Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

oiii, portugalija, totalus gėris, mačiau novaturas darys skrydžius, galvoju, gal pirkti tik bilietus, kitaa vertus, radau tarkim spalio pradžioje iš VNO su persėdimais už 900 su persėdimu iki Lisabonos
o kaip mašinos nuoma, normaliai?
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 02 14, 08:39)
O per kur skrendate?  Mes planuojame irgi birželio antroje pusėje ten nulėkti. Tik kol kas pigiausius bilietus radau už ~700 Lt žmogui.


Mes mokejom 966 Lt zmogui. Skrendam su persedimu Frankfurte, su Lufhansa. Skrendam iki Lisabonos. Pigiau butu su ryanair, bet nenorime, reiktu per nakti laukt oro uoste.
Dabar sudarinėjame maršrutą, sunku apsispręst dėl jo.
Vienas varijantas : Atskrendam i Lisaboną, ten pora dienų, tada sėdam į traukinį ir važiuojam į Porto. Ten pora dienų. Tuomet imame mašiną, ir iš porto važiuojame į pietus, į maršrutą įtraukiame Coimbre, Tomar, Fatima, Nazare, Obidos, Sintra, Evora, aišku kažkiek nakvynių. Tada atvykstame i Algarvę, apsistojame pakrantėj viešbuty, ir iš jo važinėjame į dienos keliones po Algarvę. Klausimas, kiek dienų reikia skirti važiuojant nuo Porto iki Algarvės, kad labai neskubėt ir spėt pamatyt g.gif . ??
Dar kitas variantas nevažiuot į Porto, daugiau laiko skirti aplink Lisaboną, po to pakrante važiuot iki pietų, stojant nakvoti kokiam miestely prie vandenyno. O Portą palikti sekančiai kelionei g.gif . Bet baisu, jei daugiau nenuvažiuosim tai liksim nematę Porto.
Būtų labai gerai jūsų patarimai... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 02 14, 21:57)
oiii, portugalija, totalus gėris, mačiau novaturas darys skrydžius, galvoju, gal pirkti tik bilietus, kitaa vertus, radau tarkim spalio pradžioje iš VNO su persėdimais už 900 su persėdimu iki Lisabonos
o kaip mašinos nuoma, normaliai?


Del mašinos, tai tu čia apie kainą klausi, ar kaip? Mes nuomosimės, užsisakysim internetu iš anksto. Skaitėme kad keliai Portugalijoj neblogi, taigi turėtų būti viskas normaliai.
Atsakyti
Sveikutės,dėl kelių,patvirtinu,tikrai geri,mūsų blogesni tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucile @ 2008 02 15, 11:16)
Mes mokejom 966 Lt zmogui. Skrendam su persedimu Frankfurte, su Lufhansa. Skrendam iki Lisabonos. Pigiau butu su ryanair, bet nenorime, reiktu per nakti laukt oro uoste.
Dabar sudarinėjame maršrutą, sunku apsispręst dėl jo.
Vienas varijantas : Atskrendam i Lisaboną, ten pora dienų, tada sėdam į traukinį ir važiuojam į Porto. Ten pora dienų. Tuomet imame mašiną, ir iš porto važiuojame į pietus, į maršrutą įtraukiame Coimbre, Tomar, Fatima, Nazare, Obidos, Sintra, Evora, aišku kažkiek nakvynių. Tada atvykstame i Algarvę, apsistojame pakrantėj viešbuty, ir iš jo važinėjame į dienos keliones po Algarvę. Klausimas, kiek dienų reikia skirti važiuojant nuo Porto iki Algarvės, kad labai neskubėt ir spėt pamatyt  g.gif . ??
Dar kitas variantas nevažiuot į Porto, daugiau laiko skirti aplink Lisaboną, po to pakrante važiuot iki pietų, stojant nakvoti kokiam miestely prie vandenyno. O Portą palikti sekančiai kelionei g.gif . Bet baisu, jei daugiau nenuvažiuosim tai liksim nematę Porto.
Būtų labai gerai jūsų patarimai... smile.gif
Papildyta:
Del mašinos, tai tu čia apie kainą klausi, ar kaip? Mes nuomosimės, užsisakysim internetu iš anksto. Skaitėme kad keliai Portugalijoj neblogi, taigi turėtų būti viskas normaliai.

Man atrodo, kad reikia aplankyti Porto. Kiek skaičiau, labiau verta į Porto nei į Lisaboną. Nors čia gal labai subjektyvu.
Atsakyti
Na stai, as irgi planuoju keliauti i Lisabona gruodzio pradzioje. Seniai planavau, bet vis kazkaip nepavykdavo. Pernai net gi juokais siuliau oro uosto technikams padaryti skrydi Vilnius - Lisabona, bet vien tik mano noru tam neuztenka. ax.gif O siaip tai su persedimu galima ir su Lufthanza, ir su AirBaltic (kaina apie 1000 Lt). Labai jau noriu prie juros. vacation4.gif O siaip tai turizmo informacijos svetaineje teigia, kad Lisabona galima lankyti visus metus. Bet vasara nesinori, girdejau, kad labai karsta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 02 23, 20:37)
Na stai, as irgi planuoju keliauti i Lisabona gruodzio pradzioje. Seniai planavau, bet vis kazkaip nepavykdavo. Pernai net gi juokais siuliau oro uosto technikams padaryti skrydi Vilnius - Lisabona, bet vien tik mano noru tam neuztenka.  ax.gif O siaip tai su persedimu galima ir su Lufthanza, ir su AirBaltic (kaina apie 1000 Lt). Labai jau noriu prie juros. vacation4.gif O siaip tai turizmo informacijos svetaineje teigia, kad Lisabona galima lankyti visus metus. Bet vasara nesinori, girdejau, kad labai karsta. g.gif



Gal norejai pasakyti - prie vandenyno? smile.gif Siaip nera ten baisiai karsta, ypac prie vandens, nes nuo Atlanto dideli vejai pucia, nebent butum salies vidury. Buvau rugsejo menesi Ispanijoj - sushalau ax.gif tai iki Portugalijos nusprendem nebevaziuoti... unsure.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt patarti, kokiame rajone geriausia gyventi Lisabonoj? Kaip tik ieškomės viešbučio. Algarvėj jau užsisakėm, o Lisabonoj niekaip nepavyksta iššsirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Indere @ 2008 02 25, 09:34)
Gal norejai pasakyti - prie vandenyno? smile.gif Siaip nera ten baisiai karsta, ypac prie vandens, nes nuo Atlanto dideli vejai pucia, nebent butum salies vidury. Buvau rugsejo menesi Ispanijoj - sushalau  ax.gif tai iki Portugalijos nusprendem nebevaziuoti...  unsure.gif


Zinau, kad prie vandenyno (juk ne vel 6 metu VU studijavau geografija su meteorologijos pagrindais). O tie vejai nuo vandenyno irgi nenuostabu, smelis juk greiciau isyla nei jura, ten oras isreteja ir nuo vandenyno pusteli vesesnio oro banga, o nakti atvirksciai- sausuma greiciau atvesta nei vanduo, todel vejas pucia i kita puse - tai vadinama brizais. 4u.gif O siaip tai, apie tai, kad tenkarsta skaiciau "Kelionese ir Pramogose". Vasara man zymai maloniau sedeti Lietuvos kaime, kur nera turistu spusciu, o uzsienio salis pazinti tada kai ne sezonas. Tada daugiau laiko skiri salies kulturai, bet ne gulejimui papludimyje. Bet cia tik mano nuomone ir niekam jos nepersu. 4u.gif g.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa temele su malonumu wub.gif uz poros savaiciu skrendam su vyru ir 11 men suneliu i Portugalija. Neradau nuomoniu apie kelione su tokiu klecku - kaip ten salygos maziems vaikams?
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 02 15, 13:44)
Man atrodo, kad reikia aplankyti Porto. Kiek skaičiau, labiau verta į Porto nei į Lisaboną. Nors čia gal labai subjektyvu.


Nu jo labai subjektyvu- man tai Lisabona- pati graziausia ir mieliausia- o vat Porto verta aplankyti,pamatyti bet ilgam tai man bent jau niekad nesinori likti... kazkaip as kadangi daug bendraujanti ir siaip kartais net viena iskeliauju ten(turiu pazystamu tiek Porte tiek Lisabonoj) tai sakyciau kad man zmones Lisabonoj daug mielesni, o kai gryztu is Porto i Lisabona tai jauciuos lyg gryzus namo... Na bet manau kad kiekvienam yra savaip ir kitaip...o kadangi salis nedidele tai galima aplankyt abu miestus wink.gif
Atsakyti
hi..pries pora metu keliavom po Portugalija, tai galiu pasakyti: Porto n kartu grazesnis zu Lisabona.. Porto centre yra visokiu hostel'iu ir galima vietoje susirasti..Lisabonoje nenakvojom, nes brangu..ryte atvarem-apziurejom per diena ir vakare isvaziavom..po to yra miestuku pakrantese-galima rasti pigiai..siaip Portyugalija super-dvi savaiotes keliaviom..geros kainos, puikus maistas, geras oras..skridom,,uzsisakem auto ir vazinejom-grazu ir jauku..dar karta grizciau
Atsakyti
Aš irgi grįžčiau. Nors išvažiuojant atrodė, kad numatytų dviejų savaičių - per akis. lotuliukas.gif
Atsakyti