENIS
I Vaikui užpilama košė, sumuštiniai, kava.
II MB agurkienė, o mums bulvių košė su mėsyte iš vakarykštės sriubos.
III Virtų bulvių virtinukai su fermentinio sūrio įdaru.

PENKTADIENIS
I Jogurtas, zefyrai, kava.
II MB bulvių košė ir kepti kiaušiniai, vaikui užpilama košė, man virtinukai.
III Vafliai, MB dar ir lašiniai su duona.

Prieš miegą vaikas geria pienuką rolleyes.gif

PIRKINIAI:
2 pakuotės (12vnt) šaldytos viščiukų blauzdelės (valgysim rytoj), 3vnt duona, pyragėlis vaikui, fermentinis sūris, rūkyta dešra, šaldyti viščiukų sparneliai (tik 1vnt išėmiau), batonas (liko), 6vnt šaldytų kibinų, morkos, 5vnt desertinės varškytės, 2vnt jogurtas (1vnt liko), vanilinis cukrus (liko), 2vnt kepimo miltelių (liko), duoniukai (didžioji dalis liko), 4vnt pienas, griteinė, glaistyti zefyrai, sausainiai.

IŠ VISO: 91,16lt rolleyes.gif Gal ir neblogai rolleyes.gif
Emilijosmama
QUOTE(sniego_skonis @ 2011 01 07, 20:27)
o tai be sriubos daugiau pietums nieko???  blink.gif
o ta diena kai ejot i svecius, namie nei trupinelio nesuvalget???  blink.gif
*

Kazkaip taip isejo, ir laiko nebuvo valgyti, visi uzsieme, nu vaikai gal ir stvere ka nors, kartu darem misraine, tai viena virta kiausini suvalge, kita- virtos vistienos krutineles, duona uzkando ir tiek...as beveik nieko nevalgiau...
mazge1979
Manao savaitės meniu
PIRMADIENIS
I. likučiai
II. Bulvių plokštainis su vištiena
III. netikras zuikis, virtos bulvės, agurkai

ANTRADIENIS

I. virtos dešrelės vaikams, mes abu darbe
II. zuikis, bulvės, žirnių sriuba (virė mano tėtė)
III. Atkepintas kugelis

TREČIADIENIS

I. Batonas su tepamu sūreliu, bananai
II. Kepsniukai, bulvių košė (gamino b mama)
III. vakarykštė sriuba su zuikio likučiais

KETVIRTADIENIS

I. sumuštiniai, likę kepsniukai b ir mažiukui
II. aš pas mamą, vyrai namuos-birbyzai, bulvės, agurkai
III. Aš namie su mažiuku-vėl birbyzai, vyrai ką rado
IV. miltiniai blynai su uogiene

PENKTADIENIS

I. sumuštiniai (nešuos darban pusryčius), pyragas, kiaušinienė (b gaminosi su mažiuku)
II. likę birbyzai, bulvių košė(gamino cool.gif
III. vištos krūtinėlės kepsniukai, perlinės kruopos, pekino-porų salotos
IV. obuolių pyragas

ŠEŠTADIENIS

I. čirviniai blynai su serbentų uogien, b darban įdėjau sumuštinių su lašiša
II. vaikai užkando jogurtais, aš gėriau kavą, valgiau batoną su uogiene
III. lašiniai, obuoliai duona
IV. vakarykščiia kepsniukai, salotos
V. varškės keksas, pieniška makaronų sriuba

SEKMADIENIS

I. keksas, kava, arbata, sumuštinukai su lašiša
II. keptos bulvės su likusiais vištos kepsniukais, apkepta kartu
III. blyneliai su sūriu ir kumpiu

išleista maistui: 129.40+8 litai vaikui į mokyklą, viso 137.40 dar liko visko, nes šiandien nemažai užsipirkau kitai savaitei
SilRa
Pas mus šią savaitę padaugėjo valgytojų : 3 suaugę, ir 3 vaikai - keturmetis, dvimetis ir metinukas smile.gif

PIRMADIENIS
pusryčiai: pieniška makaronų sriuba, likučiai iš savaitgalio
pietūs: kalakutienos kepsneliai, pekino-paprikos-žirnelių salotos, virtos bulvės
vakarienė: sriubos likučiai, sumuštiniai su dešra

ANTRADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai su menkės kepenėlėm bei dešra
pietūs: naminė pica
vakarienė: raudona kopūstienė, sumuštiniai su sūdyta lašiša bei menkių kepenėlėm

TREČIADIENIS
pusryčiai: čirviniai blynai
pietūs: virtas ir su svogūnais patroškintas šerno kumpio gabalas, kepintos šaldytos daržovės, virtos bulvės
vakarienė: apkepintos virtos bulvės su pašildytais naminiais šernienos konservais

KETVIRTADIENIS
pusryčiai: kopūstienės likučiai, sumuštiniai su dešra
pietūs: makaronai su tunu, šernienos konservų likučiai, rauginti agurkai
vakarienė: pupelių sriuba su faršo-ryžių dribsnių kukuliukai

PENKTADIENIS
pusryčiai: avižų košė, sumuštiniai su kumpeliu
pietūs: keptuvėje kepta vištiena, morkų-česnakų salotos, apkepintos bulvės, pomidorai
vakarienė: bulvės su grybais

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: avižinių dribsnių blynai su grietine
pietūs: faršo-ryžių dribsnių kotletai, patroškinti morkų padaže, kopūstų-pomidorų salotos, bulvės
vakarienė: sumuštiniai su dešra bei sūdyta lašiša. salotų likučiai

SEKMADIENIS
pusryčiai: obuolių pyragas su kava
pietūs: vištienos nugarėlių-morkų padažas, saulėti ryžiai, marinuoti agurkai
vakarienė: barščiai su džiovintais grybais ir su likusiais penktadienio kukuliukais

SAVAITĖS IŠLAIDOS MAISTUI - 79LT. Labai daug dar produktų buvo likę nuo švenčių, todėl tiek daug valgyta sumuštinių.

MĖSA 1kg faršo, 10 kiaušinių, dešros šliusiukas
ŽUVIS 0.5kg silkės filė (liko kitai savaitei)
PIENO PRODUKTAI 5l pieno, 6 sūreliai, 7 jogurto indukai (3 liko), fermentinio sūrio gabalas, grietinė
DUONA IR KRUOPOS - kepalas duonos, 3 batonai (1 liko), sumuštinių duona, ryžiai, makaronai,
DARŽOVĖS IR VAISIAI alyvuogių indelis, gūžė salotų, 4 pomidorai
BAKALĖJA 2kg cukraus (akcija), salotų padažas, majonezas, kava
MonikisSs

QUOTE(mazge1979 @ 2011 01 08, 09:59)
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
as ir ne prie pieniskos sriubos irgi jokiu kotletu ir kitokiu patiekalu negaminu schmoll.gif blush2.gif nesuvalgom mes tiek schmoll.gif prie sriubos visad valgom duona, prie piensikos sriubos- batona ax.gif ir jei privalgau as, kodel neturetu privalgyt vaikas g.gif juolab, mano vaikas jau nemazas, jei nepakaktu maisto, pasiprasytu dar ax.gif

labas 4u.gif

griztu ir as i sia temele blush2.gif

meniu rasysiu nuo sestadienio nuo siol, man taip patogiau, nes savaitgaliais perkames maista kitai savaitei ax.gif

musu meniu sausio 1-7 dienomis

SESTADIENIS

vaikas visa diena pas mano tevus, mes atsikelem tik apie 16 val, valgem is po sventes likusius likucius ax.gif

SEKMADIENIS

1. vis dar likuciai
2.pieniska makaronu sriuba
3.vel kas ka rado

PIRMADIENIS

1.virti kiausiniai
2.B nesesi sumustinius, mes su vaiku valgem darzoviu kose
3.beliasai

ANTRADIENIS
nuo sios dienos vaikas ejo i darzeli, todel valge namie tik vakariene kartais

1.beliasai
2.B nesesi beliasus, as valgiau susmustinius
3.avizine kose

TRECIADIENIS

1. rukyti lasiniai, duona
2. B nesesi saltienos, as valgiau morkas su majonezu, duona
3.pupeliu sriuba

KETVIRTADIENIS

1.B kepesi vedarus, as valgiau rukyta mesa su duona
2.B rukyta mesa su duona, as vel valgiau morkas su majonezu blush2.gif
3. namines desreles su virtom bulvem, morku salotos

PENKTADIENIS

1.B nevalge, as valgiau saltiena
2.as vel saltiena valgiau, B nesesi sumustinius
3. vaikas buvo pas tevus, as valgiau pupeliu sriuba uzsilikusia, B vedarus

mazai ka prikom, nes turejom visko daug is po nauju sventimo 4u.gif o ir anyta palepino mus- atveze namuos rukytos mesos, lasiniu, taip pat ir saldikli biski papilde mesa, dar atveze saltienos, naminio pasteto 4u.gif

pirkom: duonos 2 kepalai, mineralinis, saldyta tesla(liko), apelsinai, 3 litrai pieno, cesnakai, 6 sureliai(2 liko), desertine varske, majonezo kibiras, morkos(3 vnt, 1 liko), grietine. isleista: 41.91 4u.gif
G.Jurgita
Sveikos,
Ateinu ir aš su praėjusios savaitės meniu:

Pirmadienis

4 grūdų dribsnių košė su razinomis
Makaronai su daržovėmis ir sūriu
Keptos vištos krūtinėlės juostelės su sezamais. Šv.daržovių salotos

Antradienis

Sumuštiniai su sūriu.
Vištienos juostelės su daržovėmis garuose
Bulviniai blynai su mėsa.
Kepti varškėčiai.

Trečiadienis

Sumuštiniai su sūriu.
Garuose virta vištienos krūtinėlė su daržovėm
Kotletai. Bulvių košė. Rauginti kopūstai.
Kepta duona.

Ketvirtadienis

4 grūdų dribsnių košė su dž.vaisiais
Kotletai. Daržovių salotos.
Kepta vištienos krūtinėlė. Bulvių košė. Rauginti kopūstai.
Karkos vyniotinis su duona ir krienais.

Penktadienis

Virtas kiaušinis su majonezu. Karkos vyniotinis.
Ryžiai su daržovėmis pomidorų padaže
Guliašas. Bulvių košė/ryžiai. Daržovės.

Šeštadienis

Virti kiaušiniai. Sumuštiniai su karkos vyniotiniu, su obuoliene.
Guliašas, bulvių košė, rauginti kopūstai.
Varškės apkepas
Tuno salotos. Kepta duona.

Sekmadienis

Kiaušinienė. Daržovės.
Kopūstų sriuba.
Dukrai košė. Mums kopūstų sriuba, virti kiaušiniai, daržovių salotos.

Išlaidos:

Duonos gaminiai: 8,75
Mėsa: 32,98
Paukštiena: 26,17
Pieno prod. ir kiaušiniai: 16,07
Bakalėja: 12,03
Vaisiai: 7,84
Daržovės: 27,22
Saldumynai: 16,11
Kruopos, miltai, makaronai: 12,87
Kava, arbata: 10,89
Pusgaminiai, pirkt.mišrainės, konservai: 1,89
Nealkoholoniai gėrimai: 2,79
Mažosios maistas: 41,49
VISO: 217,10 Lt

Daug doh.gif Bet mėsos daug pirkau, nemažai ir liko, gal šią savaitę išsisuksiu nepirkus. Daržovių daug pirkau visokių, salotas beveik kasdien dariausi, po švenčių norėjosi kažko lengvesnio.
Darbo dienom valgau viena pati (mažytei atskirai gaminu 3 kart dienoj), didžioji buvo daržely, vyras valgo tik vakare po darbo.
Užkandžiam buvo obuoliai, mandarinai, duoniukai, mama atnešė kriaušių, saldumynų. Tai tokių pakramsnojimų neįtraukiau į meniu.
Emilijosmama
Sveikos merginos, mano praeitos savaites- sausio 5-11 dienos- meniu:

Treciadienis
Pusr. vaikai- sausi pusryciai, mes- perline kose su keptais svogunais;
Piet. troskinti sonkauliai su kopustais, bulvemis;
Vak. kepta duona, suris, obuoliai.

Ketvirtadienis
Pusr. kiausiniene, sureliai, rukyta skumbre, arbata;
Piet. keptos bulves su grybais;
Vak. keptu buliviu su grybais likuciai, naminiai varskes sausainiai.

Penktadienis
Pusr.vaikai- sausi pusryciai, mes- keptos bulves su pomidoru- agurku salotomis su grietine;
Piet. vaikai- lietiniai blynai su cukrumi, mes- pabaigem troskintus sonkaulius;
Vak. karbonadai su grikiais.

Sestadienis
Piet. naminiai koldunai;
Vak. karbonadu likuciai, salotos is pomidoru- agurku su grietine.

Sekmadienis
Pusr. vaikai- aviziniu dribsniu blynai su razinomis, vyrui i darba- makaronai su pekepintu farsu;
Piet. darzoviu sriuba su makaronais, naminiai koldunai;
Vak. sriubos likuciai, saltiena(gavome indeli is mamos).

Pirmadienis
Pusr. pieniska perline sriuba;
Piet.balandeliai;
Vak. kepta duona, balandeliai.

Antradienis
Pusr. pabaigem perline sriuba;
Piet. balandeliai;
Vak. naminiai aviziniai sausainiai, virti kiausiniai, obuoliai.

Pirkta:zalia mesa- 42, vaisiai- 15,36, grietine- 4,78, arbata- 1,99, prieskoniai- 3,77, pudingas- 1,18, pom. padazas- 2,19, pienas- 7,22, ruginiai miltai- 6,28, duona- 3,98, koldunai- 2,89, varske 4 pak po 1,39, grikiai- 5,99, kakavos milteliia- 2,90, bakaleja- 6,24, rukyta skumbre- 3,89, darzoves- 10,35, sald. darzoves 2 pak po 2,39, suris- 3, 74, sureliai 4 vnt- 3,37, kiausiniai- 7,99 (30 vnt akcija), majonezas- 1,99, avizu dribsniai- 1,29,malta kalakutiena apie 2 kg-19, 27 (akcija), kvietiniai miltai- 3,79, sviestas- 3,78, sausainiai, dziuveseliai- 9, 32.
IS VISO- 185, 89.
Isleista nemazai, vel visi buvome namuose, keleta kartu apsipirko vyras, o jis kainu neziuri biggrin.gif , daug ir daznai uzkandziaujame, kiekviena diena turi buti kazkas prie arbatos, tai gaminau nemazai, jei nespedava- teko pirkti. Is akcijines kalakutienos pasiliko 1,5 kg skaniu koldunu, tai liks ateiciai thumbup.gif Dar bandziau kepti duona, tai jos kepimui teko pirkti ruginiu miltu. Zodziu, ateityje reikes stengtis grizti i senas vezias. visoms sekmes 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.