Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

QUOTE(lavaza @ 2011 01 11, 18:56)
1. Dėl rezidento protezavimo....  man kažkaip neramu, kodėl gi  ta nuolaida suteikiama  doh.gif , dėl praktikos stokos... ?

2. Taip nusivyliau, nes visą laik gydžiau dantys privačiai/mokamai, o kai dabar ėjau pas kelis gyd konsultuotis, tai beveik visi kanalai blogai užplombuoti ir prieš protezavimą reik pergydyt sad.gif O tikėjausi, kad gerai daro sad.gif

3.Sorry, kaip suprast "su optiką"  blush2.gif ? Kažkokia speciali aparatūra, kurios kiti neturi?


1. rezidentas galbūt dirbs lėčiau-ilgiau. o šiaip tai faktas, kad jis turi mažiau patirties, nei tas kuris jau praėjęs rezidentūrą... kaip kitaip prisiviliosi pacientus pas rezidentus, jei nuolaidos nedarysi...
mano tėvai pas studentus Kaune protezuojasi dantis (tiesa, implantavimo nedarė) - tai kokybe tikrai nesiskundžia, tik kad tikrai ilgiau viskas užtrunka.
2. su tais kanalais tai turbūt visada taip doh.gif - nueini pas kitą gyd. ir gauni pareiškimą, kad reik viską pergydyti doh.gif doh.gif kiek tai teisybė, lieka gydytojo sažinei... o dar pasirodo, kad preiti nebeįmanoma. tada va siūloma su "optika". ir tai jokių garantijų neduoda, kad pavyks praeiti, o sumokėti už darbą reiks. maniškis chirurgas pasakė taip: gal jei neprasieina paprastom priemonėm, tai nebūtina kiekvieną kartą ten ir draskyti tų kanalų - galima protezuoti ant "blogai" užtaisytų kanalų.
3. kiek žinau, tai tokią aparatūrą turi ir privatininkai, kur specializuojasi kanalų tvarkyme (endodontai berods vadinasi).
na čia tiek iš mano patirties.
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 01 11, 18:53)
apatiniam zandikaulyje, kiek supratau kaulas aukstesnis ir uztenka dazniausiai. man pvz. pries 17 metu israuto danties vietoje minimaliai tik reiketu priauginti, o ten kur pries 8 metus isrove, is vis nieko nereiketu priauginti. Bet tai viskas individualiai nuo Jusu zandikaulio priklauso, vieniems plocio neuztenka, kitiems aukscio, kad isukti implanta. Jeigu kaulas nyksta greitai, tada geriau paskubeti su implantavimu, nes tada nustoja kaulas nykti ir galima veliau jau neskubant vainikelius detis, nors ir po poros metu.

Man tenka ne juodai dienai atideti pinigus, o dantims, nes vien siurprizai...

Apsižiūrėjau, tai jaučiasi ploniau, bet gal ir iš tikrųjų nereiktų priauginėti g.gif nors, kaip ri sakiau, pločio, plika akimi pažiūrėjus, kur išrautas prieš kažkur 13m. dantis, tai tikrai trūksta.
Ačiū už info, žinau, kad konkrečių ats. nepateiksit, bet norisi pasidomėti 4u.gif

man tie dantys, tai investicija vos ne į orą doh.gif mašina išeina nebloga už tokią sumą, kurią galima pakloti tvarkantis dantis verysad.gif vis tempiu, nes baisu pradėti. jei jau daryti, tai daryti, o pinigų čia yra, čia gali ir nebebūti. paskutinį dantį taip ir praradau, sumerkiau pinigų ir nedadariau 1 žingsnio. rezultatas-vėl rauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2011 01 11, 20:07)


Man teko pergydyt kanalus, nes statė štiftą ir į pasta plombuotus kanalus jo nestato. O kitam dantyje buvo du kanalai visai neplombuoti, o to, kur buvo plombuotas nelietė. Tikrai ne visi gydytojai siūlo viską daryti iš naujo.
Atsakyti
ačiū už nuomones 4u.gif

O sakykit, kanalus gydo/pergydo tas pats protezuojantis gydytojas?
Iš esmės, ko gero, susitarimo reikalas, bet įtariu, kad kiekvienas nori ir gydyt ir protezuot ax.gif
Man jau net tokios mintys ateina, gal kanalus pergydyti valst.poliklinkoje, o į privačią eit tik protezuot blush2.gif
Na taip baisu dėl tų pinigėlių, kiek jų reik unsure.gif
Man panašiai kaip Etamai verysad.gif , bet jau atėjo toks laikas, kad jau nėr kur tempti sad.gif

Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 11, 20:58)
O sakykit, kanalus gydo/pergydo tas pats protezuojantis gydytojas?



Man ne tas pats, tas kur man protezavo, gydymu neužsiema.
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 11, 21:58)
O sakykit, kanalus gydo/pergydo tas pats protezuojantis gydytojas?


Aš paprašiau siuntimo pas endodontologą ar kaip jis ten vadinasi, kur turi tas spec. aparatūras blogai užplombuotų kanalų tvarkymui, nuėjau į Žalgirį, laukiau eilėj 2 mėnesius, tada nuėjau ir sugydė (gyd. Drukteinis). Kiek mokėjau nepamenu, bet ne dešimtimis litų- šimtais.
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 11, 20:58)
O sakykit, kanalus gydo/pergydo tas pats protezuojantis gydytojas?


idealu būtų, jei kanalus gydytų endodontas, protezuotų - protezuotojas, implantuotų chirurgas. ir dar jie visi dirbtų vienoj komandoj.
Atsakyti
Ačiū labai už informaciją.

Ir dar turiu vieną klausima. Man konsultacijos metu dar pasakė, kad reik traukti viršutinius protinius. Apačioj protiniu neturiu (išraukė, kai dygo, nes gulsčiai augo). Sakė, kad jie (viršutiniai protiniai) jokios naudos neduoda, kramtyme nedalyvauja, o tik šalia esančius dantis gadina (tarpdančių problema yra).
Bet man kažkaip nedrąsu juos ištraukti, nes protezuot reikia būtent krūminius, o jie nekokios būklės, t.y. didesne dalim ne dantis, o plomba sad.gif Tai baisoka, o jei pradės gydyt ir bus neįmanomas protezavimas, tai man kaip viltis tas protinis, ant kurio galima būtų užvilkt.
Ai, dar minėjo, kad tie protiniai kitus gadina ir pradeda kaulas tirpti sad.gif Bet gal geriau pradėt pergydyt kanalus ir jei jau įsitikinsiu, kad tas dantukas šalia protinio tinkamas protezavimui, tai tą protinį rauti po protezavimo. Ir aplamai gal ateičiai dar jis praverstu protezavimui, kad būtu ant ko.....
Na tiek klausimų ir abejonių ...

Ar protezuojant jums traukė protinius?
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 12, 09:45)
Ar protezuojant jums traukė protinius?

man trauke, nes kai kada protiniu net negydo, net jei ir dalyvauja sakandyje. Cia turbut priklauso nuo esamos situacijos, nes jei jie gadina kitus dantis, tai turbut nera parsmes juos laikyti?
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 12, 09:45)
Ar protezuojant jums traukė protinius?


As apie savo protinius issiaiskinau tik prireikus implantacijos (t.y. tik tada pasidariau panoramine). Turejau 4 protinius, kurie isdyge gulsciai i zandikauli, kas isvis yra nesamone. blink.gif doh.gif Dabar issitraukiau viena protini ir kartu 6 danti, kur suks implanta. Pabijojau, kad tas protinis prades viska stumti, gadinti, ardyti, tirpdyti, tai vienu ypu viska pasidariau.
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 12, 10:45)
Ačiū labai už informaciją.

Ir dar turiu vieną klausima. Man konsultacijos metu dar pasakė, kad reik traukti viršutinius protinius. Apačioj protiniu neturiu (išraukė, kai dygo, nes gulsčiai augo). Sakė, kad jie (viršutiniai protiniai) jokios naudos neduoda, kramtyme nedalyvauja, o tik šalia esančius dantis gadina (tarpdančių problema yra). 
Bet man kažkaip nedrąsu juos ištraukti, nes protezuot reikia būtent krūminius, o jie nekokios būklės, t.y. didesne dalim ne dantis, o plomba sad.gif Tai baisoka, o jei pradės gydyt ir bus neįmanomas protezavimas, tai man kaip viltis tas protinis, ant kurio galima būtų užvilkt.
Ai, dar minėjo, kad tie protiniai kitus gadina ir pradeda kaulas tirpti sad.gif  Bet gal geriau pradėt pergydyt kanalus ir jei jau įsitikinsiu, kad tas dantukas šalia protinio tinkamas protezavimui, tai tą protinį rauti po protezavimo. Ir aplamai gal ateičiai dar jis praverstu protezavimui, kad būtu ant ko.....
Na tiek klausimų ir abejonių ...

Ar protezuojant jums traukė protinius?

Pas mane kaip tik protinis tilteli laiko. Tirpsta kaulas del protinio danties tik, jei protinio danties saknis spaudzia kito danties sakni. Jeigu dantis realiai del protinio negenda, tai ir nesutikciau traukti jo.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 21:34)
Apsižiūrėjau, tai jaučiasi ploniau, bet gal ir iš tikrųjų nereiktų priauginėti g.gif nors, kaip ri sakiau, pločio, plika akimi pažiūrėjus, kur išrautas prieš kažkur 13m. dantis, tai tikrai trūksta.
Ačiū už info, žinau, kad konkrečių ats. nepateiksit, bet norisi pasidomėti 4u.gif

pagal rentgeno nuotrauka daktaras mato ka reikia daryti ir kokios yra is viso galimybes, nu ir kaina zinoma pasakys viso malonumo

tiesa sakant, butu man virs 45, neinvestuociau i implantavima ir tt., nes vistiek bus ne tokie kokie buvo savi
Atsakyti