Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Naminė @ 2010 12 10, 22:11)
Sveikos kepėjėlės 4u.gif
kadangi nesu kepėja,tai tik noriu paklaust ar man pavyktų iškepti aguonų pyragą su pirktine sluoksniuota tešla
1.Kaip paruošti aguonas
2.kokia tešla labiau tiktų-mielinė ar bemielė
Iš anksto dėkoju už patarimus 4u.gif

aš piene verdu su medum kol išgaruoja pienas...

Man nelabai gavosi namelis tešla sušokinėjo, kodėl jums tokie lygus, ką blogai padariau? verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
Rodomes:

Šiandien rastas receptas, iškepta, glazuruota, supakuota...Ryt keliaus tokie siuntinukai toli toli...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 10 gruodžio 2010 - 22:46
Musu namai meduoliais kvepia jau gera savaite turbut ax.gif Vis kepam kepam kepam biggrin.gif

user posted image

user posted image


Neryte, jau klausiau anksciau, bet gal nepastebejai 4u.gif kazin kodel man nuo eziuku, glaistytu sokoladu, nubyra visi spygliuakai daryti is aisingo? Ar kad sokoladas riebus?
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 12 11, 01:12)
Musu namai meduoliais kvepia jau gera savaite turbut  ax.gif Vis kepam kepam kepam  biggrin.gif

user posted image

user posted image
Neryte, jau klausiau anksciau, bet gal nepastebejai  4u.gif  kazin kodel man nuo eziuku, glaistytu sokoladu, nubyra visi spygliuakai daryti is aisingo? Ar kad sokoladas riebus?

Jolanka.....meduoliai nuostabus, kaip kokio dailininko isdailinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(špingaletka @ 2010 12 11, 10:23)
Jolanka.....meduoliai nuostabus, kaip kokio dailininko isdailinti thumbup.gif

Aš pritariu. fantastiški meduoliai, o ypač lipdyti thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, gal kur uzmatet zuikiu didele formele kur galima nusipirkt? ieskau - nerandu verysad.gif o juk zuikio metai arteja.... biggrin.gif
Atsakyti
Vakar pabandžiau kepti Cypciaus meduolius, bet prieš tai kepti Nerytės man skanesni rolleyes.gif Neringa, čia komplimentas Tau biggrin.gif
Cypciaus vos iškepus buvo minkštučiai, gražučiai, bet vėliau akmenim virto doh.gif Sudėjau į dėžutę, žiūrėsiu unsure.gif
Merginos, o greitai jums glaistas sudžiūva ant meduolių?
Vakar dalį išmarginom, bet dar ir šįryt limpa, negaliu net susidėt į dėžutę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 12 11, 00:12)
Musu namai meduoliais kvepia jau gera savaite turbut  ax.gif Vis kepam kepam kepam  biggrin.gif

Neryte, jau klausiau anksciau, bet gal nepastebejai  4u.gif  kazin kodel man nuo eziuku, glaistytu sokoladu, nubyra visi spygliuakai daryti is aisingo? Ar kad sokoladas riebus?

kokie faini!!!! wub.gif

oj, tikrai nemaciau... primink kokie tie eziukai? nelabai suprantu apie ka kalba... blush2.gif

QUOTE(BevardeX @ 2010 12 11, 10:28)
Vakar pabandžiau kepti Cypciaus meduolius, bet prieš tai kepti Nerytės man skanesni rolleyes.gif Neringa, čia komplimentas Tau biggrin.gif
Cypciaus vos iškepus buvo minkštučiai, gražučiai, bet vėliau akmenim virto doh.gif Sudėjau į dėžutę, žiūrėsiu unsure.gif
Merginos, o greitai jums glaistas sudžiūva ant meduolių?
Vakar dalį išmarginom, bet dar ir šįryt limpa, negaliu net susidėt į dėžutę smile.gif


4u.gif Aciu biggrin.gif

o meduoliu i dezute neslepk jei jie labai kieti, padek atidarytus, ar i maiseli ir obuoli prapjauta imesk - pamatysi kaip suminkstes (turetu jei nepadauginai miltu) 4u.gif

o su glajum turbut kazka ne taip padarei, kad dar neisdziuve, matyt perskystas buvo... man jie labai greitai stingsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 11 gruodžio 2010 - 11:52
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 11, 12:38)

4u.gif Aciu  biggrin.gif

o meduoliu i dezute neslepk jei jie labai kieti, padek atidarytus, ar i maiseli ir obuoli prapjauta imesk - pamatysi kaip suminkstes (turetu jei nepadauginai miltu)  4u.gif

Tai tie suglaistyti dar ne dėžutėje, nes vis dar limpa, nesudžiūvo glaistas.
O miltų tikrai ne per daug schmoll.gif Tešla minkštutėlė buvo. Tikiuos, kad visas mūsų darbas ne veltui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Audryla @ 2010 12 10, 22:55)
sakykit mergaites, o kur situos dalykelius perkate? maximose buna ju?


Buvau pirkus Akropolio Maximoj (Kaune)

Jau ir pati pritrukau - vaikai taip intensyviai darbavosi, kad du pakuciai per diena isejo doh.gif Nulekiau i Akropoli, bet ten jau nebebuvo verysad.gif Nezinau dabar i kuria Maxima lekt, kad gauciau. Gal galit kas konkreciau kurioj Maximoj matet? Dar daug reikia apipaisyt bigsmile.gif (Cia kalba apie Dr.Oetker dazu tuteles eina blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spudga: 11 gruodžio 2010 - 12:01
QUOTE(jolanka @ 2010 12 11, 01:12)
Musu namai meduoliais kvepia jau gera savaite turbut  ax.gif Vis kepam kepam kepam  biggrin.gif

vau,kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(spudga @ 2010 12 11, 12:00)
Buvau pirkus Akropolio Maximoj (Kaune)

Jau ir pati pritrukau  - vaikai taip intensyviai darbavosi, kad du pakuciai per diena isejo doh.gif  Nulekiau i Akropoli, bet ten jau nebebuvo  verysad.gif  Nezinau dabar i kuria Maxima lekt, kad gauciau. Gal galit kas konkreciau kurioj Maximoj matet? Dar daug reikia apipaisyt  bigsmile.gif (Cia kalba apie Dr.Oetker dazu tuteles eina  blush2.gif )


Pirkau uzvakar aleksoto maxima bazej. Pramones maximoj jau nebebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo convict: 11 gruodžio 2010 - 12:22