Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Karibuose

user posted image

user posted image
wub.gif [color=red]2010 metų jaunavedžiai wub.gif


Plepėjome čia:








Pačią aktualiausią informaciją ir foto/video akimirkas kaupiame FACEBOOKE, grupės pavadinimas "Vedybos karibuose."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gingerr: 08 gruodžio 2010 - 14:51
Labai ačiū, kad priėmėt į grupę FB, Šiandien su Mb buvom top travel, viską labai gražiai papasakojo, pasiūlymų nemažai davė, informacijos jau daugiau, bandysiu iš naujo perskaityti visas temas susidėlioti kas ir kaip drinks_cheers.gif Man įdomu kiek kelionių agentūros užsimeta sau? Ta prasme koks piniginis skirtumas bandant pačiam viską susirasti ir kai agentūra viską sutvarko. Aš pati bijau, kad nesugebėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2010 12 08, 17:05)
Labai ačiū, kad priėmėt į grupę FB, Šiandien su Mb buvom top travel, viską labai gražiai papasakojo, pasiūlymų nemažai davė, informacijos jau daugiau, bandysiu iš naujo perskaityti visas temas susidėlioti kas ir kaip  drinks_cheers.gif Man įdomu kiek kelionių agentūros užsimeta sau? Ta prasme koks piniginis skirtumas bandant pačiam viską susirasti ir kai agentūra viską sutvarko. Aš pati bijau, kad nesugebėsiu  doh.gif

mum buvo mazdaug 5000 su virs skirtumukas smile.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti
Na taaaaip, skirtumas sakyčiau nemažas doh.gif Einu skaityti senų temų, bandysiu įsigilti ar sugebėsiu pati viską susiorganizuoti drinks_cheers.gif Aplamai, tai labai ačiū už tokias geras temas ir Fb puslapėlyje yra tikrai daug geros naudingos informacijos, labai pasistengta, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos sia tema skaitau labai senai bigsmile.gif
Mes siuo metu patys ruosiames vestuvems Lietuvoje,bet per vestuviu metines tikrai zinau,kad kartosim savo santuokos izadus Karibuose blush2.gif Man ta vieta asocijuojasi su meile ir romantika... wub.gif
Atsakyti
Vis dėl to apsispręndėme blush2.gif Tuoksimės Karibuose, belieka išsirinkti viešbutuką ir datą thumbup.gif galvojame apie ankstyvą pavasarį, kovo mėnesį maždaug, žiūrėsim dar kokias kainas ir datas siūlys kelionių agentūros, bandysim apsispręsti ax.gif Man asmeniškai patiko Sandals Royal Caribbean viešbutis, tiek iš nuotraukų, tiek iš atsiliepimų trip adviser puslapyje, skaičiau prastą atsiliepimą FB tačiau kažkaip tai neatbaidė blush2.gif Šiandien važiuosim žiedukų ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2010 12 09, 10:35)
Vis dėl to apsispręndėme  blush2.gif Tuoksimės Karibuose, belieka išsirinkti viešbutuką ir datą  thumbup.gif galvojame apie ankstyvą pavasarį, kovo mėnesį maždaug, žiūrėsim dar kokias kainas ir datas siūlys kelionių agentūros, bandysim apsispręsti  ax.gif Man asmeniškai patiko Sandals Royal Caribbean viešbutis, tiek iš nuotraukų, tiek iš atsiliepimų trip adviser puslapyje, skaičiau prastą atsiliepimą FB tačiau kažkaip tai neatbaidė  blush2.gif Šiandien važiuosim žiedukų ieškoti.
Mes jame tuokėmės. wub.gif Puikus nedidelis viešbutis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2010 12 09, 10:38)
Mes jame tuokėmės. wub.gif Puikus nedidelis viešbutis. thumbup.gif


Labai ačiū už visas rekomendacijas thumbup.gif 4u.gif Jau gavome pasiūlymą iš BC, tikrai super pasiūlymas palyginus su Top travel kainom doh.gif Taigi dabar belieka pabaigti viską suderinti ir reiks tvarkytis dokumentukus thumbup.gif Ech kaip nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2010 12 10, 16:19)
Labai ačiū už visas rekomendacijas  thumbup.gif  4u.gif Jau gavome pasiūlymą iš BC, tikrai super pasiūlymas palyginus su Top travel kainom  doh.gif Taigi dabar belieka pabaigti viską suderinti ir reiks tvarkytis dokumentukus  thumbup.gif Ech kaip nuostabu  wub.gif
Nu labai smagu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip smalsu, akip sekesi musu jauniesiems skrydziuose... bigsmile.gif reik tiketis - geriausio smile.gif wub.gif
Atsakyti
Aš šianakt užsisakiau vestuvinę suknelę ir vyrui lininius rūbus irgi užsakiau vestuvėms wub.gif Kažkaip atrodo dabar net nesijaudinu, lyg viskas taip ir turi būt kaip vyksta. dar sutartėlės nepasirašėm, bet panašu, jog artimiausiąjį rytojų jau viskas viskas bus aišku thumbup.gif Tiek, kad mažokai vasarinių rūbų turiu, o dabar Lietuvoje gauti ko nors vasariško doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!:)

Planuoju ir as svo svente Karibuose:)Mastom apie ateinanti pavasari:) kiek leido jegos skaitinejau jusu foruma...ir kiek pastebeau daugima merginu tuokesi`sis Kuboje arba Jamaikoje:) Kodel butent pasirinkote sias salis? Negalvojote apie Dominika, Bahamus ar kitas Karibu salis? Laukiu atsakymo rolleyes.gif
Atsakyti