Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(Gabriele33 @ 2008 12 10, 22:35)
Keliaukite i Portugalija.Uzteks tu Turkiju, Egiptu ir kt.nuvalkiotu destinaciju.
Taip agituoji, tuoj ir Portugalija pasidarys "nuvalkiota destinacija". lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nežinau ar į temą, bet vis tiek pasireikšiu. ax.gif
Didžiosiose IKI yra Taylor's portveino su nuolaida (perveda 10lt į IKI kortelę).Aš jau apsirūpinau ir paragavau... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 12 14, 00:21)
Nežinau ar į temą, bet vis tiek pasireikšiu. ax.gif
Didžiosiose IKI yra Taylor's portveino su nuolaida (perveda 10lt į IKI kortelę).Aš jau apsirūpinau ir paragavau... bigsmile.gif

Aha, aš irgi tą patį norėjau rašyti smile.gif
Nors pas mus kainos kaip visada užkeltos. doh.gif Šito portveino kaina Portugalijos supermarkete kainavo apie 4,5 Euro. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2008 12 14, 01:38)
Aha, aš irgi tą patį norėjau rašyti smile.gif
Nors pas mus kainos kaip visada užkeltos. doh.gif  Šito portveino kaina Portugalijos supermarkete kainavo apie 4,5 Euro. ax.gif

Nesimiega? bigsmile.gif As patikrinau orus, Faro dabar 12 laipsniu, galiu eiti ramiai miegoti...

Dėl kainų drinks_cheers.gif , bet iš kitos pusės, prisideda muitai, akcizai, atvežimo kaina, natūralu, kad pabrangsta.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 12 14, 00:47)
Nesimiega? bigsmile.gif  As patikrinau orus, Faro dabar 12 laipsniu, galiu eiti ramiai miegoti...

Dėl kainų  drinks_cheers.gif , bet iš kitos pusės, prisideda muitai, akcizai, atvežimo kaina, natūralu, kad pabrangsta.

bet jie ten perka ne mažmenine kaina, o kad pas mus mokesčiai nežmoniški, o ir prekybcentriai sau liūto dalį pasilieka - nepaslaptis.
Aš visada ilgėliau panaktinėju, nes tik tokiu metu galiu ramiai turėti laiko sau mirksiukas.gif .
Šalta, ir ten žiema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2008 12 14, 01:38)
Aha, aš irgi tą patį norėjau rašyti smile.gif
Nors pas mus kainos kaip visada užkeltos. doh.gif  Šito portveino kaina Portugalijos supermarkete kainavo apie 4,5 Euro. ax.gif


bet Portugalija turi ir superiniu sausu raudonu vynu! Tik pas mus nelabai daug pasirinkimo yra didziuosiuose supermarketuose.. o gaila... verysad.gif
Atsakyti
Portugalijoje apskritai skaito, kad geras vynas - sausas vynas smile.gif ir to "gero" pilna, ir kainos mažos, nes vos ne kiekvienas ūkininkas vynuoges augina... o iš saldžių tik Porto ir "jeropiga" (žirupiga)... abu paspirituoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vespa @ 2008 12 23, 17:47)
Portugalijoje apskritai skaito, kad geras vynas - sausas vynas smile.gif ir to "gero" pilna, ir kainos mažos, nes vos ne kiekvienas ūkininkas vynuoges augina... o iš saldžių tik Porto ir "jeropiga" (žirupiga)... abu paspirituoti sad.gif


Ir dar Madeira saldus. O šiaip tai ir visam pasaulį pirmenybė teikiama sausam vynui. g.gif
Atsakyti
Tema ne apie vynus ax.gif , bet as taip pat iki Portugalijos pripazinau tik raudona sausa vyna, bet salta ziemos vakara labai skanu ir saldziojo spirituoto portveino slakelis. mirksiukas.gif Taip, sausas ju vynas irgi thumbup.gif .Ypac kainos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2008 12 19, 15:33)
bet Portugalija turi ir superiniu sausu raudonu vynu! Tik pas mus nelabai daug pasirinkimo yra didziuosiuose supermarketuose.. o gaila...  verysad.gif


Arba kaineles doh.gif
Sausi planuoju galbut i Portugalijos pietus vaziuoti. Avantiurai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo po_stalu: 25 gruodžio 2008 - 01:03
aš vis, dar patarimų jūsų čia prisiklausiusi, nerezervavau viešbučio...
bet gal jau vertėtų, vis gi du mėnesiai teliko

ir dar, prie savo elektroninio bilieto radau pasiūlymą finnair'o, kad jie už 9 eurus organizuoja nuvežimą iš oro uosto iki viešbučio.... gal verta būtų susigundyti, turint omenyje, kad keliausiu viena mergina, atsibelsiu sekmadienio vakarą apie aštuntą valandą.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 12 27, 16:48)
aš vis, dar patarimų jūsų čia prisiklausiusi, nerezervavau viešbučio...
bet gal jau vertėtų, vis gi du mėnesiai teliko

ir dar, prie savo elektroninio bilieto radau pasiūlymą finnair'o, kad jie už 9 eurus organizuoja nuvežimą iš oro uosto iki viešbučio.... gal verta būtų susigundyti, turint omenyje, kad keliausiu viena mergina, atsibelsiu sekmadienio vakarą apie aštuntą valandą....  g.gif


Čia į Lisaboną skrendi? Šiaip panašiai sumokėjom už taksa iš oro uosto į viešbutį ( tik reikia būtinai žiūrėt kad taksometras būtų įjungtas, nes gali pasitaikyt kad norės nusukt ir paprašyt daugiau, jei be taksometro ), atskridom apie 10 vakaro, išėjus iš oro uosto iškart rikuojasi eilutė prie taksu, ji labai greitai juda , taksai važiuoja vienas po kito.
Atsakyti