Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

Liudnasis Pelesi,
Maciau klausei, ar verta i Setubala vaziuoti - tikrai ne, nieko ten idomaus ir grazaus, pramoninis miestas. O va i Evora - taip, labai senovinis miestukas.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2009 02 20, 19:27)
Liudnasis Pelesi,
Maciau klausei, ar verta i Setubala vaziuoti - tikrai ne, nieko ten idomaus ir grazaus, pramoninis miestas. O va i Evora - taip, labai senovinis miestukas.


Truputi off topic biggrin.gif Šitą temukę seku, tai labai juokinga pasidarė kai perskaičiau Liudnasis PELĖSIS lotuliukas.gif

Pelėnas - Pelėsiu pavirto lotuliukas.gif
Atsakyti
mano skridimo dienoms pradėjo rodyti lietų doh.gif
Atsakyti
beje, ar aš jums gyriausi, kad hostelis, kuriame apsistosiu (tikiuosi), laimėjo geriausią PASAULIO metų hostelio apdovanojimą - "hoskarą" smile.gif thumbup.gif
http://www.hostelwor...e.php/FeatNO.75
Atsakyti
Lyg ir nebuvo temoje tokios info mirksiukas.gif .Greitis Portugalijoje- gyvenviete-50km/h, uz gyvenvietes -80-100, greitkeliai 100km/h, autostrada 120, leistinas alkoholio kiekis 0,5 promiles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 21 vasario 2009 - 18:01
QUOTE(Dzinte @ 2009 02 21, 09:42)
Truputi off topic biggrin.gif Šitą temukę seku, tai labai juokinga pasidarė kai perskaičiau Liudnasis PELĖSIS  lotuliukas.gif
Pelėnas - Pelėsiu pavirto lotuliukas.gif

hihihi.gif biggrin.gif - man toks keistas nikas pasirode - liudnasis pelesis lotuliukas.gif , o pasirodo, kad ne taip perskaiciau biggrin.gif


O niekas Azoruose nebuvote? Taip reikia info, o nerandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 22 vasario 2009 - 00:11
QUOTE(Dagilis @ 2009 02 22, 01:10)
hihihi.gif  biggrin.gif - man toks keistas nikas pasirode - liudnasis pelesis  lotuliukas.gif , o pasirodo, kad ne taip perskaiciau  biggrin.gif
O niekas Azoruose nebuvote? Taip reikia info, o nerandu.


o tripadvisor neradai?? g.gif arba virtualtourist psl?? ten tikrai turi buti
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kas galit parekomenduoti viesbuti Albufeiroje?

Vaziuojame birzelio viduryje su vaiku, aktualu, kad butu geras baseinas bei maitinimas, salia miestelis. Labai sirdis linksta prie Auramar Beach Resort, gal kas buvote?

Savaite planuojame ilsetis viesbutyje, o kita- keliauti. bigsmile.gif Labai laukiu patarimu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2009 02 22, 18:38)
o tripadvisor neradai??  g.gif arba virtualtourist psl?? ten tikrai turi buti

Aciu uz patarima - eisiu panagrineti tuos puslapiukus.
Bet siaip butu idomu ir lietuviu atsiliepimu isgirsti, bet gal musiskiai nelabai ten keliauja g.gif . Va, kai i Madeira skridome, tai radau atsiliepimu ir geru pasidalinimu 4u.gif , o apie Azorus - nieko.

QUOTE(tibia @ 2009 02 23, 00:05)
Sveikutes,
Gal kas galit parekomenduoti viesbuti Albufeiroje?
Vaziuojame birzelio viduryje su vaiku, aktualu, kad butu geras baseinas bei maitinimas, salia miestelis. Labai sirdis linksta prie Auramar Beach Resort, gal kas buvote?
Savaite planuojame ilsetis viesbutyje, o kita- keliauti. bigsmile.gif Labai laukiu patarimu. 4u.gif

Albufeiroje dar nebuvau, bet irgi planuoju vasara, jei ka rasi gero - pasidalink 4u.gif
Nesenai buvau Porte, tai viesbuciu lyg ir yra, bet ir uz nemaza kaina gauni koki, arba blogoje vietoje, arba aptriususi. Nakvojome 4 zvaigzduciu, uz nemaza kaina, o likome nusivyle - viskas sena, gana netvarkinga, baseinas ir jakuzzi tai is vis - baime ir koja padeti, vienu zodziu s..., o internete tai skelbiasi oho ho kaip lotuliukas.gif
Melagiai tie portugalai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2009 01 06, 19:11)
Čia į Lisaboną skrendi? Šiaip panašiai sumokėjom už taksa iš oro uosto į viešbutį ( tik reikia būtinai žiūrėt kad taksometras būtų įjungtas, nes gali pasitaikyt kad norės nusukt ir paprašyt daugiau, jei be taksometro ), atskridom apie 10 vakaro, išėjus iš oro uosto iškart rikuojasi eilutė prie taksu, ji labai greitai juda , taksai važiuoja vienas po kito.


Sveikos, merginos,

norejau Jusu paklausti... Mes skrydi planuojame rugpjucio pradzioje. I Lisabona atskrisime 23:40, o viezbutis - Estoril.
Kaip yra su traukiniais, autobusais, metro? ar tokiu laiku jie dar vaziuoja? man tiesiog reiktu is oro uosto pasiekti miesto centra Cais do Sodra o is ten traukinys vaziuoja i Esoril... tik va galvoju, kaip tai padaryti tokiu laiku.. ar visgi geriausia imti Taxi ir vaziuoti, bet Estoril 20km uz Lisabonos, idomu kiek kainuotu man toks malonumas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ofke @ 2009 02 23, 14:09)
Sveikos, merginos,

norejau Jusu paklausti... Mes skrydi planuojame rugpjucio pradzioje. I Lisabona atskrisime 23:40, o viezbutis - Estoril.
Kaip yra su traukiniais, autobusais, metro? ar tokiu laiku jie dar vaziuoja? man tiesiog reiktu is oro uosto pasiekti miesto centra Cais do Sodra o is ten traukinys vaziuoja i Esoril... tik va galvoju, kaip tai padaryti tokiu laiku.. ar visgi geriausia imti Taxi ir vaziuoti, bet Estoril 20km uz Lisabonos, idomu kiek kainuotu man toks malonumas...  g.gif

Rasiau, rasiau ir issitryne doh.gif , tai bandau dar karta...
Is oro uosto vaziuoja specialus autobusiukas tiesiai i Cais da Sodre stoti - paprastai kas 20 min. Klausimas, ar taip velai vaziuoja tik... nors manau turetu, nes traukiniai i Estoril (Cascais) vaziuoja berods iki kokiu 2 nakties.
Taksi tau kainuotu apie 25 - 30 euru, bet pritaikys naktini tarifa ir sumokesi zymiai daugiau.
Siaip ne vienas viesbutis turi savo autobusiukus ir pasiima klientus is oro uosto, bent jau Cascaise taip yra tikrai didesniuose viesbuciuose. Pasiteirauk, ar jusiskis neteikia tokios paslaugos.

O siaip apei traukiniu, autobusu grafikus gali rasti cia http://www.fl.ul.pt/...to_cascais1.htm
Papildyta:
Tiesa, Ofke, mano duotoje nuorodoje yra nurodytas netas butent apie aerobus - taciau ta nuoroda yra su klaida, todel tau neatsidarys.
Noredama suzinoti aerobus grafika, nueik i http://www.carris.pt ir tiesiog ten ieskok aeorbus grafiko - suzinosi kada ir kokiu laiku is oro uosto tas spec autobusas vaziuoja i Cais da Sodre.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2009 02 23, 17:28)
Rasiau, rasiau ir issitryne  doh.gif , tai bandau dar karta...



aciu labai uz pagalba 4u.gif pabandysiu parasyti viezbuciui. Paskutinis traukinys isvaziuoja 1:30, bijau kad galim nespet susisukti su visiais lagaminais doh.gif
Atsakyti