Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie Council House UK

as vakar gavau councul buta.Visai netiketai.Uzsiregistravau vasario menesi, kas savaite balsuodavau.Buvau pastatyta i 4 banda,tai maniau,kad lauksiu ilgai ir nuobodziai...bet praeita savaite pakviete pasiziureti,pradzioj ta buta atidave kitam zmogui, bet,kadangi pas ji kazkas su popieriais negerai, tai uzvakar paskambino,kad tas butas mano!Vakar nulekiau i konsula,patikrino popierius,o po pietu gavau raktus.Dabar turiu naujam rajone naujos statybos buta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Siandien lekiu klotis kilimu ir grindu,o per Kaledas kraustysimes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O pagal ka jie atrenka kam duoti ir kam ne, tai tikrai nezinau,nes as ir dirbanti ir alga pas mane gera,tik tiek,kad esu vienisa mama ir dabar mes gyvenome vieno kambario bute, dviese vienam kambary,o mano dukra jau yra paaugle. Tai nezinau kas leme...ar kazkokie faktai, ar tiesiog man nusisypsojo laime...
Graziu ir siltu svenciu visoms!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2010 12 18, 13:38)
as vakar gavau councul buta.Visai netiketai.Uzsiregistravau vasario menesi, kas savaite balsuodavau.Buvau pastatyta i 4 banda,tai maniau,kad lauksiu ilgai ir


nu va tikra kaledine dovana biggrin.gif sveikinu 4u.gif ramiu kaimynu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2010 12 18, 10:38)
as vakar gavau councul buta.Visai netiketai.Uzsiregistravau vasario menesi, kas savaite balsuodavau.Buvau pastatyta i 4 banda,tai maniau,kad lauksiu ilgai ir nuobodziai...bet praeita savaite pakviete pasiziureti,pradzioj ta buta atidave kitam zmogui, bet,kadangi pas ji kazkas su popieriais negerai, tai uzvakar paskambino,kad tas butas mano!Vakar nulekiau i konsula,patikrino popierius,o po pietu gavau raktus.Dabar turiu naujam rajone naujos statybos buta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Siandien lekiu klotis kilimu ir grindu,o per Kaledas kraustysimes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O pagal ka jie atrenka kam duoti ir kam ne, tai tikrai nezinau,nes as ir dirbanti ir alga pas mane gera,tik tiek,kad esu vienisa mama ir dabar mes gyvenome vieno kambario bute, dviese vienam kambary,o mano dukra jau yra paaugle. Tai nezinau kas leme...ar kazkokie faktai, ar tiesiog man nusisypsojo laime...
Graziu ir siltu svenciu visoms!!!!!

As siu metu balandy pridaviau dokumentus,o jau gavom buta tik kol kas negalim kraustytis nes virtuve ir vonia ruosia naujei viska daro ir skirs pinigeliu vaiku kambariams,raktus gausim sausio 7d ir nezinau nuo ko priklauso as ne vienisa,bet su trim vaikuciais ax.gif
Atsakyti
Lurinute, sveikinu!!!!!!!!!!!!!O tu galbut gavai todel,kad skaitaisi daugiavaike mama....nezinau is tikruju pagal ka jie atsirenka-nesuprasi smile.gif
Mes jau siandien puse grindu susidejom.O as taip noriu kuo greiciau persikraustyti....

Linksmu svenciu visoms!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
O jeigu nebloga alga, vaiku neturime (bet planuojam) ar yra kokie sansai gauti council house'a? Galeciau ir bedarbe pasidaryti, darbas nemielas. Isvis ar yra skiriami council butai poroms be vaiku?
Tiesiog toks klausimas iskilo, nes turim su MB 30k. pradini inasa namo pirkimui, kartu sudejus per metus uzdirbam apie 35000, norim nusipirkti namuka Londone, paprasta, kokioj 4 zonoj, bet tam reikia bent 200k... O paskolas duoda tik 4x didesnes nei metiniai atlyginimai... Tai arba kraustytis i UK viduri ir dirbt uz minimuma, kad nusipirkt labai pigu namuka, bet galetum paskola gaut, arba prisidaryt vaiku, kad butu kur gyventi Londone...

Dar 8 metai ir ta namuka uz grynus pinigus nusipirkt galima, o dabar paskolos 25 metams pasiimti neiseina.... sad.gif Gal zinot kur galima butu gauti paskola?
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2010 12 25, 05:17)
O jeigu nebloga alga, vaiku neturime (bet planuojam) ar yra kokie sansai gauti council house'a? Galeciau ir bedarbe pasidaryti, darbas nemielas. Isvis ar yra skiriami council butai poroms be vaiku?
Tiesiog toks klausimas iskilo, nes turim su MB 30k. pradini inasa namo pirkimui, kartu sudejus per metus uzdirbam apie 35000, norim nusipirkti namuka Londone, paprasta, kokioj 4 zonoj, bet tam reikia bent 200k... O paskolas duoda tik 4x didesnes nei metiniai atlyginimai... Tai arba kraustytis i UK viduri ir dirbt uz minimuma, kad nusipirkt labai pigu namuka, bet galetum paskola gaut, arba prisidaryt vaiku, kad butu kur gyventi Londone...

Dar 8 metai ir ta namuka uz grynus pinigus nusipirkt galima, o dabar paskolos 25 metams pasiimti neiseina.... sad.gif Gal zinot kur galima butu gauti paskola?

atrodo kad is medzio iskritot laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(dadaida @ 2010 12 26, 00:37)
atrodo kad is medzio iskritot  laugh.gif


Aciu uz atsakyma, gal butu galima placiau? Paskui gal ir as galesiu pasijuokti is savo kvailumo tada kai paaiskinsit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2010 12 25, 06:17)
O jeigu nebloga alga, vaiku neturime (bet planuojam) ar yra kokie sansai gauti council house'a? Galeciau ir bedarbe pasidaryti..
Tiesiog toks klausimas iskilo, nes turim su MB 30k. pradini inasa namo pirkimui, kartu sudejus per metus uzdirbam apie 35000,



va apie tai as ir kalbu.daugiau nei puse prasanciu-godumo uzvaldyti zmones..
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2010 12 26, 13:58)
va apie tai as ir kalbu.daugiau nei puse prasanciu-godumo uzvaldyti zmones..
Butent del Tu godumo uzvaldytu zmoniu pykis ir ima, nes ari Kaip jautis, o turi Glaustis mazam kambarely, Kai salia counciliniai masinom vazineja ir shopinasi visa diena, o tau nei paskolos bankas neduoda, nei councilas busto. Tai kuo jau tie bedarbiai geresni uz dirbancius kad gali geresnes gyvenimo salygas tureti?
Atsakyti
paaiskinsiu . negausit nes turit daugiau nei 16000 savings.pykstate, kad bedarbiai gauna namus,o ka tuomet sakytumet, jei juos dar dalintu ir dirbantiems ir tiems kas turi 30000k susitaupe? umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2010 12 26, 11:24)
Butent del Tu godumo uzvaldytu zmoniu pykis ir ima, nes ari Kaip jautis, o turi Glaustis mazam kambarely, Kai salia counciliniai masinom vazineja ir shopinasi visa diena, o tau nei paskolos bankas neduoda, nei councilas busto. Tai kuo jau tie bedarbiai geresni uz dirbancius kad gali geresnes gyvenimo salygas tureti?


O tai Jusu godumas nevaldo? Idomiai cia Jus:) kai sakant. Pasiryzusi net darba mesti, kad tik is valdzios pinigu pagyventi.
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2010 12 26, 14:43)
O tai Jusu godumas nevaldo? Idomiai cia Jus:) kai sakant. Pasiryzusi net  darba  mesti, kad  tik is valdzios pinigu pagyventi.

Nepykstu, pikta labiau, kad neiiseina nusipirkti sad.gif tada ir imi galvoti, kad bedarbiams lengviau... Nenorejau nieko izeisti...
Atsakyti