Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie Council House UK

QUOTE(Joltoma @ 2011 12 22, 17:46)
loenmi
tuomet isisnuomokit buta, jei pajamos mazos house benefit susitvarkytumet ir gyventumet ir ramiai lauktumete to buto ir tikrai uz nuoma nereikes moket daugiau negu nuomojant is councilo.

Gingerr geras tinklapis, senai naudojuos, dabar jei ka nors grazesnio randu tai keiciu, senuosius atiduodu geresnius baldus pasiimu  thumbup.gif
Maloniai buvau nustebintai kai atvyko zmogus paimti vaikiskos masinos kedutes, gi tas pats kuris mums padovanojo pietu stala su kedemis, va taip uz gera geru....

taip ir darysim taupysim ant nuomos ir depozito,gal kas zinote per koki laikotarpi tai sutvarkoma,tas hausing benefitas? ir dar ar jus matote nuotraukas tam nuostabiam puslapyje smile.gif kuriame dovanojami daiktai,as gal nemoku kazko???
Atsakyti
QUOTE(loenmi @ 2011 12 23, 00:54)
taip ir darysim taupysim ant nuomos ir depozito,gal kas zinote per koki laikotarpi tai sutvarkoma,tas hausing benefitas? ir dar ar jus matote nuotraukas tam nuostabiam puslapyje smile.gif kuriame dovanojami daiktai,as gal nemoku kazko???

nu nuotraukas ne visi deda, pradzioj kai rinkausi butiniausius baldus man visiskai nebuvo svarbi ju spalva, na o baisiai nudevetu gal ir nesiulo. Aisku turetumet but pasirupine transportu, kad tuos baldus parsivezt, bei taikytis prie siulanciojo laiko,
Nezinau kaip kituose miestuose sis tinklapis yra aktyvus, bet man idejus koki atiduodama daigta gaunu 20-30 laisku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Joltoma @ 2011 12 23, 02:24)
nu nuotraukas ne visi deda, pradzioj kai rinkausi butiniausius baldus man visiskai nebuvo svarbi  ju spalva, na o baisiai nudevetu gal ir nesiulo. Aisku turetumet but pasirupine transportu, kad tuos baldus parsivezt, bei taikytis prie siulanciojo laiko,
Nezinau kaip kituose miestuose sis tinklapis yra aktyvus, bet man idejus koki atiduodama daigta gaunu 20-30 laisku  doh.gif


musu mieste irgi daug daiktu siulo. nuotraukas retai kas deda, bet parasius, akd domiesi ir paprasius nuotraukos, daznai parodo. gerai yra parasyti is anksto, kada gali paimti ta daikta.
Atsakyti
Labas rytas.Parasiau prasyma del HB.Auginu trys vaikus,taciau kol dar negaunu CB,CTC ir WTC,man paskaiciuota nuolaida nuomai tik vienam asmeniui po 17svaru i savaite.Nors vaikai lanko mokykla,darzeli,taciau,tai dar nera yrodymas,kad vaikai irgi yra mano seima ir kaip aiskino,kai tik pradesiu gauti vaiku pasalpas,bus perskaiciavimas House Benefit.O paklausti norejau stai ko.Ar galeciau rasyti prasyma del konsulinio busto?Ar visvienai bus ziurima,atseit as gyvenu viena be vaiku ir geriau laukti kol pradesiu gauti CB ir kitas pasalpas?Ar visgi atsistoti dabar i eile ir jau pradejus gauti vaikams skirtus pinigus pranesti apie pasikeitimus ?Aciu smile.gif
Atsakyti
Labas, gal kas gales atsakyti smile.gif ar tikrina adresa kuriame gyvename kai paskiria nama ar flata? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaeid @ 2012 01 27, 23:24)
Labas, gal kas gales atsakyti  smile.gif  ar tikrina adresa kuriame gyvename kai paskiria nama ar flata? aciu  4u.gif


Sveika, nelabai supratau klausimo. Ar tikrina, kur gyvenate, pries paskirdami council busta? Siaip lygtais ne. Ateit, niekas neateina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 01 28, 13:55)
Sveika, nelabai supratau klausimo. Ar tikrina, kur gyvenate, pries paskirdami council busta? Siaip lygtais ne. Ateit, niekas neateina.  smile.gif


Na mes persikraustem kitur,ir dar nebuvom nueje pranesti kad musu adresas pasikeite,siaip nelabai kuo skiriasi ankstesnis butas nuo dabartinio,o ir laiko visai nera pas juos vaiksciot. Va ir mastau dabar ar labai jau blogai butu jei netycia mums kazka paskirtu,ar tikrintu? gal aiskiau parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaeid @ 2012 01 28, 13:37)
Na mes persikraustem kitur,ir dar nebuvom nueje pranesti kad musu adresas pasikeite,siaip nelabai kuo skiriasi ankstesnis butas nuo dabartinio,o ir laiko visai nera pas juos vaiksciot. Va ir mastau dabar ar labai jau blogai butu jei netycia mums kazka paskirtu,ar tikrintu? gal aiskiau parasiau  4u.gif

Kazka girdejau, kad lygtais kai councilas pasiulp busta - paskambina ir laiska paraso su pasiulymu del to busto (kad butu rastu parasytas irodymas, jog buvo Jums tikrai pasiulyta).
Papildyta:
QUOTE(mitiene @ 2012 01 27, 11:00)
Labas rytas.Parasiau prasyma del HB.Auginu trys vaikus,taciau kol  dar negaunu CB,CTC ir WTC,man paskaiciuota nuolaida nuomai tik vienam asmeniui po 17svaru i savaite.Nors vaikai lanko mokykla,darzeli,taciau,tai dar nera yrodymas,kad vaikai irgi yra mano seima ir kaip aiskino,kai tik pradesiu gauti vaiku pasalpas,bus perskaiciavimas House Benefit.O paklausti norejau stai ko.Ar galeciau rasyti prasyma del konsulinio busto?Ar visvienai bus ziurima,atseit as gyvenu viena be vaiku ir geriau laukti kol pradesiu gauti CB ir kitas pasalpas?Ar visgi atsistoti dabar i eile ir jau pradejus gauti vaikams skirtus pinigus pranesti apie pasikeitimus ?Aciu smile.gif

Geriau rodyti viska kaip yra ir formoje yra skiltis: papildoma informacija (cia galesite irasyti, kad tokie ir tokie dokumentai jau yra procese).
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2012 01 28, 15:52)
Kazka girdejau, kad lygtais kai councilas pasiulp busta - paskambina ir laiska paraso su pasiulymu del to busto (kad butu rastu parasytas irodymas, jog buvo Jums tikrai pasiulyta).

Tiktai ateina laiskas ir ji reikia nestis,einant apziuret siulomo busto. ax.gif bent jau mum taip buvo.Apskritai kai kreipemes,sake kad gali ateit patys paziuret kur it kaip gyvenam,bet nebuvo ateje.Nezinau kiek skiriasi sistema priklausomai nuo miesto,bet pas mus pasirinktinai gali ir ateit.
Atsakyti
sveikos..per kieklaiko gavote konsulinius bustus? laukiu jau 4 men ir gavau l;aiska,kad dar 6-8 sav laukti,kad jie labai busy...as Londone gyvenu...
Atsakyti
QUOTE(staniule @ 2012 01 28, 17:10)
sveikos..per kieklaiko gavote konsulinius bustus? laukiu jau 4 men ir gavau l;aiska,kad dar 6-8 sav laukti,kad jie labai busy...as Londone gyvenu...


Mes jau 2 metus laukiam,ir nieko.... viena karta tik kviete apziureti,bet buvom ne pirmi tai ir negavom.
Atsakyti
QUOTE(staniule @ 2012 01 28, 16:10)
sveikos..per kieklaiko gavote konsulinius bustus? laukiu jau 4 men ir gavau l;aiska,kad dar 6-8 sav laukti,kad jie labai busy...as Londone gyvenu...

Mes per gera menesi gavom ax.gif bet ne Londone.
Atsakyti