Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

PAsidalinkit ispudziais apie Portugalija... ax.gif
Ir kokias butinai lauktuves reikia vezti i Lietuva!!!???

ir siaip...kur butina nueiti,ka pamatyt, nusipirkt?

bigsmile.gif
Atsakyti
Ir man labai idomu.
Po poros savaiciu skrendam i Madeira. gal kas buvote, gal galite pasidalinti ispudziais, patarimais?
Atsakyti
Vasarą man teko pabuvoti Portugalijoje thumbup.gif
Portugalija - tai labiausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė. Keliavome mes 5 dienas išsinuomavę aerouoste mikroautobusiuką. Ir jei kas važiuos į šią šalį, aš patariu keliauti tik tokiu būdu: susidaryti kelionių planą, užsisakyti viešbučius (kad po to nebutu problemų dėl nakvynės) ir pirmyn mirksiukas.gif
Na man kelionė paliko labai didelį įspūdį, per tas 5 dienas mes pamatėme tikrai labai daug, nuvažiavome apie 1500km.
Dedu keletas foto, o kam bus įdomu papasakosiu apie savo kelionę truputi plačiau 4u.gif
O gal kas irgi buvote, tai pasidalinkite įspūdžiais.........

Mano foto: http://public.fotki....ee/portugalija/
Atsakyti
Ir as vasaros pabaigoj skrisiu. Laukiu ispudziu. biggrin.gif
Atsakyti
starbee, pasakok pasakok. Ir greiciau 4u.gif
Ir kokiu praktiniu patarimu pazerk, kaip maistas, kaip kainos ir t.t.
labai reikia, nes kuo kelione labiau arteja, tuo neramiau..

Bet negi niekas nebuvot Madeiroj? verysad.gif
Atsakyti
na mes buvome daugiau pietinėje Portugalijos pusėje, važiavome nuo Lisabonos link vandenyno....iki Faro.

[attachmentid=47889]

Madeira ir Azorai tai Portugalijai priklausančios salos ax.gif na aš žinau tik tai, kad ten bais gražu biggrin.gif
pirmą dieną kai atvykome iš karto išsinuomavome 5 dienom mikrobusą ir patraukėme link mūsų viešbučio.....apie Lisaboną kaip sostinę aš nieko negaliu papasakoti, nes mes tik pravažiavome......labai buvau nuvargusi po skrydžių, nes skristi reikėjo nuo Vilniaus iki Amsterdamo 2,5 val. ir dar po to iki Portugalijos 3val. tai va smile.gif) na bet kai tik išvažiavome iš Lisabonos važiuojant automagistrale vaizdas buvo ne koks, iš karto pagalvojau siaubas kažkoks, vienos laukymės, augalų nerasta, visur smėlis........vietoj žolės šienas.........ir t.t. Na kai atvykome į savo pirmą viešbutį man teko pakeisti savo nuomonę.....pasirodo yra ir augmenijos ir žolės bigsmile.gif taip visoje Portugalijoje..per tas 5 dienas kraštovaizdis taip keitėsi, kad tik spėk gaudytis...tai išsausėja.....tai viskas žalia.......o toliau viskas kaip sapne........vandenynas pasakiškas........pliažuose smėliukas, vienur jis vos ne baltas, kitur jau žiūrėk geltonas....uolos įspūdingos ir aplamai Portugalijoje gamtos grožis mane pakerėjo.....buvome vakariausiame taške - Uolos kyšulyje, kuris yra ant aukšto kalno ir vėjas ten pūčia na kiek metrų į sek. nepasakysiu, bet laaaabai stiprus....buvome tolimiausiame Europos taške vakaruose - Rokos rage, buvome Sintros rūmuose...... buvome Monsaraš - tai gražus viduramžių miestelis su pilimi ir tvirtovės siena.....
Jei kalbėti apie kainas, tai Portugalijoje mums gali pasirodyti brangu, iš tikrųjų važiuojant į Portugaliją reikia turėti pinigėlių, nes mes išleidome pakankamai.......bet tikrai buvo verta.....
Maistas Porugalijoje superinis thumbup.gif tradiciniai patiekalai yra keptos, marinuotos sardinės, kepta ant žarijų žuvis ir kt. Portugalai nevalgo upinių žuvų, jie sako, kad tai purvina žuvis, valgo tik vandenyne pagautą šviežią žuvį, o jų ten gausybė visokių.......o kur dar krevetės (tigrinės, mažos, didelės...), lobsteriai, omarai ir kt. jūrų gėrybės essen.gif Garsiausi vynai - madera ir portveinas.
Man Portugalijos maistas prie širdies, vien dėl maisto čia galima būtu pasilikt.....
Papildyta:
Aš esu nemažai kur buvusi, bet patikėkite į Portugaliją verta nuvažiuoti.......

Gal dar kažko nepaminėjau.....jei jums kils klausimų, tai klauskite drąsiai, jei sugebėsiu atsakyt, atsakysiu biggrin.gif
Atsakyti
o lauktuvių aš atsivežiau porveino ir parekomenduočiau sardinių paštetą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Skaitant jau net seile ryju. Kad greiciau tas vasaros galas ateitu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maxima @ 2006 02 14, 17:29)
Skaitant jau net seile ryju. Kad greiciau tas vasaros galas ateitu... wub.gif


o į kurią vietą, t.y. į kurį kurortą Maxima skrisi? smile.gif
Atsakyti
o mes važiavom priešinga negu starbee kryptimi biggrin.gif
Atskridom į Lisaboną, pagyvenom joje 4 dienas, pasivažinėjom po apylinkes - ( labai gražūs miestukai,- Estoril, Setubal, Cascais, Arabidos kalnai) Man pati Lisabona labai graži wub.gif . Labai šaunus jūrų muziejus Lisabonos Nacijų parke ir įspūdingas šv.Jaronimų vienuolynas. Ir zoologijos sodas gražus - jo pakrašty yra naminių gyvūnėlių kapinės, kapeliai su antkapiais, užrašais, kai kur net su šuniukų, kačiukų nuotraukomis. Niekur tokio dalyko nebuvau mačiusi.
Po to nuomavomės mašiną ir važiavom į Portą, pakeliui užsukom į Fatimą ir Koimbrą ( čia labai įspūdingas senas universitetas su fantastiška senovine biblioteka - pasijunti kaip multike "Gražuolė ir pabaisa" rolleyes.gif ).
būtinai aplankykit vyno daryklas, padegustuokit portveiną...
mes buvom prieš 3 metus, labai noriu atgal wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2006 02 20, 22:24)
o mes važiavom priešinga negu starbee kryptimi  biggrin.gif
Atskridom į Lisaboną, pagyvenom joje 4 dienas, pasivažinėjom po apylinkes -    ( labai gražūs miestukai,- Estoril, Setubal, Cascais, Arabidos kalnai) Man pati Lisabona labai graži  wub.gif . Labai šaunus jūrų muziejus Lisabonos Nacijų parke ir įspūdingas šv.Jaronimų vienuolynas. Ir zoologijos sodas gražus - jo pakrašty yra naminių gyvūnėlių kapinės, kapeliai su antkapiais, užrašais, kai kur net su šuniukų, kačiukų nuotraukomis. Niekur tokio dalyko nebuvau mačiusi.
Po to nuomavomės mašiną ir važiavom į Portą, pakeliui užsukom į Fatimą ir Koimbrą ( čia labai įspūdingas senas universitetas su fantastiška senovine biblioteka - pasijunti kaip multike "Gražuolė ir pabaisa"  rolleyes.gif ).
būtinai aplankykit vyno daryklas, padegustuokit portveiną...
  mes buvom prieš 3 metus, labai noriu atgal  wub.gif

Man Portugalija panasi i Ispanija, Buvau pora kartu kai kuruise mestuose, pakrantes miesteliai labai grazus. Ir Lisboa taip pat. Siaip daug kas vaziuoja pirkti ranksluosciu, patalynes ir pan.
Atsakyti
Grizau vakar is Madeiros. ech, isimylejau sita sala. Taip, ir maistas puikus, ir gamta pasakiskai grazi, ir temperatura 20 laipsniu... Labai noreciau ideti keleta nuotrauku, bet nemoku verysad.gif
Atsakyti