Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kalėdiniai skanumynai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Soul
Aš kepu po vieną skardą 4u.gif . Čia iš intuicijos... kažkada gyvenime nepavyko dvi skardos, tai niekada ir nebebandau blush2.gif .

Glajų tirština cukraus pudra 4u.gif .
rugiagele26
QUOTE(Aurosoma @ 2010 12 12, 16:19)
labai prasau pagalvos, as ruosiuosi kepri cipciuko meduolius, tai toks klausimas iskilo, jeigu man nereikia tos spalvos, nedeginsiu to cukraus, tai ar reikia deti ant garu tesla ar ne, juk nebus ka tirpdinti???  g.gif
*

Zinoma reikia.
Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2010 12 12, 16:29)
nereik kaitinti, as dariau pagal cipciuka su paprastu cukrumi, va kokie gavosi
*

Juk ir recepte parasytam, kad reikia kaitinti. Nu nezinau, vienos daro taip, kitos kitaip, o paskui sako, klad kieti, neskanus ir pan...
Papildyta:
QUOTE(Soul @ 2010 12 12, 16:30)
Jokių kitų kepinių juk negarinam, kad cukrus ištirptų  g.gif .
*

Na juk cia specialus receptas meduoliams blink.gif jomajo. IR RECEPTE PARASYTA, KAD KAITINTI REIKIA. Ir medaus torto lakstelius reikia kaitinti, kadangi tokia spec.tesla..
Papildyta:
Kaip tik valgau Cipciuko meduolius ka tik iskepusius tongue.gif mmm.....
Hoya
Sveikos, kepejeles 4u.gif

Rasiau Cypciuko temoj, bet man ten niekas taip ir neatsake verysad.gif Du kartus pagal Cypciuko recepta kepiau meduolius ir abu kartus kazka negerai dariau turbut,tik nesuprantu, ka g.gif Visu pirma, stengdamasi laikytis recepto,tesla dariau maloniai minksta, kad nebutu per kieta,kaip Cypciukas sako. Bet ji limpa prie ranku. Dadedu miltu, kol pradedu minkyti, lyg ir nieko, tik daugiau paminkau - vel limpa. O kocelas visad lipo, kiek miltu bedeciau. Galiausiai formavau rankomis bandeles,plojau ir spaudziau figureles. Bet kepant jos man issipute, na, nelygus virsus gavos, kaip matau jusu nuotraukose. Bet cia dar ne beda. Pirma karta kai kepiau - pridege apacia. Antra karta kepiau trumpiau - gavos zali viduj verysad.gif Bandziau dar kisti i orkaite - dabar jau kauliniai verysad.gif O kepiau antradieniui vaikui i m-kla Kaledinei sventei...Teks nesti sakoti.. Skaiciau cia jusu komentarus, kad reik daryt plonesnius meduoliukus, kad jie gerai iskeptu. Bet juk pati cypciukas sake, kad kociot reikia apie 1cm storio.
Jau nieko nebesuprantu... Ir trecia karta turbut jau nebebandysiu...
Sudejau obuolio i dubeni. Kur meduolis liecias su obuoliuku - minkstesnis, kuris nesiliecia - kietas. Jei jie man vis tik iki antradienio suminkstetu, sudejus i lekste klasej per pora valandu, kol vyks vaidinimai ,vel gali sukieteti, ar jau nebe?
Is anksto dekoju uz komentarus 4u.gif
rugiagele26
QUOTE(Rokile @ 2010 12 12, 17:54)

Rasiau Cypciuko temoj, bet man ten niekas taip ir neatsake verysad.gif  Du kartus pagal Cypciuko recepta kepiau meduolius ir abu kartus kazka negerai dariau turbut,tik nesuprantu, ka g.gif  Visu pirma, stengdamasi laikytis recepto,tesla dariau maloniai minksta, kad nebutu per kieta,kaip Cypciukas sako. Bet ji limpa prie ranku. Dadedu miltu, kol pradedu minkyti, lyg ir nieko, tik daugiau paminkau - vel limpa. O kocelas visad lipo, kiek miltu bedeciau. Galiausiai formavau rankomis bandeles,plojau ir spaudziau figureles. Bet kepant jos man issipute, na, nelygus virsus gavos, kaip matau jusu nuotraukose. Bet cia dar ne beda. Pirma karta kai kepiau - pridege apacia. Antra karta kepiau trumpiau - gavos zali viduj verysad.gif  Bandziau dar kisti i orkaite - dabar jau kauliniai verysad.gif  O kepiau antradieniui vaikui i m-kla Kaledinei sventei...Teks nesti sakoti.. Skaiciau cia jusu komentarus, kad reik daryt plonesnius meduoliukus, kad jie gerai iskeptu. Bet juk pati cypciukas sake, kad kociot reikia apie 1cm storio.
Sudejau obuolio i dubeni. Kur meduolis liecias su obuoliuku - minkstesnis, kuris nesiliecia - kietas. Jei jie man vis tik iki antradienio suminkstetu, sudejus i lekste klasej per pora valandu, kol vyks vaidinimai ,vel gali sukieteti, ar jau nebe?
*

As irgi dedu miltu tiek, kad man normaliai issikociotu tesla. Pastebejau, kad ji pravesusi buna elastingesne ir paklusnesne.

As bandysiu i koki sandaru inda deti obuolio, kad isliktu tokie pat minkstuciai kaip ka tik iskepe..

Kocioju taip pat storai, gaunasi netgi tokie pumpuckos tie mano meduoliukai, bet man patinka. Beje, as juos didensius kepu, ne is tu maziausiu formeliu.
Nerytė
Pepparkakor meduoliukai irgi gali buti minksti, nors jie neturetu, nereikia spec. ju minkstinti, bet kelis sudejau i dubeni su imbieriniais ir jie suminkstejo, irgi labai skanus thumbup.gif
Papildyta:
idedu dar viena ideja
girlianda galima pasigaminti is kokios tik norit meduolines teslos 4u.gif

user posted image
vilmuze1
Cia tai luks ideja!!! smile.gif
sausine
QUOTE(Rokile @ 2010 12 12, 19:54)

Rasiau Cypciuko temoj, bet man ten niekas taip ir neatsake verysad.gif  Du kartus pagal Cypciuko recepta kepiau meduolius ir abu kartus kazka negerai dariau turbut,tik nesuprantu, ka g.gif  Visu pirma, stengdamasi laikytis recepto,tesla dariau maloniai minksta, kad nebutu per kieta,kaip Cypciukas sako. Bet ji limpa prie ranku. Dadedu miltu, kol pradedu minkyti, lyg ir nieko, tik daugiau paminkau - vel limpa. O kocelas visad lipo, kiek miltu bedeciau. Galiausiai formavau rankomis bandeles,plojau ir spaudziau figureles. Bet kepant jos man issipute, na, nelygus virsus gavos, kaip matau jusu nuotraukose. Bet cia dar ne beda. Pirma karta kai kepiau - pridege apacia. Antra karta kepiau trumpiau - gavos zali viduj verysad.gif  Bandziau dar kisti i orkaite - dabar jau kauliniai verysad.gif  O kepiau antradieniui vaikui i m-kla Kaledinei sventei...Teks nesti sakoti.. Skaiciau cia jusu komentarus, kad reik daryt plonesnius meduoliukus, kad jie gerai iskeptu. Bet juk pati cypciukas sake, kad kociot reikia apie 1cm storio.
*

Hoya
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 12, 18:07)
As irgi dedu miltu tiek, kad man normaliai issikociotu tesla. Pastebejau, kad ji pravesusi buna elastingesne ir paklusnesne.

As bandysiu i koki sandaru inda deti obuolio, kad isliktu tokie pat minkstuciai kaip ka tik iskepe..

Kocioju taip pat storai, gaunasi netgi tokie pumpuckos tie mano meduoliukai, bet man patinka. Beje, as juos didensius kepu, ne is tu maziausiu formeliu.
*

na va, gal kita karta reiks ir man palaukt, nors sakiau, kad tikrai daugiau jau nekepsiu doh.gif
bet juk norisi grieztai laikytis recepto, o ten parasyta,kocioti is karto g.gif
kokioje temperaturoje kepate?
rugiagele26
QUOTE(Rokile @ 2010 12 12, 18:51)
na va, gal kita karta reiks ir man palaukt, nors sakiau, kad tikrai daugiau jau nekepsiu doh.gif
bet juk norisi grieztai laikytis recepto, o ten parasyta,kocioti is karto g.gif
kokioje temperaturoje kepate?
*

As ant 240. Kepa kokias 8 minutes man, bet cia individualiai nuo kiekvienos orkaites skirtingai...
Hoya
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 12, 18:52)
As ant 240. Kepa kokias 8 minutes man, bet cia individualiai nuo kiekvienos orkaites skirtingai...
*

as pirma karta ant 250 7min,sudege apacia, si karta ant 240 - apacia grazi,bet zaloki virsuje doh.gif Gal kad darinejau paziuret,ar nesudege unsure.gif nu bet kaip pataikyt,kad butu ciki piki doh.gif
sausine
[quote=sausine,2010 12 12, 20:44]
Man pagal Cypciuko receptą gavosi gerai,ti medaus nekaitinau,sviestą pašildžiau tiek kad galėtų išmaišyt tešlą.[URL=http://user posted image]My Webpage[/URL][URL=http://user posted image]My Webpage[/URL]
rugiagele26
QUOTE(Rokile @ 2010 12 12, 18:54)
as pirma karta ant 250 7min,sudege apacia, si karta ant 240 - apacia grazi,bet zaloki virsuje doh.gif Gal kad darinejau paziuret,ar nesudege unsure.gif  nu bet kaip pataikyt,kad butu ciki piki  doh.gif
*

As jungiu kaitinima virsus - apacia... tolygiai kepa..
Hoya
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 12, 19:01)
As jungiu kaitinima virsus - apacia... tolygiai kepa..
*

dariau ta pati unsure.gif
siaip pati savimi stebiuosi - anksciau, jei kas nepavykdavo is pirmo karto - spjaudavau ir daugiau negamindavau,o dabar va ir antra karta bandziau,trecia jau sakiau nebandysiu lotuliukas.gif Na, bet,va domiuosi - kas ir kodel, jauciu gali but ir trecias kartas biggrin.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 12, 19:35)
idedu dar viena ideja
girlianda galima pasigaminti is kokios tik norit meduolines teslos  4u.gif

user posted image
*

kokia super ideja bigsmile.gif
ingridukas
QUOTE(rootha @ 2010 12 07, 11:56)
as dariau pagal si recepta:
22cm skersmens apvali (20cm kvadratine)
750g dziovintu vaisiu (ivairiu)
60g dziovintos apelsinu zieveles (kaip praktika rodo tinka ir kinkanai)
185g dziovintu abrikosu
40ml brendzio
440g minksto sviesto
440g cukraus (geriau rudojo)
5 kiausiniai
500g miltu
3 a.s prieskoniu meduoliams
Kepimo laikas: 3 1/2 - 3 3/4 valandos

Ryt darysiu si pyraga,tik-
Man neaiskus kepimo laikas g.gif Gal galima tiksliau,ir turiu dar klausimuka,neradau siandien akropolio maximoi dziovintu apelsinu zieveliu arba kinkanu verysad.gif Ar nieko tokio jei gaminsiu be ju?Taip pat neradau prieskoniu meduoliam,gal tiks jei sumaisysiu cinamona,kardamona ir muskata?

Taip pat zadejau kept meduolius,(pagal Neryte)visa akropoli apejom kol pagaliau berghoff parduotuvei radau formele.Sausainiam formu niekur nera,bandysiu kaskaip pati ispjaustyt.Dazu taip pat nera,tai bandysiu raudona su buroku daryt,oranzine su morka ir t.t....

Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2010 12 06, 00:08)
o as jau iskepiau kaledini pyraga, suvyniojau ir padejau....
user posted image
*

smile.gif
Casual
Neryte, kepiniai nerealus wub.gif wub.gif wub.gif tokiu nuotrauku prisiziurejus vel eisiu teshla maishyti biggrin.gif

siandien galu gale pabaigem kepti meduolius is mazdaug 5 kg teshlos doh.gif lotuliukas.gif is maziau net neprasidedu, nes surija manishkiai juos net nedekoruotus biggrin.gif tiesa pasakius, net ir nekepta teshla kartais nuragauja biggrin.gif

ishkepiau detales namukui.. unsure.gif ...
zemai lenkiu galva pries visas sugebejusias pastatyti namukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ishdekoravau detales ir su siaubu galvoju kokiu budu rytoj man reikes jas visas i viena nama suklijuot doh.gif itariu reiks viniu ir "Moment' kliju lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sunku net isivaizduot kad tas namas dar ir stacias laikytis gali blush2.gif
zodziu, ta stadija kai jau "dzin" kaip atrodys- duok dieve, kad apskritai stovetu ! lotuliukas.gif
Inspiratative
aš irgi šią savaite Cipciuko meduolius kepiau. tai va ko išmokau iš savo klaidų biggrin.gif :

tešlą per plonai turbūt iškočiojau;
tešla gavosi skystoka, bet nenorėjau padaugint miltų, kitą kart stengsiuos geriau atitaikyt.
kadangi tešla skystoka, tai vos iškilus dar bijojau traukt iš orkaitės, tai perlaikiau, nesudegė nė vienas, bet kietoki gavosi.
per skystą glajų padariau, neišlaikė formos.
ir dar kitą kart reikės nebijot daugiau prieskonių dėt.

bet šiaip, nepaisant išvaizdos biggrin.gif , meduoliai laaabai skanūs, dar obuolių skiltelių įdėjau į dėžutę, kaip patarėt, tai dabar laukiu Kalėdų, kad jau visai įvertint galėčiau biggrin.gif
rootha
QUOTE(ingridukas @ 2010 12 12, 19:15)
Ryt darysiu si pyraga,tik-
Man neaiskus kepimo laikas g.gif Gal galima tiksliau,ir turiu dar klausimuka,neradau siandien akropolio maximoi dziovintu apelsinu zieveliu arba kinkanu verysad.gif Ar nieko tokio jei gaminsiu be ju?Taip pat neradau prieskoniu meduoliam,gal tiks jei sumaisysiu cinamona,kardamona ir muskata?
*

kepimo laikas cia priklauso turbut nuo kepimo formos, nes kuo aukstene forma tuo ilgiau kepa, sita kepiau 3,5val ant vienodos temperaturos kaskart patikrindama su pagaliuku, ar limpa dar tesla ar ne, jei butu skarda didesne, o aukstis mazesnis, manau iskeptu tikrai greiciau, o vietoj kinkanu, gali nuo apelsino patarkuot zieveles, bet jei neturi ir apelsinu, rizikuok kepti ir be ju... beje visus dziovintus vaisius pirkau norfoj, ten ju pasirinkimas buvo didziausias ir kinkanu, ir dziovintu greifurktu buvo.. o del prieskoniu kokius turi tokius ir dek, tikrai tiks ir cinamonas ir muskatas, dar ir imbiero gali jei turi idet mirksiukas.gif
ingridukas
QUOTE(rootha @ 2010 12 12, 20:35)
kepimo laikas cia priklauso turbut nuo kepimo formos, nes kuo aukstene forma tuo ilgiau kepa, sita kepiau 3,5val ant vienodos temperaturos kaskart patikrindama su pagaliuku, ar limpa dar tesla ar ne, jei butu skarda didesne, o aukstis mazesnis, manau iskeptu tikrai greiciau, o vietoj kinkanu, gali nuo apelsino patarkuot zieveles, bet jei neturi ir apelsinu, rizikuok kepti ir be ju... beje visus dziovintus vaisius pirkau norfoj, ten ju pasirinkimas buvo didziausias ir kinkanu, ir dziovintu greifurktu buvo.. o del prieskoniu kokius turi tokius ir dek, tikrai tiks ir cinamonas ir muskatas, dar ir imbiero gali jei turi idet  mirksiukas.gif
*

Tai ir as tuomet su pagaliuku tikrinsiu ax.gif O kokioi temperaturoi kepet?
Mano vaisiu misinys-slyvos,abrikosai,datules,kriauses,persikai,obuoliai.
Norejau ir as imbiero det,bet vyras mano nemegsta,teks be jo apsieit smile.gif
pienia
QUOTE(Casual @ 2010 12 12, 20:21)

ishdekoravau detales ir su siaubu galvoju kokiu budu rytoj man reikes jas visas i viena nama suklijuot  doh.gif  itariu reiks viniu ir "Moment' kliju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Sunku net isivaizduot kad tas namas dar ir stacias laikytis gali  blush2.gif
zodziu, ta stadija kai jau "dzin" kaip atrodys- duok dieve, kad apskritai stovetu !  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif Kol visu skaiciau ir galvojau koki daryt, tai tiek jau prisivalgiau, kad jau jokio nenoriu biggrin.gif
rootha
QUOTE(ingridukas @ 2010 12 12, 19:58)
Tai ir as tuomet su pagaliuku tikrinsiu ax.gif O kokioi temperaturoi kepet?
Mano vaisiu misinys-slyvos,abrikosai,datules,kriauses,persikai,obuoliai.
Norejau ir as imbiero det,bet vyras mano nemegsta,teks be jo apsieit smile.gif
*

kepiau ant 150, jei nemegsta, tai bus ir taip skanu mirksiukas.gif sekmes kepant, lauksim rezultatu mirksiukas.gif
Renata123
Sveikos kepejeles! 4u.gif
Visu kepiniai tiesioooog nuostabus wub.gif
O jau Neryte vis stebina ir stebina bigsmile.gif bigsmile.gif
Matau, kad jau ne pirmus metus dekoruojate eglute meduoliais, nusprendziau ir as siemet taip pagrazinti musu seimos eglute blush2.gif
Tai noriu paklausti: kada padarote skylute juostelei perristi, pries kepant ar po? Ir kokiu irankiu darote, na mazdaug kokio jis skersmens?

Beje Neryte bigsmile.gif didziausi, nuosirdziausi, silciausi ir patys, patys, patys geriausi sveikinimai isleidus knyga!!! wub.gif Linkiu jums neissenkamos fantazijos ir kurybingumo! Labai jumis zaviuosi! wub.gif
ingridukas
QUOTE(rootha @ 2010 12 12, 21:04)
kepiau ant 150, jei nemegsta, tai bus ir taip skanu  mirksiukas.gif  sekmes kepant, lauksim rezultatu  mirksiukas.gif
*

Aciu,rezultatai bus butinai smile.gif
Dar del meduoliu noriu paklaust.Jei iskepsiu juos rytoi,sudesiu juos i (tupervare)dezute,papjaustysiu obuolio,kad jie suminkstetu.Kiek laiko taip galiu laikyt?Nieko neatsitiks jei iki Kaledudu?
Casual
QUOTE(Renata123 @ 2010 12 12, 23:08)

Tai noriu paklausti: kada padarote skylute juostelei perristi, pries kepant ar po? Ir kokiu irankiu darote, na mazdaug kokio jis skersmens?

*

klausimas ne man, bet atsakysiu
protingiau daryt pries kepant smile.gif galima su paprastu pvz shiaudeliu (kokteiliams).
as jei pamirshtu tai po to darbuojuosi su dantu krapstuku ar pan kol gaunu norimo dydzio skylute ir besidarbuodama burbuliuoju kad reikejo pries kepant galvoti biggrin.gif
vilmuze1
Pasigrozegit idealiausiai margintais meduoliais
http://zaidziamevirtuve.blogspot.com/2010/...-meduoliai.html

Ir dar viena nuoroda i recepta su Sokoladinais imbieriniais sausainiais
http://forellesreceptai.lt/sokoladiniai-im...niai-sausainiai
Gal kazkas isbandyti susigundis biggrin.gif
airius
QUOTE(Casual @ 2010 12 12, 20:21)
Neryte, kepiniai nerealus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tokiu nuotrauku prisiziurejus vel eisiu teshla maishyti  biggrin.gif

siandien galu gale pabaigem kepti meduolius is mazdaug 5 kg teshlos doh.gif  lotuliukas.gif  is maziau net neprasidedu, nes surija manishkiai juos net nedekoruotus biggrin.gif  tiesa pasakius, net ir nekepta teshla kartais nuragauja  biggrin.gif

ishkepiau detales namukui.. unsure.gif ...
zemai lenkiu galva pries visas sugebejusias pastatyti namukus 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ishdekoravau detales ir su siaubu galvoju kokiu budu rytoj man reikes jas visas i viena nama suklijuot  doh.gif  itariu reiks viniu ir "Moment' kliju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Sunku net isivaizduot kad tas namas dar ir stacias laikytis gali  blush2.gif
zodziu, ta stadija kai jau "dzin" kaip atrodys- duok dieve, kad apskritai stovetu !  lotuliukas.gif
*

thumbup.gif nieko, kaip nors pavyks ir be moment kliju lotuliukas.gif
Nerytė
Merginos, dziaugiuosi, kad patiko girliandos ideja mirksiukas.gif

QUOTE(Renata123 @ 2010 12 12, 22:08)
Beje Neryte  bigsmile.gif  didziausi, nuosirdziausi, silciausi ir patys, patys, patys geriausi sveikinimai isleidus knyga!!!  wub.gif Linkiu jums neissenkamos fantazijos ir kurybingumo! Labai jumis zaviuosi!  wub.gif
*

aciu!!!! mirksiukas.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(vilmuze1 @ 2010 12 12, 23:59)
Pasigrozegit idealiausiai margintais meduoliais
http://zaidziamevirtuve.blogspot.com/2010/...-meduoliai.html

va cia tai menas swoon.gif kaip ten sitaip tolygiai nuspalvinti balta pavirsiu ir dar taip graziai paliekant krastelius..?
Renata123
QUOTE(Casual @ 2010 12 12, 22:25)
klausimas ne man, bet atsakysiu
protingiau daryt pries kepant smile.gif galima su paprastu pvz shiaudeliu (kokteiliams).
as jei pamirshtu tai po to darbuojuosi su dantu krapstuku ar pan kol gaunu norimo dydzio skylute ir besidarbuodama burbuliuoju kad reikejo pries kepant galvoti  biggrin.gif
*

Aciu labai uz patarima 4u.gif Parasius klausima sumasciau patikrint Nerytes bloge, pasirodo ji taip ir daro kaip jus pataret biggrin.gif mirksiukas.gif
uogytee
Labai noriu anyžinių sausainių, gal kas receptuką žinot, ar galite nurodyti tokią tema?
hazelnut
gal kažkam pravers Kaip dailiai dekoruoti meduolius, sausainius ir pan.

user posted image
spudga
QUOTE(uogytee @ 2010 12 13, 02:54)
Labai noriu anyžinių sausainių, gal kas receptuką žinot, ar galite nurodyti tokią tema?
*

As irgi noreciau... santa2.gif
bambukas
Labukas, jei Kaune ieskot kalediniams kepiniams prieskoniu, tai as visko gavau bazeje, kur darzoviu sandelys yra prieskoniu parduotuvele.Va ten visko sociai yra ax.gif
IwonaBogd
Sveiki. Turiu toki klasusima, gal ir kvaila bet noriu zinot. blush2.gif
Ruosiuosi spalvint meduolius. Pvz., padarau ta glaju. Ir per kiek laiko man reikia ji isnaudot. Noriu padalint i pora daliu, ir padaryt keliu spalvu. Ar reikia kuo skubiau spalvint ar nieko jei ir pusvalandi pastoves. O gal geriau daryt po mazai, ir atskirai po viena spalva.
Darysiu pirma karta, ir labai noreciau zinot. ax.gif blush2.gif Buciau labai dekinga, jei kas atsakytu 4u.gif
jolanka
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 12, 17:47)
Zinoma reikia.

Juk ir recepte parasytam, kad reikia kaitinti. Nu nezinau, vienos daro taip, kitos kitaip, o paskui sako, klad kieti, neskanus ir pan...

4u.gif Rugiagele, tau reikia medalio uz kantrybe, aiskinant ta pati per ta pati biggrin.gif
As tai neturiu tiek kantrybes ir laiko kai tie patys klausimai kartojasi vos ne kas penkta posta smile.gif

QUOTE(Nerytė @ 2010 12 12, 18:35)
idedu dar viena ideja
girlianda galima pasigaminti is kokios tik norit meduolines teslos  4u.gif

Nuostabiai smile.gif
Kur galima pamatyti knyga? ax.gif

As vakar pastaciau namelius, netgi 2, pagal tavo idetus pavyzdelius, aisku kitokie, bet man graaaazus biggrin.gif

QUOTE(Casual @ 2010 12 12, 19:21)
siandien galu gale pabaigem kepti meduolius is mazdaug 5 kg teshlos doh.gif  lotuliukas.gif  is maziau net neprasidedu, nes surija manishkiai juos net nedekoruotus biggrin.gif  tiesa pasakius, net ir nekepta teshla kartais nuragauja  biggrin.gif
*

biggrin.gif nieko sau, iskart is 5 kg?
Nors as jei sudeciau viska ka kepiau, tai gal ir dar daugiau gautusi teslos lotuliukas.gif

Stoves stoves, mano va 2 vakar pasatyti dar nenugriuvo biggrin.gif

Ai, dar as ir bricka su arkliukais iskepus vakar pastaciau, bet jau rankos labai kreivai piese ir dailino juos. Veliau foto imesiu smile.gif

kastaneda
Mergaites, negi nei viena nekepat aguoninio vyniotinio? siais metais neberandu savo recepto simta kartu isbandyto, internete ju pilna, bet taip norisi jau isbandyto, kad butu skanus, slapias.Aciu...
jolanka
Musu vakar pastatyti, dar nedekoruoti nameliai smile.gif

user posted image

Arkliukas (o gal ponis biggrin.gif , nes labai putesi meduolis) su bričkute, irgi dar nevisai baigtas, toks biski kreivas naktinis darbas.

user posted image
drugelis.
jolanka wub.gif wub.gif puikūs nameliai, jau ir nedekoruoti atrodo fantastiškai.

Merginos, gal galit parekomenduoti kūčiukų receptą - tokį, kad tikrai pavyktų, be sviesto, kiaušinių, jog būtų pasninkiniai... Bet ne kieti, kaip akmenukai.
Esu kadaise tokių ragavus pasninkinių, bet minėjo, kad dar aliejaus pylė - jie buvo traškūs, susikramtomi ir puikaus skonio.
Patarkit, ačiū smile.gif
BevardeX
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 13, 00:43)
Merginos, dziaugiuosi, kad patiko girliandos ideja mirksiukas.gif
aciu!!!! mirksiukas.gif
*

Neryte, dalinkis, kur galima rast pirkti bigsmile.gif Galima ir AŽ, kad nesupykdyt ko smile.gif

Merginos, kepusios kalėdinį pyragą, o jį būtina laistyti brendžiu? Originaliam recepte to nerašo, bet gal vis gi reikia?
jolanka
QUOTE(drugelis. @ 2010 12 13, 13:20)
jolanka  wub.gif  wub.gif  puikūs nameliai, jau ir nedekoruoti atrodo fantastiškai.

Merginos, gal galit parekomenduoti kūčiukų receptą - tokį, kad tikrai pavyktų, be sviesto, kiaušinių, jog būtų pasninkiniai... Bet ne kieti, kaip akmenukai.
Esu kadaise tokių ragavus pasninkinių, bet minėjo, kad dar aliejaus pylė - jie buvo traškūs, susikramtomi ir puikaus skonio.
Patarkit, ačiū smile.gif
*

Aciu.
As kepiau pagal sita recepta, man patiko, be kiausiniu, bet riebalo visviena reikia, as dejau margarino, o gal butu gerai ir aliejumi pakeitus.

Cituoju:
Skanuoliai kūčiukai (Ciocia Polia SM)
Kadangi pažadėjau jau prieš kelias dienas- tai va, skaniausių pasaulyje kūčiukų receptas:
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 150-250gr.cukraus, 80gr.margarino arba sviesto, 70gr.aguonų, 40gr.mielių, druskos, vandens (galima įpilt šlakelį pieno, bet su vandeniu gaunasi "šližyškesni").

Į pašildytą vandenį (ne verdantį!) dėti sutrupintas mieles, margariną, druską ir cukrų, ištirpdyti ir ištrinti iki vientisos masės. Suberti miltus, aguonas ir užminkyti tešlą. Ji turi pakilti- kai pradės lipti per kraštus, perminkyti dar kartą. Ir taip kokius 2- 3 kartus. O paskui formuoti kūčiukus.

Dar kepu pagal sita, musu seimai jie super smile.gif

500 g miltų,
250 g pieno,
25 g mielių (galima daugiau),
2 kiaušinių tryniai (galima visai nedeti, bet idejus kuciukai bus minksti),
100 g cukraus (galima daugiau - bus saldesni),
100 g margarino ar sviesto,
5 g druskos,
aguonu sauja

Į dubenį išsijojami miltai. Viduryje padaroma duobutė. Tešlai maišyti skirtas skystis pašildomas, į jį supilamos praskiestos mielės, pamaišoma ir supilama į miltuose padarytą duobutę. Miltų į skystį primaišoma tik tiek, kad viduryje tešla pasidarytų rūgščios grietinės tirštumo. Tešla apiberiama šonuose likusiais sausais miltais, uždengiama ir pastatoma kilti, kol ji išsiveržia pro miltus. Per tą laiką ištrinami kiaušiniai su cukrumi, paruošiami riebalai, prieskoniai, skardos. Kai įmaišalas iškyla, į jį sudedami paruošti priedai, tešla vėl minkoma ir kildoma taip pat, kaip paprasta. tada pridedu aguonu, vel isminkau ir darau kuciukus.
*saules_zuikutis*
QUOTE(kastaneda @ 2010 12 13, 13:13)
Mergaites, negi nei viena nekepat aguoninio vyniotinio?

o tai pries pora dienu ikelta mano nuoroda netinka?
QUOTE(jolanka @ 2010 12 13, 13:48)
Musu vakar pastatyti, dar nedekoruoti nameliai  smile.gif

user posted image

kad cia jau ir dabar pasakiskai grazu bigsmile.gif kaip tu ten ta stoga su cerpem iskart padarei? blink.gif
Mimuke
sveikutes 4u.gif tirpinuosi cukru, medu ir t.t. ale ziuriu kiausiniu neturiu doh.gif
ar jie labai svarbus darant tesla namukui? g.gif ar stoves namukas ir be ju? unsure.gif
rugiagele26
QUOTE(Mimuke @ 2010 12 13, 14:22)
sveikutes  4u.gif tirpinuosi cukru, medu ir t.t. ale ziuriu kiausiniu neturiu  doh.gif
ar jie labai svarbus darant tesla namukui? g.gif ar stoves namukas ir be ju?  unsure.gif
*

Manau , kad svarbus kiausiniai...
Agniska
QUOTE(BevardeX @ 2010 12 13, 13:47)
Merginos, kepusios kalėdinį pyragą, o jį būtina laistyti brendžiu? Originaliam recepte to nerašo, bet gal vis gi reikia?
*

Niekada nelaistau,ir gaunasi puikiai drinks_cheers.gif
Linucia
Jolanka, tikrai fantastiškai mieli tavo kalėdiniai namukai wub.gif Ir man įdomu, kai padarei čerpinį stogą? Ir kaip tvorelę iš karto sulipnai žalią tešlą "pagaliukais" ir iškepei? O to pagrindo kraštukus su kuom įspaudei? NUOS-TA-BU wub.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(Mimuke @ 2010 12 13, 15:22)
sveikutes  4u.gif tirpinuosi cukru, medu ir t.t. ale ziuriu kiausiniu neturiu  doh.gif
ar jie labai svarbus darant tesla namukui? g.gif ar stoves namukas ir be ju?  unsure.gif
*

as tai manau,kad svarbu viskas,kas minima recepte smile.gif
airius
Man ir idomu tos stogo cerpes, ispudingai atrodo nameliai...o kaip pagrindas toks lygus isejo, man tai su kalniukais, nors buvo tesla tiesi, kaip padaryt kad neissipustu pagrindas, nes namelis nestoves tiesiai g.gif
Mimuke
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 13, 12:32)
Manau , kad svarbus kiausiniai...
*

ko jau nepadarysi del to namuko laugh.gif nulekiau ir darbuojuos tada toliau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Linucia @ 2010 12 13, 12:40)
Ir kaip tvorelę iš karto sulipnai žalią tešlą "pagaliukais" ir iškepei?

bent jau as tai tesla taip sudeliosiu ir kepsiu ax.gif manau ir ji tokiu principu dare, nes atskirai klijuoti matytusi blush2.gif
pipete
QUOTE(jolanka @ 2010 12 13, 13:48)
Musu vakar pastatyti, dar nedekoruoti nameliai  smile.gif

user posted image

*

Jolanka, šaunuolė. Man šita Nerytės namelio forma labai graži, ar jūs pačios pasidarote trafaretus, ar atsisiunčiate?
jolanka
QUOTE(mulatux @ 2010 12 13, 14:08)
o tai pries pora dienu ikelta mano nuoroda netinka?

kad cia jau ir dabar pasakiskai grazu  bigsmile.gif  kaip tu ten ta stoga su cerpem iskart  padarei? blink.gif
*

As irgi prazioplinau nuoroda ax.gif

Cerpes iskart ant stogelio deliojau, o dare jas mano pupa, spaude ir vis klause ar dar daug reikes, ot patinkai jai su manim terlintis smile.gif
Tik storoki stogai gavosi, nors stengiausia labai plonai kocioti, ale visvien.

QUOTE(pipete @ 2010 12 13, 15:37)
Jolanka, šaunuolė. Man šita Nerytės namelio forma labai graži, ar jūs pačios pasidarote trafaretus, ar atsisiunčiate?
*

Man sita forma irgi tokia netradicine, faina, uztai ir puoliau kopint nuo Nerytes.
As atsispausdinau jos ideta paveiksleli ir paskui nusipiesiau ir trafareta pati dariausi pagal norima dydi. Pirma ant balto lapo, paskui is kartono issikarpem.

O tvoreles kepiau iskart isformavus.
Pagrindas gana lygus gavosi, o krasteli ispjoviau dantytu ratuku kur kepiniams buna.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.