Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie Council House UK

Pirmoji tema


Antroji tema
Atsakyti
Na va CAB padejo uzpildyti forma del Council flat/hause gavimo thumbup.gif , teiravomes savo councule sake su forma pateikti ir asmens dokumentus, gal zinote jie ten tik pasiziures ar nusikopijuos ir grazins ar laikys kiek laiko nes kita savaite turiu kelione, man bus reikalingas asmens dokumentas.. 4u.gif
Atsakyti
Nu i ka patarejos! nenorejot man padet namo gaut o as nuvejau uzvakar i councula i ka? i dave man housa isremantuota,su jakuzzi i da klause kokiu baldu noriu sakiau ka in virtuve tai ta kur reklamuoja ikejos tai sake jokiu problemu nes pasakiau kad pazvanysiu karalienei ba ji mano babushkos vaikystes drauge tai pamatytumet kap aplink suokinet pradeja arbata vaisino ir kukiais, bet man tie kukiai tep sau toki, vat! i gyvensiu dabar as jau ant kaledu sau naujam name! i jus eikit prasyt sakykit ka su karaliene rysiu turit i duos jum o ne pasakokit ka neturit kur gyvent bo ubagu nieks nemegsta o zmogui is aukstuomenes tai viskas prieinama. uz infarmacija nedekuokit! jei kam reik darbo tai galiu duot in jakuzii burbuliuokus pust ba man patinka kap daug i nereiks jum po job centrus vaiksciot i prasinet pasalpu
laimyngu jum Sventu kaledu artejanciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joltoma @ 2010 12 09, 15:07)
Na va CAB padejo uzpildyti forma del Council flat/hause gavimo  thumbup.gif , teiravomes savo councule sake su forma pateikti ir asmens dokumentus, gal zinote jie ten tik pasiziures ar nusikopijuos ir grazins ar laikys kiek laiko nes kita savaite turiu kelione, man bus reikalingas asmens dokumentas.. 4u.gif

Bent jau pas mus tai nusikopijuoja ir grąžina.
Papildyta:
QUOTE(valenka @ 2010 12 09, 22:12)
Nu i ka patarejos! nenorejot man padet namo gaut o as  nuvejau uzvakar i councula i ka? i dave man housa isremantuota,su jakuzzi i da klause kokiu baldu noriu sakiau ka in virtuve tai ta kur reklamuoja ikejos tai sake jokiu problemu nes pasakiau kad pazvanysiu karalienei ba ji mano babushkos vaikystes drauge tai pamatytumet kap aplink suokinet pradeja arbata vaisino ir kukiais, bet man tie kukiai tep sau toki, vat! i gyvensiu dabar as jau ant kaledu sau naujam name! i jus eikit prasyt sakykit ka su karaliene rysiu turit i duos jum o ne pasakokit ka neturit kur gyvent bo ubagu nieks nemegsta o zmogui is aukstuomenes tai viskas prieinama. uz infarmacija nedekuokit! jei kam reik darbo tai galiu duot in jakuzii burbuliuokus pust ba man patinka kap daug i nereiks jum po job centrus vaiksciot i prasinet pasalpu
laimyngu jum Sventu kaledu artejanciu! 4u.gif

Jūs nenormali. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valenka @ 2010 12 09, 15:12)
Nu i ka patarejos! nenorejot man padet namo gaut o as  nuvejau uzvakar i councula i ka? i dave man housa isremantuota,su jakuzzi i da klause kokiu baldu noriu sakiau ka in virtuve tai ta kur reklamuoja ikejos tai sake jokiu problemu nes pasakiau kad pazvanysiu karalienei ba ji mano babushkos vaikystes drauge tai pamatytumet kap aplink suokinet pradeja arbata vaisino ir kukiais, bet man tie kukiai tep sau toki, vat! i gyvensiu dabar as jau ant kaledu sau naujam name! i jus eikit prasyt sakykit ka su karaliene rysiu turit i duos jum o ne pasakokit ka neturit kur gyvent bo ubagu nieks nemegsta o zmogui is aukstuomenes tai viskas prieinama. uz infarmacija nedekuokit! jei kam reik darbo tai galiu duot in jakuzii burbuliuokus pust ba man patinka kap daug i nereiks jum po job centrus vaiksciot i prasinet pasalpu
laimyngu jum Sventu kaledu artejanciu! 4u.gif

AMEN doh.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valenka @ 2010 12 09, 21:12)
Nu i ka patarejos! nenorejot man padet namo gaut o as  nuvejau uzvakar i councula i ka? i dave man housa isremantuota,su jakuzzi i da klause kokiu baldu noriu sakiau ka in virtuve tai ta kur reklamuoja ikejos tai sake jokiu problemu nes pasakiau kad pazvanysiu karalienei ba ji mano babushkos vaikystes drauge tai pamatytumet kap aplink suokinet pradeja arbata vaisino ir kukiais, bet man tie kukiai tep sau toki, vat! i gyvensiu dabar as jau ant kaledu sau naujam name! i jus eikit prasyt sakykit ka su karaliene rysiu turit i duos jum o ne pasakokit ka neturit kur gyvent bo ubagu nieks nemegsta o zmogui is aukstuomenes tai viskas prieinama. uz infarmacija nedekuokit! jei kam reik darbo tai galiu duot in jakuzii burbuliuokus pust ba man patinka kap daug i nereiks jum po job centrus vaiksciot i prasinet pasalpu
laimyngu jum Sventu kaledu artejanciu! 4u.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Valenka tau labiausiai ir reikejo assa.gif sokiai.gif dabar nickas tavo turi buti Miss Valenka drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai va kad man reikeja i ant greicio rolleyes.gif , dabartes dar su moteriske te kur sedi tam counsule susitariau ka ma apmoketu elektra i dujas kokius 6 menesius ba as noriu nusipirkt ant kaledu ta dezuke juoda kur zaidimus elektroninius zaist galima per televizoriu , da esu numacius po nauju metu mesti darba fabrikoj, susirast dzieda koki tegu i gerianti bile ka su veikianciu butu i kursim savo seima nestuke.gif tadu gausiu visus benefitus ir taxus i visus kitus pierkunus, sakysiu ka viena gyvenu, ale reiks kokiu kartoniniu deziu parupint kad jei ateis tikryt is kounsulo tai galetu tas mano dziedas jei salta po kokiu tyltu tose dezese prisglaust. viskas pas mane suarganizuota jau ant kitu metu. gera ateitis nusmato! cool.gif
i del niko tai esate absolutiskai teisi, matos ka razumna esat! ale as misliju palaukt da ,kai jau dziedas bus tai pasivadysiu MISIS solidziau skambes biggrin.gif


Atsakyti
Valenka, tai ko tu nesakei ,kad tau meiles reikia doh.gif taigi ir tau cia hormanai!ir kaip protingosios moterys nepastebejo,nu bet judam toliau.Valenka ,tu man patinki,as tau pataesiu savanoriskai,be pinigu.Imk tu vyra nelegala uz vestuves prasyk kokiu 5000£ ,nebuk kvaisa ,ka tu ne nauja lietuve,imk koki Mahamuda Balamuta,ir gyvensi kaip inkstas taukuose,t.y. kaip halal mesa geram kebabe drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos moterys, gal atsiras sakau tokiu kurios gales man padeti,mano situacija tokia: kai gavau issikraustymo laiska kreipiaus i koncula,jis sake man pades,padejo:suteike busta 2val nuo vaiko mokyklos ir moketi 288 i savaite,bet zinoma jie pradejo man iskart tvarkyti HB ir taip menesi su puse,kol galiausiai atejo sprendimas neskirti man HB ir issikraustyti is to emergency property,dar beje susimoketi netoli 2000 svaru priskaiciuotu uz gyvenima ten.....motyvacija ju buvo tokia kad netiki jog as dirbau self employed (nors pateikiau jiems visus dokumentus rase jie net mano darbdavei) ,nes nuo 1gruodzio esu dekretinese...as jiem pries men laiko sakiau kada iseinu i dekreta,kad gali atvaziuoti paziureti kaip as dirbu..bet deja jie lauke grynai tos dienos kai as jau busiu nedirbanti kad galetu tuo motyvuoti..sakykit gal kuri buvo su tuo susidurusi,gal galite ka patarti,situacija tikrai labai siaubinga.....gyvenu viena,praradau vyra pasilikau nescia..ir dar turiu sunu 9 metu..prisiglaudziau pas gerus zmones,bet juk tai nereiskia kad gali taip ilgai buti..laukiu visu patarimu. aciu.
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2010 12 11, 12:12)
Valenka, tai ko tu nesakei ,kad tau meiles reikia  doh.gif taigi ir tau cia hormanai!ir kaip protingosios moterys nepastebejo,nu bet judam toliau.Valenka ,tu man patinki,as tau pataesiu savanoriskai,be pinigu.Imk tu vyra nelegala uz vestuves prasyk kokiu 5000£ ,nebuk kvaisa ,ka tu ne nauja lietuve,imk koki Mahamuda Balamuta,ir gyvensi kaip inkstas taukuose,t.y. kaip halal mesa geram kebabe  drinks_cheers.gif

Fui kaip slykstu doh.gif doh.gif saipymasis is kitu = negerbimu saves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siguliukas17: 11 gruodžio 2010 - 13:48
vagystes(dar esant lt imti pasalpas) ir sukciavimas (nesakant,kad gyvena su partneriu ),bei dokumentu padirbinejimas (self'o suklastojimas )- saves negerbimas.
Atsakyti