Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Ryto darželis

Sveiki, žiūriu čia dar nėra pakalbėta apie Ryto darželį. smile.gif Aš ten leidžiu dvi savo atžalėles. Lopšelinukų grupės man tai patiko. Beje, čia jau priima vaikučius nuo 1m. ir grupė nuo 1 iki 2m. yra nedidelė. thumbup.gif Bet kažkaip šiemet nelabai esu patenkinta savo vyresniosios dukrytės auklėtojomis. Gal kas lankot šį darželį? Gal galėtume pabendrauti? Galvoju gal pervest savo vyresnėlę į kitą grupę, bet nežinau kokios ten auklėtojos dirba. O vedėja sako, kad jai visos geros... ax.gif
Atsakyti
Beje, norintiems leisti vaikus į šį darželį galiu pasakyti keletą jo pliusų smile.gif - tai sanatorinis darželis, čia kasdien ateina gydytoja, apžiūri sergančius vaikučius, rekomenduoja tam tikrą gydymą, gali paskirti tam tikras darželyje atliekamas procedūras (šildymus ir pan.). Šiame darželyje vaikučius gerai maitina, duoda papildomai vaisių, jogurtų ir pan. thumbup.gif Darželis yra savaitinis, taigi kas nespėja vaikučių paimti iki 18val., gali juos pasiimti ir vėliau. (Galima ir visai savaitei palikti jei yra toks poreikis). smile.gif
Atsakyti
Jei tau nepatinka tai ir pervesk, apie aukletojas savo nuomone as jau issakiau, prie Lazdynu mamyciu. o tu nenori, kad vaikai eitu i viena grupe?
Mano mazes vaiksiojo metus kartu i viena grupe, is vyresneles daug daugiau galedavai suzinoti kaip kuriai sekesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edituxs: 08 vasario 2006 - 04:44
QUOTE(edituxs @ 2006 02 08, 04:40)
Jei tau nepatinka tai ir pervesk, apie aukletojas savo nuomone as jau issakiau, prie Lazdynu mamyciu. o tu nenori, kad vaikai eitu i viena grupe?
Mano mazes vaiksiojo metus kartu i viena grupe, is vyresneles daug daugiau galedavai suzinoti kaip kuriai sekesi.


Jaunėlės grupe esu labai patenkinta - ir auklėtojos geros, ir grupė labai šilta (ten šildomos grindys), ir vaikų nedaug. thumbup.gif Taigi jos niekur nenoriu pervedinėti. O vyresnėlei pas mažiukus nebūtų ką veikti. smile.gif
Auklėtojos Irena ir Rita anksčiau tik su didesniais vaikais dirbdavo, tai su mažiukais visai neturi patirties. Nesuprantu kodėl vedėja joms davė trimečius? (Pačios auklėtojos tuo buvo labai nepatenkintos ir pradžioje tai akivaizdžiai matėsi). Mane pribloškė vienos auklėtojos pasakymas - jūsų mergaitė neturi ką veikti, tik vaikštinėja ir niekuo neužsiima, mes nesugebam jos niekuo sudominti. verysad.gif Nors anksčiau (o darželį jį jau lanko 2m.) tokių problemų nebūdavo.
O apie auklėtojas Rima ir berods Asta daug gero girdėjau. Su tavo jaunėlės grupe mes draugavome lopšelyje. Ten ir vaikiukų bei jų tėvelių labai gerų daug (Viktorija, Silvija, Aurėja ir kt.). O kaip auklėtojos su jais užsiima teko matyti žaidžiant lauke - pastoviai kažkokie organizuoti žaidimai, veikla, gražu žiūrėti. thumbup.gif
Tuo tarpu kai mūsiškę auklėtoją ne kartą mačiau telefonu plepant...
Atsakyti
Rita kai buvo vyresneles aukletoja, tai ji sugalvodavo joms idomiu uzduoteliu, bet kaip aukletojai-zmogui vaikai didelio susidomejimo nerode. Vyresneles grupes aukletojos yra Rima thumbup.gif ir dabar Nijole.
Taip jauneles grupe sujunge is dvieju, ir manoji merguzele atejo kartu su Asta. Bet vaikas patenkintas, mielu noru eina ir jokio skirtumo kuri aukletoja ja pasitinka thumbup.gif
O ka ten vedeja isdarineja su keitimais tai kazkas baisaus. Praita pavasari mums dave rasyti prasyma, kad as noriu, kad mano vaikas kitais metais liktu toje pacioje grupeje, su tomis paciomis aukletojomis. Atejo rudenelis, o aukletoja man sako, kad mano vyresnele perkelia i kita grupe doh.gif Bet aukletoja maniske uzstojo ir ja pasiliko, tai as ir nejau pas vedeja, bet kiti tevai buvo ir issireikalavo savo.

AR YRA DAR MAMYCIU VEDANCIU VAIKUS I SI DARZELI g.gif
Atsakyti
dirbau siame darzelyje aukletoja metus, taciau savo vaiku i ji neleidau, nes atmosfera ten baisi. ten juoda diktatura, aukletojos ibaugintos, zodziu pats nemaloniausias darzelis koki tik esu maciusi. tampydavau savo vaikus per ankstyva ryta troleibusu i kita darzeli, ziauriai nepatogu buvo, bet nei uz ka nebuciau ju atidavusi i ta kose. o maistas irgi labai prastas, dazniausiai vaikai nei nevalgydavo, ypac jei kas malta budavo, nes viena duona, mesos nerasta. nezinau kaip dabar. manes neguostu priespieciams 1 surelis at pora saldainiu, kai visa kita nevalgoma. siaip jau aukletojos ten marionetes, jei ne vedeja, tai dauguma aukletoju gal ir nieko butu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kyla ir man mintys leisti savo padauza i si darzeli thumbup.gif ale noriu pasidomet kaip ten su valgymu g.gif jei vaikas pats nevalgo,ar aukletojos pamaitina?Kaip su puoduku reikalai?Ir ar yra galimybe tik iki pietu palikti mazaji?
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 02 16, 12:45)
Sveikutes 4u.gif
Kyla ir man mintys leisti savo padauza i si darzeli thumbup.gif ale noriu pasidomet kaip ten su valgymu g.gif jei vaikas pats nevalgo,ar aukletojos pamaitina?Kaip su puoduku reikalai?Ir ar yra galimybe tik iki pietu palikti mazaji?


Pamaitina pamaitina auklėtojos mažiukus, lopšelinukų grupėse tikrai dar padeda pavalgyti. essen.gif Mažiukams pietus ir valgyti anksčiau duoda, ir grupė kai nedidelė tai auklėtojos juos spėja pamaitinti. Na, nebent pats vaikiukas nesiduoda maitinamas, juk būna tokių savarankiškuolių kurie tik patys nori valgyti. smile.gif
Kas dėl puoduko, tai mano pirmoji dukrytė į darželį ėjo 1m4mėn., tai į puoduką namie dar net žiūrėti nenorėdavo, o daržely jau po dviejų savaičių viskas susitvarkė, o dar po pusės metų ir lovytė po miego jau likdavo sausa. thumbup.gif Kiek pastebėjau į lopšelį daug vaikučių ateina dar nelabai draugaujančių su puoduku, bet matydami kaip draugai tvarkosi, greitai ir jie susitvarko. ax.gif
O pasiimti vaikutį galima kada tik nori (na tik žinoma jau miegančio tai nežadins) smile.gif Tik mokėti matyt vis tiek teks kaip už visą dieną g.gif
Atsakyti
Musiskis ant puodo tai be problemu thumbup.gif ir nakt be pamperso miega thumbup.gif tik va,miegot tai jo nepaguldysi schmoll.gif schmoll.gif ir valgyt bet ko nepaduosi g.gif
O kur ten vedeja rast?
Atsakyti
Mano abu mažiausieji lanko Ryto daržėlį. Šiaip, darželis, kaip darželis- kažkokių stebuklų nepastebėjau, daug kas priklauso nuo grupės auklėtojų, kuriomis nesu itin patenkinta. Mažius- lopšelio grupeje. Pradėjo lankyti nuo sausio mėn. Per šį laiką keletą kartų sirgo. Paskutinį kartą - šią savaitę. Be to, grupėje keli vaikai šiuo metu serga vėjaraupiais... Vienu žodžiu- darželio smagumėliai doh.gif
Atsakyti
šiame darželyje laikomasi koncepcijos (ypač lopšelio grupėse, kur vaikai negali daug papasakoti tėvams) - meluok tėvams, kad vaikas visą dieną šypsojosi, kad adaptacija einasi puikiai, kad apskritai viskas puiku, nuostabu ir pan. Kai tuo tarpu vaikas visą dieną nerado sau vietos, nieko nevalgė ir verkė. Jei tėvai rado vaiką verkiantį, reikia sakyti, kad visą dieną viskas buvo puiku, o dabar vaikutis pavargo, tai trupučiuką irzlus ar ką nors panašiai. Jei tėvams bus atskleista tiesa ir apie tai sužinos valdžia, auklėtoja bus iškviesta ant kilimo ir tikrai bus ne kas...
mane jau buvo apėmusi paranoja, kad visuose darželiuose taip daroma, tai kai eidavau pasiimti savo vaikų į kitą darželį, būtinai tardydavau auklėtoją kaip sekėsi mano vaikams, vis įtarinėdama, kad ji man "pudrina" smegenis. laimei, nepasitvirtino mano įtarimai, nes auklėtoja man išklodavo viską - ir bloga, ir gera. po to dar vaikus išklausinėdavau iki smulkmenų, kad jie tiesiog patvirtintų auklėtojos žodžius. visuomet vertinu tiesą, nes tik žinant tiesą galima kažką keisti, ieškoti išeities, o ne gyventi užmerktomis akimis.
Atsakyti
Kaira, tu manau tikrai klysti vertindama šį darželį. g.gif Aš savo vaikučius ateinu pasiimti skirtingu laiku ir labai retai rasdavau kad kažkuris vaikelis verkia (bet gi tai normalu, pas mane namuose jie irgi kartais verkia). O auklėtojos pasako ir kas negerai tą dieną vaikučiui buvo, tikrai negalvoju, kad papasakoja viską, bet nemanau, kad kažką labai slepia. Nuo manęs visai neslėpė, kad mano vaikutis ne taip lengvai adaptuojasi, kad verkė, pirmą kartą palikus net paskambino ir pakvietė greičiau ateiti nes niekaip negalėjo nuraminti mano mažylės. Gimus broliukui mano dukrytė pasidarė irzlesnė, pradėjo reikalauti daugiau dėmesio ir auklėtojos tai pastebėjo, mes bendrom jėgom įveikinėjam tą krizę. Be to dabar leidžiama ir tėveliams kartu pabūti grupėje, pažaisti, stebėti kaip jiems sekasi. Kiek teko kartu pabūti, tai esu visai patenkinta savo mažylių veikla darželyje. thumbup.gif Manau, kad tėvai tik turi patys daugiau viskuo domėtis ir bendradarbiauti su auklėtojomis. ax.gif

O dėl ligų ligelių tai visi darželinukai serga daugiau nei namie augantys, čia jau nieko nepadarysi. Nors tyliai pasigirsiu, kad mano dukrytės šiais metais tik sloga sirgo. O nuo vėjaraupių galima pasiskiepyti, ką mes ir padarėme. smile.gif

Ele, o kurią lopšelio grupę lanko tavo mažylis - pas Alfredą ar pas Lilią?
Papildyta:
QUOTE(Burka @ 2006 03 04, 15:39)
Musiskis ant puodo tai be problemu thumbup.gif ir nakt be pamperso miega thumbup.gif tik va,miegot tai jo nepaguldysi schmoll.gif  schmoll.gif ir valgyt bet ko nepaduosi g.gif
O kur ten vedeja rast?


Vedėjos reikia ieškoti toj antrojoj pastato daly, kur toliau nuo vartelių, įeiti iš lauko reikia pro pačias pirmas to antro pastato durys iš kairės (kur patenkama tiesiai į laiptinę). Tada šiek tiek palipus laiptukais (tik į pirmą aukštą) įeiti pro ten esančias durys, iškart pasukti į dešinę ir pamatysi iš vienos pusės duris į žirniukų grupę, o iš kitos pusės bus durys į vedėjos kabinetą. smile.gif
Atsakyti