Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

Šiandien iškepiau sausio mėnesio keksiukus su bananais, man labai patiko. Tik neturėjau 200ml kefyro, tai įpiliau gal kokių 100ml tik g.gif bet tešlos skystumas buvo pats tas bigsmile.gif Kepiau mažus keksiukus, tai gavosi 32vnt. smile.gif
pasirodau ax.gif
user posted image

o vasario mėnesio keksiukai man irgi laabai skaniai atrodo wub.gif tik ricotos sūrio reikėtų nusipirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbaryta: 13 sausio 2011 - 17:23
QUOTE(Barbaryta @ 2011 01 13, 17:22)
Šiandien iškepiau sausio mėnesio keksiukus su bananais, man labai patiko

Puikiai! Man jie tokie pusrytiniai prie kavos.

Gal kas darėt guacamole? Skanu? Nesu gaminusi niekad...
Atsakyti
tai va sausio mes. keksiukai pas mus jau praryti bigsmile.gif
tikrai puikiai isejo su naturaliu jogurtu vietoj kefyro thumbup.gif
suku galva ka cia ryt pietums pagaminus pagal Beata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2011 01 13, 15:23)
Tai ko gero dažniausiai gaminamas patiekalas pas mus namie iš pirmos knygos smile.gif Jei mėgstat mėsą su vaisiais, tai abrikosai plove tiks, jei nemėgstat- siūlyčiau nedėti. Mano pvz. vienai draugei jau vien nuo tos minties, kad mėsiškam patiekale yra vaisių, negera pasidaro biggrin.gif Man abrikosai čia labai tinka ir po pirmo bandymo, dedu jų ne 100g (kaip nurodyta recepte), o beveik dvigubai daugiau smile.gif


Siandien gaminau plova , sakyciau gan lengvai pasigamina, tik as puodo neturiu tinkamo su storu dangciu , bet gavosi asmeniskai man labai skaniai. O MB nepatiko biggrin.gif Sako viskas butu gerai jeigu ne tie abrikosai, nesiderina jam mesa su saldziais vaisiais. Dabar planuose keksiukai , tik dar nezinau kokie. Nusipirkau keksiuku forma, tai reikia bandyti.
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2011 01 13, 19:20)
Sako viskas butu gerai jeigu ne tie abrikosai, nesiderina jam mesa su saldziais vaisiais.

drinks_cheers.gif
nu va ir man tas pats, nedera ir nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 01 13, 19:12)


Gal kas darėt guacamole? Skanu? Nesu gaminusi niekad...

Dariau - neskanu schmoll.gif ir ne iš vienos dar girdėjau, kad nepatiko pagal šitą receptą rolleyes.gif
Atsakyti
susidubliavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhas: 13 sausio 2011 - 19:42
QUOTE(egluciukas @ 2011 01 13, 19:20)
Siandien gaminau plova , sakyciau gan lengvai pasigamina, tik as puodo neturiu tinkamo su storu dangciu , bet gavosi asmeniskai man labai skaniai. O MB nepatiko biggrin.gif Sako viskas butu gerai jeigu ne tie abrikosai, nesiderina jam mesa su saldziais vaisiais. Dabar planuose keksiukai , tik dar nezinau kokie. Nusipirkau keksiuku forma, tai reikia bandyti.

drinks_cheers.gif su tavo B , nes man irgi tie abrikosai nepatiko, o mano vyrui labiausiai uzkliuvo prieskoniai, ciberzole ir visi kiti egzotiniai (kuminas) sake labai sunku priprasti prie kitokio skonio, ne lietuvisko-kasdieninio biggrin.gif viena karta as ji gaminau, antram kazkaip nelimpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2011 01 13, 19:24)
Dariau - neskanu schmoll.gif ir ne iš vienos dar girdėjau, kad nepatiko pagal šitą receptą rolleyes.gif

Veee, vat kaip... Panaršiau internetą, pasirodo, labai svarbu turėti šviežios kalendros, o kur jos gaut dabar? Ir aišku niekas grietinės nededa, Beatos tokia sulietuvinta 'gvakamuolė' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 01 13, 20:19)
Veee, vat kaip... Panaršiau internetą, pasirodo, labai svarbu turėti šviežios kalendros, o kur jos gaut dabar? Ir aišku niekas grietinės nededa, Beatos tokia sulietuvinta 'gvakamuolė' biggrin.gif

Būna prieskoniuose. Bent jau Santa Maria Maximoj tikrai esu mačiusi mirksiukas.gif
Vasarą aš tų nukainotų prieskonių nusiperku visą glėbį už nepilną litą ir į darželį savo sukišu. Tai man jie visą vasarą tarnauja 4u.gif Pvz.: šią vasarą taip prisijaukinau kalendrą ir laiškinius česnakus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 01 13, 20:41)
Būna prieskoniuose. Bent jau Santa Maria Maximoj tikrai esu mačiusi mirksiukas.gif
Vasarą aš tų nukainotų prieskonių nusiperku visą glėbį už nepilną litą ir į darželį savo sukišu. Tai man jie visą vasarą tarnauja 4u.gif Pvz.: šią vasarą taip prisijaukinau kalendrą ir laiškinius česnakus mirksiukas.gif

Tai džiovintų turiu ir aš, nes reikėjo kalėdiniams kepiniams, bet aš supratau, kad visas cinkelis yra žalia kalendra.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 01 13, 20:52)
Tai džiovintų turiu ir aš, nes reikėjo kalėdiniams kepiniams, bet aš supratau, kad visas cinkelis yra žalia kalendra.

Aš apie žalią ir kalbu mirksiukas.gif Tikrai ne taip seniai mačiau Maximoj Santa Maria prieskonių vazonėliuose 4u.gif Žalių, ne džiovintų 4u.gif
Atsakyti