Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

QUOTE(vvjuka @ 2011 01 14, 11:08)
Super patiekalas. Labai dažnai gamindavau vasarą. Su Ciabata.. thumbup.gif
Papildyta:

Kalendorių yra Panoramos Rimi smile.gif


o ar galetumet receptuka imesti, as turiu Beatos tik antraja knyga. Aciu!

Beje ar bandete daryti sausainiukus su migdolais, kieti tokie, nepamenu kaip jie vadinasi, man tai pravalas gavosi. pradzioj kaip padarai kaip kepaliuka, kaip pjopviau man isgriuvo ten viskas, matyt gal per ilgai pakepinau, poto supjaustytas jau riekeles kepiau, man neiskepe per ten nurodyta laika, tai matyt galiausiais aplamai perkepiau, neimanoma ikasti ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangine @ 2011 01 14, 19:31)
o ar galetumet receptuka imesti, as turiu Beatos tik antraja knyga. Aciu!

http://www.beatosvir...omidoru-padaze/
Atsakyti
Siandien kepiau pica, tesla picos pagrindui dariau pagal Beata, skonis labai geras, bet iskociot, kad gautusi apvalus, tai doh.gif doh.gif Beata raso, kad jai nebutina, kad pica taisyklingos formos butu, tai jau isitikinau, kad apvalios grazios is jos recepto teslos padaryt neimanoma...Kad ir kaip stengiaus, vis tiek gavos "netaisyklingos apvalios".
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2011 01 14, 19:39)
Siandien kepiau pica, tesla picos pagrindui dariau pagal Beata, skonis labai geras, bet iskociot, kad gautusi apvalus, tai  doh.gif  doh.gif Beata raso, kad jai nebutina, kad pica taisyklingos formos butu, tai jau isitikinau, kad apvalios grazios is jos recepto teslos padaryt neimanoma...Kad ir kaip stengiaus, vis tiek gavos "netaisyklingos apvalios".

Vat ko nemoku ir nežinau, ar kada išmoksiu, tai kepti picos. Kaip bedaryčiau, kaip bebandyčiau, ar su savo gamybos padu, ar su bet kokiu pirktiniu, nu pica gaunasi man n-e-s-k-a-n-i ir baigta. Pati elementariausia picerijos pica būna skanesnė... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 01 14, 19:38)


ACIU!
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 01 14, 19:47)
Vat ko nemoku ir nežinau, ar kada išmoksiu, tai kepti picos. Kaip bedaryčiau, kaip bebandyčiau, ar su savo gamybos padu, ar su bet kokiu pirktiniu, nu pica gaunasi man n-e-s-k-a-n-i ir baigta. Pati elementariausia picerijos pica būna skanesnė...  unsure.gif

Čia ne į temą, bet vis tik. Gal šis receptas picos tiktų? Pati nebandžiau, bet girdėjau ne vieną gerą atsiliepimą:
Kaimiška perlenktoji pica
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 14 sausio 2011 - 20:20
QUOTE(Nome @ 2011 01 14, 20:17)
Vilnietės, kur perkate popierines formeles keksiukams? Didesnių reiktų (nes turiu 21 mm*30 mm tai labai jau miniatiūrinės).
Noriu išsikepti bananinių keksiukų


rimi yra didesnių "popieriukų", maximoj pirkau vid. dydzio
QUOTE(vija @ 2011 01 14, 20:26)
Beje, vilnietės, kas dažnai kepat keksiukus, šiandien Marks&Spencer mačiau nukainuotus stovus keksiukams - dabar tik 19,99 Lt (buvo atrodo ~70lt). Metaliniai, nudažyti geltonai. Atrodo 20-23 keksiukams.
user posted image

aš daznai kepu... gėda prisipažint, bet kur Vilniuj yra ta Marks&Spencer ?
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 01 14, 20:36)
aš daznai kepu... gėda prisipažint, bet kur Vilniuj yra ta Marks&Spencer ?

Gedimino pr. priešais McDonaldą.
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 01 14, 20:36)
rimi yra didesnių "popieriukų", maximoj pirkau vid. dydzio

aš daznai kepu... gėda prisipažint, bet kur Vilniuj yra ta Marks&Spencer ?

Gedimino pr., prieš McDonald's. Ant Gedimino pr. ir Jogailos gatvių kampo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 01 14, 20:36)
rimi yra didesnių "popieriukų", maximoj pirkau vid. dydzio

O kurioj vietoj jie būna? prie kepimo popieriaus, folijos ar kokių nors keptuvių, skardų?
Atsakyti
Gal kam iš Kauno reikia Beatos kalendoriaus? Gavom dovanų, bet nenaudosim tikrai - mielai perleisčiau smile.gif (tik išpakuotas iš celofano pažiūrėjimui)
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 01 14, 22:04)
O kurioj vietoj jie būna? prie kepimo popieriaus, folijos ar kokių nors keptuvių, skardų?


Pirkau maximoj, buvo prie kepimo popieriaus. Bet atrodo, didesnėje parduotuvėje kepimo formos ir priedai, t.y. tas pats popierius, įrankiai ir pan. ir būna šalia sudėti mirksiukas.gif

QUOTE(manjana @ 2011 01 14, 22:10)
Gal kam iš Kauno reikia Beatos kalendoriaus? Gavom dovanų, bet nenaudosim tikrai - mielai perleisčiau smile.gif (tik išpakuotas iš celofano pažiūrėjimui)


Gaila, kad aš ne iš Kauno ax.gif biggrin.gif
Atsakyti