Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 32 tema :)

Tęsiame toliau, mielosios breketininkės 4u.gif 4u.gif
user posted image

Čia visos diskutuojam, džiaugiames, liūdim, dalinamės savo patirtimi, čia visos siekame to pačio tikslo - tobulos šypsenos!


user posted image
Tad jaigu nusprendei keliauti gražios šypsenos link, junkis į mūsų draugišką kompaniją! Čia mes visada atsakysime į tau rūpimus klausimus, bei draugiškai patarsime 4u.gif


Mūsų gydytojai:

KAUNAS:
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533, Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379, Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Irma Andžiulienė, Neodenta, +370 37 755075, Baltų pr. 49a

VILNIUS:
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367, "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, +370 5 2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K Ladygos 1- 123
Vita Budrienė, 8-615-71197, +370 5 2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Atsakyti
aciu uz nauja tema 4u.gif
tik ateiciai, manau reiktu kur atsakingiau, su breketu pvz ir nuoroda i albumeli:)
Atsakyti
o Kavyte tikrai nustebino,iki Kaledu breketus nums bigsmile.gif thumbup.gif o taip pergyveno kad tik su virsum metus vaiksciojo ax.gif o cia kaip greit prasisuko smile.gif kiek tu jau nesioji?
smilsee, manau ir tau iki Nauju nuims mirksiukas.gif
o as cia foruma valdysiu,viena senbuve su breketais lotuliukas.gif cool.gif
nors blondie ir beprotiska-fantastiska man irgi prie senbuviu ax.gif prie musu kartos rolleyes.gif aj, ir dar congenialyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natale: 01 gruodžio 2010 - 22:56
QUOTE(natale @ 2010 12 01, 23:53)


kartos keiciasi.. ir labai kazkaip greit atrodo pasikeite.. smile.gif
Atsakyti
Kokie faini dantukai, tik jau paskutinėje temoje, negalėjau atsižiūrėt... aš ir tokių noriu biggrin.gif Sveikinimai ir nuo manęs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2010 12 01, 23:53)
o Kavyte tikrai nustebino,iki Kaledu breketus nums  bigsmile.gif  thumbup.gif  o taip pergyveno kad tik su virsum metus vaiksciojo  ax.gif  o cia kaip greit prasisuko  smile.gif  kiek tu jau nesioji?
smilsee, manau ir tau iki Nauju nuims  mirksiukas.gif
o as cia foruma valdysiu,viena senbuve su breketais  lotuliukas.gif  cool.gif
nors blondie ir beprotiska-fantastiska man irgi prie senbuviu  ax.gif  prie musu kartos  rolleyes.gif aj, ir dar congenialyti  smile.gif

nešioju tiek, kiek liniuotė parašyta ax.gif bet apačioj tik nuo birželio mėnesio. apačia labai labai greitai išsitiesino ax.gif
Atsakyti
Eh, ir vėl mūsų sąrašiuko nėr.;/
ryt keliauju pas Damušienę.smile.gif
p.s. aš galėsiu sukurt naują temą gruodžio 23-sausio 9 tam tarpe, jeigu ką.smile.gif
Atsakyti
Kavyte, kaip gera tavo dantukus pamatyti po tokio ilgo laiko, smagu matyti toookius rezultatus taip greitai 4u.gif

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 12 01, 20:58)
Ei, o LT tokias daro?  biggrin.gif nes tikrai super, ir nesimato, ir to gomurio šlykštaus nėra  thumbup.gif  wub.gif aš ir tokių reikalausiu  schmoll.gif


nu as ir dziaugiuos, kad gomurio nera smile.gif bet zinok tu ploksteliu krasciukas taip nukirptas, kad mano jautruji liezuvi spejo suerzinti. viena puse su nagu dilde biski apslifavau, db reikia per viduri apslifuoti dar doh.gif

ai dar galvoju kas bus kai 2 men atnesiosiu. dabar tai naujos dar tai svarios ir skaidrios. o po 2 men pastovaus laikymo burnoj kazin ar liks tokios pat grazios ir skaidrios, vistik seiles pastoviai, kas vakara valyti reikia... idomu kaip bus.

gyd sake nesulauzyti, nes vel reikes is naujo imti dantu antspaudus. as sakau, taigi turit jau antspaudus, kam vel imti, sako nes jie daromi is kazkokios medziagos, kad po kurio laiko susitraukia, nu sumazeja. uztai kaskart darant tas ploksteles reikes nauju antspaudu...


QUOTE(Congeniality @ 2010 12 01, 21:37)
ajaja, atsiimu savo zodzius, kad tau reikia paslifuoti. Is sono kai idejai, tai nieko ten nereik, nuostabiai viskas, net zada atime kaip grazu. Ideali man tavo forma, dydis, viskas. Praktiskai mano siekiamybe, kad irgi taip atrodytu. Tik bijau, kad su mano tam tikra ypatinga veido anatomija tai nebus imanoma, nes ir L. sake, kad ji stebuklu nedaro, tik dantis tiesina. Butu dar idomu pamatyti kaip atrodo kai naturaliai sypsaisi, be demonstravimo dantu mums speciliai, tiesiog naturali sypsena.


tie dantys skirtingose nuotraukose skirtingai atrodo. o kai su tom plokstelem, tai nelabai ir matosi kur nelygu. aciu uz komplimentus. o naturaliai kaip sypsaus dar ir pati nezinau, jau kai naturalios sypsenos nuotrauku prisigaudysiu, tada galesiu pademonstruoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Diana_B_K @ 2010 12 01, 21:13)
o bliamba, as tokias pacias kapas turejau balindama dantukus, dar pries breketus. idomu ar jas galima po to tam reikalui naudoti?  biggrin.gif  bigsmile.gif


nezinau. jei tam, kad padarytu tas kapas daro dantu antspaudus, tada gal ir galima g.gif


QUOTE(*sunshine* @ 2010 12 01, 21:36)
ajajai pas mane tokia pati:) Cia kapos vadinasi jos:) taip daro lt. as tokia nesioju



o tau niekas tenai liezuvio neerzina??

o del holivudo, manau kiekviena mes rasim savajame daugybe trukumu. as ziuriu taip, kad palyginus su tuo kas buvo tai milijona kartu geriau, ko daugiau reikia smile.gif


P.S. Bon Bon aciu uz temuke 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 02 gruodžio 2010 - 01:46
QUOTE(radviliux @ 2010 12 01, 13:42)
Norejau paklausti kitu forumieciu, ar ir jums breketu sistemos aktyvavimas toks siaubingas, ar cia tik man pirma karta taip tik pasirode?  unsure.gif


Man pirmas vizitas irgi labai nemalonus buvo laugh.gif

QUOTE(ajaja @ 2010 12 01, 14:41)
aituliaaa, nustok plombom maitintis, jau ir taip permatoma, geriau lasinuku kaip cia panos snekejo  lotuliukas.gif


ne ne, man plombų dieta laugh.gif
Kokios įdomios tavo plokštelės

QUOTE(Bon_Bon. @ 2010 12 01, 20:14)
Tikekimes Aistuliai gera nuotaika lotuliukas.gif


unsure.gif o čia ką jau yr manęs bijančių ar galvojančių, kad šūkausiu atėjus su bloga nuotaika? laugh.gif

------------------------------------------
Sąrašiukas
Ko nėra ir kas norit į jį papulti ar matot apie save klaidingą informaciją, rašot viską až smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 02 gruodžio 2010 - 07:50
QUOTE(natale @ 2010 12 01, 22:53)
o as cia foruma valdysiu,viena senbuve su breketais  lotuliukas.gif  cool.gif
nors blondie ir beprotiska-fantastiska man irgi prie senbuviu  ax.gif  prie musu kartos  rolleyes.gif aj, ir dar congenialyti  smile.gif


Tokia čia iš manęs ir senbuvė.. Dar net 8 mėnesių nenešioju.. irnesakyk.gif Man dar kelelis tolimas.. Na, bent jau aš tam nusiteikus.. Nors smagu būtų kokius tik 1,5 metų panešiot.. rolleyes.gif

aistuliaa, gal tu pasidalink su kuo nors tą sąrašiuką? lotuliukas.gif Nes jau antra tema neįdedam kaip priklauso.. Reikia dabar nuspręst, kas kuria sekančia ir persiųsk sąrašą.. mirksiukas.gif Va Džinga pasisiūlė, galiu ir aš, nes dar nekūriau.. Taip bus paprasčiau.. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas! 4u.gif
O kad greitai senaja tema surijot! tongue.gif biggrin.gif Sedziu sau darbe ir mastau, kad galetu jau man tuos dantis paverzt, nes nieko nebesijaucia, neskauda, tai speju niekas ten ir nevyksta.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie* @ 2010 12 02, 09:50)
aistuliaa, gal tu pasidalink su kuo nors tą sąrašiuką?  lotuliukas.gif  Nes jau antra tema neįdedam kaip priklauso.. Reikia dabar nuspręst, kas kuria sekančia ir persiųsk sąrašą..  mirksiukas.gif  Va Džinga pasisiūlė, galiu ir aš, nes dar nekūriau.. Taip bus paprasčiau..  4u.gif


Tai tiksliai sutariam kuri kurs ir nusiųsiu wink.gif tik man el. paštą až parašykit wink.gif
Jei siūlėsi Džinga, tada lauksiu jos pašto.
Atsakyti