Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

o tai ar kas yra daresis ta kaulo priauginima su granulemis?
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 05 22, 19:04)
o tai ar kas yra daresis ta kaulo priauginima su granulemis?


Tai gal čia turima omeny dirbtinio kaulo dėjimas ruošiant vietą implantui. Man dėjo dirbtinį, o ne nuosavą kaulą. Jokių problemų neturiu.
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 05 22, 20:04)
o tai ar kas yra daresis ta kaulo priauginima su granulemis?

Man irgi su granulėmis.
Atsakyti
yra granule ir yra blokai priauginami.esme-granules yra birios,o bloka gali formuot kaip nori.granule ir galima formuot,bet ne tiek,kiek bloka.aisku granule pigiau iseina
merginos
nera kas kam geriau.mes cia negalim del to pasitarti,nes kiekvienam individualiai parenka spec
vienam vienas,kitam kitas
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 05 22, 21:20)
yra granule ir yra blokai priauginami.esme-granules yra birios,o bloka gali formuot kaip nori.granule ir galima formuot,bet ne tiek,kiek bloka.aisku granule pigiau iseina
merginos
nera kas kam geriau.mes cia negalim del to pasitarti,nes kiekvienam individualiai parenka spec
vienam vienas,kitam kitas


Aišku dabar, man su granulėm darė. Bendradarbės sūnui dėjo bloką, nes pas jį buvo labai suiręs kaulas ir norint implantuoti reikėjo uždengti beveik visą žandikaulį. Tai jis ligoninėj gulėjo. Atseit jam padarė su granulėm, bet įvyko atmetimas ir to pasėkoje teko dėti plastikinį žandikaulį.
Atsakyti
o tai kokia mazdaug kaina su tom granulem?
nes kaulo isemimas ir idejimas kaip supratau virs 3 tukst blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 05 23, 14:47)
o tai kokia mazdaug kaina su tom granulem?
nes kaulo isemimas ir idejimas kaip supratau virs 3 tukst blink.gif  blink.gif


Na man darė sinuso dugno pakėlimą- tai irgi atsiėjo virš 3 000 Lt.
Atsakyti
sveikos, mergaites, kurios gydesi VIC norejau paklausti del GYDYMO PLANE ivardintu radiologinio istyrimo (100 Lt) ir papildomo radiologinio istyrimo (100 Lt), t.y. ar jie privalomi pries implantacija ar cia tie tyrimai atliekami tik pacientui pageidaujant?
laukiu nesulaukiu implantacijos, nors danties neturiu 10-15m, visa procedura daug paprastesne nei tikejausi ir ne tokia jau bloga situacija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegena rausva @ 2011 06 14, 10:32)
sveikos, mergaites, kurios gydesi VIC norejau paklausti del GYDYMO PLANE ivardintu radiologinio istyrimo (100 Lt) ir papildomo radiologinio istyrimo (100 Lt), t.y. ar jie privalomi pries implantacija ar cia tie tyrimai atliekami tik pacientui pageidaujant?
laukiu nesulaukiu implantacijos, nors danties neturiu 10-15m, visa procedura daug paprastesne nei tikejausi ir ne tokia jau bloga situacija thumbup.gif

radiologinis tyrimas – rentgeno nuotrauka. Ji padeda įvertinti žandikaulio kaulo aukštį ir plotį. Jei įtariama, kad kaulo plotis nepakankamas implantacijai, atliekamas dar vienas tyrimas – kompiuterinė tomografija.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 06 14, 13:21)
radiologinis tyrimas – rentgeno nuotrauka. Ji padeda įvertinti žandikaulio kaulo aukštį ir plotį. Jei įtariama, kad kaulo plotis nepakankamas implantacijai, atliekamas dar vienas tyrimas – kompiuterinė tomografija.


is pradziu atejusi i VIC pasidariau kompiuterine tomografija, bet kai isdave gydymo plana jie irase ir radiologini istyrima bei papildoma radiologini istyrima. tai taip iseina, kad jei turiu tomografija tai situ dvieju dalyku man nereikes drinks_cheers.gif
kas liecia kaulo priauginima, gydymo plane irasyta "dirbtinis kaulo pakaitalas", tai cia granules ar kaulo blokas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegena rausva @ 2011 06 14, 12:35)

kas liecia kaulo priauginima, gydymo plane irasyta "dirbtinis kaulo pakaitalas", tai cia granules ar kaulo blokas? blush2.gif


Granulės.
Atsakyti
taip taip.blokas,pacios kaulo dalis butu
Atsakyti