Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

Moterelės, pasidalinkyte koki daiktelį (iš ūkio) galima panaudoti vietoj svorialio?

Nes jau labai daug man reikia virs 8 metriuku schmoll.gif noresi sutaupiti prieš švientės. smile.gif
Atsakyti
is namu ukio tai vargiai ar rasi toki daikteli. Pigiausia bus, kaip cia viena mamyte pirko varzto sriegto, metras jo kainuoja lita su kapeikom.
Atsakyti
QUOTE(fana @ 2006 12 15, 09:41)
Moterelės, pasidalinkyte koki daiktelį  (iš ūkio) galima panaudoti vietoj svorialio?

Nes jau labai daug man reikia virs 8 metriuku schmoll.gif noresi sutaupiti prieš švientės. smile.gif

"dolerinėj" nusipirkti pačias pigiausias užuolaidas su švino juostele apačioje, ją nukirpti ir panaudoti smile.gif aš tai savo romanetėms svorio net nekabinau, kad ir taip gražiai kabo, nebent pas tave audinys purus ir pats nelabai kabo unsure.gif
Atsakyti
čia jus kalbat apie apatinį strypelį ? g.gif o kam net 8m ? aš apačioje dedu tą patį strypelį kaip ir visose klostėse ir puikiai atrodo. Ar kažką ne taip supratau.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2006 12 15, 13:16)
čia jus kalbat apie apatinį strypelį ? g.gif  o kam net 8m ?  aš apačioje dedu tą patį strypelį kaip ir visose klostėse ir puikiai atrodo. Ar kažką ne taip supratau.. blink.gif


Aš siusiu širma iš labai plono audinio. smile.gif O langas didelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fana: 15 gruodžio 2006 - 13:10
Sveikos Mamyles darbstuolytes,

Cia noreciau ideti kelias savo pasiutu romaneciu nuotraukytes. 4u.gif

Siaip jei kas noretu tai galeciau ir pasiuti. Gyvenu Panevezyje.

http://public.fotki....ano-uzuolaidos/

P.S. nuotraukyciu dar papildysiu. blush2.gif

Atsakyti
Labai atsiprasau blush2.gif blush2.gif blush2.gif kad norejau parodyti nuotraukas bet uzdejau slaptazodi... blush2.gif
dabar jau be slaptazodzio... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2006 12 16, 00:52)
Labai atsiprasau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  kad norejau parodyti nuotraukas bet uzdejau slaptazodi... blush2.gif
dabar jau be slaptazodzio... 4u.gif

labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man spalvytės labai patiko, tokios švelnios wub.gif
Atsakyti
Labai gražu, ir čia viskas pačios daryta? thumbup.gif
ne ta tema, bet man norisi žinoti, kiek kainuoja tų žiedų užuolaidoms' sukalimas', ir kur tai galima padaryti?
Ir kaip tvirtinot romanetes prie lango rėmo? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 17 gruodžio 2006 - 15:58
ACIU ACIU ACIU 4u.gif

Visos sitos romanetes mano siutos...
Spalvas tai derinau daugiausia prie sienu spalvos, kadangi sienos sviesios, tai ir romanetes svelniu spalvu.

Na o del uzuolaidu su ziedaistai as irgi pati dariau. as net nezinau kainu ziedu imusimo. ten nieko sudetingo nera paciam pasdaryti, tik reikia juostos ir ziedu. Ziedus as pirkau Jysk parduotuvej - 10 ziedu - 19,9 Lt, o salone tai girdejau vienas ziedas kainuoja apie 4 Lt.

SEKMES siunant
Papildyta:
Ir kaip tvirtinot romanetes prie lango rėmo? unsure.gif
[/quote]

Romanetes, kuriosant nedarinejamo lango tai tvirtinau ant sienos(kur virs lango), o jei ant darinejamo - tai mes prisukom mechanizma prie pacio lango remo.
Atsakyti
ne, vyras nieku gyvu nesutiks į rėmą gręžt... doh.gif g.gif
O žiedų reiks ir man jysk-e pasidairyt, lyg ir nemačiau niekad, ar bent jau nepastebėjau.... blush2.gif
Atsakyti
Na cia del remu grezimo tai nezinau kaip kitaip padaryti, jei nenorit grezti...tada reikia romanete tvirtinti ne lango angoje o uz lango angos, ant sienos, bet tada bus toliau nuo lango. bet gal ir geriau butu taip daryti, tada jei langas sakykime per puse atsidarineja(dvieju daliu langas)galima siuti viena romanete...pigiau bus...
O tie ziedai Jysk'e yra prie karnizu...


Atsakyti