Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 17, 08:51)
įkelk, įkelk... labai norėčiau kovo mėnesio foto pamatyti  4u.gif  ax.gif

o kokios nors magnolijos gal tuo metu žydi?

jo jo... bo as jau ant ciumudanu sedziu.... dar vat man idomu ar labai skiriasi pietus ir siaure tuo kovo pradzioj
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 17, 10:48)
jo jo... bo as jau ant ciumudanu sedziu.... dar vat man idomu ar labai skiriasi pietus ir siaure tuo kovo pradzioj


kada kelionė?
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 17, 08:51)
o kokios nors magnolijos gal tuo metu žydi?


Mano sesuo buvo Madride kovo mėn- tai magnolijos jau žydėjo, o Lisabonoj taigi dar šilčiau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 02 17, 18:25)
Mano sesuo buvo Madride kovo mėn- tai magnolijos jau žydėjo, o Lisabonoj taigi dar šilčiau. doh.gif


pries kelias dienas Porto buvo saule ir apie + 18 C
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 17, 11:08)
kada kelionė?

po poros savaiciu vacation4.gif
Atsakyti
aaa, tai mano greičiau, man 10 dienų liko ax.gif
Atsakyti
nu ka, sniega nusikasiau kieme, eisiu dabar toliau po portugalijos zemelapius keliauti biggrin.gif
man dar neatsake zinantys, ar yra realus skirtumas tarp portugalijos siaures (porto) ir portugalijos pietu... galvojam ar cia nuskristi ir lekti iskart i pietus, ar uzteks mums portugalijos iki puses g.gif
Atsakyti
aš tai tripadvisor forume užklausiau apie savo suplanuotas keliones aplink Lisaboną, tai pasakė, kad nerekomenduoja man pačiai keliauti į Evorą ir Obidos, nes:
Evora tolokai (nors nepilnos 2 val;andos kelio autobusu, argi čia toli? mirksiukas.gif )
o Obidos mažas, aplinkui yra gražių miestelių, kur viešuoju nenukeliausiu, tai siūlo pirkti iš kokių nors organizatorių keliones... nežinau, o jeigu man Obidos patiks ir neužtkes laiko? mat noriu pafotografuoti ax.gif tai aš su savo fotiku visada grupės gale velkuosi ir mažinai nieko negirdžiu cool.gif

beje, pasigirsiu, gavau naujienlaiškį, kad mano hostelis, kurį užsisakiau Lisabonoje, toje rezervavimo sistemoje iš 22 000 pretendentų buvo išrinktas metų pasaulio geriausiu hosteliu thumbup.gif drinks_cheers.gif uf...
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 10:18)
aš tai tripadvisor forume užklausiau apie savo suplanuotas keliones aplink Lisaboną, tai pasakė, kad nerekomenduoja man pačiai keliauti į Evorą ir Obidos, nes:
Evora tolokai (nors nepilnos 2 val;andos kelio autobusu, argi čia toli?  mirksiukas.gif )
o Obidos mažas, aplinkui yra gražių miestelių, kur viešuoju nenukeliausiu, tai siūlo pirkti iš kokių nors organizatorių keliones... nežinau, o jeigu man Obidos patiks ir neužtkes laiko? mat noriu pafotografuoti  ax.gif tai aš su savo fotiku visada grupės gale velkuosi ir mažinai nieko negirdžiu  cool.gif

beje, pasigirsiu, gavau naujienlaiškį, kad mano hostelis, kurį užsisakiau Lisabonoje, toje rezervavimo sistemoje iš 22 000 pretendentų buvo išrinktas metų pasaulio geriausiu hosteliu  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  uf...

as praleidau. o kodel vaziuoti viesuoju? portugalijoj masinos nuoma gana pigiai iseina... o tada vaziuoji kur nori, stoji kur nori...
Atsakyti
tai aš viena visiškai važiuoju, mergina, gyvensiu 7 dienas Lisabonoje, tai pabijojau kažkaip, nusprendžiau apsiriboti objektais, pasiekiamais viešuoju transportu

jau Rodo saloje patyriau, kad vienai ir vairuoti, ir žemėlapį nagrinėti - sunku sad.gif o jeigu dar nuovargis, tai nėr kas pakeičia
tai Rodas mažutis, o vien iš Lisabonos rasti išvažiavimą įsivaizduoju doh.gif
o patarinėjančios "elektroninės bobos" aš neturiu
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 11:39)
tai aš viena visiškai važiuoju, mergina, gyvensiu 7 dienas Lisabonoje, tai pabijojau kažkaip, nusprendžiau apsiriboti objektais, pasiekiamais viešuoju transportu

jau Rodo saloje patyriau, kad vienai ir vairuoti, ir žemėlapį nagrinėti - sunku sad.gif o jeigu dar nuovargis, tai nėr kas pakeičia
tai Rodas mažutis, o vien iš Lisabonos rasti išvažiavimą įsivaizduoju  doh.gif
o patarinėjančios "elektroninės bobos" aš neturiu

Tai, žinok, tą "patariančią bobą" galima kartu su mašina išsinuomot. Tiesa, kiek ji kainuoja, nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2009 02 18, 13:24)
Tai, žinok, tą "patariančią bobą" galima kartu su mašina išsinuomot. Tiesa, kiek ji kainuoja, nežinau  g.gif

arba is draugu lt pasiskolinti...

masinu nuoma
Atsakyti