Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(naktele @ 2006 10 29, 09:33)
Tokį pigų skrydi radau Ryanair linijomis. Bilietą pirkau prieš mėnesį, nes taip geriausiai. Skrydau su persėdimu Frankfurto oro uoste.Jei perki bilietą anksčiau, ar vėliau, tai kainos didesnės. Tiesiog reikia sekti kainas jų tinklapyje ir kaip pamatai, kad skrydžiai kainuoja 1 centą, tada perki. Dar ten priskaičiuos bagažą, mokesčius įvairius, gali ir draudimą, tad ir gausis 250 lt. Manau, kad vis tiek pigu.

Palyginti pigu. Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2006 10 27, 13:28)
vienu žodžiu tingiu rašyti, bet jei reikia info, klauskyt, atsakysiu.


prašom netingėti bigsmile.gif labai būtų smagu, kad nukopijuotumėt šitą pasakojimą ir paskelbtumėt naują temą "Kelionių fotoreportažuose" - reiktų tik pridėti kletą ar daugiau nuotraukų ir išeitų puikiausiais fotoreportažas. Labai smagu būtų pamatyti šios šalies peizažų ir kt. įdomybių. Ačiū!!!

Atsakyti
naktele, kaip suprantu, mes per tą patį lietų Portugalijoj pabuvojom mirksiukas.gif Aš prieš savaitę grįžau. Taip susiklostė, kad pernai tuo pačiu metu lankiaus tose pačiose vietose, bet vis tiek norėjau sugrįžti.
Šiemet aplankėm Lisaboną, vandenyno pakrantes netoli Cascais, Sintrą. Pernai važiavom iki Fatimos- labai patiko smile.gif

Jei ką sudomins, galėsiu atsiųsti į AŽ nuorodą į foto iš kelionės smile.gif

P.S.Kažin ar neteks sugrįžt dar kartą doh.gif - su Porto gundot mane ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megana: 04 lapkričio 2006 - 00:01
QUOTE(megana @ 2006 11 03, 23:29)
Jei ką sudomins, galėsiu atsiųsti į AŽ nuorodą į foto iš kelionės  smile.gif



o gal papasakok plačiau skyrelyje "Kelionių fotoreportažai" ax.gif būtų labai smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 11 04, 09:07)
o gal papasakok plačiau skyrelyje "Kelionių fotoreportažai"  ax.gif būtų labai smagu  wub.gif

Žinoma, norėtus, bet man sunku glaustai atrinkti nuotraukas, kai jų tiek daug... gal ateity ax.gif
Atsakyti
[quote=megana,2006 11 04, 01:29]
naktele, kaip suprantu, mes per tą patį lietų Portugalijoj pabuvojom mirksiukas.gif Aš prieš savaitę grįžau. Taip susiklostė, kad pernai tuo pačiu metu lankiaus tose pačiose vietose, bet vis tiek norėjau sugrįžti.
Šiemet aplankėm Lisaboną, vandenyno pakrantes netoli Cascais, Sintrą. Pernai važiavom iki Fatimos- labai patiko smile.gif

aš kai atvažiavau, pirmos 3 dienos buvo labai karštos, vėliau pradėjo lyti, bet tuo metu mes nuvažiavome i piečiausią portugalijos dalį Algarvę, miestą Albufeirą. Ten daugiausia saulėtų dienų, todėl ten ir lyjo ir saulė švietė. Tad teko kažkiek pasilepinti kurorto privalumais. O Cascais ir Sintroje aš irgi buvau. ten gražu.
Atsakyti
Mergaites ar teko buti tokiuose miestuose Setubals, Barreiro, Amadoro ar Evora? Kaip is Lisabonos susisiekimas su jais?
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2006 12 13, 20:58)
Mergaites ar teko buti tokiuose miestuose Setubals, Barreiro, Amadoro ar Evora? Kaip is Lisabonos susisiekimas su jais?


aš buvau daugelį miestelių, bet neatsimenu pavadinimu. Evoroje nebuvau, bet buvo mano pažįstami. labaisusiai ten patiko bažnyčia iš žmonių kaulų. O iš Lisabonos ten nuvykti būtų nesunku. Girdėjau, kad pigiausia autobusais. Aš važiavau iš Bragos i Albufeirą autobusu (apie 600 km.) mokėjome 25 eurus vienam žmogui. O jei nuomosies automobilį, tikrai lengvai rasi, tik reikia turėti gerą kelių žemėlapį.
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2006 12 14, 09:18)
aš buvau daugelį miestelių, bet neatsimenu pavadinimu. Evoroje nebuvau, bet buvo mano pažįstami. labaisusiai ten patiko bažnyčia iš žmonių kaulų. O iš Lisabonos ten nuvykti būtų nesunku. Girdėjau, kad pigiausia autobusais. Aš važiavau iš Bragos i Albufeirą autobusu (apie 600 km.) mokėjome 25 eurus vienam žmogui. O jei nuomosies automobilį, tikrai lengvai rasi, tik reikia turėti gerą kelių žemėlapį.



Tikrai maciau, kad is Setubal i Lisabona per trumpesniji tilta vaziuoja toks vietinio susisiekimo traukinukas. Taigi, manau, butu patogu susisiekti.
Atsakyti
O mes vakar grįžom iš Madeiros wub.gif Nebuvau Portugalijos žemyne, bet jau sala kokio grožio.... prisegčiau nuotraukų, bet reik prisiruošti jas sumažinti.
Atsakyti
QUOTE(Uriukas @ 2006 12 21, 22:36)
O mes vakar grįžom iš Madeiros wub.gif  Nebuvau Portugalijos žemyne, bet jau sala kokio grožio.... prisegčiau nuotraukų, bet reik prisiruošti jas sumažinti.

prisiruošk, ką bigsmile.gif
o kaip skridot, iš kokio miesto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapsė: 21 gruodžio 2006 - 22:39
QUOTE(Uriukas @ 2006 12 21, 22:36)
O mes vakar grįžom iš Madeiros wub.gif  Nebuvau Portugalijos žemyne, bet jau sala kokio grožio.... prisegčiau nuotraukų, bet reik prisiruošti jas sumažinti.

prasom viska smulkiau, ir netinget smile.gif
Atsakyti