Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

QUOTE(vija @ 2011 01 17, 14:51)
Man būtų nepamaišęs koks padažas, kad ir elementarus bešamelis. Ar tas pats saldus čili iš buteliuko, kas mėgsta aštriau. Valgėm su bulvių koše. Tiko. Jei filė nemaža ir negailėsit įdaro, gaunasi jau ne suktinukas, o visas suktinis biggrin.gif, nes dar šoninė apsivynioja. Tai kokiems dietos prisilaikantiems valgytojams užtektų tokio ir pusės, ypač jei su visais garnyrais.

Dekui uz pasidalintas mintis 4u.gif
Kazin kaip geriau:ar viena dideli daryt porcijai ar geriau po du mazus zmogui? g.gif Jauciu mazesni du geriau lekstej atrodytu ne vienas didelis,bet su jais darbo tai nemazai...
Atsakyti
Labukas, jungiuosi į Beatos fanių būrelį 4u.gif

gavau dovanų antrą jos knygą, todėl gaminu ir džiaugiuosi, nes patiekalai paprasti ir skanūs. Čia mano darytas kepenėlių vyniotinis.Nžn ar dėti receptą, jei kas pageidaus tai įdėsiu, labai labai skanus mirksiukas.gif
Esu gaminusi ir bananų duoną, tačiau kepiau duonkepėje ir neiškilo, gal kepimo milteliai buvo seni.... bet duona vistiek buvo skani. Dar gaminau šventinį vištų kepenėlių paštetą, tai man jis nelabai... vien tik dėl džiovintų spanguolių, ateityje jų nedėsiu, bet čia skonio reikalas.
O šiandien gaminau naminį majonezą ir labai džiaugiuosi šiuo atradimu, nes pasidaro labai lengvai, o skonis nėra ką lyginti su pirktiniu... o dar kai pagalvoji, kad žinai kas įdėta ir nereikia laužyti galvos kas tas E... ar tas E... tai išvis ramu ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foox: 17 sausio 2011 - 15:58
QUOTE(*Odeta* @ 2011 01 17, 14:59)
Dekui uz pasidalintas mintis 4u.gif
Kazin kaip geriau:ar viena dideli daryt porcijai ar geriau po du mazus zmogui? g.gif Jauciu mazesni du geriau lekstej atrodytu ne vienas didelis,bet su jais darbo tai nemazai...

Tas vyniojimas tikrai neužima daug laiko - tiesiog dedi šaukštą ar porą tos masės ir susuki. Tad ar bus 4 suktiniai,ar 8 suktinukai - nedidelis skirtumas. Aš ilgiau užtrukau (ir namuose visus nervinau biggrin.gif ), kol filę plonai išmušau, kurią prieš tai dar reikia gražiau perpjauti.


Aš svečiams daryčiau mažesnius ir ant stalo neščiau dideliam inde, nepoiricijuočiau.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 01 15, 20:02)
Atsiprašau už klausimą, galima ir neatsakinėti, viskas ok. Nesu paklaikusi dėl receptų knygų, dėl to ir klausiu. Tik kažkodėl kai kas nors paprašo kokio recepto, nesakot pasiskaityk temą ir rasi, nors man recepto prašymas kvailiau skamba, kai yra pačios beatos blog'as kuriame tie receptai ir sudėti.
Nu permečiau temą, bet įspūdžio nei apie vieną nei apie kitą jos knygą nesusidariau  g.gif Dauguma abi giriat, o dovanų galiu įpirkti tik vieną...  doh.gif
Sorry už   poster_offtopic.gif

labai geras komentaras, gerai pastebeta ir nemanau kad off topic mirksiukas.gif 4u.gif
jemam pirma lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(vija @ 2011 01 15, 20:16)
Stovėt knygyne ir vartyt knygas tikrai nepatogu biggrin.gif, užtat reiktų patogiai atsisėsti ant sofkutės ar foteliuko ir tada vartyti smile.gif O kai kuriuos knygynuose dabar ir kavos ar arbatos gali pasiimti. Taip kad nesukuklink ir atsidėdus atidžiai pasižiūrėk ir pamatysi pati, kas tau labiau patinka (aš va taip atidžiai peržiūrėjau Jagelavičiūtės knygą ir supratau, kad didesnio šlamšto nebuvo turbūt galima išleist). Na nebent tu ne iš didmiesčio, provincijose dar tokių navarotų nėra.

Man asmeniškai pirmoji knygą šimtą kartą geresnė, jau išbandžiau daugiau nei pusę receptų, dar dešimtys laukia eilės. Vieni prigijo, kiti -ne, o kai kuriuos net įsimylėjom ir gaminam vos ne kiekvieną savaitę. Tai pirma receptų knyga, kuri dirba "pilnu etatu" pas mus smile.gif

Antroji knyga yra orientuota į sezonines šventes, tad yra daug šventinių patiekalų, kurių gamyba sudėtinga ir ilga ir jų jau imamasi tik per šventes. Tortai irgi ganėtinai sudėtingi. Iš kitos pusės yra ir nemažai mums įprastų 'šventinių' patiekalų, kurie iki skausmo žinomi ir juos galim gaminti užsimerkus. Tad kol kas iš antros knygos tepasižymėjau tik kelis receptus, nu gal prie kai kurių grįšiu po kiek laiko, bet žinau, kad iš tos knygos gaminsiu tik mažumą.

Laukiam trečios smile.gif

Na as siuo metu gryzusi is uzsienio sveciuojuosi pas mama klaipedoje, bet nei atsisest nei kavutes pasiulymo knygyne negavau lotuliukas.gif nusipirkau antraja, atiduosiu sesei, o sau pirksiu pirmaja, nes man per sudetingi gaminii antrojoj pasirode, o kelis geruosius tiesiog nusirasysiu, o ir siaip "is seimos knyga neiseina" tai nebaisu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(foox @ 2011 01 17, 14:56)
O šiandien gaminau naminį majonezą ir labai džiaugiuosi šiuo atradimu, nes pasidaro labai lengvai, o skonis nėra ką lyginti su pirktiniu... o dar kai pagalvoji, kad žinai kas įdėta ir nereikia laužyti galvos kas tas E... ar tas E... tai išvis ramu  ax.gif

user posted image

mane majonezas suzavejo dar nepagamintas biggrin.gif butinai pamegint reikes, plius dar isgirtas thumbup.gif

man dar krito i akis dziovintu abrikosu uogiene, ar kuri bandet? g.gif

P.S. vyniotinis atrodo super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaveriukste: 17 sausio 2011 - 17:49
QUOTE(Zaveriukste @ 2011 01 17, 18:48)
Papildyta:

mane majonezas suzavejo dar nepagamintas  biggrin.gif  butinai pamegint reikes, plius dar isgirtas  thumbup.gif

man dar krito i akis dziovintu abrikosu uogiene, ar kuri bandet? g.gif

P.S. vyniotinis atrodo super  thumbup.gif

dėkui, tiesa, majonezui naudojau Natura augalini aliejų, nes neradau pirkti kukurūzinio, bet kadangi viskas pavyko tai ir neieškosiu jo
Atsakyti
O gal būtų galima majonezo receptuką gauti, jūs čia taip jį giriat kad užsimaniau ir aš pasigaminti blush2.gif
Atsakyti
Nors kepenu pastetu nemegstu,bet nuotraukytej labai fainai ir skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgasik @ 2011 01 17, 21:41)
O gal būtų galima majonezo receptuką gauti, jūs čia taip jį giriat kad užsimaniau ir aš pasigaminti  blush2.gif

As taip pat susigundziau ji pagaminti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2011 01 16, 19:00)
Sveikos visos. Siandien kepiau bananinius keksiukus is pirmos knygos, skanus, bet man lyg atrodo, kad sausoki gavosi, nors dejau daug bananu ir sokolado, dar aguonu tris saukstus. Grietines ta visa maza indukas sudejau, sakau gal per mazai..? Ryt vel kepsiu sokoladinius sausainius, va jie tai gaunasi tobulai skanus.


Gal keksiukams miltų buvo per daug? g.gif Man būna sausoki, jei miltų įdedu daugiau unsure.gif Todėl dažniausiai nededu visų miltų iškart kiek reikia pagal receptą, maišau po truputį, beriu, žiūriu kokio tirštumo tešla gaunasi.

QUOTE(vija @ 2011 01 17, 09:57)
Aš savaitgalį gaminau vištieną su abrikosų įdaru. Įdaras man patiko, tik baziliką dėjau džiovintą (reiks kada vasarą pabandytiir su šviežiu), ir vietoj parmezano dėjau 'Džiugą'. Gavosi tokie ohoho paršiukai biggrin.gif Bet skysčio iš jų kepimo metu labai nedaug ištekėjo, užtat valgant buvo kiek sausoka. Ir pačią filę prieš vyniojant neprošal būti pabarstyti kokiais prieskoniais, pvz., tais pačiais bazilikais ir pipirais.


Mums šitie suktinukai irgi labai patinka drinks_cheers.gif o ypač dėl to, kad su jais nedaug darbo, o rezultatas thumbup.gif Aš vištieną visada pamarinuoju mėgstamais prieskoniais ir, kad neišdžiūtų, aptepu aliejum prieš dedant kepti.
Atsakyti
QUOTE(jurgasik @ 2011 01 17, 19:41)
O gal būtų galima majonezo receptuką gauti, jūs čia taip jį giriat kad užsimaniau ir aš pasigaminti  blush2.gif

chm, cia jie 3 rusiu: Italiskas, Su grudetosiomis garstyciomis ir Klasikinis g.gif pasirink kokio noretum tai parasysiu receptuka, nes visu 3 tai tingiu kopijuot ax.gif
Papildyta:
QUOTE(foox @ 2011 01 17, 18:24)
dėkui, tiesa, majonezui naudojau Natura augalini aliejų, nes neradau pirkti kukurūzinio, bet kadangi viskas pavyko tai ir neieškosiu jo

o tas natura tai cia koks paprastas ar alyvuogiu unsure.gif ar rasiu tokio airijoj? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Finna @ 2011 01 17, 22:36)
Gal Mums šitie suktinukai irgi labai patinka drinks_cheers.gif  o ypač dėl to, kad su jais nedaug  darbo, o rezultatas thumbup.gif Aš vištieną visada pamarinuoju mėgstamais prieskoniais ir, kad neišdžiūtų, aptepu aliejum prieš dedant kepti.

Gal galit apsviest kuri knyga ir kuris puslapis? 4u.gif visu isgirtas visai noretusi pabandyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaveriukste @ 2011 01 18, 10:07)
chm, cia jie 3 rusiu: Italiskas, Su grudetosiomis garstyciomis ir Klasikinis  g.gif  pasirink kokio noretum tai parasysiu receptuka, nes visu 3 tai tingiu kopijuot  ax.gif
Papildyta:

o tas natura tai cia koks paprastas ar alyvuogiu  unsure.gif  ar rasiu tokio airijoj?  g.gif
Papildyta:

Gal galit apsviest kuri knyga ir kuris puslapis?  4u.gif  visu isgirtas visai noretusi pabandyt  thumbup.gif

Pirmoji knyga, o receptas yra ir blog'e:
http://www.beatosvir...abrikosu-pesto/
Atsakyti
Majonezui aliejų naudojau paprastą augalinį, kaip jau minėjo kažkuri, kad svarbu, jog jis būtų bekvapis ir neturėtų pašalinių skonių, tai alyvuogių pilti pabijojau.... ir kažkaip gaila būtų, labai nemažai jo susinaudoja, praktiškai pagrindas ir yra aliejus

dėl pašteto, tai tiesą pasakius ten nelabai ir jaučiasi kepenys, nes iš mėsos dedasi 150g. rūkytos šoninės, 500g. nerūkytos šoninės (liesesnės), 500g. vištų kepenėlių.... tai visumoje gaunasi geras skonis, pvz., mano vyrui nuo paštetų rūgštys kyla, o nuo šio nieko nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti