Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(Liepsnita @ 2007 02 17, 00:56)
Jei laiko bus, gal ka apie pacia Braganca papasakot iseitu? As uz savaites jau isvykstu, tai truputi jaudinuos biggrin.gif

na ka as galiu pasakyti - normalus miestas ta Braganca biggrin.gif Turi pili biggrin.gif Beje turbut ir tau teks paragauti laabai jau Bragancietisko dalyko - tokio jautienos kepsnio su kraujais.. man aiskino kad tas kepsnys ten labai jau ypatingas, nes jam naudojamos karves kazkaip ypatingai auginamos, seriamos ir t.t. biggrin.gif Zodziu atsipjauni ta kepsni ir pradeda tyksti kraujai.. blink.gif Siaip as neisranki. Bet situ nevalgiau. Tik prisiverciau paragauti is draugo lekstes. Siaip skonis geras ax.gif Bet vizualiai man schmoll.gif Nors kiek zinau tai tie kepsniai labai sveiki, nes turtingi gelezimi.
Taigi sekmes tau Bragancoje biggrin.gif
Atsakyti
Man patys skaniausi tie kepsniai (steikai).Galeciau juos valgyt pusryciams,pietums ir vakarienei.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NY usa @ 2007 02 17, 13:07)
Man patys skaniausi tie kepsniai (steikai).Galeciau juos valgyt pusryciams,pietums ir vakarienei.smile.gif

na man irgi yra teke ju valgyti, bet nei vienas nebuvo TOKS kraujuotas kaip Bragancoje mirksiukas.gif Kiti buna - na prapjauni ir pasimato raudonumas. O cia tas kraujas tiesiog TRYSKO bigsmile.gif Gaila kad nenufotkinau doh.gif
Papildyta:
O pasirodo visgi nufotkinau thumbup.gif

Vampyru maistas bigsmile.gif
user posted image
cia tikrai ne keciupas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na gal jie neisizeis, bet as tai jau nea tokio daikto. scare.gif
Labai jau jaucias, kad tikrai kazka gyva valgytum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsnita @ 2007 02 17, 19:16)
Na gal jie neisizeis, bet as tai jau nea tokio daikto.  scare.gif
Labai jau jaucias, kad tikrai kazka gyva valgytum smile.gif

O aš taip pat tik iš draugės lėkštės paragaučiau. schmoll.gif
Atsakyti
Bet neissigaskit taip jau labai biggrin.gif Cia buvo vienintelis dalykas is Portugaliskos virtuves, kuris manes nesuzavejo (nors as toki pat kepsni valgiau ir kitur, tai ten kraujo beveik nebuvo mirksiukas.gif ) biggrin.gif Nes visa kita.. rolleyes.gif valgyciau ir valgyciau rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aaa noriu i Portugalija biggrin.gif O kokios kainos ten? Na pavyzdziais kiek iseina atsimint?
Atsakyti


Vampyru maistas bigsmile.gif
user posted image
cia tikrai ne keciupas lotuliukas.gif
[/quote]


Va toks man skaniausias! thumbup.gif
Atsakyti
Prasau, gal galite mestelti koki kainu sarasiuka? Nes idomu zinoti, ar reik lagamineli maisto is namu pasiimt, ar ir ten bus imanoma ka imest i burna, o kiseniu nepaplonint keliasdesimcia euru...? essen.gif O kaip kokiu drabuzeliu kainos? Ar verta ka nors nusipirkti? flirt.gif
Atsakyti
Sveikutes,

kaip maatu yra daug keliavusiu po portugalija. man reiketu jusu pagalbos blush2.gif
planuojame pavasari skristi i Porto miestą.
Tikslas iš Porto - per savaitę pasiekti Ispaniją (Valenciją).
Labai domina kokiu tranpsortu pigiausia keliauti po portugaliją, kokios autobusų, traukinių kainos?
Dar neteko nuomuotis automobilio-neatmetame ir šios galimybės.. O galima pvz. išsinuomuoti auto Porto mieste o grąžinti jį kitame mieste?
Ar reikia autobusui bilietą iš anksto užsisakyti ar galima iš karto autobusų stotyje?
Ir gal kas nakvodavote kempinguose? Ar reikalinga turėti savo palapinę ar ten yra "namukai"?
Tiesiog ekspromtu sugalvojome tenai skristi..o informacijos trūkumas smile.gif
Gal parekomenduotumėte vietas kurias aplankyti.. kur geriau važiuoti į šiaurę ar į pietus nuo Porto?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(updike @ 2007 02 20, 00:29)
Prasau, gal galite mestelti koki kainu sarasiuka? Nes idomu zinoti, ar reik lagamineli maisto is namu pasiimt, ar ir ten bus imanoma ka imest i burna, o kiseniu nepaplonint keliasdesimcia euru...? essen.gif    O kaip kokiu drabuzeliu kainos? Ar verta ka nors nusipirkti?    flirt.gif

na ziurint kokie norai ir kokie istekliai mirksiukas.gif siaip as savo maisto nesivezciau nes jis nera toks jau brangus. zymiai pigiau nei, pvz. didziojoje britanijoje, bet aisku kazkiek brangiau nei lietuvoje mirksiukas.gif
apie drabuzius nelabai zinau, nes ne toks buvo mano keliones tikslas smile.gif

QUOTE(chica @ 2007 02 20, 16:10)
Sveikutes,

kaip maatu yra daug keliavusiu po portugalija. man reiketu jusu pagalbos  blush2.gif
planuojame pavasari skristi i Porto miestą.
Tikslas iš Porto - per savaitę pasiekti Ispaniją (Valenciją).
Labai domina kokiu tranpsortu pigiausia keliauti po portugaliją, kokios autobusų, traukinių kainos?
Dar neteko nuomuotis automobilio-neatmetame ir šios galimybės.. O galima pvz. išsinuomuoti auto Porto mieste o grąžinti jį kitame mieste?
Ar reikia autobusui bilietą iš anksto užsisakyti ar galima iš karto autobusų stotyje?
Ir gal kas nakvodavote kempinguose? Ar reikalinga turėti savo palapinę ar ten yra "namukai"?
Tiesiog ekspromtu sugalvojome tenai skristi..o informacijos trūkumas smile.gif
Gal parekomenduotumėte vietas kurias aplankyti.. kur geriau važiuoti į šiaurę ar į pietus nuo Porto?

Aciu  4u.gif

na as visuomet rekomenduoju automobiliu nuoma ax.gif zymiai paprasciau nei keliones autobusais ar traukiniais. be to nera taip jau brangu mirksiukas.gif pasidomek europcar firmele, mums ten automobilio nuoma dienai tekainavo 10 euru mirksiukas.gif (nors gal siaip kainuoja brangiau.. nes pirkome kaip deal'a kartu su lektuvo bilietais (EasyJet)). Be to jie turi savo atstovybes daugelyje vietu - pasidomekit gal ir sutiks kitur automobili pasiimti mirksiukas.gif

mes vasara naktvojome kempinguose. labai rekomenduoju thumbup.gif turejom savo palapine, nors man rodos dauguma ju turi ir namukus. bet cia jau domekites konkreciai. beje mokesciai uz nakvyne kempinguose nera labai mazi - bet priklauso nuo vietoves. visgi zymiai pigiau negu viesbuciai. beje kokiu metu laiku vaziuojate?

ir siaureje ir pietuose labai grazu biggrin.gif nuspreskit priklausomai nuo to ka labiau megstat - kalnus? laukine gamta? plezus? architektura?

siaip tai patariu visu pirma nusipirkti gera kelioniu vadova biggrin.gif pades geriau susidaryti bendra vaizda mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip, kvailai cia paklausiau apie tuos drabuzius blush2.gif Juk pati keliaudama irgi niekada i ju kainas neatkreipdavau demesio, o vat kazkodel apie portugaliskus drabuzius uzejo noras paklausti doh.gif
O kaip jusu nuomone, ar verta vykti i Faro? Ar kovo vidurys ten pakankamai siltas? mirksiukas.gif
Atsakyti