Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

Ankstesnė tema.

Kaip sakė mano implantologas ir protezistas, pacientų nuomonė yra labai svarbi, nes gydytojas nejaučia to, ką jaučia pacientas operacijos metu. Visos patirtys skirtingos, todėl pasidalinkim jomis su forumo lankytojais.
Atsakyti
Nu ką, vakar buvau pas gydytoją pasirodyti praėjus metams po protezavimo ant implantų. Gydytojas sakė, kad pirmieji metai labai svarbūs, todėl yra būtina pasitikrinti jiems praėjus. Tik suprotezavus prasideda maksimai implantų apkrova ir tada gali išlįsti komplikacijos pvz. kaulo nykimas, apie kurias pacientas net neįtaria. Dabar jau žinau, kad viskas gerai ir jei ir toliau nebus jokių problemų- tai pasirodyti su implantais reiks tik po 3 metų. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 12 17, 23:23)
Nu ką, vakar buvau pas gydytoją pasirodyti praėjus metams po protezavimo ant implantų. Gydytojas sakė, kad pirmieji metai labai svarbūs, todėl yra būtina pasitikrinti jiems praėjus. Tik suprotezavus prasideda maksimai implantų apkrova ir tada gali išlįsti komplikacijos pvz. kaulo nykimas, apie kurias pacientas net neįtaria. Dabar jau žinau, kad viskas gerai ir jei ir toliau nebus jokių problemų- tai pasirodyti su implantais reiks tik po 3 metų. thumbup.gif


Kliniku Vilniuje prisiveise, turetu kainos kristi bigsmile.gif

Pas ka stateisi implantus, kokioje klinikoje?
Ar tas pats gydytojas implantavo ir protezavo ar skirtingi?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 12 17, 23:23)
Nu ką, vakar buvau pas gydytoją pasirodyti praėjus metams po protezavimo ant implantų. Gydytojas sakė, kad pirmieji metai labai svarbūs, todėl yra būtina pasitikrinti jiems praėjus. Tik suprotezavus prasideda maksimai implantų apkrova ir tada gali išlįsti komplikacijos pvz. kaulo nykimas, apie kurias pacientas net neįtaria. Dabar jau žinau, kad viskas gerai ir jei ir toliau nebus jokių problemų- tai pasirodyti su implantais reiks tik po 3 metų. thumbup.gif

blink.gif linksma darosi... tikrai net neitariau, kad taip buna...
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2010 12 21, 11:41)
Kliniku Vilniuje prisiveise, turetu kainos kristi bigsmile.gif

Pas ka stateisi implantus, kokioje klinikoje?
Ar tas pats gydytojas implantavo ir protezavo ar skirtingi?


Implantus man statė gyd. G. Gumbelevičius, Gidentoje. Jis ir protezavo.
Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 12 21, 12:14)
blink.gif linksma darosi... tikrai net neitariau, kad taip buna...


Mano bendradarbės sūnui dar ne taip buvo. Jam buvo dirbtinio kaulo atmetimas, ko pasekoje teko dėti dirbtinį žandikaulį, ten kažkokią plastikinę plokštelę. g.gif Tai va, visko būna.
Man už patikrą mokėti nereikėjo, sakė, kad įeina į implantacijos kainą, tipo garantinis aptarnavimas. Garantija tai 10 metų, patys žiūri, kad viskas būtų gerai, nes bus nuostoliai klinikai. g.gif
Atsakyti
Florestina,
tu cia padikausciusi matau gerokai ax.gif , gal zinai kas cia per dalykas, beje Gidentoje i kainininka irgi itrauktas:

Implantacijos kompiuterinis tyrimas, planavimas ir chirurginio gido gamyba
(gaminama Belgijoje) 2900 LT


Gal zinai. Ar implantuojant uz ji irgi reikia moketi, jei nusimato sinuso dugno pakelimo operacija ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2010 12 21, 16:53)
Florestina,
tu cia padikausciusi matau gerokai ax.gif , gal zinai kas cia per dalykas, beje  Gidentoje i kainininka irgi  itrauktas:

Implantacijos kompiuterinis tyrimas, planavimas ir chirurginio gido gamyba
(gaminama Belgijoje) 2900 LT


Gal zinai. Ar implantuojant uz ji irgi  reikia  moketi, jei nusimato sinuso dugno pakelimo operacija ?g.gif


Man nedarė šito, atvirai kalbant net nesiūlė. Užteko panoraminės nuotraukos. Darė sinuso dugno pakėlimo operaciją- tai reikėjo mokėti tik už ją.
Atsakyti
Praėjo 2 mėnesiai su implantais... už pusmetuko turėsiu Cicino šypsenąsmile.gif))
Atsakyti
Po keliu dienu einu rautis protinio danties ir danties, i kurio vieta des implanta. Gal yra kazkokiu spec. instrukciju pries ta procedura? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 01 03, 14:36)
Po keliu dienu einu rautis protinio danties ir danties, i kurio vieta des implanta. Gal yra kazkokiu spec. instrukciju pries ta procedura? blink.gif


Man gydytojas sakė, kad ateiti pavalgius, nes po to bus sunku valgyti. Net sinuso dugno kėlimo ir implantacijos operacijas darė po pietų.
Atsakyti
Noriu jusu nuomones pasiklausti, implantuoju dantis ir dar keleta reikes naujai apvilkti,kitus pervilkti...gal geriau pas ta pati implantologa ar gerai ten kur gydausi dantukus ? g.gif pati manau kad geriau pas ta pati gydytoja kuris implantuos,tegul ir visa burna sutvarko g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteja @ 2011 01 04, 14:48)
Noriu jusu nuomones pasiklausti, implantuoju dantis ir dar keleta reikes naujai apvilkti,kitus pervilkti...gal geriau pas ta pati implantologa ar gerai ten kur gydausi dantukus ?  g.gif pati manau kad geriau pas ta pati gydytoja kuris implantuos,tegul ir visa burna sutvarko  g.gif

Jeigu reikia atstatinėti sąkandį, protezavimas ant implantų ir savų dantų (apvilkimas) yra atliekamas tuo pat metu.
Atsakyti