Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(zefiriukas @ 2010 12 09, 22:55)
Ačiū, bet norėčiau gal dar kažko mažesnio g.gif .  O albumas skirtas moteriai ax.gif


Spausk čia

Dar čia

Gal kas patiks.
Atsakyti
pati paprasiua pagalbos, bet ziuriu kad nebloga varianta susiradau..manau jo ir imsiuos...jei kam reikes:
user posted image
Schema
Schema
shcema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 09 gruodžio 2010 - 23:50
Labas

gal kas zinot kur yra daugiau schemu is sios serijos ax.gif

http://vessy81.multi.../album/129/deca

4u.gif
Atsakyti
Sveikutės
Gal kuri turit apatinių drambliukų kokybiškesnę schemą?
user posted image
Aš turiu tik šitą variantą, bet išdidinus viskas susilieja, o iš tokio smulkaus labai sunku siuvinėt ax.gif

lauraringiene@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurukasr: 10 gruodžio 2010 - 16:21
Laba mergikes 4u.gif

Gal pas kuria nors lobyne yra ryski sio paveiksliuko schemute?
http://forumimage.ru/show/2667955
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 12 10, 19:48)
Laba mergikes  4u.gif

Gal pas kuria nors lobyne yra ryski sio paveiksliuko schemute?
http://forumimage.ru/show/2667955


Ar meginai ja isdidinti?
Aš turiu, bet nepavyksta įkelti, vėl internetas grybauja doh.gif Nebent paštu, kažkodėl šitaip po vieną dar įmanoma.
Atsakyti
Sveikos,

gal ką po ranka turit, kas tiktų ant užrašinės muzikantui, dirigentui. Norėtųsi ne banalios kokios (natų pavienių) o tokios solidesnės. Bandžiau darytis su PC Stitch, bet ne visai iki galo man ten pavyko, nelabai susikalbu su simboliais, gaunasi daug pavienių kryžiukų. O tiko man user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pradejau po truputi siuvineti ir nesuprantu siulu koduku. As juos apibraukiau, 002 spalvyte, o ka tas salia reiskia KREINIK BLENDING FILAMENT 032??????

user posted image


Dekui kas atsilieps i mano zinute.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(megiux59 @ 2010 12 11, 15:25)
Pradejau po truputi siuvineti ir nesuprantu siulu koduku. As juos apibraukiau, 002 spalvyte, o ka tas salia reiskia KREINIK BLENDING FILAMENT 032??????

Metalizuotas Kreinik firmos siūlas.
CIA
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2010 12 11, 17:09)
Labas vakaras  4u.gif

Labai susižavėjau siuvinėjimu ir labai norėčiau pati išmokti  blush2.gif  Gal galit pasakyti ar yra, kokia temelė, kur būtų viskas nuo pradžių aiškinama  blush2.gif  Labal labai norėčiau, bet nežinau, kur kreiptis, tai būsiu dėkinga už visas nuorodas ir pamokymus  blush2.gif  blush2.gif  4u.gif


Šioje temoje pagalba ieškančioms schemų.
braskute, štai dvi nuorodos, kuriuose yra daugmaž koncentruota informacija, bet pravartu pasiskaityti bent keletą siuvinėjimo kryželiu temų, nes jose ne vien tik rodomi darbeliai, bet ir dalijamasi, kas kaip daroma, kokie siūlai ar kita siuvinėjimo prekė ar parduotuvė (ne)patiko ir pan. kiekvienos temos pirmoje žinutėje yra nuoroda į senąją temą.
Naudingos nuorodos ir patarimai
Siuvinėjimo pradžiamokslis
Atsakyti
Labas vakaras..

ieskau butent sito pienes puko schemos..cia is accu dizaino..paveiksliukus su juo turiu, angeliuku schemas irgi, o pienes puko butent to nerandu.. doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 12 gruodžio 2010 - 19:05
user posted image


mergaites,gal kuri turit ? ax.gif net pavadinimo nezinau.
Atsakyti