Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2011 01 26, 12:30)
vija, kiek laiko laikei vištą su prieskoniais?

Dvi dienas balkone, kur temperatūra netoli nulio. Bet atkreipk dėmesį ant įpakavimo, kad galiojimas būtų ilgesnis.
Atsakyti
Labas, sian dariau humusa, siek tiek is savo galvos. Tai gavosi skanus. Pridejau dar morku zaliu, sutryniau, kumino, ciberzoles, druskytes. Niam niam gavosi. Granolos dar nedariau, pasirodo medus baiges. O jis mums baiginejasi kas savaite doh.gif

O bandet kept sokoladinius sausainius? Viena mamyte buvo atsinesus i yamaha, tai tokie nepakartojamai skanus, veliau ir as dariau per B gimtadieni, tai visiems ir labai patiko smile.gif

Atsakyti
Siandien kepiau sokoladaini , gavosi tobulai skanus, laukiu sveciu, tikiuosi ir jiems patiks smile.gif) Dejau i vidu riesutu sveisto, nes rududu neradau. Ieskojau maximoj, bet sake ispirktas.
o sokoladinius sausainius kepu daznai, visad gaunasi labai skanus ir traskus.
Atsakyti
vištiena elementari, bet verta dėmesio thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2011 01 26, 13:43)
Skaitau apie per  saldžius tortus/pyragus ir galvoju gal Anglijoj cukrus ne toks saldus kaip LT?  g.gif . Nes ir aš mažinau cukraus kiekį kai kepiau.

tikrai ne toks saldus, as gryzau i LT atostogu ir isidejau i arbata kaip visada du cukraus, tai saldumas be proto buvo, todel ir kai pyraga kepiau maziau cukraus dejau
Sedziu apsikabinus ledu puoda, tiesa tas kremas man taip ir liko skystas, todel ledai istraukus i ledo gabala sustige buvo, bet po kokiu 20 min galima jau valgyti.
O tas tiramisu pirmoj knygoj? Nes as kazkaip pasiklydau sitoj ir nerandu blush2.gif
Atsakyti

O aš šiandien avižinių dribsnių juosteles dariau iš pirmos knygos (avižiniai dribsniai, kokoso drožlės, kukurūzų dribsniai, kondensuotas pienas, sviestas, migdolų drožlės). Skanu, tik kita kartą gal kokoso nedėčiau, nes nelabai mėgstu.
Atsakyti
naka tiramisu supakuotas, laukia rytines kavos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As turiu abi Beatos knygas. :)Ir abi labai patiko,esu gaminus zemaiciu blynus-labai skanus gavosi,kuciukus Kaledoms kepiau,viskas gerai gavosi,tik cukraus man truko,kitais metais daugiau desiu. biggrin.gif ,balto sokolodo ir avieciu tortas ir riesutinis braskiu tortas nesigavo,pirmajame su kremu kazkas negerai buvo,o antrame paplociai ploni gavo,tamsiai rudi,kartus. blush2.gif ,taip kad abu sie tortai keliavo i siuksline. doh.gif smile.gif Kopustu sriuba irgi skani gavosi,na ka dar cia esu gaminus,kepeneliu vyniotini,vistos juosteles,vista su darzovemis,bulviene,keksiukus su bananais.Na kaip ir viskas. smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as jungiuosi prie Beatos receptu gerbeju;) Turiu abi knygas, gaminus esu zematiskus blynus, lietinius kepus su varske ir mesa, lietinio blyno nieada anksciau taip gerai iskepti nepavykdavo, dekui Beatai;), bananinius keksiukus kepiau, niam niam kokie skanus, vakar dariau kiaulienos troskini su salieru ir obuoliais, labai skans, seimyna ivertino auksciausiais balais. dabar sarase artimiausiam kepenine, aviziniais ir sokoladiniai sausainiai stovi bei medaus tortas, greitu laiku viska isbandysiu;)
Atsakyti
Kepiau is blogo keksiukus su morkomis, medumi ir ruginiais miltais. Isnyko greit. smile.gif
Atsakyti

Aš irgi šituos nusižiūrėjau smile.gif
Atsakyti
stai mano rezultatas, man kaip cukraus megejai truksta saldumo ir romo padauginau, bet kadangi ne vaikai valgys tiks bigsmile.gif
kazko neikele, veliau ikrausiu foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kibelė: 27 sausio 2011 - 16:13