Įkraunama...
Įkraunama...

VIRBALAIS MEGZTOS SERVETĖLĖS

PRADEJAU DOMETIS VIRBALAIS MEGZTOM SERVETĖLĖS. JOS TIESIOG MANE PAKERĖJO. TIK NELABAI SEKASI, NES NESENIAI PRADĖJAU... blush2.gif NORĖČIAU KUO DAUGIAU APIE JAS SUŽINOTI, KIEK IEŠKOJAU ŠIAME FORUME, VIETĄ UŽĖMĘ VAŠĘLINĖS g.gif . KAS PRIE MANĘS JUNGIASI ?
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 12 12, 19:07)
PRADEJAU DOMETIS VIRBALAIS MEGZTOM SERVETĖLĖS. JOS TIESIOG MANE PAKERĖJO. TIK NELABAI SEKASI, NES NESENIAI PRADĖJAU...  blush2.gif  NORĖČIAU KUO DAUGIAU APIE JAS SUŽINOTI, KIEK IEŠKOJAU ŠIAME FORUME, VIETĄ UŽĖMĘ VAŠĘLINĖS  g.gif . KAS PRIE MANĘS JUNGIASI ?


Yra tema ir virbalais mezgamu.
Atsakyti
o man atrodo, kad tokia tema buvo, bet jau uždaryta, tai kaip ir viskas tvarkoj g.gif
Atsakyti
O štai čia nuorodėlė į pirmąją temutę
Megztos servetėlės - pirma tema
Atsakyti
ačiū merginos thumbup.gif
Atsakyti
Aciu,kad atydariai tema thumbup.gif ,stai mano servetele 30x30 biggrin.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
[quote=rimusia,2010 12 16, 21:51]
Aciu,kad atydariai tema thumbup.gif ,stai mano servetele 30x30 biggrin.gif

labai daili thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 12 16, 21:51)
Aciu,kad atydariai tema thumbup.gif ,stai mano servetele 30x30 biggrin.gif

user posted image user posted image user posted image


labai gražu. kaip mezgei? 5 paskui ant valo ? noriu schemutės blush2.gif
Atsakyti
Gal kas nors galėtų padėti suprasti šią schemą? Man tokie visai neįprasti ženklai. Ir nesuprantu ką tie skaičiai reiškia. Tikriausiai kur pvz. 3x tai reiškia, kad kažkas kartojama tris kartus, o ką reiškia skaičiai šiaip tarp ženklų?

user posted image
Atsakyti
Skaičiai 3x reiškia, kiek kartų reikia pakartoti skliausteliuose esantį motyvą, o tiesiog skaičiai tuščiame langelyje reiškia gerųjų akių skaičių. Trikampiukai reiškia suėmimą į kurią nors pusę, priklausomai nuo paties trikampiuko palinkimo, statusis trikampis- 3 akys į vieną, taškelis - užmetimas,kitų deja nežinau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2011 01 14, 12:41)
užmetimas,kitų deja nežinau. smile.gif

Kur toks rombiukas yra,aš ir mezgiau suimdama 3akis į vieną
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 14 sausio 2011 - 14:02
keista schema, vos supratau doh.gif
Atsakyti