Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

šiandien išleidau 25 lt g.gif miltai, bulvės, morkos, šaldytos braškės, forminė duona, dešra, kiaušiniai, pupelės g.gif nu ir vėl nieko nereikalingo, bet ir nesitaupo nei kiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 02 08, 18:29)
mano vaikas absoliučiai bet kokius dribsnius saldžius valgo maišais su pienu.


mano irgi, isskyrus situos miezinius sausus pusrycius doh.gif


aciu uz idejas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano praeitos savaites meniu
2011-02-02-2011-02-08

Treciadienis
Pusr.vyras- virti kiausiniai su majonezu, i darba- lietiniai su kopustais, as ir vaikai- avizine kose;
Piet. pabaigem lietinius, kepta duona;
Vak.sumustiniai su naminiu pastetu, vyras- troskinta sonine su spageti.

Ketvirtadienis
Pusr. sumustiniai su naminiu suriu, pastetu, arbata;
Piet. makaronu su sonine likuciai, balta misraine;
Vak. farso uzkepeles su bulviu kose ir suriu.

Penktadienis
Pusr.uzkepeles, sumustiniai;
Piet. misraine, bandeles su cinamonu;
Vak. buvom isvyke, negaminau.

Sestadienis
Pusr.bandeles, arbata;
Piet. burokeliu sriuba, sumustiniai su pastetu;
Vak. ceburekai.

Sekmadienis
Pusr. ceburekai;
Piet. burokeliu sriuba;
Vak. virta sonine su bulvemis, moliugu misraine, kond. pieno kremu pertepti vafliai.

Pirmadienis
Pusr. pabaigem varskes suri, batonas su saldytom braskem, vafliu likuciai;
Piet. damusem burokeliu sriuba;
Vak. likuciu naikinimas, bandeles su uogiene.

Antradienis
Pusr. bandeles, kava, arbata;
Piet. perliniu kruopu- zirniu sriuba;
Vak. virtos sriuboje vistienos maltinukai su ryziais.

Pirkta:
MESA, MESOS PRODUKTAI: jautienos kapens, kiaulienos farsas, kalakutienos farsas(liko kg), sonine, desreles, mente (liko visa), vist. slauneles- 65,74;
PIENO GAMINIAI: pienas 4l, kefyras 1 l, sviestas 2 pak, grietine 2 ind,majonezas, kiausiniai 20 vnt (10 liko),kond. pienas, varske 1 pak., suris, grietinele- 40,52;
DUONA, KRUOPOS: duona 3 kep., batonas, makaronai, ryziai, avizos, vafliu lakstai, sausainiai, vafliai- 23,25;
VAISIAI, DARZOVES: obuoliai, svogunai, poras, cesnakai- 13,06;
BAKALEJA: miltai 2x2kg, kepimo milteliai, zirneliai, kons. kukuruzai, pom. padazas 2 ind (liko), kons. tunas 2 ind (liko), mieles 500 g (ilgam uzteks)- 24,38;
KITA: sultys, tirpi kava- 5,20.
VISO:172,15...ojej, kaip daug, bet ir kainos kyla, vos ne kas savaite...
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 02 08, 20:33)
Smagi temukė  4u.gif


tai jau tikrai 4u.gif
QUOTE(SilRa @ 2011 02 09, 10:06)
hihihi.gif mano perlinės kruopos taip valgomos jau pusę savaitės  doh.gif

Su perlinėmis ir pas mane tas pats doh.gif

QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 02 09, 13:11)
šiandien išleidau 25 lt  g.gif miltai, bulvės, morkos, šaldytos braškės, forminė duona, dešra, kiaušiniai, pupelės g.gif nu ir vėl nieko nereikalingo, bet ir nesitaupo nei kiek g.gif

Na aš tikrai atsisakyčiau braškių mirksiukas.gif
Visų pirma jų kaina dabar ogogo ir ten visiškai nieko natūralaus, be to ir be skonio rolleyes.gif

QUOTE(Emilijosmama @ 2011 02 09, 17:06)
Sveikos,
ojej, kaip daug, bet ir kainos kyla, vos ne kas savaite...

jooo, kainų tai tikrai dabar nebesugaudysi... unsure.gif
Atsakyti
pas mus ant bangos miežinės, perlinės ir valgomos
Atsakyti
Aš pirkau šaldytas, jų kaina 3 lt su centais, sutryniau su cukrumi ir buvo prie blynų, nes neturim jokių uogienių, tai pirkti uogienę kainuotų kur kas brangiau ir šiaip ten visiška chemija.
Atsakyti
sveikos, o tikit, kad cukrus netrukus pabrangs iki 5lt? g.gif aš pasidaviau bangai ir nusipirkau 4kg ax.gif to pigesnio (po 2.99) nebebuvo, tai ėmiau Danske po 3.39 ax.gif dabar galvoju - ar nepaskubėjau... pinigėlių tai prieš pašalpos mokėjimą visai tik kišenės dugne tėra g.gif
nors... vis tiek tokį dalyką sunaudosim ax.gif

o apie kruopas - užvakar pribaigiau perlines, tai dabar grikius kankinam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2011 02 08, 00:05)
Merenge nugi norėčiau tavo kalakutienos vyniotinio su sūriu  ax.gif
Duosi?  mirksiukas.gif  blush2.gif

tai aišku duosiu, negi gaila biggrin.gif

Čia iš sonatinos receptų skrynios:

Kalakutienos vyniotinis su sūriu

500 g kalakutienos (arba vištienos) faršo
1 didelė svogūno galvutė
4 v. š. džiūvėsėlių
100 ml neriebios grietinėlės
1 kiaušinis
1 a. š. druskos
50 ml kapotų petražolių
juodųjų pipirų

Įdarui

200-300 g tarkuoto fermentinio sūrio
100 ml kapotų baziliko lapelių ar petražolių

Užmerkti džiūvėsėlius grietinėlėje. Svogūną smulkiai supjaustyti ir iki skaidrumo apkepinti šlakelyje aliejaus ar sviesto. Sumaišyti faršą su svogūnais ir džiūvėsėliais, dėti kiaušinį, druską, pipirus ir kapotas petražoles, gerai išmaišyti.
Kepimo formą iškloti kepimo popieriumi, dėti pusę faršo, per vidurį dėti tarkuotą sūrį, sumaišytą su žalumynais, ant viršaus sudėti likusį faršą ir suformuoti vyniotinį.
Kepti iki 175 C įkaitintoje orkaitėje (apatiniame trečdalyje) 45 – 50 min.


QUOTE(Įdomi @ 2011 02 08, 10:01)
Visą savaitę tik šviežiai gamintas maistas thumbup.gif Aš tai stengiuos bent 2 dienoms pagamint, kad po darbo visi vakarai prie puodų neprabėgtų biggrin.gif

kai jau pradėsiu dirbt, ta ireiks visai kitaip jau suktis ir tirkai kas dien neprigaminsiu turbūt g.gif

QUOTE(SilRa @ 2011 02 10, 10:10)
sveikos, o tikit, kad cukrus netrukus pabrangs iki 5lt?

tai, kad sako iki 6 litų blink.gif doh.gif man tai jau bl....nervai nelaiko dėl kainų, kyla be jokių priežasčių, nieks nieko neperspėja, nepaaiškina kodėl, taip norėtųsi mauti iš štos sumautos lietuvos ir šitos betvarkės joje, bet deja teks taikytis su šita betvarke ir tpliau gyventi čia, duok dieve, kad bent mūsų vaikai gyventų protingesnėje lietuvoje, nei dabar
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2011 02 10, 14:03)
tai, kad sako iki 6 litų  blink.gif  doh.gif man tai jau bl....nervai nelaiko dėl kainų, kyla be jokių priežasčių, nieks nieko neperspėja,


taip taip, kainos kyla kosminiu greiciu, atlyginimai ,deja, ne doh.gif greit maistas bus prabangos dalykas doh.gif
Atsakyti
[/quote]
tai, kad sako iki 6 litų blink.gif doh.gif man tai jau bl....nervai nelaiko dėl kainų, kyla be jokių priežasčių, nieks nieko neperspėja, nepaaiškina kodėl, taip norėtųsi mauti iš štos sumautos lietuvos ir šitos betvarkės joje, bet deja teks taikytis su šita betvarke ir tpliau gyventi čia, duok dieve, kad bent mūsų vaikai gyventų protingesnėje lietuvoje, nei dabar
[/quote]


as manau, kad musu vaikams nebus lengviau, nes ant kupros tures tempti savo pasenusius, pensijos negaunancius tevus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2011 01 31, 12:48)
Nu tylėjau, tylėjau, nes labai nemėgstu lįsti į naudos neduodančius ginčus, bet pasakykit, ko čia pavydėt? blink.gif doh.gif
Kiekviena čia taupo pagal savo pajamas, jeigu ką. Jei žmonės uždirba, pvz. po 3 ar 5 tūkst., bet nenori jų visų praėst, tai ir nusistato savaitei 200 Lt. Kiti stengiasi su 50 ar su 100 prasisukt. O kitiems ir 300 nedaug atrodo smile.gif
Formuojasi vaizdelis, kad tamsta pati pavydi, jog kažkas daugiau maistui išleist gali, nei pati lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip bjauru, kai į draugišką temą ateina kokia... ir, atsiprašant, visiškai ją sušika doh.gif 



Nenutylėjot - reiškia užpavydėjot. tongue.gif
O kad ši diskusija tuščia - visiškai sutinku. Skaičiuodama 50 lt savaitei priskaičiavau (apytkriai, žinoma) kiek man kainuoja su visais produktais, pirktais urmu - t.y., dideliu kiekiu.
Ir nereikia taip reaguoti, kai žmogus nori pasidalint patirtim (ar ne to čia ateinat?) - viskas, ką bandau pasakyti, tai kad pirkti dideliais kiekiais yra taupiau. Gerokai taupiau. Ir jei jums kg kiaulienos kainuoja kokį 15lt, tai aš skaičiuoju bemaž per pus pigiau. Štai ir visa matematika.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 02 10, 17:35)
Ir jei jums kg kiaulienos kainuoja kokį 15lt, tai aš skaičiuoju bemaž per pus pigiau. Štai ir visa matematika.


Mums kiauliena (kartais ir kitokia mėsa) visai nekainuoja, bet tilpt į 50lt per savaitę nesugebam unsure.gif Paukštieną perkam nebent žiemą ir pavasarį, kai nebeturim iš kaimo, o jautienos ir kitos mėsos, jei nėra ir nereikia rolleyes.gif
Atsakyti