Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Portugalija
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Blue_rose
PAsidalinkit ispudziais apie Portugalija... ax.gif
Ir kokias butinai lauktuves reikia vezti i Lietuva!!!???

ir siaip...kur butina nueiti,ka pamatyt, nusipirkt?

bigsmile.gif
Picine
Ir man labai idomu.
Po poros savaiciu skrendam i Madeira. gal kas buvote, gal galite pasidalinti ispudziais, patarimais?
starbee
Vasarą man teko pabuvoti Portugalijoje thumbup.gif
Portugalija - tai labiausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė. Keliavome mes 5 dienas išsinuomavę aerouoste mikroautobusiuką. Ir jei kas važiuos į šią šalį, aš patariu keliauti tik tokiu būdu: susidaryti kelionių planą, užsisakyti viešbučius (kad po to nebutu problemų dėl nakvynės) ir pirmyn mirksiukas.gif
Na man kelionė paliko labai didelį įspūdį, per tas 5 dienas mes pamatėme tikrai labai daug, nuvažiavome apie 1500km.
Dedu keletas foto, o kam bus įdomu papasakosiu apie savo kelionę truputi plačiau 4u.gif
O gal kas irgi buvote, tai pasidalinkite įspūdžiais.........

Mano foto: http://public.fotki.com/starbee/portugalija/
Maxima
Ir as vasaros pabaigoj skrisiu. Laukiu ispudziu. biggrin.gif
Picine
starbee, pasakok pasakok. Ir greiciau 4u.gif
Ir kokiu praktiniu patarimu pazerk, kaip maistas, kaip kainos ir t.t.
labai reikia, nes kuo kelione labiau arteja, tuo neramiau..

Bet negi niekas nebuvot Madeiroj? verysad.gif
starbee
na mes buvome daugiau pietinėje Portugalijos pusėje, važiavome nuo Lisabonos link vandenyno....iki Faro.

[attachmentid=47889]

Madeira ir Azorai tai Portugalijai priklausančios salos ax.gif na aš žinau tik tai, kad ten bais gražu biggrin.gif
pirmą dieną kai atvykome iš karto išsinuomavome 5 dienom mikrobusą ir patraukėme link mūsų viešbučio.....apie Lisaboną kaip sostinę aš nieko negaliu papasakoti, nes mes tik pravažiavome......labai buvau nuvargusi po skrydžių, nes skristi reikėjo nuo Vilniaus iki Amsterdamo 2,5 val. ir dar po to iki Portugalijos 3val. tai va smile.gif) na bet kai tik išvažiavome iš Lisabonos važiuojant automagistrale vaizdas buvo ne koks, iš karto pagalvojau siaubas kažkoks, vienos laukymės, augalų nerasta, visur smėlis........vietoj žolės šienas.........ir t.t. Na kai atvykome į savo pirmą viešbutį man teko pakeisti savo nuomonę.....pasirodo yra ir augmenijos ir žolės bigsmile.gif taip visoje Portugalijoje..per tas 5 dienas kraštovaizdis taip keitėsi, kad tik spėk gaudytis...tai išsausėja.....tai viskas žalia.......o toliau viskas kaip sapne........vandenynas pasakiškas........pliažuose smėliukas, vienur jis vos ne baltas, kitur jau žiūrėk geltonas....uolos įspūdingos ir aplamai Portugalijoje gamtos grožis mane pakerėjo.....buvome vakariausiame taške - Uolos kyšulyje, kuris yra ant aukšto kalno ir vėjas ten pūčia na kiek metrų į sek. nepasakysiu, bet laaaabai stiprus....buvome tolimiausiame Europos taške vakaruose - Rokos rage, buvome Sintros rūmuose...... buvome Monsaraš - tai gražus viduramžių miestelis su pilimi ir tvirtovės siena.....
Jei kalbėti apie kainas, tai Portugalijoje mums gali pasirodyti brangu, iš tikrųjų važiuojant į Portugaliją reikia turėti pinigėlių, nes mes išleidome pakankamai.......bet tikrai buvo verta.....
Maistas Porugalijoje superinis thumbup.gif tradiciniai patiekalai yra keptos, marinuotos sardinės, kepta ant žarijų žuvis ir kt. Portugalai nevalgo upinių žuvų, jie sako, kad tai purvina žuvis, valgo tik vandenyne pagautą šviežią žuvį, o jų ten gausybė visokių.......o kur dar krevetės (tigrinės, mažos, didelės...), lobsteriai, omarai ir kt. jūrų gėrybės essen.gif Garsiausi vynai - madera ir portveinas.
Man Portugalijos maistas prie širdies, vien dėl maisto čia galima būtu pasilikt.....
Papildyta:
Aš esu nemažai kur buvusi, bet patikėkite į Portugaliją verta nuvažiuoti.......

Gal dar kažko nepaminėjau.....jei jums kils klausimų, tai klauskite drąsiai, jei sugebėsiu atsakyt, atsakysiu biggrin.gif
starbee
o lauktuvių aš atsivežiau porveino ir parekomenduočiau sardinių paštetą drinks_cheers.gif
Maxima
Skaitant jau net seile ryju. Kad greiciau tas vasaros galas ateitu... wub.gif
starbee
QUOTE(Maxima @ 2006 02 14, 17:29)
Skaitant jau net seile ryju. Kad greiciau tas vasaros galas ateitu... wub.gif
*

o į kurią vietą, t.y. į kurį kurortą Maxima skrisi? smile.gif
Kapsė
o mes važiavom priešinga negu starbee kryptimi biggrin.gif
Atskridom į Lisaboną, pagyvenom joje 4 dienas, pasivažinėjom po apylinkes - ( labai gražūs miestukai,- Estoril, Setubal, Cascais, Arabidos kalnai) Man pati Lisabona labai graži wub.gif . Labai šaunus jūrų muziejus Lisabonos Nacijų parke ir įspūdingas šv.Jaronimų vienuolynas. Ir zoologijos sodas gražus - jo pakrašty yra naminių gyvūnėlių kapinės, kapeliai su antkapiais, užrašais, kai kur net su šuniukų, kačiukų nuotraukomis. Niekur tokio dalyko nebuvau mačiusi.
Po to nuomavomės mašiną ir važiavom į Portą, pakeliui užsukom į Fatimą ir Koimbrą ( čia labai įspūdingas senas universitetas su fantastiška senovine biblioteka - pasijunti kaip multike "Gražuolė ir pabaisa" rolleyes.gif ).
būtinai aplankykit vyno daryklas, padegustuokit portveiną...
mes buvom prieš 3 metus, labai noriu atgal wub.gif
EDITAFNGRL
QUOTE(Kapsė @ 2006 02 20, 22:24)
o mes važiavom priešinga negu starbee kryptimi  biggrin.gif
Atskridom į Lisaboną, pagyvenom joje 4 dienas, pasivažinėjom po apylinkes -    ( labai gražūs miestukai,- Estoril, Setubal, Cascais, Arabidos kalnai) Man pati Lisabona labai graži  wub.gif . Labai šaunus jūrų muziejus Lisabonos Nacijų parke ir įspūdingas šv.Jaronimų vienuolynas. Ir zoologijos sodas gražus - jo pakrašty yra naminių gyvūnėlių kapinės, kapeliai su antkapiais, užrašais, kai kur net su šuniukų, kačiukų nuotraukomis. Niekur tokio dalyko nebuvau mačiusi.
Po to nuomavomės mašiną ir važiavom į Portą, pakeliui užsukom į Fatimą ir Koimbrą ( čia labai įspūdingas senas universitetas su fantastiška senovine biblioteka - pasijunti kaip multike "Gražuolė ir pabaisa"  rolleyes.gif ).
būtinai aplankykit vyno daryklas, padegustuokit portveiną...
  mes buvom prieš 3 metus, labai noriu atgal  wub.gif
*

Man Portugalija panasi i Ispanija, Buvau pora kartu kai kuruise mestuose, pakrantes miesteliai labai grazus. Ir Lisboa taip pat. Siaip daug kas vaziuoja pirkti ranksluosciu, patalynes ir pan.
Picine
Grizau vakar is Madeiros. ech, isimylejau sita sala. Taip, ir maistas puikus, ir gamta pasakiskai grazi, ir temperatura 20 laipsniu... Labai noreciau ideti keleta nuotrauku, bet nemoku verysad.gif
niedulis
QUOTE(Picine @ 2006 03 05, 02:08)
Grizau vakar is Madeiros. ech, isimylejau sita sala. Taip, ir maistas puikus, ir gamta pasakiskai grazi, ir temperatura 20 laipsniu... Labai noreciau ideti keleta nuotrauku, bet nemoku  verysad.gif
*

Picine, noriu užduoti praktišką klausimą: ar Madeira duty free zona? Ar parfumą labiau apsimoka pirkti salos parduotuvėse, ar oro uoste?
Picine
QUOTE(niedulis @ 2006 05 14, 17:23)
Picine, noriu užduoti praktišką klausimą: ar Madeira duty free zona? Ar parfumą labiau apsimoka pirkti salos parduotuvėse, ar oro uoste?
*

Madeiros oro uostas labai mazas, vos kelios parduotuveles. Ten tai tikrai kvepalu nenusipirksi. O parduotuviu kvepalu nelabai is viso maciau. Manau, kad tikrai ne pati geriausia vieta apsipirkti smile.gif
Beje, tikrai Madeira ne duty free ir viskas ten parduotuvese gerokai brangiau...
Palomina
as rugsejo 15 diena skrendu i Porta, kadangi ten busiu puse metu, tai tikiuosi pamatyti kuo daugiau graziu vietu ax.gif
Taistė
QUOTE(Palomina @ 2006 07 16, 19:58)
as rugsejo 15 diena skrendu i Porta, kadangi ten busiu puse metu, tai tikiuosi pamatyti kuo daugiau graziu vietu  ax.gif
*

oi kaip as tau pavydziu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif Porto - mano svajoniu miestas! Prakeliavau portugalijoje 5 savaites ir man dar mazai rolleyes.gif Nuostabaus grozio valstybe!!! Beje patariu visiems neapsiriboti vien pietumis nes jie nelabai daug skiriasi nuo kitu vidurzemio juros kurortu. Be to yra pilni anglu turistu ir todel yra daug brangesni uz pvz siaure mirksiukas.gif O siaurej ir centrineje portugalijoje yra tokiu nuostabiu vietu kad rolleyes.gif

Ir kitas patarimas GYVENKIT KEMPINGUOSE! tourist5.gif Oras puikus, uodu nerasta, dauguma kempingu nuostabiuose vietose thumbup.gif Isivaizduokit gyveni sau kempinge ant uolos salia vandenyno kranto.. nakti girdi bangu musa.. ryte geriesi nuostabiais vaizdais, o vakare pasakisku saulelydziu... Rojus.. vacation1.gif

Kada nors imesiu pora nuotraukyciu is savo kelioniu smile.gif Noriu vel i portugalija! flirt.gif
Palomina
QUOTE(garbane @ 2006 07 16, 20:46)
oi kaip as tau pavydziu  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif Porto - mano svajoniu miestas! Prakeliavau portugalijoje 5 savaites ir man dar mazai rolleyes.gif Nuostabaus grozio valstybe!!! Beje patariu visiems neapsiriboti vien pietumis nes jie nelabai daug skiriasi nuo kitu vidurzemio juros kurortu. Be to yra pilni anglu turistu ir todel yra daug brangesni uz pvz siaure mirksiukas.gif  O siaurej ir centrineje portugalijoje yra tokiu nuostabiu vietu kad  rolleyes.gif

Ir kitas patarimas GYVENKIT KEMPINGUOSE! tourist5.gif Oras puikus, uodu nerasta, dauguma kempingu nuostabiuose vietose thumbup.gif Isivaizduokit gyveni sau kempinge ant uolos salia vandenyno kranto.. nakti girdi bangu musa.. ryte geriesi nuostabiais vaizdais, o vakare pasakisku saulelydziu... Rojus..  vacation1.gif

Kada nors imesiu pora nuotraukyciu is savo kelioniu smile.gif Noriu vel i portugalija!  flirt.gif
*

taip fainai papasakojai ax.gif sakes kaip laukiu as tos savo pusmecio keliones bigsmile.gif
as gyvensiu Porto mieste (antras pagal dydi portugalijoje). mane labai domina kaip ten su parduotuvemis (drabuziu, kosmetikos, batu, maisto ir t.t.), ka man veztis is LT, o ko visiskai neapsimoka tempti, kas pigiau kas brangiau lyginant su LT.. ir t.t.
man labai viskas idomu..

p.s. puse metu, tai ne pora savaiciu.... tai kraunant lagamina man labai idomu, ka verta veztis, o ko tikrai neverta, nes ten vietoj nusipirkt galima..
Taistė
QUOTE(Palomina @ 2006 07 17, 18:33)
taip fainai papasakojai  ax.gif  sakes kaip laukiu as tos savo pusmecio keliones  bigsmile.gif 
as gyvensiu Porto mieste (antras pagal dydi portugalijoje).  mane labai domina kaip ten su parduotuvemis (drabuziu, kosmetikos, batu, maisto ir t.t.), ka man veztis is LT, o ko visiskai neapsimoka tempti, kas pigiau kas brangiau lyginant su LT.. ir t.t.
man labai viskas idomu..

p.s. puse metu, tai ne pora savaiciu.... tai kraunant lagamina man labai idomu, ka verta veztis, o ko tikrai neverta, nes ten vietoj nusipirkt galima..
*

na as ten nesishoppint o poilsiaut vaziavau tai kainu ir nezinau ax.gif aisku kad siek tiek brangiau nei LT, bet pigiau nei daugumoj kitu vakaru europos valstybiu. Siaip tai susikrauk lagamina butiniausiu daigtu, mylimiausiu drabuziu ir pirmyn. Kai pradedi krautis daiktus pamatai kad tu butinybiu ne tiek jau ir daug kaip is pradziu pasirode. Kita vertus as savo "erazminio" lagamino nepanesiau biggrin.gif
Palomina
QUOTE(garbane @ 2006 07 17, 18:54)
na as ten nesishoppint o poilsiaut vaziavau tai kainu ir nezinau ax.gif aisku kad siek tiek brangiau nei LT, bet pigiau nei daugumoj kitu vakaru europos valstybiu. Siaip tai susikrauk lagamina butiniausiu daigtu, mylimiausiu drabuziu ir pirmyn. Kai pradedi krautis daiktus pamatai kad tu butinybiu ne tiek jau ir daug kaip is pradziu pasirode. Kita vertus as savo "erazminio" lagamino nepanesiau  biggrin.gif
*

thumbup.gif laukia ir manes panasi situacija
Aurėja
Ką rekomenduotumėt pamatyti pačioje Lisabonoje? Kol kas dar tik pradedam lipdyti kelionės planą (7 d.) spalio mėn. tad domina absoliučiai viskas biggrin.gif Gal kas galit parekomenduot Lisabonoje viešbutuką ar kokius apartamentus?
BElge
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 01, 13:43)
Ką rekomenduotumėt pamatyti pačioje Lisabonoje? Kol kas dar tik pradedam  lipdyti  kelionės planą (7 d.) spalio mėn. tad domina absoliučiai viskas  biggrin.gif Gal kas galit parekomenduot Lisabonoje viešbutuką ar kokius apartamentus?
*

Mes Lisabonoje buvom pernai porai dienu. Drauge gyveno ten puse metu, isimylejusi sita miesta, man daug visko prirekomendavus buvo. Bandau atgaminti. Vakarais reikia eiti i Bairro Alto (taria kitaip, liezuvis luzta) - butinai paragauti capirinjos. Eiti velokai, nes gyvenimas prasideda apie vidurnakti - bariukai mazyciai, visi buriuojasi gatvese. Tik atsargiai su kokteiliais, ten i juos tikrai deda alkoholio (as va emiau ir neapskaiciavau). Labai faina Alfama (jei vel gerai pamenu pavadinima) - paklaidzioti gatvelemis, pasigereti mozaikomis, pafotkinti kates languose. Nakti geriau neiti, nebent esi labai drasi ir ieskai nuotykiu ir rankinuko negaila.
Verta pamatyti Belem ir paragauti tipiniu pyrageliu BUTENT ten - pastéis de Belém. Man jie nepaliko baisaus ispudzio, bet drauge sake, kad ne ten valgiau tongue.gif
Ten bunant reikia butinai paragauti carne na pedra - ant karsto akmens kepta jautiena. Atnesa karsta akmeni ir jautienos gabala, kuri pats sau pasicirskini. Valgydavom rajone pavadinimu Baixa (baisha tariasi), siaip i bet koki restorana ant gatves. Sardines skanios ir nebrangios, jurines bjaurybes apskritai ten liuksiskos. Isskyrus tai, kad visur deda kalendros lapu - tik ten supratau, kaip as to skonio nepakenciu. Garnyras paprastai buna bulves virtos ir salotos su pomidorais ir svogunais. Pietuose (buvom kaimuke prie Ispanijos sienos) kai buvom valgem labai skanu dalyka - kataplanas vadinosi, kaip ir troskinys su astuonkojais, kalmarais, darzovem ir kt. zuvim. nerealus dalykas thumbup.gif Bent jau savo kaime mes isleisdavom 30 euru uz pietus dviems su buteliu naminio vyno.

Lisabonoje apsistojome viesbutyje netoli Avenida da Liberdade - pagrindines ju gatves, bet visur vaziavom su taksu - palyginus su Londonu jie nebrangus. Visada per expedia.co.uk uzsakinejam, bet paziurejau, kad ir priceline-europe.com geru pasiulymu turi.

Tiesa, internete pilna visko, kad ir http://www.thingstodo-lisbon.com/brochure/...?FIELD=Must_See
Aurėja
QUOTE(BElge @ 2006 08 04, 23:10)
Bandau atgaminti <...>

labai labai ačiū! Viską kaupiu, deduosi į galvą ir planuojam mirksiukas.gif
Aurėja
QUOTE(Kapsė @ 2006 02 20, 22:24)
Po to nuomavomės mašiną ir važiavom į Portą, pakeliui užsukom į Fatimą ir Koimbrą

Pabuvę Lisabonoje keletą dienų, norėtume keliauti iki Porto. Tik neapsisprendžiam kiek laiko skirti pasižvalgymui po Portą bei apylinkes - ar pora dienų, ar ilgiau?.. Nes reikia viešbutį užsisakinėt, apsispręst kiek nakvynių imti. Patarkit unsure.gif
Taistė
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 08, 10:44)
Pabuvę Lisabonoje keletą dienų, norėtume keliauti iki Porto. Tik neapsisprendžiam kiek laiko skirti pasižvalgymui po Portą bei apylinkes -  ar pora dienų, ar ilgiau?.. Nes reikia viešbutį užsisakinėt, apsispręst kiek nakvynių imti. Patarkit  unsure.gif
*

As asmeniskai primigtynai rekomenduoju aplankyti Porto. Mano mylimiausias miestas Europoje wub.gif Tik va del laiko nelabai zinau ka patarti.. labai priklauso nuo keliavimo manieros: ar norima pamatyti kuo daugiau per trumpiausia imanoma laiko tarpa, ar norima pajausti vietos dvasia, pailseti, pasedeti kavinukese (kuriu portugalijoj bent po viena kiekvienoj gatvelej!).. Siaip manau turetu pakakti poros dienu.. g.gif
Aurėja
QUOTE(garbane @ 2006 08 10, 17:37)
labai priklauso nuo keliavimo manieros: ar norima pamatyti kuo daugiau per trumpiausia imanoma laiko tarpa, ar norima pajausti vietos dvasia, pailseti, pasedeti kavinukese

mėgstam "sumixuotą" variantą - visada derinam pasižvalgymą su maloniais pasisėdėjimais ir tradicinių patiekalų degustacijom biggrin.gif nepersistengiam su ekskursijomis, kad nenusivaryt nuo kojų tiek, kad nebesinorėtų vakare išeiti į miestą. Gal 2-3 d. pakaktų tada.
Taistė
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 11, 09:28)
mėgstam "sumixuotą" variantą - visada derinam pasižvalgymą su maloniais pasisėdėjimais ir tradicinių patiekalų degustacijom  biggrin.gif nepersistengiam su ekskursijomis, kad nenusivaryt nuo kojų tiek, kad nebesinorėtų vakare išeiti į miestą.  Gal 2-3 d. pakaktų tada.
*

manau kad apziureti pati porto tai poros dienu tikrai uztenka. dar siulau pavaziuoti i siaure - Geres, Tres-de-mondes (jeigu gerai parasiau) grozis pasakiskas - kalnai, lagunos su tokiu melynu melynu vandeniu ir kriokliais.. labai smagu nusiplauti keliones nuovargi.. rolleyes.gif zodziu pasakiska gamta.. man ten labai patiko..
naktele
sveiki, aš nusipirkau į Portugalija bilietus spalio mėn. aurėja, o kada tu važiuoji ?
Gal kas galite parekomenduoti pigesnius kempingus, viešbutukus ir t.t., bei kavines.
Aurėja
QUOTE(naktele @ 2006 09 26, 11:16)
aurėja, o kada tu važiuoji ?

planavom planavom, o po to vyras staiga persigalvojo ir suplanavo nuo spalio 9 d. kitokią kelionę tongue.gif išskrendam šįkart į Nicą poilsiaut, o Portugaliją atidėjom kitam kartui.
naktele
QUOTE(Aurėja @ 2006 09 28, 12:09)
planavom planavom, o po to vyras staiga persigalvojo ir suplanavo nuo spalio 9 d. kitokią kelionę  tongue.gif  išskrendam šįkart į Nicą poilsiaut, o Portugaliją atidėjom kitam kartui.
*

Na va, o aš nusipirkau bilietus spalio 12 d. į Porto, poto išsinuomosim automobiį ir važiuosime į pietūs.
Aurėja
QUOTE(naktele @ 2006 09 29, 07:50)
Na va, o aš nusipirkau bilietus spalio 12 d. į Porto, poto išsinuomosim automobiį ir važiuosime į pietūs.
*

man pasisekė mirksiukas.gif vadinas aš kitom atostogom gausiu dar daugiau informacijos apie Porto ir kt. biggrin.gif Labai lauksiu čia fotoreportažo ir įspūdžių, gerų atostogų!
kismet
Aš irgi šią vasarą Portugalijoj apsilankiau... Lisabona, Sintra, Coimbra, Porto (man jis - pats gražiausias...), Caldas da Rainha, Foz do Arelho (mažas miestukas ant vandenyno kranto). Kai turėsiu daugiau laiko, parašysiu savo įspūdžius smile.gif)
Tiesiog po šitos šalies net nebežinau, kur dar norėčiau nuvažiuoti.. smile.gif
starbee
QUOTE(kismet @ 2006 10 09, 13:14)
Aš irgi šią vasarą Portugalijoj apsilankiau... Lisabona, Sintra, Coimbra, Porto (man jis - pats gražiausias...), Caldas da Rainha, Foz do Arelho (mažas miestukas ant vandenyno kranto). Kai turėsiu daugiau laiko, parašysiu savo įspūdžius smile.gif)
*

sutinku thumbup.gif drinks_cheers.gif
Aurėja
QUOTE(kismet @ 2006 10 09, 13:14)
Kai turėsiu daugiau laiko, parašysiu savo įspūdžius smile.gif)
*

pažado nepamiršom, laukiam mirksiukas.gif
naktele
Labas, užvakar grįžau iš Portugalijos, tad trumpai galiu pateikti savo įspūdžius ir infomaciją.
Visų pirmą į Portugaliją nuvykome pakankamai pigiai. Kelionė lektuvu mum abiem su vyru, pirmyn ir atgal kainavo 1000 litų. Pastebėjau, kad prieš tai dauguma čia rašiusių buvo pietinėje dalyje. Mes pervažiavome visą Portugaliją išilgai-nuo pietų iki šiaurės, ir šiaurinė dalis man labiau patiko. Šiaurėje teko aplankyti Porto, Bragą, nuvykom iki nacionalinio parko Geres (vieną geriausių išvykų), net gi nuvažiavome į Ispanijos regioną Galisija ir aplankėme uostą Vigo. Pasivažinėdami po šiaurę iš Bragos nusipirkome bilietus į piečiausią Portugalijos dalį Algarvę. Portugalijoje pigiausia keliauti autobusu. Bilietas kainavo 25 eurai vienam žmogui. Algarvėje labai gražūs paplūdimai, kurortai, skanus maistas ir nuostabus vandenynas. Pabuvę ten šešias dienas išsinuomavome automobilį (kaina 130 eurų 4 dienom su pilnu draudimu) nuvažiavome iki Lisabonos, Sintros, vakariausio Europos taško, aplankėme mietelį Nazare, miestą Leirą. Automobilį grąžinome Porto oro uoste, iš kurio skridome namo. Gaila, kad neaplankiau Fatimos, Evoros ir Koimbros, mat kelionės planas dėl oro susimaišė. Kai atįvažiavome į Portugaliją trys dienas buvo karšta, po to staiga pradėjo lyti ir lijo visoje Portugalijoje, tik Algarvėje vėjas lietūs nupučia, todėl ten ir prasedėjome šešias dienas. Kelionės rudenį turi tą privalumą, kad kainos žemesnės, o minusas tas, kad oras labai permainingas.
vienu žodžiu tingiu rašyti, bet jei reikia info, klauskyt, atsakysiu.
Savūnė
QUOTE(naktele @ 2006 10 27, 14:28)

Kur radai tokį pigų skrydį? Vienam žmogui į vieną pusę išėjo 250 Lt su visais mokesčiais, teisingai supratau?
naktele
QUOTE(Savūnė @ 2006 10 27, 17:58)
Kur radai tokį pigų skrydį? Vienam žmogui į vieną pusę išėjo 250 Lt su visais mokesčiais, teisingai supratau?
*

Tokį pigų skrydi radau Ryanair linijomis. Bilietą pirkau prieš mėnesį, nes taip geriausiai. Skrydau su persėdimu Frankfurto oro uoste.Jei perki bilietą anksčiau, ar vėliau, tai kainos didesnės. Tiesiog reikia sekti kainas jų tinklapyje ir kaip pamatai, kad skrydžiai kainuoja 1 centą, tada perki. Dar ten priskaičiuos bagažą, mokesčius įvairius, gali ir draudimą, tad ir gausis 250 lt. Manau, kad vis tiek pigu.
Savūnė
QUOTE(naktele @ 2006 10 29, 09:33)
Tokį pigų skrydi radau Ryanair linijomis. Bilietą pirkau prieš mėnesį, nes taip geriausiai. Skrydau su persėdimu Frankfurto oro uoste.Jei perki bilietą anksčiau, ar vėliau, tai kainos didesnės. Tiesiog reikia sekti kainas jų tinklapyje ir kaip pamatai, kad skrydžiai kainuoja 1 centą, tada perki. Dar ten priskaičiuos bagažą, mokesčius įvairius, gali ir draudimą, tad ir gausis 250 lt. Manau, kad vis tiek pigu.

Palyginti pigu. Ačiū už atsakymą.
Aurėja
QUOTE(naktele @ 2006 10 27, 13:28)
*

prašom netingėti bigsmile.gif labai būtų smagu, kad nukopijuotumėt šitą pasakojimą ir paskelbtumėt naują temą "Kelionių fotoreportažuose" - reiktų tik pridėti kletą ar daugiau nuotraukų ir išeitų puikiausiais fotoreportažas. Labai smagu būtų pamatyti šios šalies peizažų ir kt. įdomybių. Ačiū!!!

megana
naktele, kaip suprantu, mes per tą patį lietų Portugalijoj pabuvojom mirksiukas.gif Aš prieš savaitę grįžau. Taip susiklostė, kad pernai tuo pačiu metu lankiaus tose pačiose vietose, bet vis tiek norėjau sugrįžti.
Šiemet aplankėm Lisaboną, vandenyno pakrantes netoli Cascais, Sintrą. Pernai važiavom iki Fatimos- labai patiko smile.gif

Jei ką sudomins, galėsiu atsiųsti į AŽ nuorodą į foto iš kelionės smile.gif

P.S.Kažin ar neteks sugrįžt dar kartą doh.gif - su Porto gundot mane ax.gif
Aurėja
QUOTE(megana @ 2006 11 03, 23:29)
Jei ką sudomins, galėsiu atsiųsti į AŽ nuorodą į foto iš kelionės  smile.gif

o gal papasakok plačiau skyrelyje "Kelionių fotoreportažai" ax.gif būtų labai smagu wub.gif
megana
QUOTE(Aurėja @ 2006 11 04, 09:07)
o gal papasakok plačiau skyrelyje "Kelionių fotoreportažai"  ax.gif būtų labai smagu  wub.gif
*

Žinoma, norėtus, bet man sunku glaustai atrinkti nuotraukas, kai jų tiek daug... gal ateity ax.gif
naktele
[quote=megana,2006 11 04, 01:29]
naktele, kaip suprantu, mes per tą patį lietų Portugalijoj pabuvojom mirksiukas.gif Aš prieš savaitę grįžau. Taip susiklostė, kad pernai tuo pačiu metu lankiaus tose pačiose vietose, bet vis tiek norėjau sugrįžti.
Šiemet aplankėm Lisaboną, vandenyno pakrantes netoli Cascais, Sintrą. Pernai važiavom iki Fatimos- labai patiko smile.gif

aš kai atvažiavau, pirmos 3 dienos buvo labai karštos, vėliau pradėjo lyti, bet tuo metu mes nuvažiavome i piečiausią portugalijos dalį Algarvę, miestą Albufeirą. Ten daugiausia saulėtų dienų, todėl ten ir lyjo ir saulė švietė. Tad teko kažkiek pasilepinti kurorto privalumais. O Cascais ir Sintroje aš irgi buvau. ten gražu.
vedeja
Mergaites ar teko buti tokiuose miestuose Setubals, Barreiro, Amadoro ar Evora? Kaip is Lisabonos susisiekimas su jais?
naktele
QUOTE(vedeja @ 2006 12 13, 20:58)
Mergaites ar teko buti tokiuose miestuose Setubals, Barreiro, Amadoro ar Evora? Kaip is Lisabonos susisiekimas su jais?
*

aš buvau daugelį miestelių, bet neatsimenu pavadinimu. Evoroje nebuvau, bet buvo mano pažįstami. labaisusiai ten patiko bažnyčia iš žmonių kaulų. O iš Lisabonos ten nuvykti būtų nesunku. Girdėjau, kad pigiausia autobusais. Aš važiavau iš Bragos i Albufeirą autobusu (apie 600 km.) mokėjome 25 eurus vienam žmogui. O jei nuomosies automobilį, tikrai lengvai rasi, tik reikia turėti gerą kelių žemėlapį.
kismet
QUOTE(naktele @ 2006 12 14, 09:18)
aš buvau daugelį miestelių, bet neatsimenu pavadinimu. Evoroje nebuvau, bet buvo mano pažįstami. labaisusiai ten patiko bažnyčia iš žmonių kaulų. O iš Lisabonos ten nuvykti būtų nesunku. Girdėjau, kad pigiausia autobusais. Aš važiavau iš Bragos i Albufeirą autobusu (apie 600 km.) mokėjome 25 eurus vienam žmogui. O jei nuomosies automobilį, tikrai lengvai rasi, tik reikia turėti gerą kelių žemėlapį.
*

Tikrai maciau, kad is Setubal i Lisabona per trumpesniji tilta vaziuoja toks vietinio susisiekimo traukinukas. Taigi, manau, butu patogu susisiekti.
Uriukas
O mes vakar grįžom iš Madeiros wub.gif Nebuvau Portugalijos žemyne, bet jau sala kokio grožio.... prisegčiau nuotraukų, bet reik prisiruošti jas sumažinti.
Kapsė
QUOTE(Uriukas @ 2006 12 21, 22:36)
O mes vakar grįžom iš Madeiros wub.gif  Nebuvau Portugalijos žemyne, bet jau sala kokio grožio.... prisegčiau nuotraukų, bet reik prisiruošti jas sumažinti.
*

prisiruošk, ką bigsmile.gif
o kaip skridot, iš kokio miesto?
vedeja
QUOTE(Uriukas @ 2006 12 21, 22:36)
O mes vakar grįžom iš Madeiros wub.gif  Nebuvau Portugalijos žemyne, bet jau sala kokio grožio.... prisegčiau nuotraukų, bet reik prisiruošti jas sumažinti.
*

prasom viska smulkiau, ir netinget smile.gif
Uriukas
QUOTE(Kapsė @ 2006 12 21, 22:38)
prisiruošk, ką  bigsmile.gif
  o kaip skridot, iš kokio miesto?
*

Nusipirkom kelionę per vokiečius, per TUI. kainavo, sakyčiau, papigiai. Vienam žmogui 400 eurų - tai yra viešbutis 4 žvaigždučių su pusryčiais 7 dienom ir skrydis iš miuncheno. Į Vokietiją skridom savarankiškai, bet tai buvo dalis kelionės žavesio. ne kasdien tenka pamiegoti ant suoliuko oro uoste lotuliukas.gif Nors kai skridom atgal, Miunchene nakvojom prabangiai miesto centre viešbutyje su vaizdu į Marienkirche ir pan.
Iš esmės nebuvo brangu, nors pinigų išleidom daug, nes pirmą kartą gyvenime savęs nevaržėm. aišku, saloje žabangų turistams 'pabrangiai" nemažai:)))) Turistų koloritas - britai, vokiečiai ir truputį skandinavų. Rusiškai kalbant girdėjom 2 kartus, o tai jau stebuklas, kad yra žemėje vietų, kur nėra rusų. O kad buvom tuo metu vieninteliai lietuviai saloje, tai esu beveik įsitikinusi rolleyes.gif
Buvom absoliučiai neturistiniu laiku - šalčiausias metų laikas (20 laispnių šilumos tongue.gif ) ir dar ne kalėdos, tai galbūt todėl turistai buvo mano močiutės amžiaus, o mes tai buvom "pacaniukai", ne kitaip lotuliukas.gif
gamta nuostabių nuostabiausia, pasakų kampelis, tiesiog rojus. Šiek tiek pasislenki į kitą vietą, ir jau matai visiškai kitą vaizdą. Išsinuomavom automobilį, tai išmaišėm salą, nors tiek tos salos - 30 ant 60 km... aišku, labai kalnuota, tai jei važiuoji ne tuneliu, tai šiek tiek tenka papraikaituoti.
prisiragavom vaisių, kokių dar nebuvom matę gyvenime, visokių hibridų - ananasai - bananai, ananasai - obuoliai, marachujų visokie hibridai su pomidorais ir panašiai. Vaisių brangumas toks, kad fantazijos jums tiek neužtektų (neužteko ir mums lotuliukas.gif ). Kai sumąstėm parvežti lauktuvių ir "šiek tiek" pasirankiojom vaisių turguj, paprašė 100 eurų blink.gif tada kai kuriuos padėjom atgal, bet vis tiek brangiai išėjo.
aišku, privalomas Madeiros vyno ragavimas, kuris irgi ten nepigus. bet tai pirmas dalykas, kuriuo jie giriasi. Jis toks kitoks - stipresnis ir tirštesnis ir saldesnis, bet skanus. dar jie turi tokį ponšą, po kurio 2 porcijų, anot legendų, pradedi kalbėti portugališkai biggrin.gif alia skani zaraza.
Labai gražus jų pagrindinis miestelis Funšalas pietuose, o prieš kalėdas jis buvo tiesiog stebuklingas. aišku, ten viskas brangiau, negu pvz Šiaurinėje pusėje. Šiaurinėj pusėj buvo toks nuotykis. Užėjom į užeigėlę papietauti, atsisėdom, sakau, vyno gal negersiu, būsiu solidari su savo vyru, kuris vairuoja. Jis man sako, nu ką tu, paimk. gerai, sakau, paimsiu mažą. prašau mažą, kainuoja tik 3,5 euro. simpatiška portugalė atneša man labai skanaus vyno mažą ... grafinuką lotuliukas.gif Galiu jums pasakyti, kad Madeiros serpentinai man buvo nebebaisūs visai lotuliukas.gif Na ir būk tu solidarus kad nori lotuliukas.gif
neprisižadu, bet pabandysiu pamažinti nuotraukų, nes vaizdų tikrai yra neblogų.
Savūnė
QUOTE(Uriukas @ 2006 12 30, 22:10)
neprisižadu, bet pabandysiu pamažinti nuotraukų, nes vaizdų tikrai yra neblogų.

Prisijungiu prie prašymų ax.gif
Labai smagus tavo pasakojimas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.