Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

Sveikos,
gerai kad sventes jau praejo, is tikruju ismusa is rezimo, islaidu kontroliavimo ir labai apsunkina virskinamojo trakto darba (bent jau man) smile.gif . Mano praeitos savaites- gruodzio 29- sausio 4 d meniu:

Treciadienis
Pusr.kepti varskeciai, kuciukai, kava, arbata;
Piet. pieniska makaronu sriuba;
Vak. vistienos su bulvemis likuciai.

Ketvirtadienis
Pusr. vaikai- pieniskos sriubos likuciai,keptas kiausinis, mes- zele, kava, vaisiai;
Piet. sald.darzoviu sriuba su makaronais, pomidoru- agurku salotos su grietine;
Vak. desreles su raugintais kopustais.

Penktadienis
Pusr. perline kose su pakepintomis desrelemis, svogunais, kiausiniais;
Piet. darzoviu sriubos likuciai;
Vak. pas draugus.

Sestadienis- sveciuose.

Sekmadienis
Pusr. vaikai- desreles mes- kava/arbata su torto likuciais;
Piet. cepelynai;
Vak. cepelynai.

Pirmadienis
Pusr.vaikai- sausi pusryciai, mes nevalgem;
Piet. cepelynai;
vak. kopustu sriuba.

Antradienis
Pusr.lietiniai su pudingo ir razinu idaru;
Piet. kopustu sriuba;
Vak. virtos bulves, pakepinta sonine su svogunais, rauginti kopustai.

Pirkta:
pienas- 10,83, miltai- 3,89 (liko), zele 3 pak- 2,37, saldumynai- 17,58, jogurtai- 2,88, duona, batonas- 12,06, darzoves- 16,63, margarinas- 3,29 (liko), farsas, sonine- 11, sald. darzoves- 2,49, sriuba Podravka- 1,49, desreles- 11, 74, grietine- 2,49, sausi pusryciai- 2,49(liko), vaisiai- 20, 59, bakaleja-7,86, arbata- 3,99 (liko).

ISLAIDOS- 133,67 Lt.
Islaidos Naujuju Metu sutikimui- 84,17.

Islaidos sia savaite nemazos, turbus poveiki turejo tarpusvencio nuotaikos ir tai, kad visa seima buvo namie- vyras atostogavo, dukra nelanke darzelio,taip kad buvom visi namie ir valgem daug... blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2011 01 05, 13:13)
Kaip guliašą gamini?


Pagal Ulės receptėlį http://skanusgyvenim...s-guliasas.html 4u.gif
Atsakyti
o dievuleliau, mes taupydami (bent taip maneme) isleidziame maistui savaitei (2 suauge) 180-200lt.
reikes perdaryti pirkiniu sarasa... doh.gif
Atsakyti
Berods šitoj temoj dar nesisveikinau. Su naujaisiais visas !!!
Aš per šventes visai atsipalaidavau, išlaidų nefiksavau, meniu taipogi. Užtat nuo pirmadienio viską rašausi ir savaitės pabaigoj ateisiu su savo meniu smile.gif
QUOTE(miss_ @ 2011 01 06, 18:10)
o dievuleliau, mes taupydami (bent taip maneme) isleidziame maistui savaitei (2 suauge) 180-200lt.
reikes perdaryti pirkiniu sarasa... doh.gif

Parašyk kada savo meniu. Įdomu ką perkat, ką gaminat 4u.gif
Prieš kokius metus ir mes panašiai išleisdavom, bet nemažai maisto išmesdavau. Dabar jau metimo nebūna ir išlaidų ženkliai mažiau. Ačiū šios temos narėms už idėjas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2011 01 06, 20:43)
Berods šitoj temoj dar nesisveikinau. Su naujaisiais visas !!!
Aš per šventes visai atsipalaidavau, išlaidų nefiksavau, meniu taipogi. Užtat nuo pirmadienio viską rašausi ir savaitės pabaigoj ateisiu su savo meniu smile.gif

Parašyk kada savo meniu. Įdomu ką perkat, ką gaminat 4u.gif
Prieš kokius metus ir mes panašiai išleisdavom, bet nemažai maisto išmesdavau. Dabar jau metimo nebūna ir išlaidų ženkliai mažiau. Ačiū šios temos narėms už idėjas  4u.gif


na, va vakar uzsiprekinom uz 160 (savaitei) parasysiu meniu:)
beje, jo, isties nemazai maisto ismetame...
Atsakyti
sweikos, nespėju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilijosmama @ 2011 01 05, 12:25)
Piet. pieniska makaronu sriuba;
Piet. darzoviu sriubos likuciai;

Sestadienis- sveciuose.

o tai be sriubos daugiau pietums nieko??? blink.gif
o ta diena kai ejot i svecius, namie nei trupinelio nesuvalget??? blink.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif visas su jau gerokai senstelejusiais naujaisiais biggrin.gif aš tas dvi savaites išsimušiau iš ritmo - buvo gaminama bele kas ir bele kada, tai meniu nefiksuosiu. Kūčios ir Kalėdos buvo pas mano tėvus, bet sumestinės (išlaidas dalinomės), o Naujus sutikome keturiese - aš ir trys mano vyrai biggrin.gif gavosi labai tvarkingi ir taupūs naujieji su karštu patiekalu pietums ir įvairiais sumuštinukais bei skanėstais (saldainiai, ledai, riešutai ) vakarui. nedariau taip, kad kelias dienas likučiais maitintumėmės bigsmile.gif

o šios savaitės meniu ir išlaidas surašysiu po sekmadienio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sniego_skonis @ 2011 01 07, 21:27)
o tai be sriubos daugiau pietums nieko???  blink.gif
o ta diena kai ejot i svecius, namie nei trupinelio nesuvalget???  blink.gif

mes dažnai valgom tik pienišką sriubytę pietum ar vakarienei ir mums gana, nes valgom ir tarpuose, man pvz neina valgyt ir sriubą ir antrą, man perdaug
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 01 08, 10:59)
mes dažnai valgom tik pienišką sriubytę pietum ar vakarienei ir mums gana, nes valgom ir tarpuose, man pvz neina valgyt ir sriubą ir antrą, man perdaug


o vaikams užtenka? g.gif neįsižeiskit tik, kai skaitau meniu, kažkaip vaizdas, kad arba ne viskas parašyta, arba vaikams darote valgyti atskirai, ti tiesiog čia nerašote... blush2.gif , čia aš apie kelias mamas taip sakau...
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 01 08, 14:59)
o vaikams užtenka? g.gif  neįsižeiskit tik, kai skaitau meniu, kažkaip vaizdas, kad arba ne viskas parašyta, arba vaikams darote valgyti atskirai, ti tiesiog čia nerašote... blush2.gif , čia aš apie kelias mamas taip sakau...

o ko čia pykt ar įsižeist. manau užtenka, nes kitaip vaikas, bent mano ir nevalgo, turi praeit kiek laiko, akd valgytų kitą patiekalą, todėl aps mus kompleksinių pietų nėra. daug užkandžių nerašau, ne spas mus užkandžiaujama dažnai. pvz šiandien ryte valgė čirvinius blynus su serbentų uogiene, jogurtą, neseniai alšinukus su obuoliu ir duona, kai atsikels valgysim vištos kepsniukus, salotukes iš pekino ir perlines kruopas, o vakare planuoju pienišką makaronų sriubytę, varškės keksą. jau atskirai jam negaminu, valgom viską visi kartu
Atsakyti
2011.01.01 – 2011.01.07

Mano meniu ax.gif

ŠEŠTADIENIS
Kaime ax.gif

SEKMADIENIS
I Kaime ax.gif
II Kaime blush2.gif
III Pirktiniai šaldyti kibinai, pašildyti orkaitėje, vaikui varškytė.

PIRMADIENIS
I Sumuštiniai, kava, vaikui varškė, MB nieko.
II MB iš kaimo parsivežtas pyragas:geda2: Vištienos sparniuko sultinys su tarkuota morka ir pomidorais.
III Rūgštynių sriuba, su MB pasidalinom iš kaimo parsivežtą rūkytą kiaulės ausį.

ANTRADIENIS
I Sumuštiniai, kava. Vaikui jogurtas.
II MB rūgštynių sriuba, mums likęs sultinys su makaronais.
III Rūgštynių sriubos likučiai, žuvies filė baltame padaže ir bulvių košė su raugintais agurkais.

TREČIADIENIS
I Jogurtas, sumuštiniai, kava. MB nieko.
II Tas pats, kas vakarienei.
III Agurkienė su kiaulienos kauliukais.

KETVIRTADIENIS
I Vaikui užpilama košė, sumuštiniai, kava.
II MB agurkienė, o mums bulvių košė su mėsyte iš vakarykštės sriubos.
III Virtų bulvių virtinukai su fermentinio sūrio įdaru.

PENKTADIENIS
I Jogurtas, zefyrai, kava.
II MB bulvių košė ir kepti kiaušiniai, vaikui užpilama košė, man virtinukai.
III Vafliai, MB dar ir lašiniai su duona.

Prieš miegą vaikas geria pienuką rolleyes.gif

PIRKINIAI:
2 pakuotės (12vnt) šaldytos viščiukų blauzdelės (valgysim rytoj), 3vnt duona, pyragėlis vaikui, fermentinis sūris, rūkyta dešra, šaldyti viščiukų sparneliai (tik 1vnt išėmiau), batonas (liko), 6vnt šaldytų kibinų, morkos, 5vnt desertinės varškytės, 2vnt jogurtas (1vnt liko), vanilinis cukrus (liko), 2vnt kepimo miltelių (liko), duoniukai (didžioji dalis liko), 4vnt pienas, griteinė, glaistyti zefyrai, sausainiai.

IŠ VISO: 91,16lt rolleyes.gif Gal ir neblogai rolleyes.gif
Atsakyti