Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie Council House UK

QUOTE(patranka @ 2011 10 05, 18:49)
.būkit biedni,bet teisingi...ramiau gyvent mirksiukas.gif

Butent ramiau gyvent ir asaru upeliu liet nereikes..... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gailiuosi kad paklausiau sitoj temoj sad.gif Mes Anglijoj daugiau nei metai ir gyvename BE BENEFITU ir NEIESKOME LENGVO gyvenimo budo. Sekmes jums !
Atsakyti
QUOTE(kalinka1980 @ 2011 10 05, 20:50)
Gailiuosi kad paklausiau sitoj temoj sad.gif Mes Anglijoj daugiau nei metai ir gyvename BE BENEFITU ir NEIESKOME LENGVO gyvenimo budo. Sekmes jums !


O, nesigailekit, visai.
Jus paklauset klausimo, jums buvo atsakyta. Jei turite nekilnojamaji turta kitoje salyje, ne, - teises i council housa neturite.
Taciau, jus esate dar naujokai UK. Retas kuris atsistoja ant koju greiciau nei per metus mirksiukas.gif Taip, kad nosies nenukabinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 10 05, 21:18)
O, nesigailekit, visai.
Jus paklauset klausimo, jums buvo atsakyta. Jei turite nekilnojamaji turta kitoje salyje, ne, - teises i council housa neturite.
Taciau, jus esate dar naujokai UK. Retas kuris atsistoja ant koju greiciau nei per metus  mirksiukas.gif Taip, kad nosies nenukabinkit  mirksiukas.gif

Dekuj smile.gif
Atsakyti
Juk buna situaciju kai tikrai tie benefitai reikalingi...tik daug labai lietuvaiciu ypac tik atvaziavusiu ju iesko iskart ir vienintelis tikslas kuo labiau apgaut ir kuo daugiau gaut....deja.
Atsakyti
Labukas visoms!!!!
Radau gumtree sita skelbima.Sako,kad padeda surasti butus nerandanties.Bet viena minute kainuoja skambinti 1.53 svaro.Kaip manot ar cia neapgaule?Gal kas susiduret su tuo?

http://www.gumtree.c...elcome/84724231
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2011 10 05, 22:37)
Labukas visoms!!!!
Radau gumtree sita skelbima.Sako,kad padeda surasti butus nerandanties.Bet viena minute  kainuoja skambinti 1.53 svaro.Kaip manot ar cia neapgaule?Gal kas susiduret su tuo?

http://www.gumtree.c...elcome/84724231

Na as nepasitikeciau.Manau kreipkites i agenturas ir tikrai pasiulys jums kazka.
Atsakyti
labukas,gal kas patartu ka daryti?laukiam socialinio buto,jau bidinam suo metu,gyvename 1 bed room bute su 2 vaikais, skirtingu liciu,taip atsibodo jau noretusi biski daugiau erdves, dabar yra butas 2 bed room nuomotis, kaip jus galvuojate ,ar keisti dabar man ta buta ar laukti kol konsul ka duos,ka? o gal is konsulo gausime tik po 5 metu,ka zinai,patarkyte mamytes, prasau,
Atsakyti
QUOTE(olgacka @ 2011 10 10, 09:43)
labukas,gal kas patartu ka daryti?laukiam socialinio buto,jau bidinam suo metu,gyvename 1 bed room bute su 2 vaikais, skirtingu liciu,taip atsibodo jau noretusi biski daugiau  erdves, dabar yra butas 2 bed room nuomotis, kaip jus galvuojate ,ar keisti dabar man ta buta ar laukti kol konsul ka duos,ka? o gal is konsulo gausime tik po 5 metu,ka zinai,patarkyte mamytes, prasau,

O kokioj bidinimo kategorijoj esi?Kokia raidele turi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2011 10 10, 11:44)
O kokioj bidinimo kategorijoj esi?Kokia raidele turi? g.gif

vat sito nezinau,kokia kategorija, man juoks laiskas neatejo,as dariausi dokumentu ne online, o kaip suzinoti tai?
Atsakyti
Sveikos,

man staigiai reik patarimo:)as gyvenu bute privaciai nuomoju ir pasirasytas kontraktas iki geguzes menesio ir kaip tik gavau pasiulyma council house. kaip zinot, juos reikia imti greitai ir jau kraustytis tureciau kita savaite, bet prarasciau visa depozita su dabartine agentura. gal kas buvot susidure su tokia situacija???labai reik patarimo.

aciu
Atsakyti
QUOTE(raudonnage @ 2011 10 15, 14:58)
Sveikos,

man staigiai reik patarimo:)as gyvenu bute privaciai nuomoju ir pasirasytas kontraktas iki geguzes menesio ir kaip tik gavau pasiulyma council house. kaip zinot, juos reikia imti greitai ir jau kraustytis tureciau kita savaite, bet prarasciau visa depozita su dabartine agentura. gal kas buvot susidure su tokia situacija???labai reik patarimo.

aciu

labukas,o kiek laiko laukiei,kol pasiule house?
Atsakyti