Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas apie Council House UK
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Joltoma
QUOTE(mitiene @ 2012 01 31, 10:09)
Merginos ar galima rasyti konsuliniui namui prasyma,jei gyvename as su vaikais tame paciame  name su savo broliu.Nuomos sutartyje esame abu,HB padaline musu kambarius-uz tuos kuriamegyvename su vaikais,gaunu HB,brolis negauna,nes nepriklauso,tai net neprase.O dabar norime kartu su juo stotii eile konsuliniam namui.Arvisgi skaitomeskaip dvi atskiros seimos ir kartu negalima?O jei visgi galima,tai abieju vardu reikia rasyti prasyma?Ar man rasyti savo vardu,o ji irasyti kad kartu gyvens su mumis?O taikaip tada tie HB?Mokame nuoma kaip dvi atskiros seimos.Patarkite prasau smile.gif
*

Galima ir su broliu ir pusbroliu ir su bet kuo kitu

mitiene nieko jums asmeniskai netaikau, bet

Dazniausiai tie "broliai" buna vienusu mamyciu sugulovai, kaz kaip darosi daznas atvejis, jei vienisa tai butinai su broliu dalinasi bustu lotuliukas.gif
mitiene
QUOTE(Joltoma @ 2012 01 31, 12:23)
Galima ir su broliu ir pusbroliu ir su bet kuo kitu

mitiene nieko jums asmeniskai netaikau, bet

Dazniausiai tie "broliai" buna vienusu mamyciu sugulovai, kaz kaip darosi daznas atvejis, jei vienisa tai butinai su broliu dalinasi bustu  lotuliukas.gif
*

Tai,kad buvau jau daug kartu rasiusi apie musu situacija.Brolis gyvena cia 10metu ,o mes pries pusmeti atvyke.Viska esame deklarave ir kartu su juo vazinejame i istaigas.Juk nuomos sutartis parasyta manoir jo vardu.Ir HB gaunu tik as su vaikais,nerasem,kad gyvenu atskirai viena.Manau,kad vienisos,kurios is tiesu gyvena su kazkuom,tai ir nutyli,o as atvirksciai pidau,kad kartu gyvenam.Turbut,kaip vienisai daugiavaikei butu ir eile greiciau ,bet ilgiau lauksime,taciau,kad jokiu melagysciu nebutu smile.gif
**sea**
Sveikos turiu keleta klausimu , nors ir baisu klausti , nes paskaičiusi tema pastebejau , kad yra keleta merginu kurios nežinau kodel , gal iš neturejomo ka veikti g.gif , užsipuola visas iš eiles . Nu bet aš nejaunikle neapsiverksiu , jei ka blush2.gif !
council eileje stovejau prieš daug metu , bet pagerejus finansiškai padečiai iš jos išejome . Visus tuos metus dirbome mokejome mokesčius , šiuo metu situacija pasikeite .
Noriu vel stoti i eile , tai ka norejau paklausti ar itakos , kad stovejau eileje ???
Ir svarbiausias klausimas ( mergina kažkada klause , bet taip iekas jei ir neatsake ) tai bandau dar karta : jei gaučiau coucil nama ir pageres musu finansine padetis , tai atims ji iš musu ???
Joltoma
QUOTE(mitiene @ 2012 01 31, 13:54)
Tai,kad buvau jau daug kartu rasiusi apie musu situacija.Brolis gyvena cia 10metu ,o mes pries pusmeti atvyke.Viska esame deklarave ir kartu su juo vazinejame i istaigas.Juk nuomos sutartis parasyta manoir jo vardu.Ir HB gaunu tik as su vaikais,nerasem,kad gyvenu atskirai viena.Manau,kad vienisos,kurios is tiesu gyvena su kazkuom,tai ir nutyli,o as atvirksciai pidau,kad kartu gyvenam.Turbut,kaip vienisai daugiavaikei butu ir eile greiciau ,bet ilgiau lauksime,taciau,kad jokiu melagysciu nebutu smile.gif
*

nieko jums asmeniskai netaikiau 4u.gif sekmes jums

**sea** jei jau is eiles isejote, tai jau viskas i ja galite sugrizt tik pateike nauja prasyma,reikia kad bent vienas dirbtu ir kad isgaletu moket nuoma, o gavus buta/nama jusu saskaitu niekas netikrins
**sea**
QUOTE(Joltoma @ 2012 01 31, 22:04)
nieko jums asmeniskai netaikiau  4u.gif  sekmes jums

**sea** jei jau is eiles isejote, tai jau viskas i ja galite sugrizt tik pateike nauja prasyma,reikia  kad bent vienas dirbtu ir kad isgaletu moket nuoma, o gavus buta/nama jusu saskaitu niekas netikrins
*

Ačiu už greita atsakyma 4u.gif 4u.gif
O sakykite galima keliuose rajonuose stoti i eile ? žinau , kad gali stoti nebutinai savo rajone . Idomu g.gif !
mitiene
Tai gerai,kad netaikot man,nes visur itarimai:) Tai,kad viena su vaikais,tai,kad apskritai neturiu vaiku,taikad jei dirbu sel,reiskiaisnedirbu apskritai :)As irgi norejau paklausti,ar galima pildant del kons.namo rasytiti daugiau rajonu?
*Matrem*
QUOTE(Joltoma @ 2012 02 01, 01:04)
**sea** jei jau is eiles isejote, tai jau viskas i ja galite sugrizt tik pateike nauja prasyma,reikia  kad bent vienas dirbtu ir kad isgaletu moket nuoma, o gavus buta/nama jusu saskaitu niekas netikrins
*

drinks_cheers.gif man pirma mintis kilo kad jei pageres finansine padetis tai galesit ta nama nusipirkt lotuliukas.gif 4u.gif

Ka turit mintyse rajonus??Ar kad keliose savivaldybese,ta prasme miestuose prasyt ar miesto rajonus??
**sea**
QUOTE(*Matrem* @ 2012 02 01, 10:56)
drinks_cheers.gif man pirma mintis kilo kad jei pageres finansine padetis tai galesit ta nama nusipirkt lotuliukas.gif  4u.gif

Ka turit mintyse rajonus??Ar kad keliose savivaldybese,ta prasme miestuose prasyt ar miesto rajonus??
*

4u.gif drinks_cheers.gif tikiuosi , ne visada juodos dienos bus tikiuosi irsaulute išlys smile.gif)!!!
Taip turejau minti keliuose savivaldybese , arba netgi miestuose .
*Matrem*
QUOTE(**sea** @ 2012 02 01, 16:08)
*

Aaaaa,tai nezinau sito schmoll.gif blush2.gif ax.gif
mitiene
QUOTE(**sea** @ 2012 02 01, 14:08)
4u.gif  drinks_cheers.gif  tikiuosi , ne visada juodos dienos  bus tikiuosi irsaulute išlys smile.gif)!!!
*

Pildymo knygoje del konsulinio bustoyra parasyta,kad galima pazymeti trys rajonus savo savivaldybeje.Ten visas sarasas visu rajonu ir reikia pasirinkti ne daugiau triju.
*Matrem*
QUOTE(mitiene @ 2012 02 01, 19:05)
Pildymo knygoje del konsulinio bustoyra parasyta,kad galima pazymeti trys rajonus savo savivaldybeje.Ten visas sarasas visu rajonu ir reikia pasirinkti ne daugiau triju.
*

Savoj savivaldybej mes galejom suzymet kiek norim miesto rajonu.Kuo daugiau suzymi tuo daugiau sansu gaut greiciau biggrin.gif mes suzymejom beveik visus,nes mum nebuvo skirtumo kur gyvent ir gavom per menesi biggrin.gif
mitiene
QUOTE(*Matrem* @ 2012 02 01, 17:43)
Savoj savivaldybej mes galejom suzymet kiek norim miesto rajonu.Kuo daugiau suzymi tuo daugiau sansu gaut greiciau biggrin.gif mes suzymejom beveik visus,nes mum nebuvo skirtumo kur gyvent ir gavom per menesi biggrin.gif
*

Tai jums gerai,o pas mus tik trys ax.gif
mitiene
Keistenybes tesiasi unsure.gif Kai uzpildziauprasyma del HB,jie paskaiciavo keliolika svaru i savaite.Nusiunte pirmaji ceki landlordui,kad jis savo vardu issigrynintu uz mano nuoma.Kiti pervedimai kas savaite turetu buti i mano saskaita.Pervede HB viena karta man,okai kreipiausi del konsuliniobusto,tai jiems pritruko irodymu,kad dirbu.Rasiau anksciau,kad parodziau saskaitu fakturu knygele,banko israsa su pavardemir adresais kur dirbau,mokejimo ceki uz NIN,mokesciu inspekcijos patvirtinimasu UTR nr. Buuhaltere sake,kad daugiau irodymu jau nera kaip pateikti.Bet konsule pasake,kad tai neirodymai g.gif Ir stai neturiu teises ne tik pretenduoti i konsulini busta,bet ir nutrauke HB.Jokiu cekiu neturiu susijusiu su darbu,nes esu tik ''darbo jega''.Naudojosi tik telefonu,kad susitarti del laiko kada suderinant laika galiu atvykti dirbt.Gal kuri yra susidurusi su panasia situacija,kuri dirba self?Kaip suprantu,kad sioj saly jei dirbi pats savarankiskai,reiskias nedirbi ? doh.gif
Limcamca
QUOTE(mitiene @ 2012 02 05, 09:20)
Keistenybes tesiasi unsure.gif Kai uzpildziauprasyma del HB,jie paskaiciavo keliolika svaru i savaite.Nusiunte pirmaji ceki landlordui,kad jis savo vardu issigrynintu uz mano nuoma.Kiti pervedimai kas savaite turetu buti i mano saskaita.Pervede HB viena karta man,okai kreipiausi del konsuliniobusto,tai jiems pritruko irodymu,kad dirbu.Rasiau anksciau,kad parodziau saskaitu fakturu knygele,banko israsa su pavardemir adresais kur dirbau,mokejimo ceki uz NIN,mokesciu inspekcijos patvirtinimasu UTR nr. Buuhaltere sake,kad daugiau irodymu jau nera kaip pateikti.Bet konsule pasake,kad tai neirodymai g.gif Ir stai neturiu teises ne tik pretenduoti i konsulini busta,bet ir nutrauke HB.Jokiu cekiu neturiu susijusiu su darbu,nes esu tik ''darbo jega''.Naudojosi tik telefonu,kad susitarti del laiko kada suderinant laika galiu atvykti dirbt.Gal kuri yra susidurusi su panasia situacija,kuri dirba self?Kaip suprantu,kad sioj saly jei dirbi pats savarankiskai,reiskias nedirbi ? doh.gif
*

Man kyla du klausimai:

1. kam norint gauti, conculini buta reikia dirbti? PIrma karta girdziu toki reikalavima?
2. Kaip suprasti "neturiu cekiu"? Kokiu cekiu?
mitiene
QUOTE(Limcamca @ 2012 02 06, 13:16)
Man kyla du klausimai:

1. kam norint gauti, conculini buta reikia dirbti? PIrma karta girdziu toki reikalavima?
2. Kaip suprasti "neturiu cekiu"? Kokiu cekiu?
*

Jie atsikopijavo mano fakturu knygele,NIN mokesciu mokejimus,banko ataskaitas,UTR nr. ir pasake,kad truksta visvienaiirodymu,kad dirbu.
''neturiu cekiu'',tai reiskia,kad neturiu jokiu papildomu islaidu susijusiu su darbu-perkant dazus,klijus ir t.t.,nes man dirbant reikailingas tik telefonas ir darba atlieku be jokiu papildomu irankiuir pan.
CAB siandien pasake,kad visi irodymai,kad dirbu yra ir nera prie ko prisikabinti.Uzsakovu parasai,adresai,vardai pavardes,atlyginimu pervedimai per banka.
Del CB,WTC ir CTC irgi visi mano pateikti duomenys teisingi.
Sake,kad ateiciau po dvieju savaiciu ir apoitmenta dave dviguba 90minuciu.CAB darbuotoja kelis kartus ziurejo,tikrino visus mano gautus laiskus,vaiku pazymejimus del mokyklos ,darzelio ir t.t. Sake,kad lauks didelis darbas,ir tiketi,kad viskas issispres ir nepergyvent.Net per nauja issiuntus del CTC ir WTC man nebeatsiuncia jokio papildomo laisko jau virs menesio laiko.Na ir situacija doh.gif
mitiene
Na stai,councile pasake,kad ivyko klaida ir kas savaite nepervedines HB,o mokes kas savaite.Perrase kazka savo kompe.
demonija
Labas ax.gif

Gal as cia ne i tema. Nuomojames nama ir gavom ispejima jog ten kazkuria diena ateis patikrinti namo. Gal galit apsviesti kaip tas tikrinimas vyksta ir prie ko gali prikibti? g.gif

Aciu uz info 4u.gif
staniule
sveikos..gavau snd laiska is cuoncil,kad galiu bidinti...tik nera cia jokiu tasku ar raidziu pas mane...tai nzn kokiam lygi cia as esu...tik parasyta kad : you have been categorised as a PRIORITY HOMESEEKER...

sakykit tam saite kur bidinti namu kainos uz men ar uz savaite? nes nieko neraso tik total cost

aciukas
staniule
ir dar klausimelis...ar as galiu matyti namus kol dar neprasidejes bidinimas? nes db tai man neleidzia...aciu
~♥KaipTaiKaip♥~
QUOTE(demonija @ 2012 02 07, 18:24)
Labas ax.gif

Gal as cia ne i tema. Nuomojames nama ir gavom ispejima jog ten kazkuria diena ateis patikrinti namo. Gal galit apsviesti kaip tas tikrinimas vyksta ir prie ko gali prikibti? g.gif

Aciu uz info 4u.gif
*

Mus taip pat tikrina 4u.gif Kas pusmetį turbūt g.gif Ateina, permeta akim kambarius ar niekas nesugadinta, pasižymi savo lapuose ir ate. Pas mus kokias 10 min užtrunka g.gif Po spintas nesikuičia lotuliukas.gif
p Raganyte
Gal kas konkreciai zino kuo skiriasi Counsil House nuo Housing Assotiation House? 4u.gif
Joltoma
QUOTE(demonija @ 2012 02 07, 21:24)

*

Pasiskaityk nuomos sutarti greiciausiai nurodyta kas kiek laiko jie ateis tikrinti, pas mus budavo kas 3 menesius, tai ateidavo paziureti ar nenubomzintas butas, paklausdavo gal ka pataisyti, padazyti reikia. Bet niekaip neikalbejom kad nuplautu langus is lauko puses, nes jie neatsidaro pilnai doh.gif nes nuomos sutartyje apie langus ne zodelio
Papildyta:
QUOTE(p Raganyte @ 2012 02 09, 01:43)
Gal kas konkreciai zino kuo skiriasi Counsil House nuo Housing Assotiation House?  4u.gif
*

mano manymu council house tai counculinis butas o housing assosiation, tai kitu istaigu suteikiami butai. Kai teikiamas prasymas del councilui gali buti teikiamas ir kitoms istaigoms, pas juos dazniausiai buna kitokios salygos gal kokio depozito nori, gal leidzia privatizuoti, nuoma pas juos brangesne ir t.t.
**sea**
QUOTE(Joltoma @ 2012 02 09, 10:13)

mano manymu council house tai counculinis butas o housing assosiation, tai kitu istaigu suteikiami butai. Kai teikiamas prasymas del councilui gali buti teikiamas ir kitoms istaigoms, pas juos dazniausiai buna kitokios salygos gal kokio depozito nori, gal leidzia privatizuoti, nuoma pas juos brangesne ir t.t.
*

sveika !! O kas del council namu juos paskui galima išsipirkti ?? g.gif
Joltoma
Na del issipirkimo skaitykite savo councilo tinklapyje, kaz kaip nesidomejau bet lyg tai ten kur as gyvenu galima issipirkt po 5 metu isgyvenus tame bute berods su 70% nuolaida ir pries teikiant prasymus buklete jau nurodoma kuriuose rajonuose bus galima issipirkt o kuriuose ne, taip pat tinklapyje talpinami skelbimai kurie nori keistis butus, tai jei netenkina butas ar vieta galima bandyt ieskot gal kas nores keistis (butas gali buti ne ispirktas), o gavus is Housing Assotiation irgi reiketu ziuret sutarties salygas, pas mus zinau viena istaiga duoda buta jei sumoki 5000 sv depozita ir galima issipirkti, bet leidzia issipirkt tik 70 % buto kita dalis lieka ju nuosavybe, nu vienu zodz reikia skaityt ten kur gyvenate sutartis, internetiniuose puslapiuose........ 4u.gif
**sea**
QUOTE(Joltoma @ 2012 02 09, 14:59)
Na del issipirkimo skaitykite savo councilo tinklapyje, kaz kaip nesidomejau bet lyg tai ten kur as gyvenu galima issipirkt po 5 metu isgyvenus tame bute berods su 70% nuolaida ir pries teikiant prasymus buklete jau nurodoma kuriuose rajonuose bus galima issipirkt o kuriuose ne, taip pat tinklapyje talpinami skelbimai kurie nori keistis butus, tai jei netenkina butas ar vieta galima bandyt ieskot gal kas nores keistis (butas gali buti ne ispirktas), o gavus is  Housing Assotiation irgi reiketu ziuret sutarties salygas, pas mus zinau viena istaiga duoda buta jei sumoki 5000 sv depozita ir galima issipirkti, bet leidzia issipirkt tik 70 % buto kita dalis lieka ju nuosavybe, nu vienu zodz reikia skaityt  ten kur gyvenate sutartis, internetiniuose puslapiuose........ 4u.gif
*

Ačiu už ino 4u.gif
Prisiregistravau prieš pora savaitčiu gavau prisijungimo duomenis , bandau prisijungti sako klaida sad.gif !! Reikes turbut jiems skambinti pasiklausti kodel negaliu prisiloginti .
bangele R
labukas mergytes gal galite imesti kuri zinote nuorodele kur galima uzpildyti forma del council house niekaip nerandu aciu is anksto
-ELI-
Mes vasarą bus jau 2 metai,kaip laukiam konsulinio namo. Iš pradžių buvo euforija, su džiaugsmu laukėm kiekvieną savaitę atnaujinto namų sąrašo. Paskui kai buvo lyg tai džiugi žinia,kad galim apžiūrėt namą. Tik nežinojom, kad mes lyg buvom eilėje tam namui apie 10 ir visi jį pamatę atsisakė doh.gif Pamatę tą namą dabar esam labai atsargūs, nes dar vienas atsisakymas ir išbraukia iš eilės g.gif
O namas ten buvo katastrofiškas. Be langų stiklų,su užkaltais kartonais, ant durų buvo užkaltas metalo lakštas. Prieš tai gyvenęs nuomotojas kalėjime sėdi ir namas jau sakė,kad apie metus negyvenamas. Kaimynai tokie matosi irgi išgeriantys, netvarkingi...Namo išorė aišku atitiko vidų... Viskas išdraskyta, apipaišyta, šildymo katilas neveikia, nei grindų, nei sienų, nei lubų... Gal net ir elktros nebuvo g.gif Langai neužsidarė smile.gif
Jūs nė įsivaizduojat koks buvo šokas... Pačioj baisiausioj landynėje turbūt tik tai rastum. Dabar jau labai atsargiai renkamės už ką balsuoti. Ir to šoko tai aš dar ilgai nepamiršiu verysad.gif Nebūčiau patikėjusi,kad tokį namą gali pasiūlyti Anglijoje šeimai su kūdikiu ir neįgaliu vaiku doh.gif
titkauk
QUOTE(-ELI- @ 2012 02 18, 16:53)
Mes vasarą bus jau 2 metai,kaip laukiam konsulinio namo. Iš pradžių buvo euforija, su džiaugsmu laukėm kiekvieną savaitę atnaujinto namų sąrašo. Paskui kai buvo lyg tai džiugi žinia,kad galim apžiūrėt namą. Tik nežinojom, kad mes lyg buvom eilėje tam namui apie 10 ir visi jį pamatę atsisakė doh.gif Pamatę tą namą dabar esam labai atsargūs, nes dar vienas atsisakymas ir išbraukia iš eilės g.gif
O namas ten buvo katastrofiškas. Be langų  stiklų,su užkaltais kartonais, ant durų buvo užkaltas metalo lakštas. Prieš tai gyvenęs nuomotojas kalėjime sėdi ir namas jau sakė,kad apie metus negyvenamas. Kaimynai tokie matosi irgi išgeriantys, netvarkingi...Namo išorė aišku atitiko vidų... Viskas išdraskyta, apipaišyta, šildymo katilas neveikia, nei grindų, nei sienų, nei lubų... Gal net ir elktros nebuvo g.gif Langai neužsidarė smile.gif
Jūs nė įsivaizduojat koks buvo šokas... Pačioj baisiausioj landynėje turbūt tik tai rastum. Dabar jau labai atsargiai renkamės už ką balsuoti. Ir to šoko tai aš dar ilgai nepamiršiu verysad.gif Nebūčiau patikėjusi,kad tokį namą gali pasiūlyti Anglijoje šeimai su kūdikiu ir neįgaliu vaiku doh.gif
*

man atrodo nuima tas gi grotas nuo langu ir nuo duru.o grindu baisios sienos lubos ir t.t.. tai visur zinok smile.gif pries bidinant apsiziurek,as kartais net i ta vieta nuvaziuodavau aplinka apsiziuret.dabar jau nebesirenku puse metu nes nieko gero. doh.gif verysad.gif
*Matrem*
QUOTE(titkauk @ 2012 02 18, 20:31)
man atrodo nuima tas gi grotas nuo langu ir nuo duru.o grindu baisios sienos lubos ir t.t.. tai visur zinok smile.gif pries bidinant apsiziurek,as kartais net i ta vieta nuvaziuodavau aplinka apsiziuret.dabar jau nebesirenku puse metu nes nieko gero. doh.gif  verysad.gif
*

Pas mus isvis kitokia sistema,atsiuncia laiska kad siulom jum toki ir toki busta,nepatinka-neimk ax.gif galimi trys atsisakymai ir isbraukia is saraso. ax.gif name kur mes gavom reikejo viso apdailos remonto-lubos sienos grindys,bet siaip visa kita sutvarkyta sakyciau iki smulkmenu.Net zole pirmasyk nupjauna hihihi.gif mes labai patenkinti biggrin.gif
Mamičiukė
Labas,

Būkit gerutės smile.gif gal galit pasakyt kaip galima gauti konsulinį namą\butą?
Kokios sąlygos ir panašiai?

Ačiū už informaciją
Zuzi_šoka
QUOTE(Mamičiukė @ 2012 02 18, 14:55)
Labas,

Būkit gerutės  smile.gif  gal galit pasakyt kaip galima gauti konsulinį namą\butą?
Kokios sąlygos ir panašiai?

Ačiū už informaciją
*

Sveika, o kur Jus gyvenate? Siulau pirmiausia internete susirasti savo miesto tarybos puslapi ir tenai ieskoti informacijos susijusios su "housing'u". Tarkim, gyvenate Bury (Manchesteris), tai einate i bury.gov.uk - housing - council housing... Ir skaitote skaitote... smile.gif
*smilgele*
sveikutes 4u.gif
turiu klausimeli... gal kuri nors busit susidure su panasia situacija.
as, mb ir metuku sunelis gyvenam studio flat'e. zodziu, gyvenam viename kambarelyje. seimininkams mokame 'juodais' pinigais, nuomos sutarties neturime. zinau, kad pildant forma del ch gavimo, reikia nurodyti adresa. sito adreso negaliu nurodyti, nes seimininkai yra susitvarke benefitus uz sita buta ir jei councilas suzinos, kad ne jie cia gyvena, nukirps visus benefitus. tai dabar nezinau, ka daryti... per agentura issinuomoti buto neisgaletume. mb self-employeris uzdirba daugiau nei minimuma, as irgi dirbu uz daugiau nei minimuma. uz vaiko prieziura moku irgi 'juodais', nes i darzeli mums per brangu... tai dabar stovim tokioj kryzkelej, nei pirmyn, nei atgal.
ar council ateina tikrinti, kokiom salygom zmones gyvena?
Zuzi_šoka
QUOTE(*smilgele* @ 2012 02 19, 08:37)
sveikutes 4u.gif
as, mb ir metuku sunelis gyvenam studio flat'e. zodziu, gyvenam viename kambarelyje. seimininkams mokame 'juodais' pinigais, nuomos sutarties neturime. zinau, kad pildant forma del ch gavimo, reikia nurodyti adresa. sito adreso negaliu nurodyti, nes seimininkai yra susitvarke benefitus uz sita buta ir jei councilas suzinos, kad ne jie cia gyvena, nukirps visus benefitus. tai dabar nezinau, ka daryti... per agentura issinuomoti buto neisgaletume. mb self-employeris uzdirba daugiau nei minimuma, as irgi dirbu uz daugiau nei minimuma. uz vaiko prieziura moku irgi 'juodais', nes i darzeli mums per brangu... tai dabar stovim tokioj kryzkelej, nei pirmyn, nei atgal.
*

Labas, ten kur as gyvenu, niekas niekur neateina. Net nezinau ka patart Jusu situacijoje, nebent tai, kad greiciau islistumet is "juodu pinigu" smile.gif Ir gyventumet kaip visi cizilizuoti, saziningi zmones. Tuomet prireikus ir pagalbos sulaukite is salies. O dabar jei norite claiminti council house - gal turite kokiu draugu? Kuriu adresa nurodyt galite, na tarkim - glaudziates laikinai pas juos... Norite stoti i eile council house gauti, nes jusu pajamos menkos susimoketi nuoma.
Nors cia irgi keistai skamba.. Abu uzdirbate jug..ir dar daugiau nei minimuma.. ax.gif
Gintarė:)
Sveiki gal kam buvo panasi situacija- aplikavau del council house vietoj kur gyvenu, bet dabar svarstom keltis kiton vieton .Kaip su aplikacija- pasikeitus savivaldybei ar galima ta anketa ,,perkelti''. Jokio namo iki siol nesulaukem ir vargu ar tokiam kaime kada ka gausim. O kai pati ziuriu tuos bid's tai man ir terodo aplinkinius, to miesto kur gyvent ketinam namu net nematau.
Mamičiukė
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 02 19, 12:01)
Sveika, o kur Jus gyvenate? Siulau pirmiausia internete susirasti savo miesto tarybos puslapi ir tenai ieskoti informacijos susijusios su "housing'u". Tarkim, gyvenate Bury (Manchesteris), tai einate i bury.gov.uk - housing - council housing... Ir skaitote skaitote... smile.gif
*

Mes gyvensim Wellingborough, tai dabar koks tada iseitu musu tarybos puslapis? blush2.gif
ar kaip suprantu turetume eiti wellingborough.gov.uk

Nes kur reiketu ta prasima paduoti?jai aisku galetu pretenduoti smile.gif
samand1s
Labas vakaras ...Gal galite man truputi padeti susigaudyti .Nesu susidurusi su councilo namais tai nelabai ka nusimanau,bet tikiuosi jus man padesit atsakyti i pora klausimu...Mano pazystama istiko beda ji turi issikraustyti is buto greitai ,tai jinai kraustyusi pas savo drauga i councilo buta ,bet tas draugas klause siandiena counsulo kaip reiketu ja legalizuoti tame bute ...Atsakymas buvo kad reikia kiekvienam susimoketi po 500 simtus £ ir kas savaite bus mokama normali suma kaip ir anksciau bet truputi didesne....Jisai sako kad cia depozitui bet as nesu girdejusi tokiu dalyku...O gal cia uz dokumentu tvarkyma?Prasau atsakykit jeigu kas esate susidure...
Joltoma
Na stai izengeme pirmuosius zingsnius i council nama, vyksta remontai intensyviai, gal cia priklauso nuo councilo, bet pas mus sutartyse nurodyta, kad councilas negali duot buto jei netvarkingos durys (laukines ir vidaus), langai, virtuves baldai, vonios kambarys, sildymo sistema ir vandens tiekimo sistema bei priesgaisrine sistema g.gif
Taigi ka paminejau viskas tvarkoje thumbup.gif , bet kosmetinio remonto reikia tai zut but , aisku grindis dar susidet, nes jai buve savininkai naudojo kilimine danga kas cia labai populiaru (del garso izoliacijos) tai councilas butinai ja pasalina del saugumo.
Paskaiciavome islaidas aisku brangiausiai isejo buitine technika, tai viso isleidom ir dar isleisim apie 2000 sv.

samand1s sunku ka atsakyti, kiekvienam councule gali buti skirtinga tvarka.
Jusu pazystama gavusi laiska is seiminiku kad turi issikraustyti is nuomojamo buto per 2 men. turetu pateikt ta laiska councilui, tada jie reaguoja greiciau nes cia gresianti benamyste. Ir tuomet deretis ................tiesa pasakius net nzn pasikonsultuokite su specialistais.
samand1s
QUOTE(Joltoma @ 2012 02 28, 12:31)
Na stai izengeme pirmuosius zingsnius i council nama, vyksta remontai intensyviai, gal cia priklauso nuo councilo, bet pas mus sutartyse nurodyta, kad councilas negali duot buto jei netvarkingos durys (laukines ir vidaus), langai, virtuves baldai, vonios kambarys, sildymo sistema ir vandens tiekimo sistema bei priesgaisrine sistema  g.gif
Taigi ka paminejau viskas tvarkoje  thumbup.gif , bet kosmetinio remonto reikia tai zut but , aisku grindis dar susidet, nes jai buve savininkai naudojo kilimine danga kas cia labai populiaru (del garso izoliacijos) tai councilas butinai ja pasalina del saugumo.
Paskaiciavome islaidas aisku brangiausiai isejo buitine technika, tai viso isleidom ir dar isleisim apie 2000 sv.

samand1s sunku ka atsakyti, kiekvienam councule gali buti skirtinga tvarka.
Jusu pazystama gavusi laiska is seiminiku kad turi issikraustyti is nuomojamo buto per 2 men. turetu pateikt ta laiska councilui, tada jie reaguoja greiciau nes cia gresianti benamyste. Ir tuomet deretis ................tiesa pasakius net nzn pasikonsultuokite su specialistais.
*

Dekui uz atsakyma...Pasirodo tas 1000 svaru yra naujei sutarcei sudaryti ....O jei iseiti niekas neliepia greitai ,bet tame bute likti yra labai nesaugu del kai kuriu aplinkybiu, deje nelabai galiu pasakoti viesai nes cia liecia buto seimininkus...Tai greiciausei ji eis kito kambario ieskoti nes tas draugas persigalvojo.Aciu uz atsakyma.. 4u.gif
titkauk
[quote=Joltoma,2012 02 28, 10:31]
Na stai izengeme pirmuosius zingsnius i council nama, vyksta remontai intensyviai, gal cia priklauso nuo councilo, bet pas mus sutartyse nurodyta, kad councilas negali duot buto jei netvarkingos durys (laukines ir vidaus), langai, virtuves baldai, vonios kambarys, sildymo sistema ir vandens tiekimo sistema bei priesgaisrine sistema g.gif
Taigi ka paminejau viskas tvarkoje thumbup.gif , bet kosmetinio remonto reikia tai zut but , aisku grindis dar susidet, nes jai buve savininkai naudojo kilimine danga kas cia labai populiaru (del garso izoliacijos) tai councilas butinai ja pasalina del saugumo.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Sveikinimai.
liomi
QUOTE(*smilgele* @ 2012 02 19, 18:37)
sveikutes 4u.gif
*

koks vimdanciai "juodas" gyvenimas..ir dar pedagoges ,mokinat vaikucius nemeluot? laugh.gif
Kaštanka
QUOTE(*smilgele* @ 2012 02 19, 19:37)
sveikutes 4u.gif
*

jei abu daugiau nei minimuma uzdirbat, isgaletumet pasitaupe ant depozitu.

taip, ateina ir tikrina. i tokia padeti patys save pasistatet, juk seimom su mazom pajamom yra ir darzeliai/ registruotos aukles dalinai apmokami ir nuoma.
Flaurencija
QUOTE(*smilgele* @ 2012 02 19, 19:37)
sveikutes 4u.gif
*

I tokia padeti patys save pastatete ir tik jus ja galite pakeisti, dviem zmonems dirbant tikrai imanoma susitaupyti ir issinuomuoti atskira busta ir gyventi taip kad galetum ramiai miegoti ax.gif
dafniele
Sveiki noreciau ir as vieno dalikelio paklausti atejo mums laiskutis ir ten parasyta BAND4l with a number of needs of 0 kaip sita suprasti blush2.gif
zvaigzdut
labai nesidomejau kaip viskas vyksta, bo buvau pasiruosusi ilgai ir nuobodziai laukt to konsulinio namo (visgi jauni, be vaiku ir tt), o ir bidinu tik antra sav... Tai va 2dieni vakare uzdibinau, 3dieni ryte skambina ir klausia ar domina ar galim tartis del atejimo pasiziuret. Ryt turi perskambint tada tiksliai susitarsim. Kazkaip pasimeciau baisiausiai, tai nepaklausiau kokiu tikslu ten man eit, tik siaip pasiziuret? netikiu, kad laimejau, o ir bidint dar galima sian iki 12 pm. Negi paprastai visus sukviecia i pasiziurejima buto? Nu laimet niekiap nelaimejau, nes gi po mano bido ir skambuciu dar 2 dienos bidinimui, gi nemazas sansas, kad kazkas su pirmenybe uzdibins ten. Ar visgi jei jau paskambino (laiska sake, kad issius iskart po pokalbio), tai kazkokie nemenki sansai yra?
Cia ne klausimas, cia siaip pasvarstymas, zinau, kad kristoliniu rutuliu burimui neturit biggrin.gif
-Astreja-
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 03 08, 07:49)
labai nesidomejau kaip viskas vyksta, bo buvau pasiruosusi ilgai ir nuobodziai laukt to konsulinio namo (visgi jauni, be vaiku ir tt), o ir bidinu tik antra sav... Tai va 2dieni vakare uzdibinau, 3dieni ryte skambina ir klausia ar domina ar galim tartis del atejimo pasiziuret. Ryt turi perskambint tada tiksliai susitarsim. Kazkaip pasimeciau baisiausiai, tai nepaklausiau kokiu tikslu ten man eit, tik siaip pasiziuret? netikiu, kad laimejau, o ir bidint dar galima sian iki 12 pm. Negi paprastai visus sukviecia i pasiziurejima buto? Nu laimet niekiap nelaimejau, nes gi po mano bido ir skambuciu dar 2 dienos bidinimui, gi nemazas sansas, kad kazkas su pirmenybe uzdibins ten. Ar visgi jei jau paskambino (laiska sake, kad issius iskart po pokalbio), tai kazkokie nemenki sansai yra?
Cia ne klausimas, cia siaip pasvarstymas, zinau, kad kristoliniu rutuliu burimui neturit biggrin.gif

mano drauge kai lauke pries kelis metus, tai tada kviesdavosi 3 laukiancius paziurejimui ir tada priklauso kuris is ju triju pirmenybe turi tas pirmas sako ar nori ar ne, jei ne tada pereina antram ir jei ne tada treciam. Laiskas kuri atsius pasakys kelinta jus busit sitam pasirinkimo procese. Ja kai jau pradejo kviest, tai ir kviete kelis kart, kol rado kas jai tinka ir patinka. Nesakau, kad ir jum taip bus, ar kad niekas nepasikeite, bet jos atveju va taip viskas vyko ax.gif beje ji irgi be vaiku buvo ax.gif sekmes 4u.gif
staniule
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 03 08, 09:49)
*

sveika..tai jums sekasi...ar jus londone?
nes as vienisa .gimdyti uz poros men,kai vaikelis gims lovytes nebus kur ikist...bet bidinu ir bidinsiu ilgai ir nuobodziai,nes tai 109 tai 201 eileje.....
zvaigzdut
QUOTE(staniule @ 2012 03 08, 11:12)
sveika..tai jums sekasi...ar jus londone?
nes as vienisa .gimdyti uz poros men,kai vaikelis gims lovytes nebus kur ikist...bet bidinu ir bidinsiu ilgai ir nuobodziai,nes tai 109 tai 201 eileje.....
*

ne, as newcastle
ir dar, del tu 3 kvieciamuju. Visai logiska ir pilnai sutikciau, jei tai butu diena po bidinimo pabaigos, o ne jo vidury. Gi kaip ir minejau, iki pabaigos gali su labai labai labai dideliu prioritetu dar pabidint. NU vnz, laukiu laisko, bus matyt
zvaigzdut
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 03 08, 11:59)
ne, as newcastle
ir dar, del tu 3 kvieciamuju. Visai logiska ir pilnai sutikciau, jei tai butu diena po bidinimo pabaigos, o ne jo vidury. Gi kaip ir minejau, iki pabaigos gali su labai labai labai dideliu prioritetu dar pabidint. NU vnz, laukiu laisko, bus matyt
*

jokiu ten apziuriu kaip suprantu nebus. laiske rasoma, kad flatas available immediately ir ryt turiu pasakyt imu ar ne bigsmile.gif biggrin.gif va jum ir eiles ilgos, net 2 sav neprireike biggrin.gif reikes ryt eit ziuret ar ne kox bomzynas
*Matrem*
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 03 09, 00:34)
jokiu ten apziuriu kaip suprantu nebus. laiske rasoma, kad flatas available immediately ir ryt turiu pasakyt imu ar ne  bigsmile.gif  biggrin.gif va jum ir eiles ilgos, net 2 sav neprireike  biggrin.gif reikes ryt eit ziuret ar ne kox bomzynas
*

Jie turbut visiem sako,kad ilgos eiles hihihi.gif mum buta po savaites pasiule,tiek kad neemem-norejom namo ax.gif
zvaigzdut
QUOTE(*Matrem* @ 2012 03 09, 11:54)
Jie turbut visiem sako,kad ilgos eiles hihihi.gif mum buta po savaites pasiule,tiek kad neemem-norejom namo ax.gif
*

turbut, kad visi tik namu nori smile.gif
man tinka bet kas, svarbu tik kad atskirai nuo kitu ir nebrangiai ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.