Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

QUOTE(SilRa @ 2011 06 24, 12:51)
*aš apturėjau gana taupias dvi savaites - gulėjau su vaikais ligoninėje. Niekam nelinkiu tokių "atostogų"  blink.gif pradėjom plaučių uždegimu, o baigėm roto virusu  doh.gif tik vakar grįžom namo karsta.gif
**gerai, kad tavo merginai viskas gerai baigėsi ir linkiu geros reabilitacijos 4u.gif

*oi, kaip žinoma viskas doh.gif , ir nervai paeina mamkai gerai ligoninėje doh.gif . Nu, bent jau išsikapstėt 4u.gif
**paskutinę minutę paaiškėjo, kad nepriėmė, tai paskutinę dieną lakstėm per visą miestą, kad kur vaiką tik įkišt mokytis doh.gif . Tai tokia ir reabilitacija, tiesiai iš baseino po miestą maltis, kaži kiek tos naudos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2011 06 24, 19:42)
*oi, kaip žinoma viskas doh.gif , ir nervai paeina mamkai gerai ligoninėje doh.gif . Nu, bent jau išsikapstėt 4u.gif
**paskutinę minutę paaiškėjo, kad nepriėmė, tai paskutinę dieną lakstėm per visą miestą, kad kur vaiką tik įkišt mokytis doh.gif . Tai tokia ir reabilitacija, tiesiai iš baseino po miestą maltis, kaži kiek tos naudos doh.gif

* blush2.gif blush2.gif blush2.gif apie savo nervus geriau patylėsiu - įsivaizduok kokių 5 kvadratinių metrų patalpą, kurioje dar telpa 3 lovos. Tame plote aš su penkiamečiu ir metinuku blush2.gif vyresnysis greit pasveiko ir galvom ėjo savaitę, kol mažasis prie lašelinių prijungtas buvo doh.gif o iš palatos beveik nė žingsnio, nes gulėjom infekcinėje ligoninėje, gastroenterologiniame skyriuje. Užteko vieną kartą išeiti pradžioje, iki procedūrinio pakvėpuot nueiti, ir... roto virusą pasigavom kažkur blink.gif

** uuuui, kaip mamai sunku, beveik sunkiau, negu vaikui, nes vaikas dar paprastai nelabai gilinasi į tokius dalykus... tai kur dabar tavo gražuolė mokysis?

o baseinas tai gėris wub.gif
Atsakyti

Linuciuk, pasidalink to pyrago su pienu receptu mirksiukas.gif
[/quote]


prasom isikepi pyraga isipili pieno ir skanaus thumbup.gif
o vietoi abrikosu dedu razinu
Ingredientai:

2 stk. miltų;
3 kiaušiniai;
1 stk. cukraus;
1 stk rūgščios grietinės;
2 šaukšteliai kepimo miltelių;
1 šaukštas margarino;
100 g. džiovintų abrikosų;
Gaminimas:

Kiaušinius ištriname su cukrumi ir margarinu, supilame grietinę, ir nuolat maišant suberti miltus sumaišytus su kepimo milteliais, suberti susmulkintus abrikosus. Sudėti tešlą į kepimo skardą pateptą svietu. Kepti apie 30 min. 200 laipsnių orkaitėje.
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 06 25, 05:53)
uuuui, kaip mamai sunku, beveik sunkiau, negu vaikui, nes vaikas dar paprastai nelabai gilinasi į tokius dalykus... tai kur dabar tavo gražuolė mokysis?

Žinok, net nežinau schmoll.gif . Pralaksčiau penktadienį, Rasoje eilė, mes sąraše 6 vietoje, kaži ar per vasarą iki mūsų eilė ateis. Sutariau kad Dariaus ir Girėno priims, nunešiau dokumentus, sakė iki rugpjūčio dar galit galvot. Bet paskaičiau apie tą gimnaziją ir pakraupau, kai nuėjom vaizdas pasirodė slogus, na vos ne bomžynas, vaikas mano pakraupo, į ašaras doh.gif . Nežinau nei ką daryt schmoll.gif , bandysiu pirmadienį skambintis į Aušros gimnaziją, gal ten eilė mažesnė. Dieve, per tas reformas, vaikai be mokyklų lieka, tėvai be nervų... doh.gif . Būtų tokių šiaip sau gabumų, tai nesukčiau galvos, bile kur gerai, bet dabar gabi, lėta mergaitė...tokiom ir taip sunku, nes nemoka per galvas lipti, o čia dar sunkumai....ši vasara vienas stresas, tai galvoju kas bus kai reiks univerą rinktis doh.gif
Į baseiną gal nori kartu su manim eit rudenį? mirksiukas.gif
Papildyta:
Šeštadienis
1. Pusryčiams dribsnių košė.
2. Pietūs kopūstų sriuba ir troškinta vištiena su daržovėmis ir dž.persikais, virti ryžiai.
3. Vakarienei išviriau karką, pavalgėm su krienais ir duona.


Sekmadienis
1. Pusryčiai omletas.
2. Pietūs šaltibarščiai ir kepti orakaitėje kalakutienos kukuliai su ryžiais ir padažu, virtos bulvės ir salotos.
3. Vakarienei sausi pusryčiai su pienu.


Pirmadienis
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir dešra.
2. Pietūs vyras nešėsi kopūstų sriubą ir kotletus, mes su vaikais irgi kotletus valgėm.
3. Vakarienei pakepinau svogūnų laiškų su spirgučiais, valgėm su virtom bulvėm.


Antradienis
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša, grūdėta varškė.
2. Pietūs kopūstų sriuba ir troškinta vištiena vyrui, mes su vaikais pasidalinom likučius, buvo likę vištienos, trys kotletai, sriuba.Pasidarėm salotų.
3. Vakarienei "ale čili" troškinys.


Trečiadienis
1. Pusryčiai virti kiaušiniai, sumuštiniai su lašiša.
2. Pietūs vyras išsinešė bulvių su spirgučiais likutį ir kopūstų sriubą, mes su vaikais valgėm virtus makaronus su džiugu.
3. Vakarienei pomidorienė (viriau kulšelę pyragui), sluoksniuotos tešlos pyragas su vištiena ir daržovėmis, kitas su rūkyta sprandine ir daržovėmis.



Ketvirtadienis
1. Pusryčiai kvietinė košė.
2. Pietūs vyras nešėsi pomidorienės ir pyrago, mes irgi sriubą ir likutį pyrago suvalgėm.
3. Vakarienei kas ką rado šaldytuve, vaikai sausu puryčius valgė, vyras kiaušinienę kepėsi, vėliau lašinių valgė.


Penktadienis
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša, grūdėta varškė su uogom.
2. Pietūs miltiniai blynai ir likutis pomidorienės.
3. Vakarienei medžiotojų dešrelės iš kameros suėjo.


Pirkta: IkI - sluoksniuota tešla (akcija buvo), jogurtas, bananai (akcija), avokadas (akcija), - 22,65 lt, Norfa - duona, grietinė, šv.kopūstas (balandėliams bus), arbata, paprikos, pomidorai vakuoti, sausi pusryčiai, kefyras - 29,36 lt, Turgus - tepamas sūris 2 rūšių 1,19 ir 2,40 lt, konditerinė varškė 4,80 lt, grūdėta varškė 5 lt, natūralus jogurtas 3 lt, dobilas 3,40 lt, lašiša (rūkytos atraižos) 2,50 lt, agurkai, pomidorai, salotos, ridikai, nektarinai, braškės - 23,63 lt, svogūnai 1,56 lt, karšto rūkymo šoninė ir kelios gril dešrelės - 4,23 lt, servelatas sumuštiniams ir medžiotojų dešrelės - 13,70 lt, tepamas sūris 2,40 lt, grietinė 2,69 lt, sprandinė rūkyta 7,48 lt, kulšelės 4,63 lt, bandelės 1,56 lt, saldainiai 8,50 lt, fetos sūris 3 lt, sviestas 3,55 lt, morkos, nektarinai, braškės, agurkai - 13,48 lt, kalakutiena 11,30 lt, šlapiankė 7,60 lt, grūdėta varškė 5 lt, bandelės 8 lt, batonas, 0,80 lt, agurkai, braškės - 9 lt, aliejus 11 lt.


Viso: 217,41 lt. Kaskart vis reikia daugiau, jau ir namie sukantis prie puodų už 200 lt darosi vis sunkiau pragyvent







Atsakyti
Linuciuk, ačiū už receptą 4u.gif reiks bandyt kada...

QUOTE(bjaurybe @ 2011 06 25, 12:31)
1. ši vasara vienas stresas, tai galvoju kas bus kai reiks univerą rinktis doh.gif
2. Į baseiną gal nori kartu su manim eit rudenį? mirksiukas.gif
3. Vakarienei išviriau karką, pavalgėm su krienais ir duona.
4. Kaskart vis reikia daugiau, jau ir namie sukantis prie puodų už 200 lt darosi vis sunkiau pragyvent

1. console.gif tikiuosi, kad viskas susitvarkys taip, kaip Jums norisi 4u.gif
2. g.gif taip toli dar neplanuoju... man vis reikia pagalvot, kur vaikus dėti, nes Kaune niekas be manęs jų nepasaugos. Po darželio aš juos pasiimsiu - ir basta. Mama stop, niekur iš namų viena doh.gif (vyras jau dirba). O kur tu lankysi ir kokiu laiku planuoji?
3. uuuu, pažįstamas patiekalas biggrin.gif o kur šią savaitę šaltiena hihihi.gif ?
4. drinks_cheers.gif kainos tai baisuma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 06 26, 05:55)
Linuciuk, ačiū už receptą  4u.gif reiks bandyt kada...
1. console.gif tikiuosi, kad viskas susitvarkys taip, kaip Jums norisi  4u.gif
2.  g.gif taip toli dar neplanuoju... man vis reikia pagalvot, kur vaikus dėti, nes Kaune niekas be manęs jų nepasaugos. Po darželio aš juos pasiimsiu - ir basta. Mama stop, niekur iš namų viena doh.gif (vyras jau dirba). O kur tu lankysi ir kokiu laiku planuoji?
3. uuuu, pažįstamas patiekalas biggrin.gif o kur šią savaitę šaltiena hihihi.gif ?
4.  drinks_cheers.gif kainos tai baisuma doh.gif

1. 4u.gif
2. aš irgi galiu tik po darbo vakarai, maniškės lanko miško g., tai aš ten irgi retsykiais nueidavau. Tik po darbo labai daug žmonių, man labiau patinka šeštadieniais dieną, tada mažiau ax.gif
3. buvo prieš dvi savaites biggrin.gif , sakiau vasarą daugiau nevirsiu, nes jau žiūrėt nebenoriu. Karkos irgi nevirsiu, nes jau šį kartą stumdėm vienas nuo kito. Reiks kažką kitą galvot, nes pabosta g.gif
4. tuoj atlyginomo nei maistui neužteks
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2011 06 26, 09:44)
1.  man labiau patinka šeštadieniais dieną, tada mažiau ax.gif
2. Karkos irgi nevirsiu, nes jau šį kartą stumdėm vienas nuo kito. Reiks kažką kitą galvot, nes pabosta g.gif

1. va apie šeštadienius bus galima pagalvot g.gif
2. turiu karką. kepsiu orkaitėj su kokiom kruopom g.gif
Atsakyti
Taisykitės greičiau 4u.gif
QUOTE(SilRa @ 2011 06 24, 12:51)

1. labai skanūs likučiai  bigsmile.gif o kaip juos pateikėt?
2. norėčiau šito receptuko bigsmile.gif
3.skamba įdomiai bigsmile.gif



1.Reikėjo kažko vyrui į darbą ir užkąst naktį biggrin.gif tai sudėjau ką turėjau į keptuvę, pakepiau ir į lėkštę su duona ax.gif
2.Receptą radau čia čia Man labai patiko, mėsytė buvo labai sultinga ir minkšta essen.gif
3. Vyrui irgi patiko bigsmile.gif Nieko ypatingo, tiesiog kotletukus apsukti šonine, jei reikia perverti smeigtuku arba dantų krapštuku ir į orkaitę. Vis kažkas įdomiau nei paprasti kotletai.

Naujas meniu

Pirmadienis
1.Pusryčiai Sumuštiniai, balta kava, arbata
2.Pietūs Pica, šaltibarščiai
3.Vakarienė Bulvių košė, faršas kepintas su svogūnų laiškais, salotos su svogūnų laiškais, salotom, agurku

Antradienis
1.Pusryčiai Sumuštiniai, balta kava, arbata
2.Pietūs Bulvių košė, faršas kepintas su svogūnų laiškais, salotos
3.Vakarienė Šaltibarščiai, sumuštiniai
4.Naktipiečiai Dribsniai su pienu

Trečiadienis
1.Pusryčiai Sumuštiniai, balta kava, arbata
2.Pietūs Dešrelės su salotom (pomidoras, agurkas, Daikon ridikas)
3.Vakarienė Sumuštiniai, kava, arbata, keptos bulvės su kefyru

Ketvirtadienis
1.Pusryčiai Sumuštiniai, balta kava, arbata
2.Pietūs Šaltibarščiai su kepintom bulvėm, šniceliai su bulvėm ir salotom (ridikėliai, salotos, agurkas)
3.Vakarienė Šniceliai, šaltibarščiai, keptos bulvės

Penktadienis
1.Pusryčiai Sumuštiniai, balta kava, arbata
2.Pietūs Vištienos kepsniai su sūriu ir ananasu, salotos
3.Vakarienė Pietų likučiai, bandelės su arbata

Šeštadienis
1.Pusryčiai Sumuštiniai, arbata
2.Pietūs Makaronų sriuba su daržovėm, kotletai su bulvių koše, salotos (salota, agurkai, pomidorai, svogūnų laiškai), grūdėta varškė
3.Vakarienė (Mini balius buvo) Šašlykai, salotos (-||-), kepta žuvis (mano mamos), kepti ikrai (mano mamos), rūkyta žuvis (švogriaus), saldumynai, užkandžiai

Sekmadienis
1.Pusryčiai Sumuštiniai, kava, arbata, tortas
2.Pietūs Rūgštynių sriuba, kotletai (gamino anyta), salotos (tokios pat kaip šeštadienį), bulvių košė
3.Vakarienė Kotletai, žuvis, ikrai, grūdėta varškė
Atsakyti
Laumiuk, ačiū už atsakymus. Tikrai, visai buvau pamiršusi Sonatinos temą - ten visada skanių ir įdomių receptų galima rasti drinks_cheers.gif

o pusryčiams jūs visada sumuštinius gaminat? ką paprastai naudojat ant duonytės užsidėt - sūrį, dešrą, kumpelį? kiek maždaug jo per savaitę tenka nusipirkt? (greit pradėsiu dirbti, tai domiuosi išsinešamu maistu ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 06 29, 06:32)
1.o pusryčiams jūs visada sumuštinius gaminat?
2.ką paprastai naudojat ant duonytės užsidėt - sūrį, dešrą, kumpelį?
3.kiek maždaug jo per savaitę tenka nusipirkt?
4.greit pradėsiu dirbti, tai domiuosi išsinešamu maistu


1. 99% taip, nes košių MB beveik nevalgo. Išskyrus tada, kai nėra sumuštinius daryt iš ko, o parduotuvės jau nedirba biggrin.gif Tada kiaušiniai arba manų košė.
2. Vis pakeičiat. Beveik visada būna dešra + dar kas nors: sūris fermentinis, varškės, saldus, tepamas, varškė, lašišos gabaliukai... Visada kas nors kita. Ir dešra dažnai kita, ir sūriai, ir vaškė, kad neatsibostų tas pats.
3. Įvairiai. Kadangi mes dviese, tai dažniausiai užtenka 1-2 pok. sviesto (žiūrint, ką dar valgyt darau), viena dešra ir sūris koks. Jei būna kokia saldi varškė, vidury savaitės perku kažką dar.
4. Kaip darbe su mikrobange? Nes tiek aš (pas mane darbe ji yra), tiek vyras (pas vyrą nėra) nešamės tą, kas lieka nuo pietų mirksiukas.gif Bent aš stengiuosi kuo rečiau neštis į darbą sumuštinius, nes skrandžiui nėra labai gerai tokie pietūs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumiukė @ 2011 06 29, 12:00)
Kaip darbe su mikrobange? Nes tiek aš (pas mane darbe ji yra), tiek vyras (pas vyrą nėra) nešamės tą, kas lieka nuo pietų  mirksiukas.gif Bent aš stengiuosi kuo rečiau neštis į darbą sumuštinius, nes skrandžiui nėra labai gerai tokie pietūs  unsure.gif

nėra schmoll.gif ir pageidautina neštis tokį maistą, kad pavalgius kabinetas nekvepėtų kaip valgykla, nes dirbu su žmonėmis doh.gif
anksčiau nešdavausi daug salotų visokių, mišrainių. o šiemet galvoju grūdėtą rugelio duoną valgyt ir dar prie jos ko nors reikėtų ax.gif žodžiu, ieškau pateisinimo sumuštiniams, kuriuos labai mėgstu, bet žinau, kad jie ne itin sveiki ax.gif
Atsakyti
na tai jei sumustiniai su rukytom desrom tai tikrai kvapas bus kaip rukytu kumpiu kabinete g.gif
Atsakyti