Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Ievsius @ 2010 12 05, 20:36)
Kepiau tuos Pepparkakor meduoliukus. Nu skanūs.  Bet man gal truputį per saldūs. Bet pataisoma.  bigsmile.gif  Ir papaišyt pabandžiau. Štai:

thumbup.gif

matau ir briedziukas visai neblogai isejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sonata25 @ 2010 12 05, 19:28)
ir iš vis ar sulipma su tuo glaistu (kiauš.balt+pudra) ...?  4u.gif


as pernai issikepiau sienas, stoga ir nelipo man ten niekas doh.gif gal per storos isejo, nezinau, griuna kas sau ir tiek doh.gif gal reikia susmeigt? bet kietokos isejo tai pagaliukas nelindo, zodziu nieko man neisejo,,,, siemet nezinau ar bandyt g.gif
Atsakyti
o as jau iskepiau kaledini pyraga, suvyniojau ir padejau....
user posted image
Atsakyti
Gal skanu mielinio aguonu razinu pyrago recepta galetumet ideti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
smile.gif turiu klausima.
Iskepus eziukus juo pamirkiau i sokolada, kai nudziuvo, aisingu padariau spygliukus, ir kai sudziuvo, vos pajudinu, jie ir nubyra unsure.gif
O dar galvojau ir juos sudesiu i dovaneles, taigi nutrupes ten viskas.
Ka negerai darau? Gal darant spygliuka, nepsispaudziu normaliai?

Neryte, gal tu gali patart? Tu piesinuku meistre, gal as ta aisinga negera darau?
Baltymas+pudra+rugstele, bet kad visur toks receptukas.

Kepiau ir as Pepprakakor, ir bandziau tavo briedziuka kopint, nu gavosi visai panasus smile.gif

Prikepiau eziuku galybes, tai kai pradejo nudziuve nutrupinet, tada nupaisiau pelytes ax.gif Gal nenubirs ausys ir uodegos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 05 gruodžio 2010 - 23:33
QUOTE(Liusii @ 2010 12 06, 00:02)
as pernai issikepiau sienas, stoga ir nelipo man ten niekas  doh.gif gal per storos isejo, nezinau, griuna kas sau ir tiek  doh.gif gal reikia susmeigt? bet kietokos isejo tai pagaliukas nelindo, zodziu nieko man neisejo,,,, siemet nezinau ar bandyt  g.gif

jeigu taip atsitiko, vadinasi per skystus klijus pasidarete smile.gif as kai dariau, tai pas mane glajus buvo gerokai tirstesnis nei tas su kuriuo ant meduoliu piesiau, tai kai lipdziau namelio sienas viskas sulipo tiesiog akimirksniu smile.gif
Atsakyti
Pyragas su džiovintais vaisiais - pyragas, labai tinkantis Kalėdoms smile.gif Kepant pyraga galima improvizuoti, tiek su jo forma, tiek su vaisių įvairove. Labai tinka naudoti egzotinių vaisių mišinį (tokį nuostabiai skanų pyraga pirmą kartą ir valgiau, keptą vieno kolegos žmonos)

user posted image

24 cm. apvalios formos pyragui (su kiauryme viduryje)

Matavimui naudojama 200 ml. stiklinė

3 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė grietinės
0,5 a.š. sodos
2 stiklinės miltų
300-400 gr. džiovintų vaisių (slyvų, abrikosų, ananasų ir kt; galima dėti ir riešutų)
2 vidutinio dydžio obuoliai

Džiovintus vaisius gerai nuplauname, supjaustome mažais gabaliukais ir pamirkome vandenyje (jei naudojate kietus - ananasus, papajas ar kt.), kol ruošime tešlą.

Kiaušinius ir cukrų išplakame mikseriu iki purios šviesiai geltonos masės. Supilame grietinę (1 v.š. pasiliekame užgesinti sodai), išplakame. Sodą užpilame 1 v.š. grietinės ir pamaišom, kol pradės putoti. Supilame į plakinį, greitai išmaišome. Beriame miltus ir vėl viską išplakame. Galiausiai dedame džiovintus vaisius. Išmaišome. Obuolius supjaustome plonomis skiltelėmis ir sudedame ant pyrago viršaus (papuošimui). Pilame į aliejumi išteptą arba kepimo popieriumi išklotą formą - aš kepiau 24 cm. apvalioje formoje su kiauryme viduryje (kekso forma); pyragas iškilo net už formos kraštų. Kepame 180 C orkaitėje apie 1 h, kol pyragas gražiai paruduoja. Iškepusį atvėsiname. Skanaus!

P.S. Pyragas būna skanesnis kitą dieną po kepimo.
Atsakyti
QUOTE(Otava @ 2010 12 05, 22:44)
Patarkit, kaip puosiate meduoliukus? Kaip darote glaju ir kaip ji taip plonai uztepate ant meduoliuko?
Papildyta:



senos temos paskutiniuose puslapiuose praktiskai vien apie glaju ir piesima kalbama 4u.gif glajus: baltymas su cukraus pudra ir citrinos rugstele. plonos linijos gerai gaunasi su tokiu maiseliu user posted image
Atsakyti
labas rytas kepejeles 4u.gif

sugalvojau kad siandien kepsiu kaledini nama, trafaretus jau turiu, tik va dabar klausimelis g.gif ar jus visos kepat pagal ta recepta, kuris pirmajame puslapyje yra (nuoroda) ar zinot ir kitokiu, jau isbandytu g.gif dar taip pagalvojau, o meducio torto lakstu receptas netinka nameliui ? g.gif tikiuosi sulauksiu pagalbos ir patarimu is jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2010 12 06, 12:01)
labas rytas kepejeles  4u.gif

sugalvojau kad siandien kepsiu kaledini nama, trafaretus jau turiu, tik va dabar klausimelis  g.gif  ar jus visos kepat pagal ta recepta, kuris pirmajame puslapyje yra (nuoroda) ar zinot ir kitokiu, jau isbandytu  g.gif  dar taip pagalvojau, o meducio torto lakstu receptas netinka nameliui ?  g.gif  tikiuosi sulauksiu pagalbos ir patarimu is jusu  4u.gif

meducio lakstu netinka, per minksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 05, 17:44)

Atsidaryk trafareto nuotrauka, issididink kiek reikia, uzsidek lapa ant ekrano ir persipiesk..tada ta persipiesk ant kartono.


ačiū už patariimą 4u.gif bandysiu kopinti

QUOTE(sonata25 @ 2010 12 05, 19:28)
Mano idėja ta, kad susirinkę svečiai patys sulipdytų ir papuoštų namukus  ax.gif
http://www.cityout.l...lio_pasaka_foto

gal ir visai nebloga idėja..turėtų būti linksma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiogo_sese @ 2010 12 05, 20:48)
As irgi si savaitgali kepiau cipciuko meduoliu, tai kai isminkai tesla, gali pasirodyti, jog ji lips prie stalo, bet kas keisciausia, kad ji man kociojosi netgi nepabarscius stalo miltais smile.gif) buvau tikrai labai nustebus, nes jau galvojau, kad nieks man ten nesigaus, tesla per minksta atrode smile.gif)

Tikrai, be reikalo bijojau. Liuks gavos, visa seimyna turejo darbo, men beliko tik vadovaut. Smagus uzsiemimas, reiks dar kept thumbup.gif O ar juos galima laikyt kelias savaites? Pasimeciau tarp daugybes receptu unsure.gif
Atsakyti