Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

na zinau kad implantas geriausiai butu, bet neatmetu ir tiltelio varianto, nes neturiu taip nemazai laiko kad laukti kol viskas ivyks..
tai ir klausiu gal kas buvo susidures su tuo vieno danties drozimu;)
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 04 04, 21:54)
na zinau kad implantas geriausiai butu, bet neatmetu ir tiltelio varianto, nes neturiu taip nemazai laiko kad laukti kol viskas ivyks..
tai ir klausiu gal kas buvo susidures su tuo vieno danties drozimu;)

Juk žiauriai gaila šlifuoti sveikus antrą ar ketvirtą dantį. Man dėjo vieną kartą tiltelį 6+7, šlifavo tik 7. Atlaikė 4 metus, "parėjo" šaknis. Dabar ten du implantai.
Atsakyti
o kas buvot isisuke implanta, ar po isukimo kokiu salutiniu poveikiu nepasitaike?skausmas, bloga savijauta ir pan? kalbu ne apie pooperacini ta laikotarpi o jau veliau, tuo metu kai jis iaugineja i kaula
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 04 07, 16:20)
o kas buvot isisuke implanta, ar po isukimo kokiu salutiniu poveikiu nepasitaike?skausmas, bloga savijauta ir pan? kalbu ne apie pooperacini ta laikotarpi o jau veliau, tuo metu kai jis iaugineja i kaula

ne, jokiu nepatogumu nebuvo. nesijaucia net, kad jis yra. Is pradziu dar taip susikasdavo kaip nesavas retkarciais, bet kuo toliau, tuo labiau tarnauja gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 04 07, 16:20)
o kas buvot isisuke implanta, ar po isukimo kokiu salutiniu poveikiu nepasitaike?skausmas, bloga savijauta ir pan? kalbu ne apie pooperacini ta laikotarpi o jau veliau, tuo metu kai jis iaugineja i kaula

pas mane buvo nestiprus skausmas, panasus i maudima. Tai daktaras pasake, kad jei skausmas ne astrus, geliantis ar panasiai, tai gijimas tiesiog. Toje vietoje, kur tik implantavo be kaulo priauginimo, tai praejo per puse metu, o ten kur sinusa kele, tai lygiai metus ramybes nedave.
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 04 07, 15:20)
o kas buvot isisuke implanta, ar po isukimo kokiu salutiniu poveikiu nepasitaike?skausmas, bloga savijauta ir pan? kalbu ne apie pooperacini ta laikotarpi o jau veliau, tuo metu kai jis iaugineja i kaula


Man buvo viskas gerai, tačiau gydytojo buvo pasakyta, kad pajutus bent kažką "ne taip" iš karto ateiti pasirodyt. O ir dabar galioja ta pati taisyklė, nors jau po protezavimo praėję nemažai laiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 04 07, 15:20)
o kas buvot isisuke implanta, ar po isukimo kokiu salutiniu poveikiu nepasitaike?skausmas, bloga savijauta ir pan? kalbu ne apie pooperacini ta laikotarpi o jau veliau, tuo metu kai jis iaugineja i kaula

MB keturis dantis iskart implantavo,tai nebuvo jokiu dideliu skausmu po to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 01 13, 12:53)
suprasciau jeigu vainikelis nukristu raunant salia esanti danti, bet kad keramika sugadintu... blink.gif

gali sugadint. pas mane trys dantys su keramika - vainikelis, o salia buvo vienas atskirai uzdetas (irgi keramika). atskirai- nes buvo problemu su saknim. ir galiausiai ji reikejo traukt. tai va traukiant, nes nera kaip normaliai suimt ir traukt, keramika salia buvusio vainikelio nuskilo. aisku, ten kur nuskilo, tas dantis tiesiog kabejo ant oro, jis buvo tas, kuris be saknies, tiesiog keramikos dantis padarytas.. tai va ir jo dalis nuskilo. nes sunkiai traukesi tas salia esantis, i salis gydytojas judint nenorejo, kad neislauzyt kaulo (nes ruosiausi implantuot, ka beje siandien ir padare), todel judino kitu dantu kryptim. taip ta keramika ir nuskilo. beje, palyginus dar labai nedaug, sake buna ir daugiau nuskyla ar isvis suskyla.
Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 01 13, 12:53)
Vis negaliu apsispresti del protezavimo  unsure.gif  dantis po saknies resekcijos vis ramybes neduoda... ne tai kad skauda, bet vis jauciasi kad ten kazkas darosi. Dar i salti reguoja, o rentgeno nuotrauka rodo kad viskas tvarkoj. Ar rizikuoti ir protezuoti ji, kaip manote?

as su nurezekuota saknim protezavau. laike du metus. veliau saknis vistik supuliavo ir teko istraukt.. tai va ji traukiant ir nuskilo keramika..
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2011 04 08, 15:20)
as su nurezekuota saknim protezavau. laike du metus. veliau saknis vistik supuliavo ir teko istraukt.. tai va ji traukiant ir nuskilo keramika..

kaip tik to ir bijau, nes pas mane dantys megejai puliuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2011 04 08, 14:20)
gali sugadint. pas mane trys dantys su keramika - vainikelis, o salia buvo vienas atskirai uzdetas (irgi keramika). atskirai- nes buvo problemu su saknim. ir galiausiai ji reikejo traukt. tai va traukiant, nes nera kaip normaliai suimt ir traukt, keramika salia buvusio vainikelio nuskilo. aisku, ten kur nuskilo, tas dantis tiesiog kabejo ant oro, jis buvo tas, kuris be saknies, tiesiog keramikos dantis padarytas.. tai va ir jo dalis nuskilo. nes sunkiai traukesi tas salia esantis, i salis gydytojas judint nenorejo, kad neislauzyt kaulo (nes ruosiausi implantuot, ka beje siandien ir padare), todel judino kitu dantu kryptim. taip ta keramika ir nuskilo. beje, palyginus dar labai nedaug, sake buna ir daugiau nuskyla ar isvis suskyla.


Va už tai ir bijau rauti protinį poliklinikoj, kad nesulaužtų vainikėlio. O privatininkas teigia, kad rauti nebūtina. g.gif Tik va bėda, kad skauda. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 13, 19:45)
Nulūžo dantis jau garantuotai (nes danties tai tiek ir buvo - tik priekinės sienelės trečdalis) iškrito visos lipdytos plombos, be to danties nėr ir gylin, čia jau visi gydytojai pareiškė, kad jau psio sad.gif O dar gi užvakar ir ta sienelė lūžo, prancūzišką batoną bevalgant  cray.gif  Aišku, toks ten ir estetiškesnis vaizdas buvo, bet vis gi netuščia sad.gif  Tas jau visiškai nulūžęs dantis viršui šalia iltinio, o iltinis visiškai sveikas (vienas iš kelių, kurie visai negydyti). Tai gaila man jo protezavimui  unsure.gif O be to, jei pradėt protezuot nuo iltinio, t.y. nuimant tą 3-ių dantų tiltą plius lūžęs dantis,  tai pinigų prasme, ko gero, tas pats bus nei implantuot tą vieną, o gal net ir brangiau (tiltas iš 5 dantų  blink.gif , idomu ar daro tokius g.gif ) unsure.gif
Aš jau morališkai pasiruošus tam vienam implantui, bet tas tiltas šalia neramina:( 
Man gal net tokia kvaila mintis į galvą atėjo, jei tą dantį implantuoju, o po kiek laiko tą tiltelį šalia reikės nuimti, tai gal kitą tiltelį ant implanto galima būtų uždėt ... Gal ir nusišneku  blush2.gif  ax.gif
Ryt eisiu pasikonsultuot dar su vienu gydytoju.

pas mane identiska situacija. iltinis - visai netaisytas, ketvirto nera, penkto nera, ir tiltas is triju dantu (penktas kaba ore). tai va - teko ketvirta implantuot. tikiuosi prigis implantas.. nes ktaip tai nezinau jau ka teks daryt. vaiksciot tiesiog be danties turbut..
tiesa, jei pas jus yra saknis - gi galima protezuot. det iklota ir ant jo keramika.
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2011 04 08, 14:33)
Va už tai ir bijau rauti protinį poliklinikoj, kad nesulaužtų vainikėlio. O privatininkas teigia, kad rauti nebūtina.  g.gif Tik va bėda, kad skauda. cray.gif

o kuo motyvuoja kad nebutina? gal is tiesu nebutina? pas mane apatiniai abu protiniai yra. stovi sau ir tik dziaugiuosi smile.gif nes nera abiejose pusese nei 6to, nei 7to sad.gif
Papildyta:
QUOTE(gabazzz @ 2011 01 18, 09:45)
Aha, kaina susideda visur pagrinde is 2 daliu: implantas + protezavimas ant jo. Kiek istyrinejau rinka, tai kainos 2900-5800 lt (cia sita Sidaraviciaus klinikoj). Kaina priklauso ir nuo gamintojo: sveicarai, amerikieciai, cekai, korejieciai. Bet dar kazkaip man sake gydytojai, kad priklauso ir nuo visos strukturos, kur implanta reik sukti. Kad noresi pvz butent kazkokios firmos, bet tau negales isukt, nes buna tie implantai ilgesni-trumpenis ir pan. Nezinau, kiek cia tiesos, o kiek noro iskisti pvz brangesnius produktus.

daugiau maziau tiesa, ka paraset. skirtingu gamintoju - skirtingi implantai. taip pat ir ju sukimo vietos. vokiski brangesni, korejietiski - pigesni. bet nebutinai blogesni. tiesiog europoj brangesne darbo jega smile.gif gali but, kad kazkurio gamintojo bus mazesnis asortimentas. todel jei vieta specifine ir reikia pvz ilgo ir siauro implanto, gali siulyt sukt brangesni, nes pigesnis gamintojas tokio netures.. daug niuansu. taip pat ne paskutinej vietoj pati klinika ir jos kainodara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2011 04 08, 14:43)
o kuo motyvuoja kad nebutina? gal is tiesu nebutina? pas mane apatiniai abu protiniai yra. stovi sau ir tik dziaugiuosi smile.gif nes nera abiejose pusese nei 6to, nei 7to sad.gif



Nemato jokių skausmo priežasčių. Darė nuotrauką, nėra jokių židinukų, pas mane jis yra negyvas, plombuotas kanalas. Pirmą kartą, kai pajutau skausmą, buvo ir kraujavimas iš tarpdančio, tada keitė vainikėlį, jis buvo nusėdęs, to priežastis buvo techniko klaida. Tačiau skausmai taip ir nedingo galutinai, vakar perpūtė vėjas ir vėl blogai. g.gif
Atsakyti