Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Casual @ 2010 12 14, 20:25)
nezinau kaip daro profesionales, bet pas mane tai paprastai - statau siena ir is karto ja paremiu pvz su puodeliu, o jau tada pilu glaju smile.gif
rytoj nuiminesiu puodelius ir dekoruosiu du namukus. vaikai nori kuo spalvingesniu, o man vien balto glajaus kur ne kur -butu pats grazumas..... na bet lygiuosimes i vaiku norus  biggrin.gif  siuo metu vaizdelis toks:

vadinas man tik apsisarvuot kantrybe hihihi.gif norejau siandien jau pasidaryt.... siaip ir pas mane jis paramstytas ax.gif ax.gif ale nedziuva taip greit kaip noretus... plius beveik pasidariau tesla, teks ta sona is naujo daryt kur netycia sudauziau laugh.gif nera taip lengva kaip maniau rolleyes.gif
cia kai kuriu nameliai, tai wow wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 12 15, 00:06)
vadinas man tik apsisarvuot kantrybe hihihi.gif norejau siandien jau pasidaryt.... siaip ir pas mane jis paramstytas  ax.gif  ax.gif ale nedziuva taip greit kaip noretus...


su kantrybe sunku lotuliukas.gif as vis praeidama pabaksnoju ta glaju-gal jau kietas lotuliukas.gif
bet per nakti tikrai sustinks ax.gif
Atsakyti
Ojei, kie čia visokių grožybių prisižiūrėjau thumbup.gif šaunuolės 4u.gif
Aš praeitais metais atradau šitą temelę ir pasinaudojusi Jūsų receptais ir patarimais kepiau Kalėdinį pyragą bei meduolius smile.gif šiemet taip pat pyragas jau senokai iškeptas laukia švenčių, meduolius vakar su vaiku paišėm wub.gif
tai šiemet noriu pabandyti kept namelį ax.gif iš išbandytų meduolių receptų, nusprendžiau, kad kepsiu pagal Bea receptą wub.gif
turiu vieną klausimą, kaip Jūs kepat namelio detales? aš bijau, kad keliant į skardą jos neišsideformuotų, juk turi būti viskas lygu ir tikslu, kad būtų galima gražiai suklijuot g.gif o gal ant kepimo popieriaus iškočioti, išpjauti ir su viskuo perkelti į skardą? g.gif kaip Jūs darot? g.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras nameliams, baigiau puosti ka tik smile.gif

QUOTE(Kikaxx @ 2010 12 14, 19:39)
as situos brasikinius  miltelius pirkau per kazkokia akcija jei gerai pamenu IKI silainiuose prie berneliu  g.gif  bet tikrai ju kaune yra  mirksiukas.gif  visai kazkaip netycia uzmaciau ir nusipirkau  thumbup.gif


As siandiena musmirių galvytes dažiau jais, nepatiko man, pabalo vietomis kai džiuvo.


QUOTE(Ulė @ 2010 12 14, 20:23)
aciu mergytes 4u.gif
issikepiau sian 4 namukus, suklijavau jau,sleivi,kreivi lotuliukas.gif  doh.gif bet matosi ,kad ranku darbo lotuliukas.gif jau buvau patikejus,kad grazus labai,dabar vel perverciau jusu fotkes susigedau blush2.gif  biggrin.gif ,bet ryt idesiu parodyti 4u.gif


Tai ir kreivi grazu, juk kaip pasakose tokios trobelytes smile.gif


QUOTE(mulatux @ 2010 12 14, 22:21)
sios dienos dalis mano darbo - dar nepapuostos katarinkos  ax.gif


Labai grazus ir faini. O tie vardai tai bus staigmena kazkam.
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 12 14, 21:45)
su kantrybe sunku lotuliukas.gif  as vis praeidama pabaksnoju ta glaju-gal jau kietas lotuliukas.gif
bet per nakti tikrai sustinks  ax.gif

as tai irgi neiskenciau ir katik baigiau darbuotis bigsmile.gif siaip gavos siek iek geriau nei maniau kad bus ir ryt tikiuos po darbo uzbaigti thumbup.gif

QUOTE(Kristele @ 2010 12 14, 22:20)
turiu vieną klausimą, kaip Jūs kepat namelio detales? aš bijau, kad keliant į skardą jos neišsideformuotų, juk turi būti viskas lygu ir tikslu, kad būtų galima gražiai suklijuot g.gif o gal ant kepimo popieriaus iškočioti, išpjauti ir su viskuo perkelti į skardą? g.gif kaip Jūs darot? g.gif
bent jau man niekas neissitampe, aisku kepant kai kurios formos pakito, taciau statant dejau daugiau glajaus, tai i akis nekrenta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 12 14, 22:40)
gal kasnors kurnors mate bato trafareta?  g.gif

Čia yra keletas kalėdinių tarafaretų, dar čia. Gal kas nors tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristele @ 2010 12 15, 01:20)
Ojei, kie čia visokių grožybių prisižiūrėjau  thumbup.gif šaunuolės 4u.gif
Aš praeitais metais atradau šitą temelę ir pasinaudojusi Jūsų receptais ir patarimais kepiau Kalėdinį pyragą bei meduolius smile.gif šiemet taip pat pyragas jau senokai iškeptas laukia švenčių, meduolius vakar su vaiku paišėm wub.gif
tai šiemet noriu pabandyti kept namelį ax.gif iš išbandytų meduolių receptų, nusprendžiau, kad kepsiu pagal Bea receptą wub.gif
turiu vieną klausimą, kaip Jūs kepat namelio detales? aš bijau, kad keliant į skardą jos neišsideformuotų, juk turi būti viskas lygu ir tikslu, kad būtų galima gražiai suklijuot g.gif o gal ant kepimo popieriaus iškočioti, išpjauti ir su viskuo perkelti į skardą? g.gif kaip Jūs darot? g.gif



man siaip jau deformavosi kepimo metu, taciau va kai pradejau jau delioti, tai teko apsipjaustyti, (kietas visai normaliai pjaustesi) vistik, kai apsipjaustai, sakyciau lengviau susidelioti, as sus smaigstukais susmaigsciau, o netrukus eisiu su glajum terliot.
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 12 10, 23:33)
Man nelabai gavosi namelis tešla sušokinėjo, kodėl jums tokie lygus, ką blogai padariau? verysad.gif  blush2.gif

pakartoju savo klausimą blush2.gif dbr galvoju, gal dėl to kad tešla l. minkštutė buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 12 15, 10:20)
pakartoju savo klausimą blush2.gif dbr galvoju, gal dėl to kad tešla l. minkštutė buvo g.gif


man tai tesla buvo kaip molis su zvyru.. maniau, kad jos nepavyks iskocioti :/ taciau, gavosi neblogai, nors iskepus nesigavo labai jau lygus. as kepiau pagal recepta is pirmo psl.
Atsakyti
NA, stai, pabaigti smile.gif Nors man truksta kokios mazuciukes zalios eglytes apsnigtos...ar siaip kazko, nzn ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O musmiriu galvytes dazytos tais braskiu skonio milteliais Dannsuker, nu nzn, vakar jau buvo demelem, o siandiena isvis pabale kazkaip rastais g.gif
jau tikrai geriau, kai pats pasidarai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 15 gruodžio 2010 - 09:48
jau galima rengti namukų parodą, vienas už kitą gražesni.... panos turiu Jums idėją, darykit verslą, išgraibys jūsų namukus, nespėsit kept thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 12 15, 10:47)
NA, stai, pabaigti  smile.gif  Nors man truksta kokios mazuciukes zalios eglytes apsnigtos...ar siaip kazko, nzn  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O musmiriu galvytes dazytos tais braskiu skonio milteliais Dannsuker, nu nzn, vakar jau buvo demelem, o siandiena isvis pabale kazkaip rastais  g.gif
jau tikrai geriau, kai pats pasidarai.

labai grazu thumbup.gif kaip skonis tu milteliu braskinu ? :)ruosiuos ir as puost meduolius, bet kolkas niekur kaune nerandu kur ju pirkt doh.gif idomu koks skonis, ar labai sintetinis ? smile.gif
Atsakyti