Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

Idėjos langų dekoravimui, tikiuosi nepasikartojau smile.gif
http://show.7ya.ru/p...px?RubrID=76703
Atsakyti
QUOTE(Havana @ 2006 05 13, 14:13)
Merginos, o kur Kaune tų mechanizmų yra pirkti romantėms?  g.gif

senukuose yra, bet kaina nereali doh.gif per pus pigiau susirinkt iš atskirų dalių tuose pažiuose senukuose mirksiukas.gif

QUOTE(Nonna @ 2006 05 14, 12:43)
Uz tuos pinigelius galima uzsakyti ir nupirkti graziais romanetes.

schmoll.gif pigiau tiiiiiiikrai nebus schmoll.gif

aš va pasisiuvau blush2.gif viskas atsiėjo 145lt ir dar žalios medžiagos liko nemažai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 05 14, 22:26)
Akvilyte,labai vasariska romanete  thumbup.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(jolaxus @ 2006 05 15, 08:01)
labai labai gražu thumbup.gif fantastiška idėja su tais tarpais thumbup.gif jei teisingai aš įžiūriu, kad tuose tarpeliuose irgi strypelis praeina, ar jis tuo pačiu audiniu apsiūtas ar pirkai atskirai juostelę strypelio prakišimui?
o kokio pločio tavo langas? pas mane 1.9 m - svarsčiau gal daryti iš dviejų dalių. nes viena lyg ir platoka, o į tavo rezultatą pažiūrėjus pamaniau, kad  g.gif  gal pasivogti tą idėją? bigsmile.gif

taip tarpuose eina strypelis nes jis eina per visą romanetę... ten prisiūta juostelė.. pirkau kitokią... net kur nėra strypelio yra prisiūtos juostelės tik gal nelabai matos, nes ji šviesiai gelsva mirksiukas.gif
mano langas 1,5 mirksiukas.gif 1,9 tikrai per platu vienai romanetei schmoll.gif daryk dvi mirksiukas.gif
o idėja ne mano.... daug ieškojau ką daryt ir kažkur pamačiau blush2.gif

QUOTE(Jūružė @ 2006 05 15, 08:40)
Aš taip pat pasisiuvau. Man kainavo apie 45 Lt viskas. Mechanizmą dariau pati. Deja niekaip nesugebu fotkes įdėti. Žinoma dabar matau spragų, ką reikėtų patobulinti.  smile.gif  Bet kitą tikrai pasisiūsiu geriau.

nu niekaip nesuprantu pasakymo pasidariau mechanizmą pati schmoll.gif aš irgi jį susirinkai pati g.gif bet viskas kas reikalinga mechanizmui man kainavo 65lt. čia su rutuliukais, juostele priklijavimui, juostele virbukams, virbukai, svarilis apačiai........ dar plius šniūrelis pakėlimui 10lt (tiesa jo liko apie 4m) na ir medžiaga......

Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2006 05 15, 09:37)
nu niekaip nesuprantu pasakymo pasidariau mechanizmą pati  aš irgi jį susirinkai pati

Absoliučiai visą mechanizmą padariau pati. Iš ūkinių prekių nusipirkau poveržlių, kurias panaudojau vietoje žiedalių. Toje pačioje parduotuvėje nusipirkau kaprono virvelę. Strypelių vietoje naudojau bambuko lazdeles iš sodininkų krautuvės. Fiksatorių paėmiau nuo senos kepurės sportinės. Ir viskas. Veikia puikiausiai.

na va lazdelės gal ir papigino, nes man viena lazdelė 3lt kainavo doh.gif bet man svorio reikėjo.... o bambukai lengvi...
Atsakyti
QUOTE(lakmė @ 2006 05 15, 15:00)
Perskaičiau visą šią temą, ir vieno dalyko nesupratau - kaip užsifiksuoja pakelta romanetė?

o aš tai tokią "chaltūrą" mačiau - tiesiog prie sienos maždaug per vidurį lango pritvirtintas kabliukas, kaip būna tokių pusiau atidengtų naktinių užuolaidų juostoms (kaspinams) užkabinti ir tiesiog ta virvutė pavyniota aplink tą kabliuką. Tiesa, virvutės gale pakabintas svarelis, kad temptų žemyn ir neatsivyniotų. va taip ir užfiksuota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 15 gegužės 2006 - 14:32
Ačiū už atsakymus. 4u.gif

Aš į miegamąjį kambarį norėčiau romanetės, tik ne lygiom juostom, o bangelėm.
Tai, kaip suprantu, nereiktų pagaliukų dėti. Nebent tik vieną viršuje?

Gal kuri bandėte tip siūti?
Atsakyti
tiesiog vaizdeliai
Atsakyti
ir aš ramybę praradus, kartais prie kompo prisėdus net e-mailą pamirštu pasitikrint - vis "supermamoj" tupiu kaip manjakė lotuliukas.gif va ir dabar... nufotkinau savo dvi romanetes su mobiliaku (taip norėjau parodyt) nepykit kokybė tai doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif tai fotkinau iš visų pusių, na gal ką pamatysit biggrin.gif
va čia mano romanetės
Papildyta:
aš tai nežinau kaip čia nupasakot ko kokio reikia, čia jau viskas papasakota buvo, tiesiog aš maniau, kad žiedelių reikia didesnių nei iš tikrųjų...virvelę irgi galvojau reikia storesnę dėt, o iš tikro tai plonytės užtenka. Žodžiu reikia pabandyt bent ir tada viskas bus aišku smile.gif aš iš vis netikėjau, kad tas mechanizmas gali veikt !!!! Galvojau nesąmones čia moteriškės rašinėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš tai tik nesusidoroju su tuo pritvirtinimu prie lango, aš tvirtinu į lango nišą, nes langai pas mus į lauką atsidaro, tai netrukdo, bet va vyras prigalvojo visokių mechanizmu kaip tvirtint, kad galima būtų kartais nuimt romanetę ir pvz. išskalbt...bet ten darbo perdaug, tai aš tiesiog vinukais prikalu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
niu gi liuks smile.gif labai gražiai atrodo thumbup.gif
o gal gali iš arti nufotkint tą vietą kur yra žiedelis ir virvukė, labai įdomu ar gerai įsivaizduoju smile.gif
tiesa, ten nelabai matosi, kai pjos viršuj pritvirtintos. tu tikriausiai prie sienos tvirtinai iškarto ane? įdomu kas būtų ir kaip atrodytų jei romanetę pakabint kaip užuolaidą ant medinio karnizo? g.gif man atrodo irgi įdomiai atrodytų
Atsakyti
tą žiedelį bandysiu veliau nufotkint, tik nelabai supratau kurią tiksliai vietą ? bet kurį žiedą ar apatinį.. g.gif
o viršuje tai aš tiesiog "Įsuku" į medžiagą medinį pagaliuką ir prikalu prie rėmo, tai tada to paties pagaliuko net nesimato, iš vis iš kambario pusės tas tvirtinimas nesimato. Va kaip sunku aiškint...viskas taip paprasta, bet žodžiais sunku nusakyt, ir pati skaitau ką parašiau ir nieko nesuprantu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o ta romanetė su tarpais tai jo...nukopinau idėją iš šito forumo blush2.gif ten pas mane langas platesnis, tai dariau dvi vienodas ir kiekvienos po tarpelį per vidurį. Jau kiek vargo turėjau....daug daugiau laiko užima nei paprastos romanetės doh.gif Šiaip ir medžiagos tik mažus gabaliukus turėjau tai tik taip ir galėjo gautis, o pagaliukus kišau medinius (tamsaus kažkokio egzotinio medžio) ir galuose jie dar bižki išlenda, atrodo kaip robinzonų trobelėje lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar bandžiau į tą tarpą įvert tokią juostą medžiaginę, na iš tokios ansčiau bantus mergaitėm rišdavo, nežinau kaip vadinasi medžiaga tokia permatoma blush2.gif tai atrodo irgi liuks, visokių spalvų priderint galima thumbup.gif ir dar patupdžiau 3 dekoratyvinius drugelius, nežinau ar matosi, tai labai pagyvina. Mano kambarys tas labai jau tamsus buvo...saulė niekada nepatenka, o užuolaidos labai sunkino...tai galvojau daug variantų ir va sugalvojau biggrin.gif čia tai ačiū šitam forumui wub.gif doh.gif
Atsakyti
nufotkinau žiedelius tik dar kartą sorry už kokybę doh.gif
čia apatinis žiedas
čia tarpinis žiedelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mijaka: 02 birželio 2006 - 23:16
Daudmaž įsivaizduoju, kaip pasiūti, tik nežinau ką su tuo mechanizmu viršuje daryti, kad romanetes sutraukiant nereikėtų virvelės prie kokio kablio vynioti, o kad pačios užsifksuotų g.gif
Atsakyti