Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

QUOTE(dagli @ 2011 01 06, 21:16)
dievinu baklazanus,
gal gali pasidalint receptu  blush2.gif

Viska darai kaip bet kokia lazanija. Tik vietoj makaronu lakstu dedi plonai pjaustytus ir truputi padziovintus orkaiteje baklazanus. 4u.gif As tiesiog supjaustau, kiek imanoma ploniau, pabarstau druska, paskui nuplaunu, nusausinu. Patepu plonai aliejumi ir dedu i orkaite, kad vos vos padziutu, galima net ir be aliejaus ant groteliu tada.
Toliau sluoksniuoji, kaip ir visas lazanijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2011 01 07, 14:42)
Toliau sluoksniuoji, kaip ir visas lazanijas 4u.gif

dekui,butinai isbandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2011 01 07, 14:42)
Toliau sluoksniuoji, kaip ir visas lazanijas 4u.gif

Jžjau seilė tįsta,kaip turėtų būti skanu.
Ta mėsos masė pagal Beatą visai skani: ten visko daug, įvairūs prieskoniai, salierai, kai viskas susitroškina... Reiks būtinai išbandyt su baklažanais.
Atsakyti
Virėm porų sriubą. Nu skanu. Niekad nemaniau, kad tokia elementari sriuba iš kelių ingredientų gali būti tokia vykusi. Aišku, švieži krapukai daug džiazo priduoda. Tik naudojau mėsos sultinį. Nes iš kur gaut to 'daržovių sultinio'? Virti atskirai? Koncentratų iš pakelių niekur ir niekad nenaudoju.

Ryt kepsim 'sausio' keksiukus biggrin.gif o pusryčiams - varškės blynus, kurie pas mus laaaabai prigijo sekmadienio rytais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 08 sausio 2011 - 18:34
Gaminau tingini pagal Beatos receptuka, tikrai skaniau su tikru juodu sokoladu.
Atsakyti
Prisigaminau siandien granolos ir Beatos blogo. Nu griuk negyvas doh.gif gavosi du dideli bliudai (buvo dvi pilnos skardos). MB apziurejo, paragavo ir paklause, kas cia turejo gautis doh.gif man skanu, jam ne. Bet aviziniai batoneliai daaaaug geriau! Nezinau kaip man dabar tiek reiks sulest mastau.gif galejau bent puse normos gamint.
Atsakyti
QUOTE(redared @ 2011 01 09, 01:47)
Prisigaminau siandien granolos ir Beatos blogo. Nu griuk negyvas  doh.gif gavosi du dideli bliudai (buvo dvi pilnos skardos). MB apziurejo, paragavo ir paklause, kas cia turejo gautis  doh.gif man skanu, jam ne. Bet aviziniai batoneliai daaaaug geriau! Nezinau kaip man dabar tiek reiks sulest  mastau.gif galejau bent puse normos gamint.


Bent jau knygoje Beata perspejusi, kad gaunasi be proto daug.
O as siandien gaminau sonkauliukus is primos knygos. Patiko visiems valgiusiems. Ir kepiau avizinius sausainius. SKanu, bet man per saldu, gerai, kad idejau dziovintu vysniu ir spanguoliu, tai bent nuo ju rugsciau.
Atsakyti
Labas rytas.
Mergytes,o jus bandet morenginius pyragus Beatos?Zadu pabandyt blush2.gif Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(*Odeta* @ 2011 01 09, 13:17)
Labas rytas.
Mergytes,o jus bandet morenginius pyragus Beatos?Zadu pabandyt blush2.gif Kokie atsiliepimai?

Kepiau dovanoms morenginius aguonų ir migdolų sausainius iš antros knygos. puikūs thumbup.gif
Atsakyti
šiandien ryte kepiau varškinius blynus. Panašius dažnai kepiau, tik viską dėjau iš akies, o dabar dėjau pagal receptą ir anksčiau kepimo miltelių nedėdavau. Labai skanūs blynai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 01 09, 14:36)
šiandien ryte kepiau varškinius blynus. Panašius dažnai kepiau, tik viską dėjau iš akies, o dabar dėjau pagal receptą ir anksčiau kepimo miltelių nedėdavau. Labai skanūs blynai smile.gif

tikrai labai skanus,
viena karta savaitej juos visad kepu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 01 09, 14:36)
šiandien ryte kepiau varškinius blynus.

Aš irgi šįryt tokius kepiau biggrin.gif .
Visų iš karto nesuvalgėm, tai pastovėję, jie subliuško, susiplojo rolleyes.gif
Šiaip neblogi blynai. Kaži ar nieko tokio, jei vietoj 4 kiaušinių dėčiau 2 g.gif ?
Vakare bandysim gaminti pagardintus riešutus iš 2-osios knygos
Atsakyti