Įkraunama...
Įkraunama...

Taikos gatvė, Vilnius

Labutis,

Nusižiūrėjusi pirkti butą Taikos gatvėje, Justiniškėse, Vilniuje. Kadangi esu iš kito miesto labai reikalinga info apie sildymo kainas, namu stovi, pati rajona... prašau pasidalinti informacija... būčiau dėkinga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anggel: 02 gruodžio 2010 - 14:37
QUOTE(Anggel @ 2010 12 02, 16:36)
Labutis,

Nusižiūrėjusi pirkti butą Taikos gatvėje, Justiniškėse, Vilniuje. Kadangi esu iš kito miesto labai reikalinga info apie sildymo kainas, namu stovi, pati rajona... prašau pasidalinti informacija... būčiau dėkinga biggrin.gif




Nuosirdziai rekomenduoju, kad ir nenauja, bet kitam rajone pasieskot. mirksiukas.gif Jau tiek apie "ta puse" prirasyta, kad net nebeverta diskutuoti. doh.gif
Atsakyti
Ko visi i ta Vilniu vaziuoja? smile.gif tikrai geriau nepirkit, manau, kainos vistiek bus didesnes negu Jusu "kitam" mieste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2010 12 02, 18:12)
Nuosirdziai rekomenduoju, kad ir nenauja, bet kitam rajone pasieskot. mirksiukas.gif Jau tiek apie "ta puse" prirasyta, kad net nebeverta diskutuoti. doh.gif


O kas ten blogo? Visa infrastruktūra vietoje, geras turgelis šalia, mokyklos, darželiai. Kokios ten bėdos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2010 12 02, 20:12)
Nuosirdziai rekomenduoju, kad ir nenauja, bet kitam rajone pasieskot. mirksiukas.gif Jau tiek apie "ta puse" prirasyta, kad net nebeverta diskutuoti. doh.gif


Oi persiprasau, nevisai ta gatve isivaisdavau blush2.gif ,
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 12 02, 20:17)
O kas ten blogo? Visa infrastruktūra vietoje, geras turgelis šalia, mokyklos, darželiai. Kokios ten bėdos? g.gif



isteis? nu keik googlinausi tai neblogi atsiliepimai... Ramus, miegamasis rajonas... Justiniskes tinkamas rajonas nuomai... ;D
Papildyta:
QUOTE(Nafa @ 2010 12 02, 19:22)
Ko visi i ta Vilniu vaziuoja? smile.gif tikrai geriau nepirkit, manau, kainos vistiek bus didesnes negu Jusu "kitam" mieste smile.gif




O kas blogo??? rasykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anggel @ 2010 12 02, 14:36)
Labutis,

Nusižiūrėjusi pirkti butą Taikos gatvėje, Justiniškėse, Vilniuje. Kadangi esu iš kito miesto labai reikalinga info apie sildymo kainas, namu stovi, pati rajona... prašau pasidalinti informacija... būčiau dėkinga biggrin.gif

Siaip ta gatve labai klaidinga wink.gif lenkta tokia, ziurint kurioj vietoj tas butas, vienoj vietoj geriau butu, kitoj prasciau wink.gif Draugai sia vasara isikele i buta Taikos gtv. smile.gif nesiskundzia, patenkinti yra smile.gif gal su parkavimu sudetingiau, bet cia jau visu kiemu beda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dainiusd @ 2010 12 03, 11:48)
Siaip ta gatve labai klaidinga wink.gif lenkta tokia, ziurint kurioj vietoj tas butas, vienoj vietoj geriau butu, kitoj prasciau wink.gif Draugai sia vasara isikele i buta Taikos gtv. smile.gif nesiskundzia, patenkinti yra smile.gif gal su parkavimu sudetingiau, bet cia jau visu kiemu beda smile.gif



Taikos g. 57. Man patiko, kad namai vienodi aplink... tik per kelia darzelis ir mokykla per tvora "Sietuvos mokykla".... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anggel @ 2010 12 03, 12:50)
Taikos g. 57. Man patiko, kad namai vienodi aplink... tik per kelia darzelis ir mokykla per tvora "Sietuvos mokykla".... biggrin.gif

O geras smile.gif paziurejau zemelapyje ir pamaciau, kad gretimam name (Nr.55) gyvena mano dede biggrin.gif man atrodo, kad ir pusesere vaiksciojo i ta Sietuvos mokykla smile.gif vieta visai normali kaip miegamajam rajonui. Aisku geriausia pabuvoti ten ir apsiziureti smile.gif
Atsakyti
Pati gyvenu justiniskese jau 15 metu ir esu labai patenkinta, man jisai pats normaliausias is miegamuju rajonu, gerai labai ispletota infrastruktura ir t.t., daug darzeliu aplink ir mokyklu tiek pradiniu tiek pagrindiniu thumbup.gif net keli didelis prekybos centrai bei turgelis thumbup.gif ir susisiekimas su miesto visom pusem labai geras, nes vaziuoja tiek troleibusai tiek autobusai thumbup.gif
jei pirkciau buta dabar tai tik justiniskese is senu miegamuju rajonu mirksiukas.gif
Atsakyti
nuomavausi ten 3 metus kambari.. man visai viskas tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anggel @ 2010 12 03, 13:50)
Taikos g. 57. Man patiko, kad namai vienodi aplink... tik per kelia darzelis ir mokykla per tvora "Sietuvos mokykla".... biggrin.gif


Labas, mes neseniai nusipirkome buta 53 name, tai visai kaimynystej smile.gif. Tai surasysiu kas man uzkliuvo begyvenant, kas ne.

- parkavimas. Musu kieme (jei pirksit, bus ir Jusu) vietos ne per daugiausiai, bet dar nebuvo taip, kad nerasciau vietos pastatyti gatvej arba ant saligatvio blush2.gif. Daug kas ten parkuoja ir ant saligatviu, ir ant zalios vejos, todel kiemas vaikams nekoks, bet visai salia mokyklos stadionas
- parduotuves. Man nelabai patinka. Maxima netoli - tai man ten kazkoks asortimentas nekoks, Norfa man is principo nepatinka. Turgelis geras. As perkuosi vaziuodama is darbo, tai vietines tos nelabai ir lankomos.
- sporto klubas. yra netoli paprastas ir nelabai brangus
- mokyklos ir darzeliai mums kol kas neaktualus, bet jie arti. nelabai toli yra Birziskos gimnazija gabiems vaikams. Vaikai is mokyklos laiptinej neruko - matyt tingi lipt i kalna, eina i artimesnius namus.
- susisiekimas. Centras netoli, rytais i darba nuvaziuoju pakankamai greitai, pagrindinis kamstis ant Ukmerges kalno. Bet ir tas juda. Viesasis transportas atrodo super, nors juo nevazineju. Yra susisiekimas su praktiskai visomis miesto dalimis. 7 troleibusas vazineja gana daznai. Nezinau, ar piko metu jie buna labai pilni, gal kas kitas pasidalins sia info?
- kaimynai. yra visokiu, yra triuksmadariu, pasidomekit, ar neturit bendru sienu su tokiais. Jei ne - tai nejausit.

Praneskit i AZ, jei nusipirksit. Turesim naujus kaimynus smile.gif
Atsakyti